Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko177
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Sider
Sider

Sider

Dołączył 17 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 949
  • Znaleziska 885
  • Mikroblog 64
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 1

726

Od rana trwa zmasowany atak na Moskwę

Od rana trwa zmasowany atak na Moskwę

Aktualna sytuacja na dzień 16.06.2026

Mikuuuus
z
streamable.com
dodany: przedwczoraj, 06:59:54
  • 137
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
  • #
    film
  • #
    wideozwojny
  • #
    wiadomosci
  • #
    wydarzenia
Sider
Sider
Sider przedwczoraj, 12:39:25 via Wykop
  • 0
Rosja musi w końcu w samoobronie spuścić atomówkę. Pozwoli to zaoszczędzić życie wielu ludzi.


@Detached: biorąc pod uwagę, że dość istotny procent ruskich rakiet nie spada tam gdzie planowano, a czasami spada na ich własnym terytorium, to trochę strach odpalać ruską rakietę z głowicą atomową ( ͡º ͜ʖ͡º)

1557

Ukrainka chwali się, że zatrudnia w żabce w pierwszej kolejności Ukraińców

Ukrainka prowadząca w Warszawie żabkę chwali się, że zatrudnia w pierwszej kolejności Ukraińców i dyskryminuje Polaków ze względu na narodowość.

WielkiNos
z
wykop.pl
dodany: 15.06.2026, 08:46:08
  • 300
  • #
    zabka
  • #
    prawo
  • #
    afera
  • #
    praca
  • #
    polska
  • #
    warszawa
Sider
Sider
Sider 15.06.2026, 14:11:28 via Wykop
  • -5
@CienCzlowieka: teraz wykonaj ćwiczenie mentalne - wyobraź sobie analogiczną sytuację np w Niemczech, gdzie Polak woli w swoim sklepiku zatrudniać innych Polaków na co jakiś Hans stwierdza "Nie dziwi mnie wcale że nasi przodkowie traktowali ich jak ludzi gorszego sortu, oni rozumieją jedynie but na mordzie".

Przynajmniej nick masz adekwatny, samoświadomość ważna rzecz, ale teraz może popracuj, żeby stać się człowiekiem, a nie tylko jego cieniem.
Sider
Sider
Sider 15.06.2026, 16:27:49 via Wykop
  • -2
@CienCzlowieka: aha, czyli skoro są Niemcy, którzy tak robią, znaczy że to jest prawidłowe postępowanie. Dla mnie tacy właśnie ludzie traktujący inne nacje z góry, bo historycznie mieli nad nimi przewagę, lub mają ja obecnie jak np izrael, są godni pogardy. Rozumiem, że z Twojego punktu widzenia trzymanie buta na ryju kogoś z tej "gorszej" nacji jest spoko i lekarstwem na but na swoim ryju jest trzymanie buta na ryju
Sider
Sider
Sider 15.06.2026, 16:37:32 via Wykop
  • -3
@Sider: Ty sobie poćwicz nad myślą, że Polacy otwierający za granicą, nawet jeśli przyjmują do pracy polaków, to nie ogłaszają w internetach, że dyskryminują ichniejszy naród, bo to strzał w kolano.


@Hopart: no nie jest to mądre o tyle, że powoduje jeszcze większą agresję ze strony tej upośledzonej intelektualnie i emocjonalnie części polskiego społeczeństwa. Nie mniej jak widzę takie stwierdzenia sugerujące, że to jest dowód na to, że
Sider
Sider
Sider 15.06.2026, 16:38:30 via Wykop
  • -7
@tenziom: no no Ukrainka weszła Ci na głowę, bo nie chce Cie zatrudnić w Żabce... ambicje życiowe zmiażdżone przez Sviete

540

Dr Szewko o imigrantach: "Uważają naszą cywilizację za barbarzyńską"

Pokaż treści 18+

Dr Szewko, ekspert ds. terroryzmu islamskiego, stwierdził, że część imigrantów, szczególnie z Afganistanu, nie chce się asymilować i uważa zachodnią cywilizację za barbarzyńską, a europejskie służby za zbyt słabe. Jego zdaniem wielu przybyszów nie zamierza dostosowywać się do lokalnych norm.

51431e5c08c95238
z
youtube.com
dodany: 11.06.2026, 10:30:41
  • 78
  • #
    szewko
  • #
    ciekawostki
  • #
    imigranci
  • #
    belfast
  • #
    europa
  • #
    bliskiwschod
Sider
Sider
Sider 12.06.2026, 13:43:06 via Wykop
  • 0
@Elaviart: izrael rządzony przez obecnych syjonazistów nie trzyma arabów za ryj, tylko rozjebuje im państwa zmuszając do migracji do Europy. Jednocześnie żymiańska diaspora trzymająca faktycznie za mordę Europejczyków i USA robi wszystko, żeby tę migrację ułatwić. izrael to takie samo raczysko dla bliskiego wschodu jak r0sja dla Europy.
Sider
Sider
Sider 14.06.2026, 09:23:06 via Wykop
  • 0
@Elaviart: tak, migracja z krajów muzułmańskich to wydumany problem, nie zapomnij o tym poinformować Brytyjczyków, którzy nie czują się już u siebie w swoim kraju, Francuzów gdzie ulice płoną gdy tylko ciapkom się coś nie spodoba albo Szwedom, gdzie wojny między gangami migrantów z użyciem już nie tylko broni palnej, ale granatów i ładunków wybuchowych jest codziennością.

332

ruZZki generał rozkazał strzelać do cywilów. "Musiałem walczyć w ten sposób"

Pokaż treści 18+

ruZZki generał rozkazał strzelać do cywilów. "Musiałem walczyć w ten sposób"

roZZyjski generał Andriej Gurulew przyznał, że wydał rozkaz zabijania cywilów w Donbasie w 2014 roku. Wojskowy, obecnie deputowany rosyjskiej Dumy Państwowej stwierdził, że "musiał walczyć w ten sposób i wykończyć wroga".

Paradajek
z
polsatnews.pl
dodany: 10.06.2026, 20:34:37
  • 56
  • #
    wojna
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
Sider
Sider
Sider 12.06.2026, 17:54:17 via Wykop
  • -2
Co oznacza że cywile walczyły z wojskiem


@Piastan: rozumiem, że w Twojej alternatywnej rzeczywistości to wojsko jednak weszło do Kijowa i trwały tam walki z ludnością cywilną. Tam u Ciebie putler wygrał wojnę?

623

Patostreamer w sejmie - Daniel Magical na zaproszenie posła

Patostreamer w sejmie - Daniel Magical na zaproszenie posła

Poseł PiS Łukasz Mejza pojawił się w Sejmie w towarzystwie Daniela Magicala.

framugabezdrzwi
z
tvp.info
dodany: 10.06.2026, 16:10:40
  • 102
  • #
    sejm
  • #
    polityka
Sider
Sider
Sider 12.06.2026, 17:52:25 via Wykop
  • 0
Pomóżcie - jak można nazwać skrzyżowanie mendy z łajzą? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1862

Nakłaniają do usuwania Polaków.

Pokaż treści 18+

Nakłaniają do usuwania Polaków.

Livestream na TikToku prowadzony przez Sikhów, którzy analizują zdjęcie Henryego Nowaka, nazywają go rasistą z zimnymi oczami, usprawiedliwiają zabójcę (Singh był w porządku). Robią sondaż, czy nasrać czy nasikać na grób Henryego, obrażają Polaków i wzywają do usunięcia ich z

artos69
z
x.com
dodany: 07.06.2026, 14:19:20
  • 146
  • #
    novak
  • #
    sikh
  • #
    uk
  • #
    anglia
Sider
Sider
Sider 07.06.2026, 18:51:17 via Wykop
  • 0
@Erwos: Jeżeli dodamu że Izrael do najbardziej humanitarna armia świata, a Islam to religia pokoju, to sens zaczyna się klarować.


@sebastian-podjadlo: całe nieporozumienie wynika z tego, że oni nie twierdzą, że są najbardziej humanitarną armią, tylko najbardziej humanistyczną. No z matmą problemy mieli w szkole.

347

Premier Magyar: Kiedy wojna się skończy, cała UE wróci do rosyjskiego gazu

Premier Magyar: Kiedy wojna się skończy, cała UE wróci do rosyjskiego gazu

"Sądzę, że kiedy wojna się zakończy, cała Unia Europejska powróci do zakupu rosyjskiego gazu, bo jest on tańszy"

FunkyLife
z
rp.pl
dodany: 21.05.2026, 18:50:52
  • 177
  • #
    wegry
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    neuropa
  • #
    4konserwy
  • #
    polityka
Sider
Sider
Sider 22.05.2026, 15:44:30 via Wykop
  • -5
Typowy błąd oceny kosztów związanych z ruskim gazem. Do ceny brutto należy jeszcze doliczyć późniejsze koszty utylizacji ruskiego złomu skleconego za pieniądze pozyskane w ten sposób przez r0sję, a także obdbudowy tego co ten złom zdąży rozwalić.

Należy również uwzględnić wszystkie koszty środowiskowe związane z utylizacją rzeczonego złomu.

Po uwzględnieniu wszystkich kosztów jawnych i ukrytych, okazuje się, że ruskie węglowodory to najdroższe nośniki energii na rynku.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

435

Wywiad z biegłym wynajętym przez Sebastiana M. "Media już wydały wyrok"

Wywiad z biegłym wynajętym przez Sebastiana M. "Media już wydały wyrok"

"Oskarżenie mocno naciągane". Jestem zszokowany, jak media działają, one już wydały wyrok i wszystko rozstrzygnęły na podstawie wybiórczych informacji.

maakumba
z
fakt.pl
dodany: 21.05.2026, 10:50:53
  • 119
  • #
    majtczak
  • #
    wypadek
  • #
    sadowehistorie
  • #
    bmw
Sider
Sider
Sider 21.05.2026, 14:40:27 via Wykop
  • 12
@hellfirehe: Ale to jest p---------e... To jakbyś powiedział, że profesor fizyki nie może wypowiadać się o fizyce jak nie pracuje akurat na żadnej uczelni...


@GOHAN: skoryguj tę swoją analogię, że ten fizyk rozstrzyga spór między 2 innymi fizykami, ale jeden z nich zapłacił mu za opinię, a rozstrzygający twierdzi, że jego opinia jest bezstronna i wyważona.

389

Rosjanie przerażeni atakami Ukrainy. Łzy i strach

Rosjanie przerażeni atakami Ukrainy. Łzy i strach

W miarę jak Ukraina nasila ataki na terytorium Rosji, w internecie pojawiają się nagrania pokazujące reakcje Rosjan na fakt, że wojna coraz częściej dociera także do ich domów. W nagraniach pojawia się przerażenie oraz niedowierzanie, że do ataków na terenie Rosji w ogóle doszło.

Kolekcjoner_dusz
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 20.05.2026, 18:13:53
  • 74
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    wojsko
  • #
    wojna
Sider
Sider
Sider 21.05.2026, 14:04:36 via Wykop
  • 1
@Ojkofil: j*****z niemytą onucą

709

16-latek z Ukrainy ma zmasakrowaną twarz i pękniętą czaszkę. Biło go 10 Polaków.

Pokaż treści 18+

16-latek z Ukrainy ma zmasakrowaną twarz i pękniętą czaszkę. Biło go 10 Polaków.

Nastolatka z Ukrainy kopali po głowie. Jego kolegę próbowali zrzucić z Mostu Świętokrzyskiego. Krzyczeli: "Wypierda***laj do Ukrainy". Zakatowaliby ich na śmierć, gdyby na miejscu nie pojawili się policjanci.

spere
z
warszawa.wyborcza.pl
dodany: 13.05.2026, 06:39:15
  • 275
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    rosja
  • #
    bekazprawakow
  • #
    kryminalne
Sider
Sider
Sider 13.05.2026, 15:04:26 via Wykop
  • 2
@Ojkofil: jesteś takim samym niedorozwojem jak brytolska patologia polująca na Polaków

973

CO TO MA BYĆ?

CO TO MA BYĆ?

Na VOD i Netflix jest dostępna bajka z polskim dubbingiem "CoComelon Lane", która jest totalnym odmóżdżaczem. Uważajcie na to co oglądają wasze dzieci!

vanschout
z
streamable.com
dodany: 10.05.2026, 20:28:47
  • 182
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    dzieci
  • #
    netflix
  • #
    heheszki
  • #
    bekazlewactwa
Sider
Sider
Sider 11.05.2026, 11:45:57 via Wykop
  • -5
@Wpisz_LoginTU: braunienko to taki wędkarz, co treści antyżymiańskich używa jako zarzutkę, aby potem złowione karasie karmić gównem ruskiej propagandy
Sider
Sider
Sider 11.05.2026, 12:21:20 via Wykop
  • -5
@Wpisz_LoginTU: ja się nie dziwie, że słyszałeś, bo to jest raczej wiedza powszechna, że braun robi gałę putlerowi przy każdej okazji

471

Cejrowski przyznaje, że nabrał się na Trumpa. I że nabierał na niego Polaków.

"Ja się nabrałem tak samo jak państwo. Tylko, hyhy, ja byłem tym, który państwa nabierał."

spere
z
x.com
dodany: 05.05.2026, 14:27:25
  • 155
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    usa
  • #
    wybory
  • #
    bekazprawakow
  • #
    bekazkatoli
Sider
Sider
Sider 06.05.2026, 06:51:58 via Wykop
  • 1
Gdzie Trump kłamie?


@SpokojnyLudzik: trump po prostu opowiada wersję rzeczywistości, która w danym momencie jest dla niego wygodna nie przejmując się faktami. W takiej sytuacji można debatować, czy kłamie, czy po prostu pieprzy 3 po 3.

625

Braun powtarzał na Litwie hasła rosyjskiej propagandy

Pokaż treści 18+

Braun powtarzał na Litwie hasła rosyjskiej propagandy

Grzegorz Braun podczas swojej wizyty w Wilnie nie ustrzegł się kontrowersji. Polityk oskarżył Polskę i Litwę o podżeganie do wojny. Przy okazji skrytykował wsparcie krajów Zachodu dla białoruskiej opozycji. Kreml od dawna przedstawia państwa Bałtyckie i Polskę jako agresorów.

Dr-Livingstone
z
wprost.pl
dodany: 03.05.2026, 16:42:40
  • 207
  • #
    bekazprawakow
  • #
    wojna
  • #
    ruskapropaganda
  • #
    ukraina
  • #
    polityka
Sider
Sider
Sider 03.05.2026, 21:41:19 via Wykop
  • -2
Uważacie że Braun gada głupoty - luz po co go słuchać. Zamiast Brauna wstawić nazwisko dowolnego innego polityka i taka sama rada.


@8kiwi: typie nie chodzi o to, że on gada głupoty tylko jest V kolumną i chędożonym zdrajcą targowickim promującym propagandę naszego śmiertelnego wroga. Takim ścierwom państwo podziemne w czasach okupacji serwowało kulę w łeb, ale póki co mamy czas pokoju, więc ścierwo może bezkarnie siać ruską narrację.

292

Spektakularny atak na rosyjskie myśliwce. Ukraińskie "ptaki" uderzyły 1700 km

Spektakularny atak na rosyjskie myśliwce. Ukraińskie "ptaki" uderzyły 1700 km

Ukraińskie Siły Systemów Bezzałogowych przeprowadziły duży atak na lotnisko wojskowe w głębi Rosji. Celem były nowoczesne samoloty bojowe, w tym najdroższe maszyny rosyjskiej armii. Dowódca SBS, Robert "Madiar" Browdi, przekazał, że zniszczono dwa samoloty Su-57, jeden Su-34 i dodatkowy Su o nieusta

Stopa_Szopa
z
rmf24.pl
dodany: 01.05.2026, 17:41:39
  • 77
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
  • #
    atakdronow
  • #
    wojna
Sider
Sider
Sider 02.05.2026, 08:26:20 via Wykop
  • -1
@LeastWantd80: dziś Ukraina jest zagrożeniem dla Polski. Są nie przewidywalni, nieobliczalni


@sebastian1988: te stwierdzenia o zagrożeniu dla Polski ze strony Ukrainy są świetnym papierkiem lakmusowym pokazujący całkowity brak mózgu

504

Trzy kobiety miały zgwałcić czwartą. Przerażające szczegóły sprawy

Polecam doczytać kto to zrobił: kobiety z wykształceniem podstawowym lub gimnazjalnym, bez wyuczonego zawodu. Dwie z nich to matki, jedna z dwójką dzieci, druga z trójką (była w ciąży). Bezrobotne, na zasiłkach lub alimentach. Akcja na libacji. Patologia się się bawi i rozmnaża. Dzieciaków szkoda

nie_mow_o_mnie_swojemu_mezowi
z
onet.pl
dodany: 29.04.2026, 22:32:34
  • 125
  • #
    patologia
Sider
Sider
Sider 30.04.2026, 16:17:28 via Wykop
  • 0
@Wouxus: Z pierwszym zdaniem się zgadzam, ale to p---------e o okopach, to już tylko facepalm zostaje.

464

Pijana Ukrainka spowodowała kolizję. Mówiła, że jest bogatą prawniczką i "w

Ponad 2,5 promila alkoholu, brak prawa jazdy i próba przekupstwa - tak zakończyła się podróż 43

Sopel74
z
kryminalki.pl
dodany: 30.04.2026, 08:02:05
  • 70
  • #
    polska
Sider
Sider
Sider 30.04.2026, 16:07:56 via Wykop
  • 4
@tartsak: to nie ma nic wspólnego ze Słowianami, tylko z dziedzictwem sowieckim. Dlatego Ukraińcy przypominają w dużej mierze takich Polaków z lat '90 i 2000+ - po prostu są parę dekad do tyłu w desowietyzacji.

338

Były szef Mossadu ostro skomentował przemoc izraelskich osadników

Były szef Mossadu ostro skomentował przemoc izraelskich osadników

Były szef izraelskiego wywiadu powiedział, że jego matka przeżyła Holokaust, a sceny, które zobaczył, przypomniały mu wydarzenia z poprzedniego wieku wymierzone w Żydów. Dodał, że czuje wstyd.

tartsak
z
streamable.com
dodany: 28.04.2026, 09:26:18
  • 17
  • #
    izrael
  • #
    wojna
  • #
    polityka
  • #
    swiat
  • #
    bliskiwschod
  • #
    zydzi
Sider
Sider
Sider 29.04.2026, 08:31:22 via Wykop
  • 1
@zzbkk: w czasach tego dziadka nie było w Izraelu aż takiego syjonazizmu jak dzisiaj

1571

Miesiąc po zawetowaniu SAFE, Czarnek rozpacza nad stanem Łucznika

Miesiąc po zawetowaniu SAFE, Czarnek rozpacza nad stanem Łucznika

Bezczelność Czarnka nie ma granic. Kilka tygodni po prezydenckim wecie i nazwaniu polskiego uzbrojenia "złomem", pisowcy organizują konferencje i domagają się ratowania zakładów w Radomiu.

patykiem_pisane
z
x.com
dodany: 20.04.2026, 11:30:30
  • 228
  • #
    polityka
  • #
    bekazpisu
  • #
    wojsko
  • #
    bekazprawakow
  • #
    safe
Sider
Sider
Sider 20.04.2026, 14:03:29 via Wykop
  • 1
@navaare: co ty pieprzysz typie. Rozbudowali moce produkcyjne, bo państwo miało kupować od nich karabiny, a teraz nie kupuje. Będzie piękny skandal, jak zamówią np od HK. Może mleczarnie i cukrownie też mają drony teraz produkować?
Sider
Sider
Sider 23.04.2026, 07:32:33 via Wykop
  • -2
@navaare: typie pominąłeś jeden krok w edukacji: nauka czytania > nauka czytania ze zrozumieniem > pisanie komentarzy.

Co ma fabryka broni strzeleckiej do produkcji broni? Państwo wymusiło na FB zwiększenie mocy produkcyjnych KARABINÓW, bo tym zajmuje się fabryka broni strzeleckiej - nie dronami.
Sider
Sider
Sider 25.04.2026, 06:04:04 via Wykop
  • -2
@navaare: brawo gołębiu, nawet ogłosiłeś swoje zwycięstwo, wszystko jest na miejscu.
Sider
Sider
Sider 27.04.2026, 07:11:52 via Wykop
  • -2
@navaare:

Jeśli ktoś jest odporny na ewolucję jak polskie państwowe mentalne biznesowe i polegają wyłącznie na rozkładającym się państwie to niech giną bo będą chciały dopłat i marży jak gónicy a nie będą dostarczać, przyzwyczaj się albo giń, taki klimat dziadku


Dziękuję za tę pouczającą rekonstrukcję centralnego planowania z czasów związku

372

Valve przyspiesza gry na Linuksie. Nowy Proton 11 także dla kultowych klasyków

Valve przyspiesza gry na Linuksie. Nowy Proton 11 także dla kultowych klasyków

Valve wykonało kolejny mocny ruch, który może jeszcze bardziej umocnić pozycję Linuksa jako platformy do grania.

ochucki
z
ithardware.pl
dodany: 18.04.2026, 20:16:56
  • 108
  • #
    valve
  • #
    steam
  • #
    gry
  • #
    komputery
  • #
    linux
  • #
    opensource
Sider
Sider
Sider 20.04.2026, 08:21:41 via Wykop
  • 0
@rzaden_problem: najczęściej muszę się cofnąć do protona 9+ żeby gierka poszła. Nie wiem ocb, że experimental i hotfix mają takie problemy, fajnie by było jakby ten 11 to ogarniał.

567

Niezwykła odwaga Krzysztofa Sycza. Wycinał płonące drzewa, by ratować las

Niezwykła odwaga Krzysztofa Sycza. Wycinał płonące drzewa, by ratować las

Pilarzy rzadko się docenia, a tutaj należą się wielkie gratulacje Krzysztofa Sycza, który nie bał się i ruszył do akcji by pomóc strażakom. Szacun!

miked
z
zlubaczowa.pl
dodany: 15.04.2026, 07:26:12
  • 52
  • #
    lasy
  • #
    pozar
  • #
    drwal
  • #
    lubaczow
  • #
    strazpozarna
Sider
Sider
Sider 17.04.2026, 14:10:37 via Wykop
  • -1
@pilprzem: Wiesz ze za takie stwierdzenie zostałem onucą? XD


@daywalker123: całkiem słusznie
Sider
Sider
Sider 17.04.2026, 21:06:48 via Wykop
  • -1
@pilprzem: za stwierdzenie, że państwo ukraińskie jest nam wrogie. Nie jest to prawdą, ale ruska propaganda usilnie stara się taką narrację promować i to w obie strony, bo taki jest ruski interes. A ludzie, którzy takie brednie bezmyślnie powielają odwalają za nich robotę i nawet rubelka za to nie zobaczą frajerzy. Niektórzy ludzie po prostu kochają bezrefleksyjnie powtarzać p--------y, które dostatecznie wiele razy usłyszeli.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 8
  • Strona 1 z 8
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 14.10.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 28.02.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia