Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
PanManieglev

PanManieglev

Dołączył 5 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5068
  • Znaleziska 2423
  • Mikroblog 2645
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 2
ladylurkini
ladylurkini
26.07.2024, 16:02:23
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanManieglev
PanManieglev 26.07.2024, 16:12:25 via Wykop
  • 1
@ladylurkini: to po co robić tfu oraclem
  • Odpowiedz
PanManieglev
PanManieglev 26.07.2024, 16:18:51 via Wykop
  • 0
@ladylurkini: hyper v - zwykłe maszyny
https://learn.microsoft.com/en-us/virtualization/hyper-v-on-windows/quick-start/enable-hyper-v
windows sandbox - tymczasowe maszyny
https://learn.microsoft.com/en-us/windows/security/application-security/application-isolation/windows-sandbox/windows-sandbox-overview
  • Odpowiedz
B.....i
B.....i
konto usunięte 26.07.2024, 11:03:26
  • 16
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanManieglev
PanManieglev 26.07.2024, 12:46:31 via Wykop
  • 1
@Batonoski: daj bez ubrań, ale w wersji po lewej
  • Odpowiedz

120

Z oznaczeniem robót na autostradzie nadal stabilnie - wypadek 14 osób rannych

Z oznaczeniem robót na autostradzie nadal stabilnie - wypadek 14 osób rannych

Wypadek na A2 koło Świebodzina. Na autostradzie A2 bus uderzył w samochód służby drogowej. Dziewięć osób jest rannych, pięć jest w stanie krytycznym. Kierujący busem najechał na pojazd techniczny - nie wiemy, czy był prawidłowo oznakowany, czy był to błąd kierującego.

kapusta5
z
polsatnews.pl
dodany: 20.07.2024, 05:35:39
  • 82
  • #
    ciekawostki
  • #
    wypadek
  • #
    polskiedrogi
  • #
    kierowcy
  • #
    wydarzenia
PanManieglev
PanManieglev 20.07.2024, 13:27:35 via Wykop
  • 19
Prawo jazdy kupione za flaszkę nie pomogło saszce podumać, więc teraz będzie obwiniał drogowców? Zakop.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2554

Jacek Jaworek znaleziony!

Pokaż treści 18+

Jacek Jaworek znaleziony!

Zwłoki mężczyzny, które odnaleziono w Dąbrowie Zielonej, należą do Jacka Jaworka dowiedział się TVN24.

fan391
z
onet.pl
dodany: 20.07.2024, 10:01:20
  • 470
  • #
    jaworek
  • #
    policja
  • #
    kryminalne
  • #
    polska
PanManieglev
PanManieglev 20.07.2024, 13:20:35 via Wykop
  • 3
Google nie pomaga ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@CherryJerry: bing? kacapski yandex? google nie od dziś się już prawie do niczego nie nadaje.

4964

Ochroniarz rozprawia się z galeryjnym gnomem

Pokaż treści 18+

Ochroniarz rozprawia się z galeryjnym gnomem

Patologia z tiktoka utrudnia życie pracowników galerii handlowych. Ktoś w końcu wziął sprawy we własne ręce.

konto usunięte
z
x.com
dodany: 14.07.2024, 09:16:27
  • 570
  • #
    polska
  • #
    ochrona
  • #
    tiktok
  • #
    patologia
PanManieglev
PanManieglev 14.07.2024, 21:19:30 via Wykop
  • 13
Zwalniam się na chwilę z pracy w środku dnia powszedniego, żeby pójść do lekarza. Mijam wiele ogródków knajp. Przesiadują sobie w nich ludzie na kawach, piwkach i drinkach, dolce vita. Z jakiegoś powodu jednak wszyscy gadają cyrylicą.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

450

Twórca gier oskarża Intela o sprzedaż wadliwych procesorów

Twórca gier oskarża Intela o sprzedaż wadliwych procesorów

Alderon Games otwarcie skrytykowało Intela za sprzedawanie wadliwych procesorów i ogłosiło całkowitą przesiadkę na AMD. Gracze raportują nienormalny poziom awarii na Core 13. i 14. generacji. Problem potwierdzają artykuły wsparcia od Epic Games oraz filmy od GamersNexus i Level1Techs,

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 13.07.2024, 10:06:36
  • 155
  • #
    ciekawostki
  • #
    technologia
  • #
    komputery
  • #
    gry
  • #
    steam
  • #
    pcmasterrace
PanManieglev
PanManieglev 14.07.2024, 20:42:10 via Wykop
  • 0
Nie ma co psioczyć na firmę tylko patrzyć na poszczególne produkty.

@Cogito-sum: ojojoj nie psioczcie na biednego intela, który od dziesięcioleci pompował miliony w ustawianie benchmarków tak, żeby wypadać lepiej od amd, czy inną nieuczciwą konkurencję, a gdy obudził się z ręką w nocniku i chcąc dogonić konkurencję zaczął sprzedawać procesory grzejące się bardziej od j---a ziemi i psujące się po kilku miesiącach używania też nie psioczcie

9113

Żona Sebastiana M. przerywa milczenie i pozywa WYKOP.pl

Pokaż treści 18+

Żona Sebastiana M. przerywa milczenie i pozywa WYKOP.pl

Fundacja Freedom-24, która działa w imieniu małżonki Sebastiana M., pozywa popularny portal Wykop.pl. Kwota zadośćuczynienia ma wynosić 500 tys. zł. Powódka domaga się również ujawnienia "wszystkich numerów IP osób i danych osób logujących się na portalu, które ujawniały i udostępniały zdjęcia...

Tja88
z
fakt.pl
dodany: 13.07.2024, 06:59:25
  • 1434
  • #
    polskiedrogi
  • #
    wypadek
  • #
    samochody
  • #
    wykop
  • #
    afera
  • #
    p0lka
PanManieglev
PanManieglev 13.07.2024, 08:42:38 via Wykop
  • 30
Obrzydliwa kreatura. Widać, że dobrze się z mężusiem dobrali.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

323

Restauracja opustoszała w ciągu paru sekund. "Ludzie wybiegali bez płacenia"

Restauracja opustoszała w ciągu paru sekund. "Ludzie wybiegali bez płacenia"

W Gorzowie Wielkopolskim nieznany mężczyzna rozlał cuchnącą substancję w jednej z restauracji. W mgnieniu oka lokal opuś

konto usunięte
z
polsatnews.pl
dodany: 11.07.2024, 01:17:33
  • 71
  • #
    restauracja
  • #
    gastronomia
  • #
    jedzenie
  • #
    kuchnia
PanManieglev
PanManieglev 13.07.2024, 06:59:45 via Wykop
  • 0
@Wielkiwykopek: wiadomo, klient ma ponosić ryzyko biznesowe za przedsiębiorcę xDDD. Ratujcie biedne gastro!!1one

840

"Prawdopodobnie gatki były zbyt ciasne"

"Prawdopodobnie gatki były zbyt ciasne"

Synu, tak wygląda debil.

ilduce999
z
x.com
dodany: 12.07.2024, 17:47:13
  • 226
  • #
    pedalarze
  • #
    polskiedrogi
  • #
    motoryzacja
  • #
    rower
PanManieglev
PanManieglev 13.07.2024, 00:05:06 via Wykop
  • 0
@Afrobiker: rower za 66k bez zintegrowanej kierownicy i z kablami na wierzchu. #just specialized things xDDD

468

Facet robił sobie zdjęcia codziennie przez 25 lat

Facet robił sobie zdjęcia codziennie przez 25 lat

Zaczął w wieku 22 lat (1998). Skończył w wieku 47 (2023). Zrobił z tego film poklatkowy.

kapusta5
z
youtube.com
dodany: 08.07.2024, 13:47:04
  • 113
  • #
    ciekawostki
  • #
    fotografia
  • #
    zdjecia
PanManieglev
PanManieglev 09.07.2024, 20:03:44 via Wykop
  • 0
Najlepiej wyglądał w długich włosach w okolicy trzydziestki


@Borealny: to zapuszczenie się około 30 to był koniec jego peaku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

450

Nie dostał wypłaty na czas. 22-latek podpalił siedzibę firmy

Pokaż treści 18+

Nie dostał wypłaty na czas. 22-latek podpalił siedzibę firmy

Kryminalni z Będzina (woj. śląskie) zatrzymali 22-latka podejrzanego o podpalenie siedziby firmy, w której pracował. Wywołany przez niego pożar skutkował ewakuacją kilkunastu osób i stratami w wysokości 30 tys. zł. Decyzją sądu sprawca został aresztowany. Powodem działania sprawcy było spóźnienie w

Logan00
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 05.07.2024, 13:36:23
  • 219
  • #
    polska
  • #
    kryminalne
  • #
    prawo
  • #
    przestepczosc
  • #
    policja
  • #
    wydarzenia
PanManieglev
PanManieglev 06.07.2024, 14:55:19 via Wykop
  • 2
Nie dostał wypłaty

stratami w wysokości 30 tys. zł


januszfejs.jpg
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

4685

Wypadek na A1. Żona Sebastiana M. pozywa internautę. Domaga się 200 tys. zł

Wypadek na A1. Żona Sebastiana M. pozywa internautę. Domaga się 200 tys. zł

Jeden z internautów upublicznił w sieci zdjęcie żony Sebastiana M., kierowcy BMW z wypadku na autostradzie A1. Dodał podpis, że jest ona "morderczynią". Kobieta złożyła pozew przeciwko mężczyźnie. Domaga się 200 tys. złotych zadośćuczynienia.

konto usunięte
z
wiadomosci.gazeta.pl
dodany: 02.07.2024, 13:00:49
  • 830
  • #
    polska
  • #
    polskiedrogi
  • #
    majtczak
  • #
    sebastianmajtczak
PanManieglev
PanManieglev 03.07.2024, 07:52:08 via Wykop
  • 0
Osobiście wolałbym żyć w państwie gdzie Seba odpowie z całą surowością prawa za swoją zbrodnię a jego bliscy będą traktowani zgodnie z prawem.


@gl0wa: fajnie, że byś wolał, ale żyjemy w Polsce, więc ludzie muszą brać sprawy w swoje ręce.
423frewq4f23
423frewq4f23
30.06.2024, 20:26:41
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanManieglev
PanManieglev 02.07.2024, 00:43:55 via Wykop
  • 0
@423frewq4f23: jak tam zaskórnik zmalau urus
  • Odpowiedz

478

W Polsce powstanie najnowocześniejsza fabryka rowerów w Europie

W Polsce powstanie najnowocześniejsza fabryka rowerów w Europie

W Polsce, w województwie podkarpackim powstanie najnowocześniejsza fabryka rowerów w Europie. Polska firma ROMET chce zostać czołowym producentem rowerów w Europie.

ralf-szer
z
investmap.pl
dodany: 01.07.2024, 05:57:45
  • 181
  • #
    ciekawostki
  • #
    rower
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    inwestycje
PanManieglev
PanManieglev 01.07.2024, 18:46:48 via Wykop
  • 1
@Radysh: to nie umiałeś przeczytać, że w tym modelu rometa jest osprzęt najniższych klas, prawie wszystko shimano tourney, a w tym modelu krossa osprzęt klas nieco wyższych? Czy po prostu kupiłeś tourneya, a spodziewałeś się jakości dura-ace, gdzie sama korba kosztuje więcej niż cały orkan 1M?

557

Zaatakował 5 dni wcześniej, ale został zwolniony. Nowe fakty w sprawie nożownika

Zaatakował 5 dni wcześniej, ale został zwolniony. Nowe fakty w sprawie nożownika

W środę (26 czerwca) po godzinie 17:00 na ul. Grota-Roweckiego w Krakowie doszło do ataku nożownika.

Afrobiker
z
glos24.pl
dodany: 27.06.2024, 15:52:02
  • 71
  • #
    krakow
  • #
    oblawa
  • #
    antyterrorysci
PanManieglev
PanManieglev 27.06.2024, 22:21:56 via Wykop
  • -41
Debil-cwaniaczek w białej koszulce chciał się poddać selekcji naturalnej. I co tera, wszyscy jego koledzy, przed którymi pewnie od lat kozaka zgrywał, będą oglądać w kółko filmik, gdzie drze się jak mała pipa xD
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

nalogowiec
nalogowiec
nalogowiec
26.06.2024, 11:15:34
  • 2398
https://www.otodom.pl/pl/oferta/cena-do-jutragaraz-4000zl-700m-do-uni-medyczny-ID4rffU

ogłoszenie dodane wczoraj, cena tylko do jutra, plusujących zawołam jutro i zobaczymy jak się oferta zmieni ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nieruchomosci
nalogowiec - https://www.otodom.pl/pl/oferta/cena-do-jutragaraz-4000zl-700m-do-uni-me...

źródło: Screenshot 2024-06-26 at 20.11.10

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanManieglev
PanManieglev 27.06.2024, 11:05:02 via Wykop
  • 1
Na tej podstawie można przypuszczać, że cel znajduje się w okolicach al. Politechniki, między ulicami Pomorską a Radwańską, niedaleko centrum miasta.


Nie chcę mi się tego weryfikować, ale może jakiś Łodzianin oceni czy jest git?


@pawelwojciech: nie no, zaj**isty ten czat gpt xD. Pomorska i Radwańska na czerwono, blok na fioletowo.
PanManieglev - >Na tej podstawie można przypuszczać, że cel znajduje się w okolicach ...

źródło: dd

Pobierz
  • Odpowiedz

447

Polak zaprojektował najcieńszy na świecie implant zęba

Polak zaprojektował najcieńszy na świecie implant zęba

Twórca ultracienkiego implantu stomatologicznego dr n. med. Maciej Michalak został wyróżniony nagrodą Naukowiec Przyszłości 2024 podczas Forum Inteligentnego Rozwoju. Rozwiązanie laureata wdrożono już na rynek globalny.

Bobito
z
pulsmedycyny.pl
dodany: 23.06.2024, 11:03:00
  • 102
  • #
    medycyna
  • #
    zdrowie
  • #
    stomatologia
  • #
    ciekawostki
  • #
    polska
  • #
    technologia
PanManieglev
PanManieglev 24.06.2024, 13:15:16 via Wykop
  • 0
Kluczowe jest aby organizm nie odrzucał implantów. Obecnie stosuje się bardzo silne leki aby tego nie robił a to ma silny wpływ na organizm


@mtrxPlanck: zębowych? Bzdura xD
  • <
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 24
  • Strona 13 z 24
  • >
  • wwa

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 18.04.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 28.12.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 07.03.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking