#lidl #pytanie #mydlo #wspomnienia
Wzeszłym roku byłem z dziewczyną w Grecji (niby teraz jestem #foreveralone ale wspomnienia zostały).
Kupiłem dziś mydło w lidlu.
Kto mi powie gdzie zostało wyprodukowane?
Na jednej stronie jest napisane ,że wyprodukowano w Grecji i Niemczech.
Wzeszłym roku byłem z dziewczyną w Grecji (niby teraz jestem #foreveralone ale wspomnienia zostały).
Kupiłem dziś mydło w lidlu.
Kto mi powie gdzie zostało wyprodukowane?
Na jednej stronie jest napisane ,że wyprodukowano w Grecji i Niemczech.









źródło: comment_7zeBzmrBqR2giXrnq4nob619SmiT21zq.jpg
Pobierz