Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko164
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
PunIntended

PunIntended

Dołączył 10 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1953
  • Znaleziska 315
  • Mikroblog 1638
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 41
ShadyTalezz
ShadyTalezz
03.01.2026, 20:20:09
  • 71
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PunIntended
PunIntended 03.01.2026, 22:10:51 via Wykop
  • 2
@ShadyTalezz: Serio, kogoś dziwi USA ponownie bawiące się w światowego szeryfa ¯\(ツ)/¯
Jeśli chcą obalić władze w jakimś autorytarnym bantustanie, to po prostu to robią. A co wolno wojewodzie....
A dla wielce oburzonych - jest taki jeden prokurator, do którego można kierować skargi i oskarżenia.
  • Odpowiedz
R.....1
R.....1
konto usunięte 03.01.2026, 15:03:26
  • 346
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PunIntended
PunIntended 03.01.2026, 16:59:37 via Wykop
  • 2
@ROCCO1: @Wraczek Najgorsza jest częstotliwość takich botów. Ten konkretny od rana wysrał kilkadziesiąt postów o Wenezueli. Gdy spytałem go wprost, czy zamierza zaspamować kolejny tag - pic rel, brak odpowiedzi to też odpowiedź xD
PunIntended - @ROCCO1: @Wraczek Najgorsza jest częstotliwość takich botów. Ten konkre...

źródło: Przechwytywanie

Pobierz
  • Odpowiedz
PunIntended
PunIntended 01.01.2026, 20:35:55
  • 1
#topwszechczasow Tak patrzę na tag i nie znalazłem żadnego wyjaśnienia:
Co takiego się stało, że akurat Polscy słuchacze tak uwielbiają przypadkową wokalistkę z Irlandii, która nagrała jeden znany przebój w 1990? Czuję się, jakbym nie dostrzegał jakiegoś oczywistego elementu... czy jej piosenka jest jakimś szczytem muzycznego geniuszu, który po prostu umyka uszom pospólstwa? Czy Sinead miała jakieś ważne powiązanie z Polską?
Czy jakaś tajna grupa od lat trolluje ten plebiscyt,
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PunIntended
PunIntended
Autor
01.01.2026, 21:22:28 via Wykop
  • 0
Niedawno zmarła


@Piesa: Ozzy zmarł 'niedawniej', a nawet do top 100 się nie wbił... będąc przy tym bardziej znanym artystą ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
nick230
nick230
nick230
01.01.2026, 20:19:26
  • 5
#topwszechczasow co za żart to 1 miejsce
przypomni ktoś czemu ona tak skoczyła wysoko?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PunIntended
PunIntended 01.01.2026, 20:21:05 via Wykop
  • 5
@nick230: Co roku zadaję sobie to samo pytanie. Zupełnie przeciętna ballada jakich wiele od artystki jednego przeboju ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
delulusional
delulusional
31.12.2025, 09:21:07
  • 595
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PunIntended
PunIntended 31.12.2025, 12:57:30 via Wykop
  • 2
@delulusional: Nie trzeba akurat flagi, by poznać że to rosyjski. Widać po syfie, rdzy i ogólnym zaniedbaniu ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
szychun
szychun
29.12.2025, 11:33:56
  • 1881
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PunIntended
PunIntended 29.12.2025, 16:24:54 via Wykop
  • 0
@daunowix: Jak widać zmądrzał, gdy tylko przestał przyjmować regularnie lepy na głowę ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
yourgrandma
yourgrandma
27.12.2025, 16:26:31
  • 395
#wykopoweprzeboje
Dobra, zaczynamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tradycyjnie pod tym wpisem podawajcie swoje propozycje, które chcecie widzieć w konkursie.

Definicja
yourgrandma - #wykopoweprzeboje
Dobra, zaczynamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tradycyjnie pod tym wpis...

źródło: ryjacabanie

Pobierz
  • 728
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PunIntended
PunIntended 27.12.2025, 20:41:27 via Wykop
  • 7
@yourgrandma: Takeo Ischi - New Bibi Hendl
PunIntended - @yourgrandma: Takeo Ischi - New Bibi Hendl
  • Odpowiedz
PunIntended
PunIntended 27.12.2025, 23:34:42 via Wykop
  • 2
Definicja muzyki ryjącej banię


@yourgrandma: Najprościej mówiąc - coś, co powinno wywoływać srogie 'wtf' jako pierwszą myśl, jak najdziwniejsze utwory i teledyski.
Bracia FF czy inne Gospele są zabawne, wulgarne, edgy, ale nijak nie ryją bani ¯\(ツ)/¯

The Residents - Burning Love
PunIntended - >Definicja muzyki ryjącej banię

@yourgrandma: Najprościej mówiąc - coś...
  • Odpowiedz
PunIntended
PunIntended 27.12.2025, 23:41:41 via Wykop
  • 1
@yourgrandma: Primus - Mr. Krinkle
PunIntended - @yourgrandma: Primus - Mr. Krinkle
  • Odpowiedz
PunIntended
PunIntended 27.12.2025, 23:53:45 via Wykop
  • 3
@yourgrandma: ADU - Lecimy ze Smoleńska z powrotem
PunIntended - @yourgrandma: ADU - Lecimy ze Smoleńska z powrotem
  • Odpowiedz
PunIntended
PunIntended 28.12.2025, 16:33:08 via Wykop
  • 0
@yourgrandma: Dziwne, że jeszcze nie było:
Primus - Wynonna's Big Brown Beaver
PunIntended - @yourgrandma: Dziwne, że jeszcze nie było:
Primus - Wynonna's Big Brown...
  • Odpowiedz

525

JĄDRO ZIEMI

JĄDRO ZIEMI

Podróż w głębiny. Absurdu oraz Ziemi. Scifun odżył :)

MandarynWspanialy
z
youtube.com
dodany: 27.12.2025, 09:04:13
  • 170
  • #
    gruparatowaniapoziomu
  • #
    scifun
  • #
    nauka
PunIntended
PunIntended 27.12.2025, 14:36:00 via Wykop
  • 4
@xqwzyts: W 2025 wypuścił 5 filmów (z czego 3 dotyczyły jednego tematu), w zeszłym roku 1 film. Czy robi filmy od A do Z w pojedynkę - nie wiadomo.
Więc tak, można chyba powiedzieć, że kaskę bierze a w sumie mało robi ¯\(ツ)/¯
Dla porównania można zobaczyć, ile filmów w rok wypuszcza taki dr Bartek Kulczyński, czy Chubbyemu.
jedz-brokuly
jedz-brokuly
jedz-brokuly
27.12.2025, 12:23:48
  • 218
To ja rurek od rurki w silniku

Raz że wygrałem wykop - dwa że biegam sobie maratony i zmierzam ku ścieżce zostania psychoterapeutą A wy dalej tylko wspominacie akcję z 2016 pisząc „chciał zostać nawigatorem” kiedy to była dla mnie chwilowa praca żeby mieć na cpanie xd

Tak, na studiach wszyscy o tej akcji wiedzą bo mówię o tym wprost na zajęciach, jest to element mojej terapii w sensie pokazanie gdzie byłem a
jedz-brokuly - To ja rurek od rurki w silniku 

Raz że wygrałem wykop - dwa że biegam...

źródło: IMG_7662

Pobierz
  • 229
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PunIntended
PunIntended 27.12.2025, 14:13:16 via Wykop
  • 125
zostania psychoterapeutą


@jedz-brokuly: xD

Niby dobrze, że chłop się stara, szkoda tylko ludzi, którzy mogą potem nieświadomie trafić do terapeuty-czubka.
  • Odpowiedz
CipakKrulRzycia
CipakKrulRzycia
23.12.2025, 06:19:24
  • 865
#ewazajaczkowska #swieta #polityka #gotujzwykopem
#bekazkonfederacji pewnie napełnione miłością....
CipakKrulRzycia - #ewazajaczkowska #swieta #polityka #gotujzwykopem
#bekazkonfederacj...

źródło: IMG_20251223_071722

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PunIntended
PunIntended 23.12.2025, 09:32:14 via Wykop
  • 5
@CipakKrulRzycia: Poza tym, te pierogi wyglądają bardziej na ruskie, niż z kapustą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

263

Myśliwce Su-30 i Su-27 spłonęły na lotnisku w Lipiecku

Pokaż treści 18+

Myśliwce Su-30 i Su-27 spłonęły na lotnisku w Lipiecku

W nocy z 20 na 21 grudnia 2025 roku na rosyjskim wojskowym lotnisku w Lipiecku doszło do pożaru spłonęły dwa drogie myśliwce Su-30 i Su-27. W wyniku operacji GUR Ministerstwa Obrony Ukrainy, przeprowadzonej przez ruch oporu, oba samoloty agresora zostały unieruchomione.

Mikuuuus
z
streamable.com
dodany: 22.12.2025, 08:32:17
  • 46
  • #
    ukraina
  • #
    swiat
  • #
    rosja
  • #
    film
  • #
    russiahateclub
  • #
    ruskimir
PunIntended
PunIntended 22.12.2025, 09:15:25 via Wykop
  • 72
O k-----s - nie dron, ot jakiś typek sobie po prostu wszedł, zaczął nagrywać telefonem, posiedział sobie w kokpicie, podpalił myśliwce i wyszedł xD
Gdyby taka akcja odwaliła się w jakimś europejskim kraju, to minister obrony podał by się do dymisji z samego wstydu.
  • 16
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

PunIntended
PunIntended 22.12.2025, 22:42:34 via Wykop
  • 2
@RychuiPeja: latać dronem nad lotniskiem cywilnym to każdy głupi może spróbować, osobiście wejść na wojskowe i podpalić samoloty - trochę inna liga.

zdarzyło sie w Niemczech


@Miszczu_wszystkiego: o tym było chyba za mało mówione w mediach, ale jednak ciężarówki
PunIntended
PunIntended 22.12.2025, 22:52:23 via Wykop
  • 0
@Miszczu_wszystkiego: Dla Niemców - kompromitujące. Dla niektórych mocarstw - codzienność ¯\(ツ)/¯
erni13
erni13
20.12.2025, 09:53:19
  • 304
XD

#boks #heheszki
erni13 - XD 

#boks #heheszki

źródło: image_picker_72BFB0FF-10F1-4C61-A358-8AFE8FB70C57-73021-000055166CD74420

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PunIntended
PunIntended 20.12.2025, 11:55:21 via Wykop
  • 98
@arcxa: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
PunIntended - @arcxa: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: afgwqj

Pobierz
  • Odpowiedz
szafoski3
szafoski3
20.12.2025, 07:17:45
  • 435
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PunIntended
PunIntended 20.12.2025, 10:27:20 via Wykop
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Bela022
Bela022
17.12.2025, 08:31:21
  • 5
#polityka Pół roku temu uznałbym to za żart
Dramat
Bela022 - #polityka Pół roku temu uznałbym to za żart 
Dramat

źródło: 798

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PunIntended
PunIntended 17.12.2025, 11:00:54 via Wykop
  • 0
zradykalizowali się dzięki ciaglym szczuciu na prawice


@pangkor: Ta, żeby jeszcze w Polsce była jakaś prawica... ¯\(ツ)/¯
(bo rozumiem, że mowa o partiach, nie elektoratach?)
  • Odpowiedz
wshk
wshk
wshk
28.11.2025, 09:54:54
  • 83
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PunIntended
PunIntended 28.11.2025, 14:06:15 via Wykop
  • 0
@wshk: Ciekawe jak się czuje wiedząc, że do końca życia będzie musiał siedzieć na Białorusi. Ja bym poważnie miał dylemat między tym, a Polskim więzieniem xD
  • Odpowiedz
new-object
new-object
28.11.2025, 09:14:10
  • 290
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PunIntended
PunIntended 28.11.2025, 14:01:41 via Wykop
  • 2
To taka dla mnie abstrakcja, a jest takich ludzi ponad 10% w Polsce.


@new-object: Jak ktoś tu kiedyś wspominał - byli w Polsce ludzie, którzy z własnej woli chcieli służyć w zomo. Zawsze będą w kraju jakieś moralne i mentalne zera, po prostu dzięki internetom są bardziej widoczni.
  • Odpowiedz
Lexi20
Lexi20
28.11.2025, 10:53:26
  • 521
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PunIntended
PunIntended 28.11.2025, 13:58:07 via Wykop
  • 4
@Lexi20: To są potomkowie tych, co w 1920 byli gonieni z powrotem na wschód ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
damch
damch
damch
13.11.2025, 10:08:23
  • 73
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PunIntended
PunIntended 13.11.2025, 13:36:54 via Wykop
  • 0
moją ojczyzną jest Polska


@Metris: 1000 raz to powtarzasz i nadal nikt nie wierzy. Życzę więcej szczęścia na następnym koncie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 14
  • Strona 3 z 14
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 19.05.2026

    Rocznica
  • Komentator
    od 14.04.2025

    Komentator
  • Mikroblogger
    od 24.05.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking