Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko158
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
RandyBobandy

RandyBobandy

Dołączył 8 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 33004
  • Znaleziska 7137
  • Mikroblog 25867
  • Obserwujący 20
  • Obserwowane 42
RandyBobandy
RandyBobandy 28.01.2026, 00:56:28
  • 1
Co to miało być Iga xd
#tenis
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1555

Potrzebna pomoc dla dzieciaków ze spalonego domu dziecka

Potrzebna pomoc dla dzieciaków ze spalonego domu dziecka

W Nowym Dworze spłonął dom dziecka. Dzieciaki straciły wszystko - ciuchy, zabawki, podręczniki. Zostało im tylko to, co mieli na sobie opdczas ewakuacji. Dzieciaki już wystarczająco przeszły. Zróbmy wykop efekt!

PrzodownikPracy
z
radiogdansk.pl
dodany: 27.01.2026, 20:51:45
  • 103
  • #
    pozar
  • #
    dzieci
  • #
    domdziecka
  • #
    wykopefekt
  • #
    pomagajzwykopem
RandyBobandy
RandyBobandy 27.01.2026, 22:37:40 via Wykop
  • 11
Pomógłbym, ale ostatnie tygodnie na wykopie uświadomiły mi, że udział w zbiórkach, to najgorsze co może zrobić człowiek.
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

557

Żyła złota dla budżetu? Oto cała prawda o mandatach w Polsce

Żyła złota dla budżetu? Oto cała prawda o mandatach w Polsce

Istotny wzrost wartości grzywien nałożonych w 2025 r. przez policję i inne polskie służby łatwo uznać za dowód na coraz

starnak
z
money.pl
dodany: 27.01.2026, 15:38:33
  • 154
  • #
    kierowcy
  • #
    mandaty
  • #
    podatki
  • #
    budzetpanstwa
  • #
    policja
RandyBobandy
RandyBobandy 27.01.2026, 22:33:01 via Wykop
  • -2
Niestety to jedyny sposób na p0laków.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

289

UE - Indie. Koniec negocjacji umowy o wolnym handlu.

UE - Indie. Koniec negocjacji umowy o wolnym handlu.

Unia Europejska i Indie zakończyły negocjacje umowy o wolnym handlu. Jak myślicie, kto i czyim kosztem zyska na tym najbardziej?

Pan_Zboj
z
rmf24.pl
dodany: 27.01.2026, 07:39:18
  • 157
  • #
    ue
  • #
    europa
  • #
    gospodarka
  • #
    samochody
  • #
    lekarstwa
  • #
    rolnictwo
RandyBobandy
RandyBobandy 27.01.2026, 17:04:16 via Wykop
  • -5
Typowa p0lska zawiść, bo sąsiad zarobi więcej xD
A wystarczyło oprzeć gospodarkę o produkcję samochodów zamiast o produkcje jabłek.
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

RandyBobandy
RandyBobandy 27.01.2026, 18:54:48 via Wypiek
  • -4
@DziwoHuop Miliardy a nie miliony, milionami na nikim już nie zrobisz wrażenia.

485

Wymowne milczenie na sali rozpraw. Sebastian M. wygłosił oświadczenia.

Wymowne milczenie na sali rozpraw. Sebastian M. wygłosił oświadczenia.

Podczas rozprawy, która odbyła się 19 stycznia 2026 roku przed Sądem Rejonowym w Piotrkowie Trybunalskim, Sebastian M. wygłosił dwa oświadczenia, w których stwierdził, że jego zdaniem materiał dowodowy jest "zafałszowany". Zarzucił prokuraturze "manipulacje" i "mataczenie".

supremacy
z
kryminalne.o2.pl
dodany: 26.01.2026, 03:01:44
  • 121
  • #
    wypadek
  • #
    majtczak
  • #
    wydarzenia
  • #
    polska
  • #
    sad
RandyBobandy
RandyBobandy 27.01.2026, 00:22:35 via Wykop
  • 15
Każdy oskarżony ma prawo bronic się tak jak chce.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2201

Fajerwerki na Światełku do Nieba są OK, a w sylwestra nie. Kuriozalna sytuacja

Fajerwerki na Światełku do Nieba są OK, a w sylwestra nie. Kuriozalna sytuacja

Punktualnie o godzinie 20 podczas 34. Finału WOŚP odbyło się tradycyjne Światełko do Nieba. Część internautów krytykowała pokaz, inni natomiast zdecydowanie stanęli w obronie organizatorów, tłumacząc, że nie były to klasyczne fajerwerki, lecz rodzaj pirotechniki scenicznej.

Lolenson1888
z
ludzie.fakt.pl
dodany: 25.01.2026, 20:59:38
  • 419
  • #
    polska
  • #
    fajerwerki
  • #
    psy
  • #
    wosp
  • #
    sylwester
  • #
    psiarze
RandyBobandy
RandyBobandy 26.01.2026, 04:01:34 via Wykop
  • -6
Nie posrajcie się z tej nienawiści xD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

333

Kobieta i mężczyzna znikają z formularzy małżeńskich. Pierwsza gmina mówi temu "

Kobieta i mężczyzna znikają z formularzy małżeńskich. Pierwsza gmina mówi temu "

W samorządach gmin o konserwatywnych poglądach będzie opór i sprzeciw wobec wdrożenia rozporządzenia ministra cyfryzacji

starnak
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 22.01.2026, 12:47:43
  • 225
  • #
    polska
  • #
    prawo
  • #
    konstytucja
  • #
    malozenstwo
  • #
    ministerstwocyfryzacji
RandyBobandy
RandyBobandy 22.01.2026, 21:02:05 via Wykop
  • -8
@yy4Olo: Jak to co? Nic.
Dlaczego prawactw0 zawsze musi wymyślać jakieś fantastyczne scenariusze na poparcie swojego średniowiecznego sposobu myślenia? xd
RandyBobandy
RandyBobandy 21.01.2026, 20:48:55
  • 13
#lotr #wladcapierscieni
RandyBobandy - #lotr #wladcapierscieni

źródło: uc9p8e28fmeg1

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RandyBobandy
RandyBobandy 21.01.2026, 18:03:51
  • 2
Zjadłem #grzybypsylocybinowe i teraz czuję, że powinienem coś zrobić z życiem, a nie tak wegetować na rencie, mam nadzieję, że po grzybach wrócę do ustawień fabrycznych. Obrzydliwe uczucie.
#neet
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jan-janusz-nekala
jan-janusz-nekala
21.01.2026, 18:13:51 via Android
  • 1
@RandyBobandy: grzyb chce Ci pomóc
  • Odpowiedz
RandyBobandy
RandyBobandy
Autor
21.01.2026, 18:19:41 via Wykop
  • 1
@jan-janusz-nekala: Wiem, i to jest w tym najgorsze (╥﹏╥)
Przecież chodzenie do pracy to jest jakiś koszmar.
  • Odpowiedz

370

Po raz pierwszy więcej Polaków wyjeżdża z Holandii niż tam emigruje

Po raz pierwszy więcej Polaków wyjeżdża z Holandii niż tam emigruje

Trend spadkowy był obserwowany od kilku lat i w ubiegłym roku po raz pierwszy liczba Polaków wyjeżdżających z Holandii przewyższyła liczbę tych, którzy tam pojechali. Jest to kolejny kraj z negatywnym bilansem po Wielkiej Brytanii, Niemczech, Szwecji i Austrii.

AlexBrown
z
tvpworld.com
dodany: 20.01.2026, 20:00:04
  • 148
  • #
    holandia
  • #
    zagranico
  • #
    emigracja
  • #
    pracazagranica
  • #
    pracbaza
RandyBobandy
RandyBobandy 21.01.2026, 10:38:55 via Wypiek
  • -2
Ale dokąd wyjeżdżają?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

RandyBobandy
RandyBobandy 19.01.2026, 10:29:19
  • 1
Iga myślami już na Roland Garros ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#tenis
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

smutny_kojot
smutny_kojot
19.01.2026, 10:45:55 via Wykop
  • 1
@RandyBobandy: na Wimbledonie
  • Odpowiedz

267

Izrael ukradl setki kóz z Syrii i przetransportowali je do miejsc hodowli

Izrael ukradl setki kóz z Syrii i przetransportowali je do miejsc hodowli

". zauważył dziesiątki kóz na głównej drodze i zgłosił to Siłom Obronnym Izraela. Po tym incydencie dowódca zespołu został zwolniony, a dowódca kompanii otrzymał naganę. Ministerstwo Rolnictwa próbuje zlokalizować kozy, które nie są zaszczepione i oznakowane."

darino
z
mako.co.il
dodany: 18.01.2026, 06:34:19
  • 47
  • #
    syria
  • #
    izrael
  • #
    polityka
RandyBobandy
RandyBobandy 18.01.2026, 19:36:05 via Wykop
  • -4
Czy porywanie żon Syryjczyków można uznać za ludobójstwo?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

53

Wyprzedaż rosyjskiego złota przyspiesza. "Rekordowe tempo"

Pokaż treści 18+

Wyprzedaż rosyjskiego złota przyspiesza. "Rekordowe tempo"

Rosja znacząco zwiększy sprzedaż walut obcych i złota z Funduszu Narodowego Dobrobytu Federacji Rosyjskiej, aby zrekompensować spadające przychody z ropy, W trakcie 4 lat trwania "trzydniowej specjalnej operacji wojskowej" Rosja wyprzedała już ok. ok. 60 proc. złota z funduszu na czarną godzinę.

mateusz-krakowski
z
xyz.pl
dodany: 16.01.2026, 12:09:25
  • 22
  • #
    rosjawstajezkolan
  • #
    rosja
  • #
    ekonomia
  • #
    finanse
RandyBobandy
RandyBobandy 16.01.2026, 15:24:06 via Wykop
  • -1
@krulkartonu: W sumie lepiej, że to się stało kiedy są g---o krajem, niż gdybyśmy musieli walczyć z krajem o gospodarce kilkukrotnie większej.
RandyBobandy
RandyBobandy 16.01.2026, 14:52:31
  • 73
(。◕‿‿◕。)
#jwst #kosmos #astronomia
RandyBobandy - (。◕‿‿◕。)
#jwst #kosmos #astronomia

źródło: ezgif-1b30f8b8458ff27b

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RandyBobandy
RandyBobandy
Autor
16.01.2026, 14:52:49 via Wykop
  • 33
@RandyBobandy:
RandyBobandy - @RandyBobandy:

źródło: new-image-from-webb-of-a-portion-of-the-helix-nebula-v0-t2otbz8fpjdg1

Pobierz
  • Odpowiedz
Enigmameister
Enigmameister
16.01.2026, 14:55:23 via Wykop
  • 36
@RandyBobandy: ale kosmos ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz

496

UK nowa "gra edukacyjna" o ekstremizmie

Pokaż treści 18+

UK nowa "gra edukacyjna" o ekstremizmie

Darmowa interaktywna symulacja o ekstremizmie, gdzie klikasz i widzisz, jak prawicowe poglądy prowadzą do terroryzmu. Ludzie w necie wściekli. Oficjalnie chwali za pre-bunking dezinformacji, ale na X i Reddit hejt: propaganda, ignoruje prawdziwe zagrożenia.

awres
z
shoutoutuk.org
dodany: 15.01.2026, 19:12:32
  • 189
  • #
    edukacja
  • #
    extremizm
  • #
    uk
  • #
    opinie
  • #
    dzieci
  • #
    gry
RandyBobandy
RandyBobandy 16.01.2026, 11:55:58 via Wykop
  • -26
@bartcegielski: Myślisz, że ekstremiści mają na czole znak bestii? Masz bardzo kreskówkowy obraz rzeczywistości.
RandyBobandy
RandyBobandy 16.01.2026, 13:05:00 via Wypiek
  • -1
@OpowiedzMiCos Co ten Harry Potter ( ͡° ͜ʖ ͡°)

23

Wojsko nie jest od odśnieżania chodników. Gen. Polko: dowódcy powinni odmawiać

Pokaż treści 18+

Wojsko nie jest od odśnieżania chodników. Gen. Polko: dowódcy powinni odmawiać

Gen. Roman Polko: "Wojsko nie jest od wyręczania służb samorządów. Armia ma przygotowywać się do starcia zbrojnego, a nie do ataku zimy."

konto usunięte
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 12.01.2026, 18:53:21
  • 9
  • #
    wojsko
  • #
    polityka
  • #
    zima
RandyBobandy
RandyBobandy 12.01.2026, 19:28:04 via Wykop
  • 2
@sawes1: Nie no tyle to nie, pierwsze uderzenie musi przyjąć na klatę mięso armatnie z przymusowego poboru.
RandyBobandy
RandyBobandy 12.01.2026, 13:10:27
  • 8
Dobra rozumiem, że żyjemy w XXI wieku, sutener wywodzi się ze środowisk kibolskich itd. oraz sam podkreślał, że nie będzie prezydentem wszystkich Polaków, a jedynie tych, którzy na niego głosowali, ale nie wydaje wam się, że to trochę niestosowane, aby pełniący obowiązki prezydenta dwudziestej gospodarki świata pokazywał się publicznie w takich strojach?
#polityka #nawrocki
RandyBobandy - Dobra rozumiem, że żyjemy w XXI wieku, sutener wywodzi się ze środowis...

źródło: Screenshot 2026-01-12 at 13-05-58 (1) Facebook

Pobierz

Czy wypada aby głowa państwa tak się ubierała?

  • Tak 52.1% (37)
  • Nie 47.9% (34)

Oddanych głosów: 71

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

henk__
henk__
henk__
12.01.2026, 13:11:56 via Android
  • 4
@RandyBobandy:
Niech ktoś zatrzyma tę karuzelę śmiechu
  • Odpowiedz
RandyBobandy
RandyBobandy
Autor
12.01.2026, 13:25:09 via Wykop
  • 4
@henk__:
RandyBobandy - @henk__:

źródło: Screenshot 2026-01-12 at 13-24-20 Niech ktoś - Ministerstwo śmiesznych obrazków - KWEJK.pl

Pobierz
  • Odpowiedz
RandyBobandy
RandyBobandy 12.01.2026, 04:29:34
  • 1
Co jest z tym p---------m wykopem druga noc pod rząd? Biauek dostał druga transzę pieniędzy od Obajtaka na rozwalenie serwisu?
#wykop
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

EnderWiggin
EnderWiggin
EnderWiggin
12.01.2026, 05:52:09 via Android
  • 1
@RandyBobandy: Tagi naprawia.
  • Odpowiedz
RandyBobandy
RandyBobandy 10.01.2026, 20:18:32
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RandyBobandy
RandyBobandy
Autor
10.01.2026, 20:22:13 via Wykop
  • 1
@czlowiek_bez_powiek: Jak mnie okłamałeś, to ci przyszyję powieki rzęsami w stronę oka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
czlowiek_bez_powiek
czlowiek_bez_powiek
10.01.2026, 20:47:30 via Wykop
  • 1
@RandyBobandy: no i okej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
RandyBobandy
RandyBobandy 10.01.2026, 12:35:50
  • 0
Macie jakiś strim po polsku?
#tenis
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

aisak1
aisak1
10.01.2026, 12:43:38 via Wypiek
  • 2
@RandyBobandy s t r i m s. F u n
  • Odpowiedz
RandyBobandy
RandyBobandy
Autor
10.01.2026, 12:46:49 via Wykop
  • 1
@aisak1: Dziękuję (。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 24
  • Strona 18 z 24
  • >

Randy Bobandy

  • Sunnyville

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 03.09.2024

    Komentator
  • Rocznica
    od 10.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 09.11.2017

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 09.04.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia