Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko173
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Mechatron

Mechatron

Dołączył 13 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 312
  • Znaleziska 57
  • Mikroblog 255
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 11
klepa
klepa
10.04.2017, 20:07:03
  • 65
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mechatron
Mechatron 10.04.2017, 20:10:24
  • 5
@klepa: smutna Sonia
  • Odpowiedz
jonaszjonasz
jonaszjonasz
10.04.2017, 20:04:15
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mechatron
Mechatron 10.04.2017, 20:06:04
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Mechatron
Mechatron 23.02.2017, 21:25:11
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

elniks
elniks
06.10.2016, 20:03:44
  • 9
Wiecie, że z reguły wystarczy otworzyć pudełko leku z odwrotnej strony, niż ta, na której jest nr serii i data ważności, aby nie trafić na ulotkę?


#takaprawda #ciekawostki #farmacja #lifehack
elniks - Wiecie, że z reguły wystarczy otworzyć pudełko leku z odwrotnej strony, niż ...

źródło: comment_HNVawRVbONmuQYVWSnJANlv6qq10tFwm.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mechatron
Mechatron 06.10.2016, 20:04:38
  • 2
@elniks: tak w około 50% przypadków
  • Odpowiedz
KAFF
KAFF
06.10.2016, 19:52:52
  • 3
Wyświetlone
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mechatron
Mechatron 06.10.2016, 19:53:47
  • 1
@ufoludek-zkosmosu: skomentowane
  • Odpowiedz
kamil-zimkiewicz
kamil-zimkiewicz
06.10.2016, 19:49:26 via iOS
  • 2
U mnie na siłkę wjechały dwa takie przyrządy i wie ktoś do czego to może służyć? xD #silownia
kamil-zimkiewicz - U mnie na siłkę wjechały dwa takie przyrządy i wie ktoś do czego t...

źródło: comment_zPWnEHMIp0VbrH7v0l5rUvXDPKacZyOD.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mechatron
Mechatron 06.10.2016, 19:50:35
  • 0
@kamil-zimkiewicz: może do wieszania odciążenia przy podciąganiu na drążku
  • Odpowiedz
Lookazz
Lookazz
20.03.2016, 01:00:00
  • 22
2:00:00 くコ:彡
#nocnazmiana #listaobecnosci
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mechatron
Mechatron 20.03.2016, 01:16:36
  • 1
Dżyndybry.
  • Odpowiedz
Mechatron
Mechatron 29.12.2015, 21:24:42
  • 1
#oswiadczeniezdupy
kto wymyślił tuńczyka rozdrobnionego? Kupiłem ostatnio dwie puszki przez przypadek. Męczę drugą właśnie. #jakzyc
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

t.....p
t.....p
konto usunięte 29.12.2015, 21:30:47
  • 2
@Mechatron:
Ktos kiedys wpadł na pomysł, co robic z resztkami tuńczyka jakie zostały po obrobkach. Weźcie to przemielcie razem innymi odpadami i sprzedajcie jako tuńczyk rozdrobniony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#takbylo
  • Odpowiedz
j.....6
j.....6
konto usunięte 29.12.2015, 22:20:22
  • 0
@Mechatron: odsącz i zrób z nim omleta
  • Odpowiedz
Twinkle
Twinkle
29.12.2015, 20:02:18
  • 2
Często widzę pytania na temat tego jak zacząć - zerknijcie sobie.
#mirkokoksy #silownia #dieta
Twinkle - Często widzę pytania na temat tego jak zacząć - zerknijcie sobie.
#mirkoko...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mechatron
Mechatron 29.12.2015, 20:13:16
  • 1
@MakRojal: Jak się jest leniwym grubaskiem to trzeba płacić.

Sam byłem grubasem, w sumie to nadal trochę jestem, zaczynam teraz kolejną mam nadzieję ostatnią redukcję, i na swoim przykładzie wiem, że aby schudnąć wystarczy po prostu mniej żreć.

U mnie sprawdziło się IIFYM, schudłem 12 kg w 4 miesiące wydając na żarcie 1/3 tego ile trzeba zapłacić za catering dietetyczny.
  • Odpowiedz
Mechatron
Mechatron 29.12.2015, 20:18:21
  • 0
@Twinkle: Oglądałem. Choć osobiście Dakanna nie lubię to trzeba przyznać, że to merytorycznie dobry kanał na yt.

W tym filmiku nie mogę się jednak zgodzić z jednym stwierdzeniem, że należy od razu przechodzić do "najcięższych" maszyn cardio, żeby najefektywniej spalać tłuszcz.

Jak ktoś ma problemu z nadwagą to powinien zaczynać od rowerka stacjonarnego, chodzenia po bieżni itp. W ten sposób uniknie się kontuzji, zniszczenia stawów i co od razu wychodzi,
  • Odpowiedz
Mechatron
Mechatron 29.12.2015, 20:23:49
  • 0
@Twinkle: Ortoreksja. Pierwszy raz się spotykam z taką "chorobą". :) dzięki za nowe pojęcie do słownika.
  • Odpowiedz
Juel
Juel
27.12.2015, 23:02:58
  • 52
Mirki podzielmy się ze sobą dobrymi polskimi kanałami na yt z których można się czegoś ciekawego dowiedzieć :3
Ja zaczynam
Architecture is a good idea - takie trochę polimaty nt architektury, świetne materiały, polecam mocno, ja w ogóle nie interesuję się architekturą a oglądam z przyjemnością :D
#youtube #architektura #niewiemjaktootagowac
Juel - Mirki podzielmy się ze sobą dobrymi polskimi kanałami na yt z których można si...

źródło: comment_lewop0k4AjskUXveeILnvT7Wn3wd62lc.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mechatron
Mechatron 27.12.2015, 23:09:22
  • 3
@Juel: https://www.youtube.com/channel/UC_7PqixGIdE-jjoHKMPYpGA - Uwaga Naukowy Bełkot - ciekawie przedstawione doświadczenia chemiczne

https://www.youtube.com/user/urbexhistory - Urbex History - urban exploration itp

https://www.youtube.com/user/UniversalSurvivalPl - sztuka survivalu, bardzo profesjonalnie moim zdaniem

https://www.youtube.com/user/nolibab3 - Polski kierowca ciężarówki w Kanadzie i USA
  • Odpowiedz
Mechatron
Mechatron 27.12.2015, 23:12:05
  • 0
@Juel: masz jeszcze jakieś ciekawe blogi, kanały dotyczące architektury, coś na kształ AIAGI?
  • Odpowiedz
Mechatron
Mechatron 29.12.2015, 19:58:51
  • 0
@iLovePierogi: Czysto hobbystycznie. Lubię "świadomie" spacerować po mieście, zauważać pewne związki architektoniczne, historyczne itp.
  • Odpowiedz
Colek
Colek
01.12.2015, 23:16:46
  • 1
dzie pieniondze za las
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mechatron
Mechatron 01.12.2015, 23:18:23
  • 1
@Shodan56: kto mu dał takie pozowlenie, żeby z tą naszą buła jechać do lasu i powycinać nasz las
  • Odpowiedz
polik95
polik95
29.10.2015, 18:34:21 via Android
  • 1
Buty robocze po 6 miesiacach, mialem je z 2 lata moze. Jest sens naprawiania? O ile sie da naprawic czy lepiej nowe kupic?
#kiciochpyta #modameska
polik95 - Buty robocze po 6 miesiacach, mialem je z 2 lata moze. Jest sens naprawiani...

źródło: comment_WyKhfOUXTDWXstRu2ZJ0eYGuYXZE1wuE.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mechatron
Mechatron 29.10.2015, 19:00:45
  • 0
@polik95:

Buty robocze po 6 miesiacach, mialem je z 2 lata moze.


18 miesięcy trzymałeś je w szafce?
  • Odpowiedz
piwonadziendobry
piwonadziendobry
piwonadziendobry
26.10.2015, 17:18:20
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mechatron
Mechatron 26.10.2015, 17:21:29
  • 0
@piwonadziendobry: >

Mam ochotę się niemiło odegrać, żeby siłą rzeczy choć raz wzięła konsekwencje przez siebie wywołanej kłótni na siebie.

Przez jedną chwilę...

I bez nie do końca sprawiedliwych komentarzy że jestem płytki.


Skoro chcesz się odegrać to jestes płytki.
  • Odpowiedz
TopowyJanusz
TopowyJanusz
TopowyJanusz
06.10.2015, 17:37:05 via Android
  • 11
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mechatron
Mechatron 06.10.2015, 17:45:17
  • 1
@TopowyJanusz: nie widziałem żadnego kota
  • Odpowiedz
efeeem
efeeem
04.10.2015, 22:23:51
  • 1
efeeem

źródło: comment_8tjoqHb25Ud4BYcJJdtJdkBBgZPeJuuX.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mechatron
Mechatron 04.10.2015, 22:25:02
  • 0
@efeeem: Za kim wiesiek wygląda?
  • Odpowiedz
MP0WER
MP0WER
04.10.2015, 21:58:45
  • 3
Robie 90 dniowa transformacje. Z 90 kg (glownie tluszcz ale i tez troszke miesni) chce zejsc jak najnizej, zrobic kaloryfer fajny i jak zdaze to go odlosnic. Ktos zainteresowany dziennymi logami z jedzenia, cwiczen itd.? ja je sobie prowadze jako dokument w programie

ciekawe jest to o tyle, ze w zyciu ejszcze nigdy nie dobilem tak nisko by odslonic kaloryfer. glownie tylem spowrotem albo siedzialem na 75 wiec #motywacjamocno

#
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mechatron
Mechatron 04.10.2015, 22:09:01
  • 0
@MP0WER: dajesz! wołaj
  • Odpowiedz
a.....j
a.....j
konto usunięte 04.10.2015, 21:42:31
  • 18
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mechatron
Mechatron 04.10.2015, 22:03:23
  • 0
@agablazej: ratownicy medyczni na takich żuli mówią VIPy.
Zarzygane mordy a awanturują się jak szlachta
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 2 z 4
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 25.09.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 14.04.2025

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking