Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko174
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Rare_Soul

Rare_Soul

Dołączył 17 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 17466
  • Znaleziska 11063
  • Mikroblog 6403
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 78
methhod
methhod
5 godz. i 53 min temu
  • 0
#ufc są już gdzieś powtórki gali? Ktos streści gejcziego, gane i chandlera?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rare_Soul
Rare_Soul 5 godz. i 18 min temu via Wykop
  • 2
@methhod: https://watchmmafull.com/
  • Odpowiedz
LynxOV
LynxOV
5 godz. i 31 min temu
  • 0
Ma ktoś link do powtórki?
#ufc
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rare_Soul
Rare_Soul 5 godz. i 18 min temu via Wykop
  • 3
@LynxOV: https://watchmmafull.com/
  • Odpowiedz
qzety
qzety
qzety
09.06.2026, 04:08:12
  • 20
Mam opcję odkupu od znajomego w miarę w rozsądnej cenie (~80K). Roczna Suzuki Vitara, 2025, taka jak na tym zdjęciu z przyciemnianymi szybami. Brać?

Wszystko w tym samochodzie mi odpowiada tylko ten kolor biały trochę taki damski i brak 4WD.

Ktoś już korzystał?

#samochody #suzuki
qzety - Mam opcję odkupu od znajomego w miarę w rozsądnej cenie (~80K). Roczna Suzuki...

źródło: 1000014166

Pobierz
  • 102
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rare_Soul
Rare_Soul 09.06.2026, 07:46:53 via Wykop
  • 0
@qzety: Jak chcesz bezawaryjne auto to bierz. Wzialem suzuki vitare 2019 z salonu i do dzisiaj bez zadnej awarii ;)
  • Odpowiedz
Bratkuu
Bratkuu
08.06.2026, 08:48:11
  • 1
#gielda odpaliłem sobie IKE i mam pytanie. Jak z 20k PLN zrobię 40k i wypłacę sobie 20k to będę musiał płacić podatek czy nie?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rare_Soul
Rare_Soul 08.06.2026, 08:52:04 via Wykop
  • 0
@Bratkuu: w domach maklerskich stosowany jest algorytm FIFO - first in, first out. Czyli w pierwszej kolejnosci sprzedawane sa te papiery ktore kupiłeś pierwsze. I placisz od belke od zysku jaki wygenerowaly.
  • Odpowiedz
dzester
dzester
20.05.2026, 14:39:23
  • 0
Ktoś mi powie co to takiego?

#pajaki #owady
dzester - Ktoś mi powie co to takiego? 

#pajaki #owady

źródło: IMG_5324

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rare_Soul
Rare_Soul 21.05.2026, 09:09:07 via Wykop
  • 0
@dzester: Skakun arlekinowy (Salticus scenicus) lub jakaś jego bliska rodzina :)
  • Odpowiedz

972

Sakiewicz był bez spodni gdy była u niego asystentka podczas interwencji policj

Sakiewicz był bez spodni gdy była u niego asystentka podczas interwencji policj

Podczas interwencji policji Sakiewicz był rozebrany od pasa w dół według rzecznika Prokuratury Okręgowej w Warszawie Antoniego Skiby. Przypomnijmy że w tym samym czasie w prywatnym mieszkaniu Sakiewicza przebywała jego "asystentka".

xpear
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 18.05.2026, 22:05:22
  • 510
  • #
    sakiewicz
  • #
    tvrepublika
  • #
    asystentka
  • #
    sekretarka
  • #
    mieszkanie
Rare_Soul
Rare_Soul 19.05.2026, 09:04:47 via Wykop
  • -6
O co chodzi z tym napływem pisowskich trolli w kometnarzach? Ciekawe, że są aktywni świeżo po wykopie a potem już ich aktywność przechodzi w stan uśpienia. Nic a nic nie wygląda to na kupowane komentarze i +
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Zawod_Inwestor
Zawod_Inwestor
13.05.2026, 11:19:13
  • 151
#gielda Tak sobie czytam różne badania z przeszłości i teraźniejszości dotyczące czynników, dzięki którym teoretycznie można próbować w długim terminie pobić S&P500 czy nawet Nasdaq100 i metaanaliza tych badań doprowadziła mnie do przełomowego odkrycia: kup se etfa to znormalniejesz. Niestety dzisiaj już absolutnie nie jest prawdą twierdzenie, że "ETFy są dla przeciętniaków", bo mamy dostępne tanie fundusze skoncentrowane na najbardziej quality sektorach jak np. nasdaq100.
Wrzucam screen z zachowania tej mojej
Zawod_Inwestor - #gielda Tak sobie czytam różne badania z przeszłości i teraźniejszoś...

źródło: obraz

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rare_Soul
Rare_Soul 13.05.2026, 12:28:35 via Wykop
  • 0
@Zawod_Inwestor: są jakieś gotowe narzędzia które podają Ci momentum wybranych ETFów. Chodzi mi o wygodnie sprawdzenia. Stosujesz -12 miesięcy czy -11miesiecy?
  • Odpowiedz
Rare_Soul
Rare_Soul 13.05.2026, 12:41:27 via Wykop
  • 0
@Zawod_Inwestor: Czyli tej koretky miesięcznej nie stosujesz? Twardo 12 miesiecy?
  • Odpowiedz
Rare_Soul
Rare_Soul 13.05.2026, 21:50:37 via Wykop
  • 1
@Zawod_Inwestor: Dzięk za odpowiedzii! Robisz dobrą robote, poprawiasz finanse tysiąca ludzi co ma bezpośredni wpływ na jakość ich życia. Mam nadzieje, że jakiś promil energii mobilizacyjnej przesłałem :D
  • Odpowiedz

364

Dzisiaj Polska podpisuje umowę SAFE

Dzisiaj Polska podpisuje umowę SAFE

Polska podpisuje umowę pożyczkową w ramach unijnego programu SAFE w piątek, 8 maja 2026 r., o godz. 13:30 w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w Warszawie. Polska jest pierwszym państwem Unii Europejskiej, które finalizuje umowę w ramach tego instrumentu.

Novameh
z
wiadomosfera.pl
dodany: 08.05.2026, 10:40:48
  • 321
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    wojna
  • #
    europa
  • #
    wydarzenia
  • #
    uniaeuropejska
Rare_Soul
Rare_Soul 08.05.2026, 21:27:57 via Wykop
  • 37
@dplus2: Pisowska 6% pozyczka koreańska również jest w obcej walucie. Siejecie propagandę a to standard. Waluta pożyczki jest udzielającego
Rare_Soul
Rare_Soul 08.05.2026, 21:36:23 via Wykop
  • 5
Jakieś wytyczne chyba wleciały bo aż gęsto od propagandy w komentarzach i jedynej słusznej narracji :)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

DonCNC
DonCNC
DonCNC
08.05.2026, 03:35:27
  • 1254
Pięknie kręcą #zydzi korbką

#czarnyhumor #film #odyseja #bekazlewactwa
DonCNC - Pięknie kręcą #zydzi korbką 

#czarnyhumor #film #odyseja #bekazlewactwa

źródło: IMG_2949

Pobierz
  • 111
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rare_Soul
Rare_Soul 08.05.2026, 06:19:40 via Wykop
  • 2
branża filmowa to biznes a ludzi białych jest tylko 10-16% na świecie. Hajs musi się zgadzać
  • Odpowiedz
matthewonthego
matthewonthego
matthewonthego
18.04.2026, 21:23:50
  • 1
#ksw mamed czeka na gong, a sędzia go poddaję xD
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rare_Soul
Rare_Soul 18.04.2026, 21:50:08 via Wykop
  • 0
@matthewonthego: nie sędzia tylko mamed sam siebie, nie bylo aktywnej obrony, lezenie w bezruchu i zaslanianie sie rekawicami jak dostajesz potezne lokcie to nie jest aktywna obrona. Dobrze, ze przerwal
  • Odpowiedz
D_k15
D_k15
D_k15
11.04.2026, 23:54:45
  • 4
#ufc oho, siła większa, już przeciwnik nie wstawał z matin z dołu jak z jakimś małym worem pyrów, co bardzo cieszy. Ale przed 2 rundą Mati dosyć ciężko oddychał, czy to już drinki zadziałały i coś mi się przewidziało?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rare_Soul
Rare_Soul 12.04.2026, 00:10:20 via Wykop
  • 1
@D_k15: naładowany był dobrze, on dyszy zawsze jak parowóz. W walce z Armanem też tak oddychał a jak pamiętamy 5 rund młynu było, widać, że przyłożyl sie do kardio bo faktycznie ostatnie kilka walk kiepsko to wyglądało ale też wkońcu to nie jest shortnotice, zrobił normalny camp.
  • Odpowiedz

186

Polska wyjdzie z ETS? Ostry spór o unijną politykę klimatyczną

Polska wyjdzie z ETS? Ostry spór o unijną politykę klimatyczną

Politycy PiS-u prężą muskuły i udają, że mają dobre pomysły i są coraz bardziej skuteczni w walce o tanią energię. Słyszymy o tym, żeby natychmiast opuścić umowy europejskiej w tym także ETS - podkreślił przed posiedzeniem rządu premier Donald Tusk.

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 17.03.2026, 20:03:52
  • 95
  • #
    polityka
  • #
    polskiepato
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    afera
  • #
    wykop
Rare_Soul
Rare_Soul 18.03.2026, 08:08:39 via Wykop
  • 23
No tak głosowali za tym systemem, r-------i 100mld, które mieli ze sprzedaży praw do emisji więc teraz można być największym przeciwnikiem. Nie jestem za ETSem ale hipokryzja PiSu jest po prostu obrzydliwa
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

anonimek123456
anonimek123456
05.03.2026, 22:12:10
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rare_Soul
Rare_Soul 05.03.2026, 22:14:00 via Wykop
  • 1
@anonimek123456: nie
  • Odpowiedz
Anonek463
Anonek463
27.02.2026, 19:29:52
  • 0
Co myślicie o zakupie #obligacje 4 letnich lub 10 letnich za 10k pln? A może lepiej #etf? Poszedłem od wakacji do pracy i staram się co miesiąc kupić akcje za 500 zł + odłożyć 1,5-2k. Nie zbieram pieniędzy na żaden konkretny cel.
#xtb #meczennicyxtb #pytaniedoeksperta #inflacja #pieniadze #gielda
Anonek463 - Co myślicie o zakupie #obligacje 4 letnich lub 10 letnich za 10k pln? A m...

źródło: image_picker_A19F83A0-183E-45F1-BFA1-D940369D66A0-12719-000001147901DB77

Pobierz

Co lepiej kupić?

  • Akcje/ETF 60.5% (69)
  • Obligacje 39.5% (45)

Oddanych głosów: 114

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rare_Soul
Rare_Soul 02.03.2026, 12:40:40 via Wykop
  • 1
@Anonek463: @pepedros @Frwrd05 Tak jak piszą. PODUSZKA ale w 10 letnich EDO :) Jak już to osiągniesz to możesz sobie obrać jakąś strategie np. 50% w Obligacje 50% w ETFy
  • Odpowiedz
WLADCA_MALP
WLADCA_MALP
24.02.2026, 18:06:56
  • 5
#1000filmow

Marty Supreme - Wielki Marty

https://www.youtube.com/@WładcaMałpTarzan/shorts
WLADCA_MALP - #1000filmow 

Marty Supreme - Wielki Marty

https://www.youtube.com/@Wł...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rare_Soul
Rare_Soul 26.02.2026, 09:09:03 via Wykop
  • 1
@WLADCA_MALP: Również nie rozumiem zachwytu nad tym filmem - średniak wyciągniety grą Timothee'go
  • Odpowiedz

1290

Panna młoda z USA zaprosiła na ślub Polaka, który uratował jej życie.

Panna młoda z USA zaprosiła na ślub Polaka, który uratował jej życie.

Amerykanka, która zmagała się z rzadkim nowotworem, zaprosiła na swój ślub mężczyznę z Polski, dzięki któremu mogła stanąć na ślubnym kobiercu i planować przyszłość. Karol jest bowiem dawcą szpiku, który uratował jej życie.

gerwazy-oko
z
dziendobry.tvn.pl
dodany: 17.02.2026, 09:46:09
  • 206
  • #
    polska
  • #
    usa
  • #
    bohater
  • #
    szpik
  • #
    nowotwory
Rare_Soul
Rare_Soul 17.02.2026, 14:54:46 via Wykop
  • 4
I cyk zarejestrowany :)
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

czasnawybory666
czasnawybory666
02.12.2025, 08:39:05
  • 504
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rare_Soul
Rare_Soul 02.12.2025, 14:44:05 via Wykop
  • 6
@czasnawybory666: Podróżuje po Rosji to już agent? Jedyny legitny podróżnik na polskim YT, który zrobił Afganistan stopem, dużą część Afryki a już dostaje łatke agenta bo coś mu nostaligcznie przypomniało rozwiązania, które były widoczne u nas jeszcze 15 lat temu.
  • Odpowiedz

337

Zaginęła skazana dziennikarka. Relacjonowała początki pandemii

Zaginęła skazana dziennikarka. Relacjonowała początki pandemii

Chińska dziennikarka Zhang Zhan zaginęła. Organizacja Reporterzy bez Granic (RSF) informuje, że została przeniesiona z aresztu w Szanghaju w nieznane miejsce po skazaniu jej na cztery lata więzienia. Zhang wcześniej odbyła wyrok za relacjonowanie początków pandemii Covid-19.

gerwazy-oko
z
rmf24.pl
dodany: 18.11.2025, 09:12:48
  • 36
  • #
    chiny
  • #
    covid
  • #
    koronawirus
  • #
    wydarzenia
  • #
    swiat
Rare_Soul
Rare_Soul 18.11.2025, 11:22:07 via Wykop
  • 7
@Quassar: Instytut danych z d--y?
Rare_Soul
Rare_Soul 05.10.2025, 02:52:23
  • 2
#ufc dobra koniec z przystawkami, wjeżdżają dania główne
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Matthew-17
Matthew-17
Matthew-17
05.10.2025, 01:00:31
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rare_Soul
Rare_Soul 05.10.2025, 01:02:20 via Wykop
  • 2
@Matthew-17: niestety ale stres ptorafi zabrać tlen nawet najlepiej przygotowanym. Musi obyć się z UFC. Będzie tylko lepiej
  • Odpowiedz
Rare_Soul
Rare_Soul 05.10.2025, 02:06:27 via Wykop
  • 0
@ORP_Bolek: Manipulujesz. Zgodnie ze statystykami to Wikłacz zadał więcej ciosów i znaczących uderzeń w drugiej rundzie -> https://www.ufc.com/event/ufc-320#12358
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 21
  • Strona 1 z 21
  • >

Meh

  • Wykopkowo
  • anonimowo.bezpecznie@gmail.com

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 07.08.2011

    Komentator
  • Rocznica
    od 05.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 07.09.2013

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 28.09.2017

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking