Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko159
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Pogostemon

Pogostemon

Dołączył 7 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3452
  • Znaleziska 202
  • Mikroblog 3250
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 56
Pogostemon
Pogostemon 04.01.2020, 14:45:03 via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
W sumie racja.

#ulicznewysrywy
Pogostemon - W sumie racja.

#ulicznewysrywy

źródło: comment_ZeiFZDRiyJTfqSBpjCf7k1LSPCllgIsm.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pogostemon
Pogostemon 01.01.2020, 17:48:36 via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
Zalane. Zobaczymy za miesiąc, dwa co z tego wyjdzie( ͡º ͜ʖ͡º)

#akwarystyka
Pogostemon - Zalane. Zobaczymy za miesiąc, dwa co z tego wyjdzie( ͡º ͜ʖ͡º)

#akwaryst...

źródło: comment_R9uagaIChsZzSA7pnQr0XBRQj325NoKg.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pogostemon
Pogostemon
Autor
01.01.2020, 17:49:00 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
​​​​​
Pogostemon - ​​​​​

źródło: comment_B2TV4uqoz8Itw5xxzzjLWus0cy4kYwcG.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
siRcatcha
siRcatcha
05.01.2020, 16:19:50
  • 1
@Pogostemon: mialo byc iwagumi ;)
  • Odpowiedz
Pogostemon
Pogostemon 30.12.2019, 18:43:20 via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
To teraz jakies 2-3 dni ukladania kamieni i zalewamy( ͡º ͜ʖ͡º)

#akwarystyka
Pogostemon - To teraz jakies 2-3 dni ukladania kamieni i zalewamy( ͡º ͜ʖ͡º)

#akwarys...

źródło: comment_l3QZCwFyofZc3RX1EzRpZ2wSuwzjWYme.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

idzii
idzii
30.12.2019, 18:43:43
  • 2
@Pogostemon: Ale super
  • Odpowiedz
A.....a
A.....a
konto usunięte 31.12.2019, 14:13:33
  • 1
@Loob77: Podmieniam 40% wody tygodniowo, stosuje środek na glony Azoo. Nie nawożę fosforem. Mam podstawowe testy i niby jest ok, ale nie stać mnie na lepsze testy niestety. A zresztą już się nacieszyłem tym akwarium, a teraz niech sobie żyje własnym życiem. Kiedyś było tak, bez glonów:
A.....a - @Loob77: Podmieniam 40% wody tygodniowo, stosuje środek na glony Azoo. Nie ...

źródło: comment_uONZQD5OwyclpvJUExZ6TLHqvY680zcv.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Pogostemon
Pogostemon 28.12.2019, 17:50:27 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki, ma ktoś do sprzedania trochę zielska? Najbardziej zależy mi na 2-3 rodzajach mchu i czymś na drugi plan.

#akwarystyka
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pogostemon
Pogostemon
Autor
29.12.2019, 19:51:19 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KHOT: Najlepiej wysylka. Najblizej mam do wawy/lublina, ale po kilka roslinek nie oplaca mi sie jechac:P
  • Odpowiedz
KHOT
KHOT
29.12.2019, 19:54:14
  • 1
@Pogostemon: jakbyś przejazdem przez Poznań kiedyś leciał, to daj znać wcześniej, zatrzymam co będzie z przycinki. Zwykle wywalam kilka-kilkanaście ładnych sadzonek co dwa tygodnie.
  • Odpowiedz
Pogostemon
Pogostemon 11.12.2019, 07:51:38 via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
Zimno.

#pokazpsa #z-------------j
Pogostemon - Zimno.

#pokazpsa #z-------------j

źródło: comment_x8DU7iMoLxmHfV7zhIZO4rRtE8xdAMYg.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mannoroth
mannoroth
11.12.2019, 07:54:35
  • 1
@Pogostemon: A ja lubię taki lekki mrozik - przynajmniej pies nie wraca do domu u---------y jak świnia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Pogostemon
Pogostemon
Autor
11.12.2019, 08:01:25 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mannoroth: O to na pewno na plus. Lepsze suche -5 niż mokre +5.
No i mój pimputek to zimowy potwór. Jak spadnie śnieg, to do domu nie chce wracać. Wszystkie zaspy jego xD
  • Odpowiedz
Pogostemon
Pogostemon 10.12.2019, 22:39:47 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki, kupie za 200-300zl jakas w miare dobra kamerke do domu? Najbardziej mi zalezy ofc na polaczeniu wifi i czujniku ruchu. Glownie po to, zeby zobaczyc czy z moim psiakiem wszystko okay jak jestem w pracy.

#elektronika
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

T.....n
T.....n
konto usunięte 10.12.2019, 22:51:35 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pogostemon: Za jakieś 180 ustrzelisz xiaomi yi dome 1080
  • Odpowiedz
Pogostemon
Pogostemon
Autor
10.12.2019, 22:59:36 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tytanowy_Lucjan: Akurat na to trafiłem podczas riserczu i chyba zamówię;)
  • Odpowiedz
Pogostemon
Pogostemon 08.12.2019, 21:37:54 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bartol_wwa
bartol_wwa
08.12.2019, 23:31:14 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pogostemon: takie ilości jakie podałeś, to chyba przez miesiąc i to na nowym serwerze. Ja miałem chyba ze 20k plazm, 500k WR i LL, 10k Gaussa itp. t
Trochę surki w bunkrze leżało to poszło na mnie ponad 6k gwiazdek. I po bunkrze.
  • Odpowiedz
Pogostemon
Pogostemon
Autor
09.12.2019, 06:28:02 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bartol_wwa: No dokładnie tak, serwer ma ze 3 tygodnie:D
  • Odpowiedz

431

Farma śmierci w Małopolsce. Zwierzęta gryzły się z głodu [szokujące zdjęcia]

Pokaż treści 18+

Farma śmierci w Małopolsce. Zwierzęta gryzły się z głodu [szokujące zdjęcia]

Policjanci ze Słomnik zatrzymali 51-latka, który odpowie za znęcanie się nad zwierzętami. Na terenie jego gospodarstwa mundurowi znaleźli pięć padłych zwierząt, pozostałe były okaleczone, wygłodzone i trzymane skandalicznych w warunkach.

regiony
z
regiony.tvp.pl
dodany: 02.12.2019, 12:50:54
  • 24
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    policja
  • #
    zwierzeta
  • #
    kryminalne
  • #
    psy
Pogostemon
Pogostemon 02.12.2019, 20:14:33 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ALK0CH0LIK: Mylisz sie. Tego futrzaka w lato spotykalem prawie codziennie na osiedlu jak chodzilem na spacer z psem. Moj siersciuch, 25kg, szczekal na niego z 5m, a ten w------e.
Pogostemon - @ALK0CH0LIK: Mylisz sie. Tego futrzaka w lato spotykalem prawie codzienn...

źródło: comment_Zc5Xtf3l05FOpN2EAVpNTsbLlrNF8Jd4.jpg

Pobierz
Pogostemon
Pogostemon 30.11.2019, 08:43:55 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Mirki, jak często sracie?
Usłyszałem dziś w rozmowie trenera personalnego, że osoby, które często się wypróżniają szybciej chudną. I nie wiem co o tym myśleć xD

#mikrokoksy #dieta #chudnijzwykopem #silownia
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DywanTv
DywanTv
30.11.2019, 08:46:30
  • 20
@Pogostemon: Ja roznie. Normalnie jak jestem na 0 czy redu to raz dziennie pewnie. Teraz na masie to raz-dwa razy dziennie + zawsze przed siadami i ciagami (na wszelki wypadek) xD
  • Odpowiedz
stefan8800
stefan8800
30.11.2019, 09:08:38
  • 29
@Pogostemon: potwierdzam, szybciej się chudnie bo po 5 srace w ciągu dnia sra się tłuszczem czystym, obecnie mam koło 2% bf i polecam tą metodę. Dla wywołania sraki polecam białko WKsklep.pl
  • Odpowiedz
Pogostemon
Pogostemon 22.11.2019, 11:34:26 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Zmiana kierownika w #pracbaza i od razu na plus. Zaraz będę nam wlewać gips do ucha w celu przygotowania personalnych zatyczek do uszu( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ktoś z #pracaspawaczamnieprzeistacza korzysta z takich? Duża różnica w porównaniu do jednorazówek?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vladimir_jebievdenko
Vladimir_jebievdenko
22.11.2019, 13:57:57
  • 2
@Pogostemon: mam z 8 lat, w sumie 2 komplety już mi zrobili(co 5 lat powinno się nowe odlewać), minus jest jak walniesz o coś uchem to może bolec, albo zaczepisz sznurkiem od nich o coś...
jakość dźwięku/tłumienia lepsza niż w stoperach piankowych, będzie pan zadowolony.
  • Odpowiedz
pagenafein
pagenafein
22.11.2019, 18:32:28
  • 1
@Pogostemon: Ziomek z poprzedniej pracy mówił że nie ma nic lepszego niż właśnie te odlewane.
  • Odpowiedz
Pogostemon
Pogostemon 20.11.2019, 05:38:04 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Co tam znowu w gorących, że tylko kilka postów widzę? Jestem ciekaw, który tag z #czarnolisto się spisał.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fasol88
Fasol88
20.11.2019, 05:38:38
  • 1
@Pogostemon: #mecz
  • Odpowiedz
S.....r
S.....r
konto usunięte 20.11.2019, 05:41:03 via Android
  • 2
@Pogostemon mecz chyba
  • Odpowiedz
Pogostemon
Pogostemon 19.11.2019, 08:42:21 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#nocnazmiana powinna mieć jeden ogólny tag, który mógłbym wrzucić na #czarnolisto i mieć spokój od tych wysrywów.

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pogostemon
Pogostemon 18.11.2019, 09:42:53 via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Whole Cake Island zaliczone. To teraz wracam jak zakonczy sie przygoda z Wano.

Widzimy się za jakieś 5 lat xD

#onepiece
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pogostemon
Pogostemon
Autor
18.11.2019, 13:18:49 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Blezio2: Ja tam wole rzucic, zapomniec, a pozniej zrobic maraton. Bo takie wyczekiwanie z tygodnia na tydzien nie jest dla mnie:D
  • Odpowiedz
Ogniste_Jezyki_Sprawiedliwosci
Ogniste_Jezyki_Sprawiedliwosci
22.11.2019, 14:23:47
  • 1
@Pogostemon: To poczekasz dobrą chwilę, ja się martwię o Odę
  • Odpowiedz
Pogostemon
Pogostemon 13.11.2019, 16:06:40 via Wykop Mobilny (Android)
  • 33
Patrzcie jakiego #kitku dziś spotkałem. Jak kucnałem co by go za uszkiem pomerdać, to cwaniak mi na kolana skoczył.
Pogostemon - Patrzcie jakiego #kitku dziś spotkałem. Jak kucnałem co by go za uszkiem...

źródło: comment_9NGH7Ye3a6sgXz5nWd5L9OvF0kf6eM7w.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mateusz-zahorski
mateusz-zahorski
13.11.2019, 16:07:13 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Pogostemon: fajnyyyy(。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
P.....3
P.....3
konto usunięte 13.11.2019, 16:09:22
  • 14

Komentarz usunięty przez autora

Pogostemon
Pogostemon 10.11.2019, 12:12:11 via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wytrwalyzdobywca
wytrwalyzdobywca
10.11.2019, 15:16:21 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1

Komentarz usunięty przez autora

Pogostemon
Pogostemon 05.11.2019, 19:56:47 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Co tu sie odjaniepawla?xD
Pogostemon - Co tu sie odjaniepawla?xD

źródło: comment_zpa80NQ4Kibqjy3lpQIOQxSi7CyjQqWB.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

477

Naukowcy znacznie wydłużyli życie myszy bez manipulacji genetycznych

Naukowcy znacznie wydłużyli życie myszy bez manipulacji genetycznych

Badacze wyhodowali myszy, których 100% komórek zawierało chromosomy z przedłużonymi telomerami. Następnie obserwowano je przez cały okres życia i porównano z grupą kontrolną myszy z tej samej puli genetycznej. Okazało się, że żyły o 12.75% dłużej (mediana) [eng] W komentarzu skrót/tłumaczenie

cieliczka
z
sciencealert.com
dodany: 22.10.2019, 12:57:33
  • 89
  • #
    nauka
  • #
    medycyna
  • #
    gruparatowaniapoziomu
  • #
    ciekawostki
  • #
    swiat
Pogostemon
Pogostemon 23.10.2019, 08:07:07 via Wykop Mobilny (Android)
  • -5
@cieliczka: A czy przypadkiem dłuższe życie nie spowolni ewolucji?
Pogostemon
Pogostemon 22.10.2019, 17:21:32 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki, gdzie w swoim #mercedes CLK w209 (coupe) mogę znaleźć kod lakieru?

#motoryzacja
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rzeznia22
rzeznia22
22.10.2019, 17:27:44
  • 1
na tabliczce pod maską jest albo na naklejce, ewentualnie sobie rozkoduj vin w jakimś tam dekoderze.

to c189 to kod lakieru
rzeznia22 - na tabliczce pod maską jest albo na naklejce, ewentualnie sobie rozkoduj ...

źródło: comment_mwGg8eh6Qv25J3g1Z7GbdwPLeou2mwXH.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
kumpek20
kumpek20
22.10.2019, 17:32:47
  • 1
@Pogostemon: https://www.datamb.com/
  • Odpowiedz
Pogostemon
Pogostemon 19.10.2019, 19:24:43 via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
Jak to jest Mirki? Zapraszacie gości na parapetówkę, otwierasz drzwi gościom i mówisz:
"Hej, zapraszam, ale buty zostawcie na klatce schodowej?"

Tylko słomę tam porozrzucać xD
Pogostemon - Jak to jest Mirki? Zapraszacie gości na parapetówkę, otwierasz drzwi goś...

źródło: comment_F6od3376Uqh1nLcJWbKCuIYijC27T9eX.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

T.....i
T.....i
konto usunięte 19.10.2019, 19:55:15
  • 3
@o_co: Szczerze mówiąc to j---e mnie jakieś savoir vivre, dla mnie to niekomfortowe jakby ktoś mi chodził w butach po domu ani ja nie chciałbym u kogoś chodzic w butach
  • Odpowiedz
bones1909
bones1909
19.10.2019, 20:10:27
  • 8
@Thachi: Wiejski zwyczaj i tyle. Kobiety w sukienkach bez szpilek, faceci w samych skarpetkach do stroju wieczorowego. No soory, ale dla mnie wstyd.
  • Odpowiedz
Pogostemon
Pogostemon 17.10.2019, 14:35:26 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Mirki, moja pierwsza kolizja po prawie 10 latach jazdy. I nawet nie brałem w niej udziału, bo koleś zahaczył mnie na parkingu pod pracą. 4 elementy pogniecione, lampa do wymiany.
I z racji braku doświadczenia w takich sytuacjach, zastanawiam się co z tym dalej zrobić. Brać rzeczoznawcę prywatnie i czekać na propozycję ugody żeby coś tam w kieszeni zostało czy oddać do warsztatu współpracującego z ubezpieczycielem sprawcy i tylko czekać na zrobienie?
Pogostemon - Mirki, moja pierwsza kolizja po prawie 10 latach jazdy. I nawet nie brał...

źródło: comment_iTxFgA8ihhgtqwFescDHLdcoJqcaG5Rb.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomekk_
tomekk_
17.10.2019, 14:44:22
  • 5
@Pogostemon: zglaszasz szkode z polisy sprawcy, wstawiasz na warsztat jaki Tobie wygodnie i niech robią, całki raczej nie bedzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
A.....h
A.....h
konto usunięte 17.10.2019, 14:45:51
  • 2
@Pogostemon: zrób sobie bezgotówkowo, najmniej pieprzenia.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 15
  • Strona 9 z 15
  • >

Bartek

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 26.07.2023

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 24.09.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 28.03.2019

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking