@ShadyTalezz: Serio, kogoś dziwi USA ponownie bawiące się w światowego szeryfa ¯\(ツ)/¯ Jeśli chcą obalić władze w jakimś autorytarnym bantustanie, to po prostu to robią. A co wolno wojewodzie.... A dla wielce oburzonych - jest taki jeden prokurator, do którego można kierować skargi i oskarżenia.
@ROCCO1: @Wraczek Najgorsza jest częstotliwość takich botów. Ten konkretny od rana wysrał kilkadziesiąt postów o Wenezueli. Gdy spytałem go wprost, czy zamierza zaspamować kolejny tag - pic rel, brak odpowiedzi to też odpowiedź xD
#topwszechczasow Tak patrzę na tag i nie znalazłem żadnego wyjaśnienia: Co takiego się stało, że akurat Polscy słuchacze tak uwielbiają przypadkową wokalistkę z Irlandii, która nagrała jeden znany przebój w 1990? Czuję się, jakbym nie dostrzegał jakiegoś oczywistego elementu... czy jej piosenka jest jakimś szczytem muzycznego geniuszu, który po prostu umyka uszom pospólstwa? Czy Sinead miała jakieś ważne powiązanie z Polską? Czy jakaś tajna grupa od lat trolluje ten plebiscyt,
@yourgrandma: Najprościej mówiąc - coś, co powinno wywoływać srogie 'wtf' jako pierwszą myśl, jak najdziwniejsze utwory i teledyski. Bracia FF czy inne Gospele są zabawne, wulgarne, edgy, ale nijak nie ryją bani ¯\(ツ)/¯
@xqwzyts: W 2025 wypuścił 5 filmów (z czego 3 dotyczyły jednego tematu), w zeszłym roku 1 film. Czy robi filmy od A do Z w pojedynkę - nie wiadomo. Więc tak, można chyba powiedzieć, że kaskę bierze a w sumie mało robi ¯\(ツ)/¯ Dla porównania można zobaczyć, ile filmów w rok wypuszcza taki dr Bartek Kulczyński, czy Chubbyemu.
Raz że wygrałem wykop - dwa że biegam sobie maratony i zmierzam ku ścieżce zostania psychoterapeutą A wy dalej tylko wspominacie akcję z 2016 pisząc „chciał zostać nawigatorem” kiedy to była dla mnie chwilowa praca żeby mieć na cpanie xd
Tak, na studiach wszyscy o tej akcji wiedzą bo mówię o tym wprost na zajęciach, jest to element mojej terapii w sensie pokazanie gdzie byłem a
W nocy z 20 na 21 grudnia 2025 roku na rosyjskim wojskowym lotnisku w Lipiecku doszło do pożaru spłonęły dwa drogie myśliwce Su-30 i Su-27. W wyniku operacji GUR Ministerstwa Obrony Ukrainy, przeprowadzonej przez ruch oporu, oba samoloty agresora zostały unieruchomione.
O k-----s - nie dron, ot jakiś typek sobie po prostu wszedł, zaczął nagrywać telefonem, posiedział sobie w kokpicie, podpalił myśliwce i wyszedł xD Gdyby taka akcja odwaliła się w jakimś europejskim kraju, to minister obrony podał by się do dymisji z samego wstydu.
@wshk: Ciekawe jak się czuje wiedząc, że do końca życia będzie musiał siedzieć na Białorusi. Ja bym poważnie miał dylemat między tym, a Polskim więzieniem xD
To taka dla mnie abstrakcja, a jest takich ludzi ponad 10% w Polsce.
@new-object: Jak ktoś tu kiedyś wspominał - byli w Polsce ludzie, którzy z własnej woli chcieli służyć w zomo. Zawsze będą w kraju jakieś moralne i mentalne zera, po prostu dzięki internetom są bardziej widoczni.
Jeśli chcą obalić władze w jakimś autorytarnym bantustanie, to po prostu to robią. A co wolno wojewodzie....
A dla wielce oburzonych - jest taki jeden prokurator, do którego można kierować skargi i oskarżenia.