O co chodzi z tym że teraz produkuje się jeden sezon dwa lata?
Przecież #from czy #widowsbay nie mają żadnych efektów specjalnych, a mając gotowy scenariusz to ile realnie mogą trwać zdjęcia? Dlaczego nie mogą wypuszczać co miesiąc odcinka jak tylko wyprodukują, tylko muszą mieć wszystkie?
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@prostymirek: yyyyy bo czesto ze wzgledów produkcyjnych sceny nie są krecone liniowo? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dochodza kwestie montażu i pewnie wielu innych rzeczy jak zgranie obsady aby była dostepna wtedy kiedy trzeba, dostępność lokacji gdzie rzeczy sa krecone
  • Odpowiedz
@prostymirek: przeciez doktor House to badziew jest. Cały serial na jednym patencie. Samograj. Nie zdziwiłbym się, gdyby dr house był kręcony po 3 sezony rocznie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zastanów sie chwile nad scenariuszem dr House ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Ogląda ktoś Widow's Bay?
Ktoś polecił w zastępstwie prawie zakończonego sezony From i powiem, że po dwóch pierwszych odcinkach jakoś nie przekonuje mnie ten serial z fabułą poprzeplataną wątkiem komediowym i raczej nie widzę żeby coś miało z From wspólnego chociaż może jeszcze się rozkręci
#seriale #widowsbay #wdowiazatoka
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Bardzo_Suabe_Rymy: Już to wiem, ale na początku miałem lekki zawód bo jak wspominałem ktoś polecał to jako coś podobnego do From. No i raczej nie sądzę, że ten serial przebije Stan Against Evil. Każdy kto jest fanem Martwego zła powinien to obejrzeć :)
  • Odpowiedz
@Blaskun: bo widows bay jest megaprzehajpowane, ale to nie oznacza, że złe

To fajny serial, ale trzeba do niego przysiąść jak do czegoś pomiędzy seriami Krzyk i Straszny Film, czyli mamy zabawę konwencją i dużo komedii, ale jednocześnie fabuła się normalnie toczy i mamy lore świata

Widziałem cały sezon, niektóre odcinki były zbyt oderwane od głównego wątku i zbyt dużo czerstwej komedii, ale jednocześnie jest w tym serialu coś wciągającego, chyba
  • Odpowiedz
Sugar sezon 2 już w Apple TV Polska. Sprawdź aktualizację oferty

W Apple TV pojawił się pierwszy odcinek 2. sezonu Sugar, serialu o prywatnym detektywie Johnie Sugarze, w którego wciela się Colin Farrell. Nowa odsłona rozpoczyna kolejny wątek śledczy, a premierze towarzyszą też następne odcinki innych produkcji dostępnych w serwisie. W aktualizacji znalazły się m.in. kontynuacje seriali Przylądek strachu, Gwiezdne Miasteczko i Bezwarunkowo. Sprawdź, co jeszcze pojawiło się w ofercie.

https://upflix.pl/aktualnosci/sugar-sezon-2-juz-w-apple-tv-polska-sprawdz-aktualizacje-oferty-2026-06-20?utm_source=wykop.pl

#
upflixpl - Sugar sezon 2 już w Apple TV Polska. Sprawdź aktualizację oferty

W Appl...

źródło: sugar-sezon-2-juz-w-apple-tv-polska-sprawdz-aktualizacje-oferty

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jestem na trzecim odcinku i czy w końcu ktoś tam zginie? Podobno to połączenie From z Lost a jedynie co słyszę to jakieś niestworzone historie zapijaczonych marynarzy i widzę zadrapania naskórka

#seriale #widowsbay
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zartos_Larpiarz: no chyba nie xd ten serial MA BYĆ połączeniem horroru i komedii, to jest pastisz gatunkowy, usunięcie elementów komediowych, zabiłoby sens tego serialu, po takie coś masz from czy lost, wdowia zatoka ma być mieszanką horroru i komedii, trochę jak dziecko from i twin peaks (które też lubiło elementy humorystyczne), to jest zabawa konwencją i pastisz, dlatego w każdym odcinku praktycznie można znaleźć jakieś nawiązania do różnych innych tropów
  • Odpowiedz
#widowsbay najlepszy odcinek tego sezonu to był zdecydowanie z hotelu. Głębsze wejście w intrygę sezonu tak nie rozwalało mózgu, ale zakończenie otwarte przez co potencjał na fajne kolejne sezony.

Uważam, że generalnie jest to wszystko dobrze wyreżyserowane. Świetna dbałość o szczegóły. Możliwe, że to będzie serial roku.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

"Wdowia zatoka" | Apple zdecydowało o przyszłości serialu

Apple oficjalnie przedłużyło serial "Wdowia zatoka" (ang. "Widow's Bay") na drugi sezon. Decyzja została ogłoszona jeszcze przed premierą finału pierwszej serii, który zadebiutuje 17 czerwca.

https://upflix.pl/aktualnosci/wdowia-zatoka-apple-zdecydowalo-o-przyszlosci-serialu-2026-06-13?utm_source=wykop.pl

#
upflixpl - "Wdowia zatoka" | Apple zdecydowało o przyszłości serialu

Apple oficjal...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Saper86 tylko odcinki mogły by być dłuższe bo nie ważne jak dobry jest serial to zawsze będzie tracił na tak krótkich odcinkach. No chyba że ktoś ogląda wszystko naraz ale ciężko czekać do końca
  • Odpowiedz
#widowsbay #seriale

po 4 odc stwierdzam że ten serial niema podjazdu do #from , może inaczej, dla mnie nie ma podjazdu. From ma unikalny klimat który miał sens od początku, tu jest kupa od początku i ujowe zbudowanie podwalin pod przyszłe zdarzenia. Nie polecam
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@prostymirek: Mi po tych trzech pierwszych odcinkach opadły emocje. Ten środowy odcinek. Najpierw świetna scena z tymi wtargnięciem do jej domu, ale to co było później i ta akcja na stacji benzynowej. To było typowe ,,ej widzisz, że wyśmiewamy horrory i slashery? Widzisz to? Ale na pewno? To dobrze''.
  • Odpowiedz
@Zartos_Larpiarz: apple tv to szkoda sobie d--y zawracać, pierwszy sezon będzie ok/ dobry a następne strata czasu. Nie ma wyjątku od tej reguły przy apple. dosłownie każdy serial od nich.
  • Odpowiedz
Ostatni odcinek #widowsbay wygląda jak parodia From, gdzie szukano odpowiedzi po grzybkach. Biorąc pod uwagę zbliżony czas premiery, mamy tu raczej doczynienia z przypadkiem, ale i tak śmieszy XD
#from
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach