Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko175
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
MichQ30

MichQ30

Dołączył 9 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3290
  • Znaleziska 773
  • Mikroblog 2517
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 36
MichQ30
MichQ30 03.11.2025, 14:38:39
  • 0
#audio
Szukam głośników do wzmacniaka Yamaha AX-496. Gra w zestawie z Lenco L75 na wkładce E3 od Goldringa i CD-kiem też yamaha CDX-593.

Celuję w nówki do ok 1,2k.
Polecicie coś? Patrzyłem na Klipsch New Reference Base R-50M.
Pomieszczenie pokój 12m2, 3,4m sufit.
Typowo pod słuchanie muzyki z winyli i CD.
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MichQ30
MichQ30
Autor
03.11.2025, 15:40:31 via Wykop
  • 0
@MichQ30: Myślałem jeszcze nad Indiana Line Tesi 261
  • Odpowiedz
MichQ30
MichQ30
Autor
03.11.2025, 17:26:06 via Android
  • 0
@cukru Czemu te? Patrzyłem jeszcze na troche droższe RP160M Klipscha. Co myślisz?
  • Odpowiedz
MichQ30
MichQ30
Autor
03.11.2025, 17:49:30 via Android
  • 0
@cukru A jak chodzi głównie o muzykę epicką typu Two Steps From Hell i metal pokroju Skillet/Pantera i z miękkim/ciepłym brzmieniem ale potrafiącym uderzyć basem to co najlepiej?
Sęk w tym, że muszą stać dość blisko ściany.
  • Odpowiedz
MichQ30
MichQ30
Autor
03.11.2025, 18:29:39 via Android
  • 0
@cukru Właśnie mój szwagier ma te KEFy i one wydają się dość neutralne w dźwięku, a nie typowo ciepłe
  • Odpowiedz
MichQ30
MichQ30
Autor
03.11.2025, 19:11:11 via Android
  • 0
@cukru Właśnie trochę się rozglądałem i zastanawiam się międzymi tymi Q350, a Q3 Meta bo można kupić w podobnej cenie. Co myślisz? A może warto dozbierać i kupić Q Concerto?
  • Odpowiedz
MichQ30
MichQ30
Autor
03.11.2025, 20:10:56 via Wykop
  • 1
@cukru: Teraz jest dobra cena na concerto q meta i dorzucają przewód za friko. Zdecydowałem się na te i mam nadzieje, że nie będę zawiedziony ^^
  • Odpowiedz
MichQ30
MichQ30
Autor
03.11.2025, 20:54:22 via Wykop
  • 1
@cukru: Pewnie, dam znać jak dojdą i będzie odsłuch. :)
  • Odpowiedz
MichQ30
MichQ30
Autor
05.11.2025, 16:35:43 via Android
  • 1
@cukru Testuje właśnie i powiem tak - No różnica z poprzednim sprzętem jest kolosalna. Jestem trochę osłuchany z różnym, droższym audio i nie jest to dla mnie efekt wow ale jest lepiej, niż dobrze. Musiałem zatkać bass reflexy jak zaleca producent (nawet gąbki dołączył) bo mam wygłuszoną ścianę za nimi co przawda ale za mało miejsca
  • Odpowiedz
MichQ30
MichQ30
Autor
05.11.2025, 21:02:22 via Android
  • 1
@cukru teraz czeka mnie przelutowanie przewodów w grajku :D

Chciałbym mu zrobić zintegrowany chinch, a ma wyjście 5 din. Przewód jest porządny, także będę lutował tylko końcowki ^^
  • Odpowiedz

1120

Kot Krzyś mieszkał w prokuraturze. Nawywijał i nie może już wrócić

Kot Krzyś mieszkał w prokuraturze. Nawywijał i nie może już wrócić

Kot Krzyś żył sobie spokojnie w budynku prokuratury, aż psiara wparowała z kundlem do budynku. Pies próbował zaatakować kota, a on broniąc się, podrapał właścicielkę psa. Teraz chcą oddać Krzysia do schroniska.

DieJoana
z
search.app
dodany: 19.10.2025, 20:43:12
  • 239
  • #
    koty
  • #
    psiarze
  • #
    psy
  • #
    zwierzeta
MichQ30
MichQ30 20.10.2025, 06:20:45 via Android
  • 49
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

MichQ30
MichQ30 18.10.2025, 14:55:30
  • 0
#koty #pomocy

Nie robiłem i nie repostowałem wpisów ze zbiórkami ale w tej sytuacji po prostu nie ma wyjścia.

Znajoma, która adoptowała kota z fundacji, a on okazał się mieć przepuklinę przeponową. Zaczął się dusić w nocy i musiała zabrać go pilnie do weterynarza, a koszt operacji ją przytłoczył.

Ja
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MichQ30
MichQ30
Autor
18.10.2025, 15:15:55 via Android
  • 0
@fuurin Jeszcze nie wystawili dokładnej faktury bo od kilku h jest operowany :/
  • Odpowiedz
MichQ30
MichQ30
Autor
18.10.2025, 15:25:08 via Android
  • 0
@fuurin Wiadomo, wszystko będzie dodane!!
  • Odpowiedz
Wojciech_Skupien
Wojciech_Skupien
16.10.2025, 04:43:15
  • 2807
Ten wpis dedykuję wszystkim tym, których poznaliśmy w wirtualnych światach, a którzy zniknęli bez pożegnania.

Od wielu lat nie gram już w żadne gry online. Kiedy jednak wracam wspomnieniami do czasów, gdy wielogodzinne sesje przed komputerem były czymś zupełnie normalnym, jedno wspomnienie szczególnie się wyróżnia, czyli World of Warcraft.
Nie była to jednak gra, którą zapamiętałem dzięki grafice czy mechanice. Najbardziej wyjątkowe były relacje z ludźmi, które w niej tworzyłem.
Oczywiście często grałem ze znajomymi
Wojciech_Skupien - Ten wpis dedykuję wszystkim tym, których poznaliśmy w wirtualnych ...

źródło: EeCWjc7WoAID7op

Pobierz
  • 304
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MichQ30
MichQ30 16.10.2025, 15:32:16 via Android
  • 2
Dzięki wszystkim, których poznałem grając w metina2 i na privach typu iMetin. Okradli mi konto niezliczoną ilość razy, a ciągle wracałem do tej gry. Pamiętaj jakby to było dziś kiedy wydałem 400 zł z telefonu matki na SMSy premium żeby doładować SMy.
Piękne to były czasy ^^

Kiedyś potrafiłem siedzieć po 14 godzin i po prostu chodzić, pisać i bić moby co mi się nie nudziło. Teraz każda gra mnie nudzi po
  • Odpowiedz
kaszaamanna
kaszaamanna
kaszaamanna
15.10.2025, 10:37:04
  • 4329
Po dziesięciu latach biernego przeglądania forum przyszedł niestety dzień w których chciałbym poprosić Was o dobre myśli i modlitwę. U mojej 30 letniej żony zdiagnozowano nowotwór z przerzutami - rokowania są kiepskie ale się nie poddam.
Dla nas i naszej małej córki . Dziękuję za każdą dobrą myśl..
  • 199
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MichQ30
MichQ30 15.10.2025, 11:40:30 via Android
  • 4
@kaszaamanna Trzymaj sie, musi być dobrze
  • Odpowiedz

489

Firma "kończy wsparcie", głośniki utracą funkcjonalności

Firma "kończy wsparcie", głośniki utracą funkcjonalności

Klienci wściekli. Nabywcy, którzy kupili drogie głośniki, utracą możliwość korzystania z szeregu ich funkcji, bowiem producent kończy wsparcie

av18
z
bithub.pl
dodany: 12.10.2025, 06:26:50
  • 219
  • #
    technologia
  • #
    ciekawostki
  • #
    glosniki
  • #
    audioboners
  • #
    usa
MichQ30
MichQ30 12.10.2025, 22:38:08 via Android
  • 1
@Niech_moc_bedzie_z_toba Ja mam Yamahe AC496 w połączeniu z Lenco L75 do winyli, Yamahą CDX593 do CD i jakimiś tam głośnikami philipsa (ale planuje kupić KEFy). No i zagra to lepiej, niż te pierdki od nich, a nie kosztuje majątku ;)

375

Zapakował kota w karton, zakleił i wyrzucił do śmieci. Trwają poszukiwania

Zapakował kota w karton, zakleił i wyrzucił do śmieci. Trwają poszukiwania

Trwają poszukiwania osoby, która zamknęła kota w szczelnie oklejonym taśmą kartonie i tak wyrzuciła do śmietnika

biesy
z
zwierzaki.trojmiasto.pl
dodany: 06.10.2025, 17:46:24
  • 81
  • #
    trojmiasto
  • #
    gdansk
  • #
    gdynia
  • #
    sopot
  • #
    zwierzaczki
  • #
    wykopefekt
MichQ30
MichQ30 07.10.2025, 08:16:42 via Wykop
  • 45
Rozumiem wypuścić, rozumiem oddać i rozumiem sprzedać.

Zrobić coś takiego? Kolego, który tak zrobił; jakbym Cię złapał, to bym Cię wysłał w kartonie do rodziny ale za pobraniem.
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

MichQ30
MichQ30 07.10.2025, 10:40:14 via Android
  • -1
@Hopart w zasadzie to masz rację ale kobiety rzadziej robią coś takiego własnymi rękami. Bardziej na zasadzie "nie widzę, to nie odpowiadam ale Kaziu pozbądź się problemu"
vulcanitu
vulcanitu
30.09.2025, 22:46:09
  • 4
Jakie macie słuchawki?
U minia takoje https://audeos.pl/letshuoer-s12-pro
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MichQ30
MichQ30 01.10.2025, 03:35:22 via Android
  • 1
XM3 bo nie chcą się zepsuć, a czasem majory IV też wezmę na miasto
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
25.09.2025, 22:58:12
  • 26
Gołe papugi
wfyokyga - Gołe papugi

źródło: temp_file3190704349409545111

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MichQ30
MichQ30 26.09.2025, 03:13:08 via Android
  • 1
@JatuArmy sussy
  • Odpowiedz
arturo1983
arturo1983
24.09.2025, 08:58:53
  • 18
Siema. Przychodze do Was z pytaniem. Od 1,5 roku mieszkam na Filipinach i z moja dziewczyną zakładamy mały biznes polegający na handlu bambusem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Szukamy nazwy pod którą zarejestrujemy punkt sprzedaży, może macie jakieś pomysły ( ͡° ͜ʖ ͡°) nazwa musi być po angielsku. Na razie wymyśliłem "Bamboo Bambus" ale nie wiem czy to dobra nazwa hahaha. Jeżeli wykorzystam nazwę to
  • 108
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MichQ30
MichQ30 24.09.2025, 14:34:48 via Android
  • 1
Bambusex
  • Odpowiedz
frugASS
frugASS
23.09.2025, 01:36:26
  • 58
#pokazkota
frugASS - #pokazkota

źródło: temp_file1098525988278299947

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MichQ30
MichQ30 23.09.2025, 03:10:53 via Android
  • 2
Meow
  • Odpowiedz
staryhuop0
staryhuop0
16.09.2025, 02:22:34
  • 24
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MichQ30
MichQ30 16.09.2025, 03:04:58 via Android
  • 1
@staryhuop0 hop hop
  • Odpowiedz

174

Artykuł 4. NATO. O czym mówi? Co oznacza dla Polski?

Pokaż treści 18+

Artykuł 4. NATO. O czym mówi? Co oznacza dla Polski?

Naruszenie polskiej przestrzeni powietrznej przez rosyjskie drony wywołało dyskusję o konieczności uruchomienia artykułu

Dawid_Kwlk
z
rmf24.pl
dodany: 10.09.2025, 09:11:27
  • 60
  • #
    nato
  • #
    rosja
  • #
    bialorus
  • #
    polska
  • #
    strazgraniczna
  • #
    granica
MichQ30
MichQ30 11.09.2025, 03:24:33 via Android
  • 1
@terenn n------y wujek wreszcie wyjął telefon z kieszeni xD
paczelok
paczelok
05.09.2025, 12:02:26
  • 68
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
paczelok - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

źródło: cdn_nosacz_1756272602794_338a0a4744e20ce6e620026c27f3f0776192c860684e0c5e3c39a60cc903b1c7

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MichQ30
MichQ30 05.09.2025, 17:57:30 via Android
  • 2
@Domis08 pioter szanuj ojca swego w komara zamienionego
  • Odpowiedz
Uuroboros
Uuroboros
04.09.2025, 02:59:08
  • 6
Dopiero jak mam już te 28 lat i w życiu odrobinę przeżyłem, doświadczyłem i posiadam to dochodzę do wniosku że tak wiele mnie ominęło z każdej strony życia że nie jestem w stanie już nadrobić i już zawsze będę wybrakowany jak jakiś pajomk co nie dokończył wylinki.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MichQ30
MichQ30 04.09.2025, 03:09:35 via Android
  • 2
Tylko*28 :)

Jeszcze dużo przed Tobą (。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
THE2012END
THE2012END
04.09.2025, 03:00:14
  • 6
Uwielbiam chodzić na nocki. Ja już po pracy i po siłowni idąc na pociąg mijam smutne twarze podczas gdy ja słucham se muzyki na słuchawkach. Zaraz kawa z mcd wlatuje potem zawijam na pociąg i w dom spać
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MichQ30
MichQ30 04.09.2025, 03:08:25 via Android
  • 2
@THE2012END pewnie tak jest ale ja tez tak mam. Smutni ludzie biegają, a ja wracam spokojnie z roboty ale po południu ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
PrzegranySlazak26
PrzegranySlazak26
04.09.2025, 03:03:28
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MichQ30
MichQ30 04.09.2025, 03:04:52 via Android
  • 1
@PrzegranySlazak26 kawaii
  • Odpowiedz
r.....r
r.....r
konto usunięte 28.08.2025, 13:25:57
  • 15
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MichQ30
MichQ30 28.08.2025, 14:28:49 via Android
  • 1
@remlezar znam kilku i słodziaki z nich :3
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 21
  • Strona 3 z 21
  • >

M L

  • Oh, what a thrill when the crimson starts to spill
  • Warsaw

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 02.10.2019

    Komentator
  • Rocznica
    od 27.06.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 02.02.2019

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 23.02.2019

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking