Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko172
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
PunIntended

PunIntended

Dołączył 10 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1951
  • Znaleziska 315
  • Mikroblog 1636
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 41
Krachu
Krachu
04.09.2025, 09:27:20
  • 631
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PunIntended
PunIntended 04.09.2025, 11:40:29 via Wykop
  • 31
@Krachu:
PunIntended - @Krachu:

źródło: comment_1616419045KNhlKbTw2FRKLuew5tWZvS,w400

Pobierz
  • Odpowiedz
PunIntended
PunIntended 04.09.2025, 11:43:39 via Wykop
  • 25
@Krachu:
PunIntended - @Krachu:

źródło: Screenshot 2024-05-19 at 12-28-39

Pobierz
  • Odpowiedz
PunIntended
PunIntended 04.09.2025, 11:46:14 via Wykop
  • 45
@Krachu:
PunIntended - @Krachu:

źródło: comment_1635703555eEjWcQv7nHMBks6qhzu0j7,w400

Pobierz
  • Odpowiedz
wezsepigulke
wezsepigulke
04.09.2025, 06:08:20
  • 829
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 109
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PunIntended
PunIntended 04.09.2025, 11:16:03 via Wykop
  • 0
@wezsepigulke: Bonusowe punkty w----u za to, że ziomek pół minuty ją nagrywał i nawet słowem się nie odezwał (╯°□°)╯︵ ┻━┻
  • Odpowiedz
elofrytki
elofrytki
19.07.2025, 22:10:49
  • 2
#boks usyk powinien wrócić na początku 2026 i walczyć z kims kto zasłużył

Zrobić turniej
fury aj Parker i reszta top 10

Inaczej to nie ma sensu
Nikt z nich nie zrobił nic taka prawda żeby walczyć z usykien
elofrytki - #boks usyk powinien wrócić na początku 2026 i walczyć z kims kto zasłużył...

źródło: IMG_1009

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PunIntended
PunIntended 19.07.2025, 22:19:18 via Wykop
  • 0
@elofrytki: kurde, tak patrzę na to top 20, a tam może z 3 boxerów, którym dałbym jakieś szanse z Usykiem.
  • Odpowiedz
PunIntended
PunIntended 19.07.2025, 23:10:21 via Wykop
  • 1
@BigCo: xD
Parker, Kabayel i mocno, mocno naciągając - Bakole. Tych co przegrali z nim 2 razy to jednak wykluczam :)
Gdyby Dubois stosował taktykę Chisory, to tez dawał bym mu szanse, ale teraz już po ptakach.
  • Odpowiedz
non_scholae_sed_vitae_discimus
non_scholae_sed_vitae_discimus
19.07.2025, 21:49:37
  • 0
#boks Z kim bys zobaczyl Usyka?

Z kim bys zobaczyl Usyka?

  • Dereck Chisora 11.7% (17)
  • Parker 42.1% (61)
  • Tyson Fury 17.2% (25)
  • Anthony Joshua 10.3% (15)
  • Wilder 18.6% (27)

Oddanych głosów: 145

  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PunIntended
PunIntended 19.07.2025, 21:58:13 via Wykop
  • 0
@non_scholae_sed_vitae_discimus: z powyższych tylko Parker zasługuje na szanse, potem Kabayel.
  • Odpowiedz
PunIntended
PunIntended 19.07.2025, 21:45:23
  • 9
#boks Dubois nic sobie nie robił z bomb Millera i Hrgovica. Takiej dominacji w HW to Usyk jeszcze nie pokazał (ʘ‿ʘ)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chlewnia_z_choroszczy
Chlewnia_z_choroszczy
Chlewnia_z_choroszczy
19.07.2025, 20:38:54
  • 0
#boks Na co Larena czeka?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PunIntended
PunIntended 19.07.2025, 20:40:42 via Wykop
  • 5
@Chlewnia_z_choroszczy: Przelew.
  • Odpowiedz
zicogod
zicogod
19.07.2025, 19:41:46
  • 3
pewnie dadzą zwyciestwo ukrowi, ale imo średni performance w wykonaniu lapina
#boks
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PunIntended
PunIntended 19.07.2025, 19:44:22 via Wykop
  • 1
@zicogod: Wypunktował 3 ostatnie rundy i to powinno przechylić zwycięstwo na jego stronę… ale nie jest to fighter dla którego będe zarywać noce :)
  • Odpowiedz
altknight1337
altknight1337
08.07.2025, 15:31:09
  • 111
#grok
altknight1337 - #grok

źródło: ai-terminator-stonetoss-comic

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PunIntended
PunIntended 08.07.2025, 16:58:48 via Wykop
  • 20
@altknight1337: Grok ciśnie teraz każdemu politykowi, ale rzucić N-wordem chyba nie ma odwagi :)
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
26.06.2025, 07:01:37
  • 277
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ostatnio na Wykopie rozlało się sporo hejtu na polską gastronomię. Prawie w całości nieuzasadnionego. Od dwóch lat prowadzę osiedlową pizzerię i uwierzcie, że każdy dzień to walka o przetrwanie. Dosłownie każdy, bo w niedziele i święta też pracujemy. Od 10:00 do 22:00, czyli 12 godzin, czyli więcej niż jakikolwiek zakład pracy czy firma. Czynsz: 10 000 zł miesięcznie. Media (gaz, prąd, woda): 6000 zł, koszty zatrudnienia 25 000
  • 283
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PunIntended
PunIntended 26.06.2025, 10:06:55 via Wykop
  • 1
przymusowy napiwek 15% wliczany do każdego zamówienia.


@mirko_anonim: O tutaj się wyłożyłeś i ludzie rozpoznali bait.
A jeśli to nie bait, cóż... życzę, abyś nie musiał zbyt długo szukać uczciwej pracy :)
  • Odpowiedz
Makavlani
Makavlani
21.06.2025, 18:41:05
  • 1
Musiałem wziąć telefon do sracza, bo mnie pocisnęło na chwilę przed walką Piotrka xD. Byłem w szoku, że tam był jakiś knockdown, myślałem, że Piotrek się po prostu poślizgnął. Ale pięknie go usadził tym overhandem i na końcu jeszcze poszedł do Chorwata po walce i widać, że mu wyrzygiwał, to co Chorwat o nim w kuluarowych rozmowach gadał (mówił między innymi Knybie, że Łącz nie umie się bić, bo z nim wygrał
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PunIntended
PunIntended 21.06.2025, 18:45:09 via Wykop
  • 4
@Makavlani: Też tego knockdownu nie widziałem, ale Piotrek musi mieć zajebistą satysfakcję po tej walce :) Może w następnej rundzie nie będzie uważany za underdoga.
  • Odpowiedz
PunIntended
PunIntended 21.06.2025, 18:47:20 via Wykop
  • 1
@Makavlani: No właśnie, podwójnie słodkie zwycięstwo dla niego.
  • Odpowiedz
kontra12
kontra12
kontra12
19.06.2025, 20:13:55
  • 46
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PunIntended
PunIntended 19.06.2025, 22:05:45 via Wykop
  • 1
@kontra12: Sorry jeśli przebijam bańkę, ale tu jest Polska i większość ludzi kibicować ciapakom też nie będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Foxing
Foxing
13.06.2025, 16:52:05
  • 160
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PunIntended
PunIntended 13.06.2025, 17:54:03 via Wykop
  • 2
@Foxing: Zgoda. Osobiście nie lubię Izraela z wielu powodów, ale za to, że się z ciapatymi w tańcu nie p******ą zawsze będą mieli szacuneczek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Polasz
Polasz
13.06.2025, 16:02:31
  • 112
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PunIntended
PunIntended 13.06.2025, 16:52:09 via Wykop
  • 2
@Polasz: Pastuchy wkleiły obrazek swojego bożka? xD
  • Odpowiedz

979

Policjant w LA celowo strzela w nogi stojącej przed nim reporterki

Pokaż treści 18+

Policjant w LA celowo strzela w nogi stojącej przed nim reporterki

Pewnie ona też była wysłana przez Sorosa i potajemnie odpalała ukryty w tyłku koktajl Mołotowa, a biedny pan policjant tylko się przed tym bronił...

konto usunięte
z
au.news.yahoo.com
dodany: 09.06.2025, 06:42:17
  • 352
  • #
    usa
  • #
    losangeles
  • #
    wydarzenia
  • #
    pracbaza
  • #
    bekazprawakow
PunIntended
PunIntended 09.06.2025, 08:44:59 via Wykop
  • 2
No tak, policjant strzela do jedynej osoby, która tam NIE wygląda na zadymiarza ¯\(ツ)/¯

Ale to i tak drobiazg, policja w USA potrafi odwalać takie rzeczy, że nasi rodzimi mundurowi wydawali by się na wpół kompetentni w porównaniu.
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

PunIntended
PunIntended 09.06.2025, 09:05:22 via Wykop
  • 5
w USA masz znacznie większe szanse na bycie zastrzelonym przez policjanta nawet przy zwykłym zatrzymaniu za przekroczenie prędkości czy olaniu znaku stop.


@lobo: Masz nawet szansę na bycie zastrzelonym, bo policjant pomyli orzech spadający na dach auta z odgłosem wystrzału i spanikuje - autentyczna historia akurat.
PunIntended
PunIntended 09.06.2025, 09:14:30 via Wykop
  • -1
@lobo: O, a skoro wspominasz o zatrzymanym samochodzie - była też akcja, gdzie auto policyjne, z osobą zatrzymaną zamkniętą w środku, zostawili idealnie na przejeździe kolejowym. Niespodzianka - w auto j***ł pociąg :)
Sportacus
Sportacus
08.06.2025, 12:57:20
  • 2
Brakuje w Polsce discorda poświęconego dla boksu - do oglądania, do trenowania, do porad. A na twitterze dużo osób zainteresowanych dyscypliną, więc taki discord miałby rację bytu. A i na wypoku przecież dużo osób ogląda i uprawia też.
#boks
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PunIntended
PunIntended 08.06.2025, 13:07:18 via Wykop
  • 1
@Sportacus: +1, na wykopie niby wielu fanów, tymczasem: wczoraj walczą Meyna, Wardley, dzisiaj Opetaia - na tagu kompletne zero ruchu ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 14
  • Strona 5 z 14
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 19.05.2026

    Rocznica
  • Komentator
    od 14.04.2025

    Komentator
  • Mikroblogger
    od 24.05.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking