Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko216
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Multipurpose_Labels

Multipurpose_Labels

Dołączył 1 rok i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6945
  • Znaleziska 390
  • Mikroblog 6555
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 2
  • Dodane (162)
  • Komentowane (1400)
  • Plusowane (4993)
PremeditatioMalorum
PremeditatioMalorum
22.04.2026, 07:14:42
  • 53
PremeditatioMalorum

źródło: dde84ea2a679b0dbc13e435edfefd5d0d09bccf3f389652ab3a053ab9b9b7a48

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MarcinHulaka
MarcinHulaka
22.04.2026, 09:18:41 via Wykop
  • 4
@PremeditatioMalorum: Kolekcja Klasyki. Polecam, Piotr Fronczewski.
  • Odpowiedz
Psychofan_Jachimka
Psychofan_Jachimka
22.04.2026, 11:29:19 via Wykop
  • 0
@PremeditatioMalorum: ehh, już mało ciekawi mnie ten zawód. Możnaby się przebranżowić. Tylko na co?
  • Odpowiedz
wybryk_natury
wybryk_natury
22.04.2026, 10:04:06
  • 70
#zlodziejskiewybryki
wybryk_natury - #zlodziejskiewybryki

źródło: IMG_3429

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Teuvo
Teuvo
22.04.2026, 10:06:41 via Wykop
  • 16
@wybryk_natury: ja się upiekę w tym swetrze
  • Odpowiedz
wybryk_natury
wybryk_natury
Autor
22.04.2026, 10:09:11 via iOS
  • 9
@Teuvo: gustowny sweterek
  • Odpowiedz
Famine
Famine
22.04.2026, 07:58:47
  • 61
Ten wzrok zwiastuje kłopoty

#koty #kitku #pokazkota #koteczkizprzypadku
Famine - Ten wzrok zwiastuje kłopoty

#koty #kitku #pokazkota #koteczkizprzypadku

źródło: temp_file7664767035339364073

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Famine
Famine
Autor
22.04.2026, 08:24:22 via Android
  • 46
@moll

To pa na to ( ͡º ͜ʖ͡º)

Rok temu tych gnojków dokarmiałem
Famine - @moll

To pa na to ( ͡º ͜ʖ͡º)

Rok temu tych gnojków dokarmiałem

źródło: temp_file1833551490714727839

Pobierz
  • Odpowiedz
moll
moll
22.04.2026, 08:46:34 via Wykop
  • 14
@Famine: banda rozbójników!
  • Odpowiedz
jestemtakizmeczony
jestemtakizmeczony
22.04.2026, 07:48:17
  • 250
#gifyzkotkami 🧵

Ciężko dziś o dobrego pracownika 😞

jestemtakizmeczony - #gifyzkotkami 🧵

Ciężko dziś o dobrego pracownika 😞

SPOILER

źródło: kot ciezko dzis o dobrego pracownika uFA9aC3oo4nisUUb

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jestemtakizmeczony
jestemtakizmeczony
Autor
22.04.2026, 07:48:48 via Wykop
  • 246
Boi się szeleszczącej reklamówki, ale niedźwiedzia pogodni
jestemtakizmeczony - Boi się szeleszczącej reklamówki, ale niedźwiedzia pogodni

źródło: kot boi sie szeleszczacej reklamowki ale pogoni niedzwiedzia bKWZ3E6tPNfAJJa8

Pobierz
  • Odpowiedz
jestemtakizmeczony
jestemtakizmeczony
Autor
22.04.2026, 07:49:18 via Wykop
  • 337
Diuna: część trzecia
jestemtakizmeczony - Diuna: część trzecia

źródło: kot Diuna Część Trzecia premiera 18 grudnia 2026

Pobierz
  • Odpowiedz
daray89
daray89
21.04.2026, 21:06:10
  • 10
#codziennykotopetany #dziwnekotki
daray89 - #codziennykotopetany #dziwnekotki

źródło: IMG_2429

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HadrzanMosambista
HadrzanMosambista
21.04.2026, 18:35:17
  • 12
Co jest nie tak z pracą w Polsce? Wszędzie teraz wymagają kur’a języka angielskiego c1, najlepiej jeszcze niemieckiego i po za tym 86 innych umiejętności i obowiązkowo magister inżynier i to wszystko za jakieś kwoty typu 6500 brutto xD nie no mam dość, obecnie to sens jest tylko robić jakąś medycynę a wszystko inne robić na własnej działalności. Przecież pierwsza lepsza kosmetyczka w powiatowym zarabia na czysto lekko ponad 100k rocznie, tyle
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HadrzanMosambista
HadrzanMosambista
Autor
21.04.2026, 21:06:25 via Wykop
  • 1
@teraz_z_kontem: nie muszę dziewczyna ma salon, a ja sam prędzej pójdę na barbera niż zostanę w korpo
  • Odpowiedz
yazir
yazir
21.04.2026, 21:49:11 via Wykop
  • 1
@HadrzanMosambista: to idź na barbera. Jeśli masz skille tego warte to rób na własnej działaności. Wiadomo że śmiesznych korpoludkow jest pierdylion, a drugi pierdylion próbuje dostać tą robotę za 6500brutto bo klikanie w komputer prestiż itp. Widocznie wartość pracy pierwszej lepszej kosmetyczki jest wyższa niż pro elo uber korpoklikacza z 86 dodatkowymi umiejętnościami. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
wybryk_natury
wybryk_natury
21.04.2026, 18:34:57
  • 219
#zlodziejskiewybryki
wybryk_natury - #zlodziejskiewybryki

źródło: IMG_3421

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HumanBeing
HumanBeing
21.04.2026, 20:03:38 via Wykop
  • 46
@wybryk_natury: zamontowali kotu ukrytą kamerę w kiblu
  • Odpowiedz
Qbis
Qbis
Qbis
21.04.2026, 20:08:59 via Wykop
  • 94
@wybryk_natury: Też bym miał taki wzrok jakbym się zorientował, że ktoś mi zainstalował kamerę w kiblu
  • Odpowiedz
Marple
Marple
21.04.2026, 14:32:09
  • 69
Kot typu podwórkowy lew. #pokazkota #koty
Marple - Kot typu podwórkowy lew. #pokazkota #koty

źródło: 1000085862

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kokokolinoo
Kokokolinoo
21.04.2026, 16:01:07 via Wykop
  • 9
@Marple: ewidentnie ma dla Ciebie questa. Naciśnij na "E" stojąc obok.
  • Odpowiedz
enron
enron
enron
21.04.2026, 16:43:34 via iOS
  • 4
@Marple * lwica (。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
wykopowy_brukselek
wykopowy_brukselek
wykopowy_brukselek
21.04.2026, 17:21:14
  • 13
Proszę państwa o to #igrzyskabebzonow
Drugi tydzień
39 osób przytylo tym tyg
Na zdjęciu w podziale na grupy

Grubasy są tak z-----e że przytyły 21.45 a schudły 21.5 więc netto jest 0.05 kg grubasów mniej
wykopowy_brukselek - Proszę państwa o to #igrzyskabebzonow
Drugi tydzień
39 osób przy...

źródło: IMG_8078

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wykopowy_brukselek
wykopowy_brukselek
wykopowy_brukselek
Autor
21.04.2026, 17:24:06 via iOS
  • 12
@Famine: aha. U każdego to kreatyna
W ogóle nie n----------e mozgowe
  • Odpowiedz
Famine
Famine
21.04.2026, 17:26:16 via Android
  • 4
@wykopowy_brukselek

A to dopiero początek długiej listy zalet
  • Odpowiedz
marek2092
marek2092
21.04.2026, 20:01:38
  • 8
No to lecimy z 4 sezonem, ciekawe co się tu będzie działo
#seriale #from
marek2092 - No to lecimy z 4 sezonem, ciekawe co się tu będzie działo 
#seriale #from

źródło: temp_file2411356342688682611

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marek2092
marek2092
Autor
22.04.2026, 15:08:53 via Android
  • 4
@TSoprano mnie porwał odrazu, ale każdy ma inny gust
  • Odpowiedz
r5678
r5678
22.04.2026, 20:17:34 via Wykop
  • 3
@TSoprano: u mnie to wygląda tak
S1 9/10
S2 2/10
S3 2/10

S4, jeśli w ogóle obejrzę to dopiero jak będzie cały sezon bo tego się nie da inaczej oglądać.
Jak pierwszy sezon od razu cię nie porwał to daj sobie spokój, będzie tylko gorzej. cały sezon 2 i 3 można zmieścić dosłownie w jednym 30 minutowym odcinku, kompletnie nic się tam nie dzieje.
  • Odpowiedz
wybryk_natury
wybryk_natury
21.04.2026, 19:00:59
  • 131
Misa Misa w dżungli
#misiafanclub #pokazkota
wybryk_natury - Misa Misa w dżungli 
#misiafanclub #pokazkota

źródło: IMG_3402

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NordAzazel
NordAzazel
21.04.2026, 19:02:18 via Wykop
  • 15
@wybryk_natury: szara pantera ( ͡° ᴥ ͡°)
  • Odpowiedz
Kantor_wymiany_mysli_i_wrazen
Kantor_wymiany_mysli_i_wrazen
21.04.2026, 20:09:27 via Wykop
  • 4
@wybryk_natury: "No i tak to się żyje"
( ͡° ᴥ ͡°)
Powiedziała Misia.ᶘᵒᴥᵒᶅ
  • Odpowiedz
Niebadzsmokiem
Niebadzsmokiem
21.04.2026, 18:29:36
  • 325
Kiedy Trump był w Berlinie na swojej pierwszej wizycie państwowej u Angeli Merkel, zapytał ją o sekret jej wielkiego sukcesu.
Merkel powiedziała mu, że trzeba otaczać się inteligentnymi ludźmi.
„Skąd wiesz, czy ktoś jest inteligentny?” - zapytał Trump.
„Pozwól, że ci zademonstruję”. Podniosła słuchawkę, zadzwoniła do Wolfganga Schäublego i zadała mu pytanie: „Panie Schäuble, to syn pańskiego ojca, ale nie pana brat. Kto to jest?”.
Schäuble bez wahania odpowiedział: „To proste, to ja!”.
„Widzisz” - powiedziała Merkel
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Davos87
Davos87
21.04.2026, 21:18:56 via Wykop
  • 22
@Niebadzsmokiem: Słyszałem ten kawał dawno temu, ale w wersji z Tuskiem i Komorowskim ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
saib75
saib75
saib75
22.04.2026, 00:20:51 via Android
  • 81
@Davos87: no, dobre. A wziął się on z prawdziwej historii, kiedy Kaczyński sprawdzał potencjał intelektualny Suskiego i Sasina. XD
  • Odpowiedz
Dlaczegobo
Dlaczegobo
Dlaczegobo
21.04.2026, 10:37:22
  • 6
#ogrodnictwo pierwsze plony 2026 mirki ale bydlak urósł 😅
Dlaczegobo - #ogrodnictwo pierwsze plony 2026 mirki ale bydlak urósł 😅

źródło: IMG_20260421_122307578

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dlaczegobo
Dlaczegobo
Dlaczegobo
Autor
21.04.2026, 10:37:45 via Wykop
  • 1
@Dlaczegobo:
Dlaczegobo - @Dlaczegobo:

źródło: IMG_20260421_122440577

Pobierz
  • Odpowiedz
Dlaczegobo
Dlaczegobo
Dlaczegobo
Autor
21.04.2026, 10:38:17 via Wykop
  • 2
@Dlaczegobo:
Dlaczegobo - @Dlaczegobo:

źródło: IMG_20260421_122317966_HDR

Pobierz
  • Odpowiedz
KrolOkon
KrolOkon
21.04.2026, 10:38:14
  • 15
Pochwalę się swoim małym, pierwszym pomidorkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ogrodnictwo
KrolOkon - Pochwalę się swoim małym, pierwszym pomidorkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ogrodnictwo

źródło: 20260421_122932

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czosnkov
Czosnkov
21.04.2026, 10:08:16
  • 21
#smiesznypiesek
Czosnkov - #smiesznypiesek

źródło: 68abf23b4e3a08cb91d2bb4cc960f948

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

asdfghjkl
asdfghjkl
21.04.2026, 10:29:51
  • 15
Nowe przyrosty na opuntia microdasys. Może zakwitnie w tym roku. W zeszłym miała przerwę #legancko #ogrodnictwo
Niebezpieczne gunwo...lepiej trzymac łapy z dala od tego. Nie dotykać, nie przenosić donicy jeśli nie chcesz zobaczyć co to gniew boży
asdfghjkl - Nowe przyrosty na opuntia microdasys. Może zakwitnie w tym roku. W zeszły...

źródło: IMG_2677

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mala_kropka
mala_kropka
mala_kropka
21.04.2026, 06:47:01
  • 36
#zupawkropki #koty
mala_kropka - #zupawkropki #koty

źródło: cotamknujeciekocuchy

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RicoElectrico
RicoElectrico
21.04.2026, 07:16:51 via Wykop
  • 1
@mala_kropka: a pan do kogo?
  • Odpowiedz
Sino4
Sino4
Sino4
21.04.2026, 09:00:37
  • 74
Surykotek

#pokazkota #koty #zwierzaczki
Sino4 - Surykotek

#pokazkota #koty #zwierzaczki

źródło: IMG_20260311_213720_1

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sino4
Sino4
Sino4
Autor
21.04.2026, 09:00:49 via Wykop
  • 51
@Sino4:
Sino4 - @Sino4:

źródło: IMG_20260311_213738_1

Pobierz
  • Odpowiedz
MakeLifeGreatAgain
MakeLifeGreatAgain
MakeLifeGreatAgain
21.04.2026, 10:40:48 via Wykop
  • 4
uważaj! Zaraz zlecą się wykopowi malkontenci i będą bić pianę, że kotek jest na stole, sam to przechodziłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Sino4: Czemu kotek jest na stole?! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 251
  • Strona 25 z 251
  • >

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 10.09.2024

    Gadżeciarz
  • Kałasznikow
    od 21.10.2024

    Kałasznikow
  • Mikroblogger
    od 10.11.2024

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 31.12.2024

    Komentator
  • Rocznica
    od 09.09.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking