Wpis z mikrobloga

@erni13 chłopaki z problemu to pokolenie dobrze pamiętające lata 90-te. I da się to mocno wyczuć słuchając ich kawałków, wręcz niesamowicie potrafią oddać klimat tamtych czasów. I myślę, że o to właśnie im chodziło. Dlatego ich odbiór, dla ludzi urodzonych w latach 70-tych czy 80-tych, może mieć zupełnie inny charakter. Dla mnie, rocznika 86, to magiczna podróż w czasie, natomiast dla kogoś rocznik np. 2005, może to być patola i jakaś abstrakcyjna
  • Odpowiedz
@erni13: Parodia gangsta rapu polskiego. Nawet w tym tekście jest beka z aktorów występujących w teledyskach, teledysk sam w sobie to jest beka z video typu GM2L.
Czytajmy ze zrozumieniem, inaczej wszystko będzie głupie.
  • Odpowiedz
Mój ulubiony cytat to "twoja stara szmata. Ratatata"


Deep af xD


@erni13: to jest ironia naśmiewająca się dokładnie z tego, z czego ty się naśmiewasz. Ale, żeby zrozumieć ironię, nawet tak prostacką, jak ta w problemie to trzeba mieć iq wyższe niż pchła, czym nie możesz się pochwalić ty, i kilkudziesięciu wykopków ci wtórujących.
  • Odpowiedz
  • 6
@wcfilmowe: @Faiko Żeby próbować oceniać moją inteligencję przez pryzmat tekstu problemu to trzeba być nieźle spłakanym psychofanem xD

Nie łykam tej wymówki o parodii, bo gdyby to był numer wyśmiewający #!$%@? gangsta rap i ich teksty, to dlaczego aż do wyżej wspomnianego wersu ten tekst brzmi jak KAŻDY numer problemu?

Jak mówię, lubię problem ale często pojawiają się u nich tak żałosne wersy, że żeby ich bronić i gadać o jakiejś
  • Odpowiedz