Wpis z mikrobloga

Czyli stał włączony 24/7


@tojapaweu: a to ma jakiś wpływ? Tak samo jak te mityczne zajechane karty po górnikach, nie pamiętam kiedy wyłączyłem laptopa, po prostu wstaję i wychodzę. Z rok już chyba nie wyłączany
Edit: A nie czasem wyłączam do czyszczenia z kurzu
@ManamanaTuriruriru: @tojapaweu: mediaexpert np ma osobna opcje na zakupy powystawowe lub z outletu, ostatnio patrzyłem na klimatyzator przenośny który kosztował coś ponad 2000 a z outletu był za 1000 przy czym była informacja że sprzęt jest w stanie dobrym i jest pełna gwarancja na niego.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ManamanaTuriruriru: @tojapaweu: mediaexpert np ma osobna opcje na zakupy powystawowe lub z outletu, ostatnio patrzyłem na klimatyzator przenośny który kosztował coś ponad 2000 a z outletu był za 1000 przy czym była informacja że sprzęt jest w stanie dobrym i jest pełna gwarancja na niego.

@gruba-ryba: no dokładnie o tym mówię. Przy zakupach nie powinno być loterii - wiem co kupuje I tyle. Każdy inny przypadek to januszerka
via Wykop Mobilny (Android)
  • 41
@Kroledyp:

Tak samo jak te mityczne zajechane karty po górnikach,

No tak, wiadomo że karta z całymi 3 tygodniami gwarancji, która pracowała ostatnie 2 lata na 100% wydajności, to dobry wybór xD