drodzy wykopowicze, poprzednie wpisy innych użytkowników dość mocno wykopaliście na temat temat - w skrócie rada gabinetowa nawrockiego (tam gdzie plusowaliście mocno każde wpisy o tym jak są kasowane rzeczy na każdą osobę z jej składu czyli np. pana #svinarski)
https://wykop.pl/wpis/86305723/sfel-z-kanalu-na-yt-dla-pieniedzy-zglosil-moj-kome

NO TO SPADŁO Z ROWERKA KOLEJNE... TYM RAZEM POST O TYM ŻE SPADŁO Z ROWERKA.... ŻENADA
pytanie co robimy? plusujemy aby więcej osób zobaczyło co się tu o--------a? czy może w
eSUBA94 - drodzy wykopowicze, poprzednie wpisy innych użytkowników dość mocno wykopal...

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@eSUBA94: czego wymagasz od moderacji? Konta jawnie naruszają art. 255 Kodeksu karnego (publiczne nawoływanie do popełnienia zbrodni lub występku), a dalej nie są zbanowane.
  • Odpowiedz
  • 3
@garm_: w sensie co? typowi youtuberowi nie podają się komentarze i je zgłasza sobie do tego stopnia że nawet spadł mocno plusowany wpis na mirko z mocnymi komentarzami pod spodem (też mocno plusowanymi)

snivarski ma jedno zadanie - KAŻDY MŁODY MA W 2027 WYBRAĆ PIS a jak nie to chociaz konfe
typ dostawał kasę od poprzedniego zarządu CPK, jest osobą karaną za handel i hodowle środków zakazanych
  • Odpowiedz