@The_Orz: I to pokazuje ile warte są tłumaczenia pis;'' ale my tylko kopiujemy rozwiazania prawne jakie są w Niemczech, nie krytykujcie nas''. Rozwiazania prawne w normalnym kraju mogą pomagać uzdrawiać system, w Rosji czy dryfujacej w kierunku zamordyzmu Polsce albo nie działają, albo są wykorzystywane do krzewienia zamordyzmu. Czy transmisje live z każdego lokalu wyborczego w Rosji uczyniły wybory uczciwymi? Nie bo system jest przeżarty. Dlatego kopiowanie rozwiazań ws trybunału
@zielonzielon: Każda partia w Polsce musi być w retoryce antyrosyjska, bo Polacy są antyrosyjscy. Bycie jawnie prorosyjskim to recepta na stabilne 2-3% poparcia maks. Natomiast PiS realizuje strategiczne interesy Rosji, to jest osłabienie integracji europejskiej i zniechęcenie Polaków do Zachodu. Hojnie dotuje też media sączące ruską propagandę w rodzaju DoRzeczy i wspiera prorosyjską prawicę (Orban, Le Pen, VOX, Salvini, mniej jawnie też AfD) w innych krajach.
@marcooo80 starzy ludzie są zwyczajnie niedouczeni. Mówcie co chcecie, ale mimo fabryk dyplomów i miernego poziomu nauczania, dzisiejsze pokolenia są o wiele bardziej świadome ekonomicznie i społecznie za sprawą tego znienawidzonego przez starych ludzi internetu.
@marcooo80: bo staruchy mają zakodowane, ze przez cale życie musieli placic i nikogo nie obchodzili a teraz w koncu ktos sie nimi zainteresował i coś im dał
#gielda "Wicepremier Jacek Sasin jest gotów odpuścić pomysł nowej daniny od nadzwyczajnych zysków – wynika z nieoficjalnych informacji "Dziennika Gazety Prawnej"."
To powinno być jakoś karane. Przecież przez takie gdybanie można dowolnie manipulować kursem WIGa...
@spinor: "Według informacji "DGP" resort aktywów państwowych zmienił retorykę w sprawie podatku po tym, jak pomysł spotkał się z bardzo chłodnym przyjęciem w rządzie." - no nie wiem ale wydaje mi ise, ze pomysł mogli najpierw obgadać miedzy swoimi, potem jakieś spotkanie z ekonomistami, rozmowa z firmami a dopiero potem info do publicznej opinii.
@Silklash: Człeniu zaraz cie ktoś opieprzy, że różnica jest ogromna bo Putin to ZABIJA ludzi, wywołuje wojny, a Kaczyński (jeszcze) nie... A to przecież tylko kwestia zastanych uwarunkowań. Putin może sobie tam pozwolić na więcej, bo tam tak było już gdy przejmował władzę. Gdy Kaczka to robiła to Polska już była w UE i NATO i spełniała określone standardy. Gdyby Polska leżała na mapie tam gdzie Włochy czy Francja i
@TragiKomediant: Sądzę, że to dość dobry punkt zaczepny i dość mocna zagrywka ze strony Putina do wszelkiej narodowej opozycji - u nas Konfederacji, a w Ameryce ruchów protrumpowskich. To jest granie na niskich instynktach, by potem jakiś Jordan Peterson mówił, że wojna na Ukrainie jest czymś co można usprawiedliwić, bo przecież putin walczy ze zgniłem zachodem, więc to dobra wojna. Wrzucił szpilę w zachodni kręgosłup, by prawica była bardziej aktywna
@filip_fajnowski: XD pranie łbów ztetryczałym pierdom przez tvp jest git, ale zrób mema jebiącego z pis to obraza majestatu, zielonka Ty już wiesz co :)
Lewy wystroiłeś się jakbyś miał objąć dyktaturę w Korei Północnej, a z taką grą jak z Holandią to możesz co najwyżej strzelać karniaczki przeciwko San Marino
Rozwiazania prawne w normalnym kraju mogą pomagać uzdrawiać system, w Rosji czy dryfujacej w kierunku zamordyzmu Polsce albo nie działają, albo są wykorzystywane do krzewienia zamordyzmu.
Czy transmisje live z każdego lokalu wyborczego w Rosji uczyniły wybory uczciwymi? Nie bo system jest przeżarty. Dlatego kopiowanie rozwiazań ws trybunału