Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko212
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Matuuusuuu

Matuuusuuu

Dołączył 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1083
  • Znaleziska 82
  • Mikroblog 1001
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 4
  • Dodane (16)
  • Komentowane (42)
  • Plusowane (943)
Kempes
Kempes
17 godz. i 36 min temu
  • 20
#polityka #bekazpisu #bekazlewactwa #pis #dobrazmiana #4konserwy #bekazkatoli

Nasz komuch lepszy niż wasz komuch! Ale się wije PiSowski wycieruch XD
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jaroty
jaroty
17 godz. i 28 min temu via Wykop
  • 14
@Kempes:

ale piotrowicz nie nazywa się czarzasty i nie jest łysy, nie rozumie pani redaktor?! xD
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
17 godz. i 1 min temu
  • 112
#prawo #polityka #bekazpisu #bekazlewactwa #heheszki #pis #dobrazmiana #4konserwy

Czy wy wiecie, że według PiSowszczyków nie ma neosedziów... no chyba, że neosedzia wyda w ich sprawie niekorzystny wyrok to wtedy auto-magicznie już są neosędziowie XD

PiS to banda miernot popierana przez głupców (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞
Kempes - #prawo #polityka #bekazpisu #bekazlewactwa #heheszki #pis #dobrazmiana #4kon...

źródło: 1000078826

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

STM32_bujneo
STM32_bujneo
14 godz. i 17 min temu via Wykop
  • 23
@Kempes: Biedna Beata Cieszyńska musi sobie poczekać na spłatę bo pan poseł musi spłacić najpierw leasing Lexusa ES300h
xDD
  • Odpowiedz
pomaranczowyogorek
pomaranczowyogorek
13 godz. i 30 min temu via Wykop
  • 5
@Kempes: skąd wziąć tak niskie oprocentowanie hipoteki?
  • Odpowiedz
Tommy__
Tommy__
15 godz. i 32 min temu
  • 119
#kanalzero #bekazpisu #polityka
Tommy__ - #kanalzero #bekazpisu #polityka

źródło: HJ32JpnXkAAhhOj

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

galicjanin
galicjanin
15 godz. i 26 min temu via Android
  • 291
@Tommy__: jak Polska Kronika Filmowa z końca lat 40. tylko zamiast Bieruta Nawrocki, zamiast Andersa Tusk, zamiast Stalina Trump, zamiast socjalizmu prawica, a zamiast anglosaskiego imperializmu europejski antyamerykanizm.
  • Odpowiedz
konto_dla_trybu_nocnego
konto_dla_trybu_nocnego
15 godz. i 25 min temu via Wykop
  • 203
@Tommy__: to już nawet nie po kule, tylko po hemoroidy
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
15 godz. i 19 min temu
  • 12
#polityka #bekazpisu #bekazlewactwa #pis #dobrazmiana #heheszki #4konserwy #polska

Pamiętacie jak Zero, tak samo jak jego giermek Gosek, zapowiadał, że on nigdzie nie ucieknie i będzie się stawiać w prokuraturze? No to wygląda, że ucieczka była planowana od dłuższego czasu, a finansowe przygotowania pod nią były w toku cały czas.

PiS to banda miernot popierana przez głupców
Kempes - #polityka #bekazpisu #bekazlewactwa #pis #dobrazmiana #heheszki #4konserwy #...

źródło: dfgcvxbbxcbvnvbnvbnvbn

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

patykiem_pisane
patykiem_pisane
13 godz. i 31 min temu via Android
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

ZionOfel
ZionOfel
przedwczoraj, 14:54:25
  • 246
Przed państwem poseł Prawa i Sprawiedliwości Marcin Porzucek. Elita narodu...

#polityka #pis #4konserwy #neuropa #alkoholizm #bekazpisu
ZionOfel - Przed państwem poseł Prawa i Sprawiedliwości Marcin Porzucek. Elita narodu...

źródło: HJ0GgDJWcAA8xJk

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SaperX
SaperX
przedwczoraj, 15:00:36 via Android
  • 120
@ZionOfel: tłumaczy się "pomieszaniem alko z lekami przeciwbólowymi"
To jest prawdopodobny powód. Pytanie tylko czy człowiek który chce rządzić nami wszystkimi powinien znać konsekwencje picia alko po lekach? Skoro "nie podumał" w kwestii własnego zdrowia i wizerunku to chyba nie należy mu powierzać odpowiedzialnych zadań?
CAŁE SZCZĘŚCIE, ŻE NIE WSIADŁ ZA KÓŁKO bo by kogoś zabił!
  • Odpowiedz
Gieekaa
Gieekaa
przedwczoraj, 15:04:52 via Wykop
  • 68
@ZionOfel:
Dzielnieśmy chlali, celnie żygali
Marcin Porzucek padł.
  • Odpowiedz
Kieranz
Kieranz
przedwczoraj, 15:00:30
  • 131
O ile pisowców w kulcie Naćpana można jeszcze jakoś zrozumieć - w końcu dobrze robi, interes partii > interes państwa - o tyle pałowanie do niego wiplera wszelkiego rodzaju konfiarstwa, to już jest wyższy poziom kukoldztwa xDDD Myślę, że ten czynnik mógł właśnie zadecydować za poparciem tego środowiska w drugiej turze, w końcu snussolini zdecydował przyjąć się dar w postaci wychowania nieswojego bombelka... Takie kukoldziki w redpillowej / blackpillowej skórze.
#polityka
Kieranz - O ile pisowców w kulcie Naćpana można jeszcze jakoś zrozumieć - w końcu dob...

źródło: obraz

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skorvez_957_
Skorvez_957_
przedwczoraj, 15:07:49 via Wykop
  • 114
@Kieranz: wyjaśniałem tyle razy z Batyrem przeciętny mariuszek może się utożsamiać - przedział wiekowy, hobby, wychowywanie cudzesa, dymanie starszych i sru DPSu, postawa you wanna fight wszystko się zgadza aż nie wierzę że Kaczorowi udało się perfekcyjnie odwzorować elektorat Konfów dwóch. Wszystko się zgadza i nakłada. Znam to pokolenie tam każdy ma bekarta, tresurę od żony i zespół mitomama i chamstwo w genach.
  • Odpowiedz
Kieranz
Kieranz
Autor
przedwczoraj, 15:21:41 via Wykop
  • 35
@Skorvez_957_: No niby tak, ale istotą mojego posta jest to, że batyr jako kandydat odwoływał się do głębszych zwyrodnień prawaków, czyli wielkiej tendencji do fetyszu kukoldztwa, fantazjowaniu o gangbangach (pamiętamy przecież bosakowe mmmf free...), cech powszechnych wśród prawak0idów (boją się tego przyznać) i przyczyn ich kompleksów i ogólnej agresywności.
Kieranz - @Skorvez957: No niby tak, ale istotą mojego posta jest to, że batyr jako ka...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
Kieranz
Kieranz
przedwczoraj, 16:09:00
  • 347
Sukces prawicy w ostatnich latach polega właśnie na zmobilizowaniu do udziału w życiu politycznym (za sprawą tiktoków i innych mózgoj*bnych g*wien), tego typu materiału intelektualnego:
https://x.com/JenevaFMRadio/status/2061762517869724093
#polityka #bekazprawakow #bekazpisu #bekazpodludzi
Kieranz - Sukces prawicy w ostatnich latach polega właśnie na zmobilizowaniu do udzia...
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

StanMarsh93
StanMarsh93
przedwczoraj, 16:12:47 via Wykop
  • 225
@Kieranz: Włoncz myślenie!!!!!!!!!!
  • Odpowiedz
LoginZajetyPrzezKomornika
LoginZajetyPrzezKomornika
przedwczoraj, 16:19:41 via Wykop
  • 343
- Mentzen, tyle powiem, argumenty Mentzena są dominujące.

- Wszystko na naszą korzyść tak naprawdę mówi, no popiera go dużo młodzieży


@Kieranz: Zaorane, w zeszycie w kratkę na Mentzena zagłosowane.
  • Odpowiedz
donatien-de-sade
donatien-de-sade
przedwczoraj, 16:32:37
  • 38
XD

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
donatien-de-sade - XD

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow

źródło: IMG_7652

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

drslump
drslump
przedwczoraj, 16:39:20 via Wykop
  • 5
@donatien-de-sade: kiedys jarek byl w tym pionierem. dzisiaj jest nas miliony.
  • Odpowiedz
donatien-de-sade
donatien-de-sade
Autor
przedwczoraj, 17:57:00 via iOS
  • 5
Nie ma się czym chwalić, miliony linii genetycznych


@HrabiaTruposz: lini genetycznych XD Napisałeś tak jakby to były jakieś wyjątkowe linie z zasługami dla narodu XD większość to wpadki starych, którzy żyli w czasach bez szerokiego dostępu do antykonceocji
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
przedwczoraj, 17:03:11
  • 176
#polityka #calypiskradl #pis #dobrazmiana #4konserwy #bekazpisu #bekazlewactwa

Rodzinę atakujo... XD
Kempes - #polityka #calypiskradl #pis #dobrazmiana #4konserwy #bekazpisu #bekazlewact...

źródło: 1000078786

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

na_pierwszej_linii_kas
na_pierwszej_linii_kas
przedwczoraj, 17:43:21 via Wykop
  • 38
@Kempes: Szkoda, że za rok pewnie umorzą.
  • Odpowiedz
siadaj_Kulson
siadaj_Kulson
przedwczoraj, 18:22:39 via iOS
  • 55
@Kempes mają rozmach jakiesyny
  • Odpowiedz
donatien-de-sade
donatien-de-sade
przedwczoraj, 17:54:21
  • 610
Najpierw Wałęsa pokazał, że każdy może być prezydentem. Potem Kwaśniewski, jaki powinien być prezydent. Kaczyński, jaki nie powinien być prezydent. Duda, że jednak nie kazdy moze byc prezydentem.

Batyr natomiast, że urząd prezydenta jest zbędny.

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
donatien-de-sade - Najpierw Wałęsa pokazał, że każdy może być prezydentem. Potem Kwaś...

źródło: IMG_7655

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dominsiemaelo
Dominsiemaelo
Dominsiemaelo
przedwczoraj, 18:03:25 via iOS
  • 102
@donatien-de-sade: Kwaśniewski pokazał jak można łączyć picie z pracą prezydenta( ͡° ͜ʖ ͡°) a Komorowski co pokazał?
  • Odpowiedz
RetorykaPisowska
RetorykaPisowska
przedwczoraj, 18:22:41 via Wykop
  • 317
@Dominsiemaelo: W sumie to Komorowski był prezydentem-cieniem. Niby był ale nikt nie potrafi powiedzieć czy zrobił coś dobrego, złego w sumie też nie oprócz paru wpadek wizerunkowych ale to tylko wizerunkowe.
  • Odpowiedz
Mykalele
Mykalele
Mykalele
przedwczoraj, 21:11:44
  • 271
Ogólnie, jak obserwuję internet czy też rozmawiam z ludźmi w realu, to naprawdę ciekawe jest widzieć, jak inżynieria społeczna działa w praktyce i jak politycy prawicy efektownie rozgrywają swój elektorat.

Weźmy np. słowo „lewactwo”.
PiS, jak i Konfa, konsekwentnie od lat starają się stworzyć wokół tego słowa skrajne emocje - wiążą z „lewactwem” jakieś najbardziej skrajne feministki czy szalonych transów. Generalnie wszystko, co wzbudza negatywne emocje, łączą z „lewactwem”.

Następnie, gdy już z tym słowem
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Idaho597
Idaho597
przedwczoraj, 21:22:04 via Wykop
  • 208
@Mykalele: wytresowani jak psy Pawłowa, reagują na sygnał, ja zawsze wtedy pytam- co to jest to lewactwo, co to znaczy i cisza
  • Odpowiedz
Krs90
Krs90
przedwczoraj, 21:30:42 via Wykop
  • 328
człowieku twoje ukochane lewactwo


@alylayl23: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Krs90 - >człowieku twoje ukochane lewactwo

@alylayl23: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: G1btSJVXYAAslcV

Pobierz
  • Odpowiedz
mike-johnston
mike-johnston
przedwczoraj, 22:00:02
  • 69
Ruskie i nawruskie pożyteczniaki z "patriotycznej" prawicy mają teraz dylemat.
Polska może zablokować Ukrainie członkostwo w UE tylko wtedy gdy pozostanie w UE.
Więc ruskie trepy mają dylemat czy robić Polexit i pozwolić Ukrainie wejść do UE czy pozostać w Unii po to żeby zablokować Ukrainę xD

#ukraina #bekazpisu #bekazkonfederacji #polityka #bekazbatyra #uniaeuropejska
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fatalista1988
Fatalista1988
przedwczoraj, 23:03:19 via Wykop
  • 38
@mike-johnston: Gambit prawacki
  • Odpowiedz
budyniowy_hatifnat
budyniowy_hatifnat
22 godz. i 49 min temu via Wykop
  • 21
@printf: https://www.rp.pl/polityka/art40207481-polexit-anna-brylka-zaglosowalabym-za-wyjsciem-polski-z-ue

Wcale konfunia nie chce wyjść z EU
  • Odpowiedz
ProstyKrzywy
ProstyKrzywy
21 godz. i 59 min temu
  • 716
Batyr w rok zawetował tyle ustaw co Kwaśniewski w 10 lat

W tym tempie za rok będzie pierwszym z 3 cyfrową liczbą wet.

Jest również pierwszym który po roku ma poziom poparcia poniżej 50% xD

Świetny
ProstyKrzywy - Batyr w rok zawetował tyle ustaw co Kwaśniewski w 10 lat

W tym tempie...

źródło: 1000136426

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mvmxks
mvmxks
21 godz. i 47 min temu via Wykop
  • 655
teraz ma poniżej 50, ale w 2030 pewnie i tak wygra 51 do 49. Nie ma co się ekscytować tymi sondażami.


@galicjanin: dokładnie tak będzie, gdyż naród polski będzie obawiał się największej tragedii w dziejach - dwóch chłopów będzie mogło zawrzeć oficjalny związek
  • Odpowiedz
galicjanin
galicjanin
21 godz. i 46 min temu via Android
  • 360
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
21 godz. i 34 min temu
  • 39
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

galicjanin
galicjanin
21 godz. i 31 min temu via Android
  • 15
@Kempes: jak ma się na kogoś haki to grzecznie chodzi na bardzo krótkim pasku.
  • Odpowiedz
BNM2136
BNM2136
17 godz. i 6 min temu via Wykop
  • 4
@Kempes: z twarzy taki trochę zwyrol
  • Odpowiedz
Paradajek
Paradajek
20 godz. i 45 min temu
  • 14
Szybko znikło z tz "hitów wykopu"

https://wykop.pl/link/7954483/chwilowki-blaszczaka

#wykop #bekazpisu
@xsi1 1287

Chwilówki Błaszczaka

więcej
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Matuuusuuu
Matuuusuuu 19 godz. i 22 min temu via Wykop
  • 6
@Paradajek: Teraz rozumiecie skąd Biauek w snusiarskiej radzie na krótko przed wyborami?
  • Odpowiedz
eSUBA94
eSUBA94
9 godz. i 59 min temu via Wykop
  • 0
@Paradajek: czemu tylko 34 zakopów?
  • Odpowiedz
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
przedwczoraj, 07:35:09
  • 2667
Mega_Smieszek

źródło: 1000016567

Pobierz
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zgrywajac_twardziela
Zgrywajac_twardziela
przedwczoraj, 08:06:07 via Wykop
  • 397
@Mega_Smieszek: Jak ludzie te filmy oglądają(bo raczej wątpię, że czytali książkę) to ja nie wiem. W co drugiej scenie dotyczącej pierścienia jest jak byk przedstawione, że pierścień działał tak, że każdy pragnął go dla siebie, Isildur, Smeagol, Bilbo, Frodo, Boromir, nawet Sam, czy przedstawiciele wszystkich nacji i ras w Rivendell, gdzie się pokłócili o to kto ma go wziąć. Ale kurde Frodo miałbym zawiesić pierścień na kurczaku, ja p------e XD
  • Odpowiedz
w_trzy_parseki_na_kaladan
w_trzy_parseki_na_kaladan
przedwczoraj, 08:23:51 via Wykop
  • 976
@Zgrywajac_twardziela: No, dobra. A katapulta? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
wtrzyparsekinakaladan - @Zgrywajac_twardziela: No, dobra. A katapulta? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Wojciech_Skupien
Wojciech_Skupien
przedwczoraj, 04:54:57
  • 2181
Z żoną przez ponad 2 lata staraliśmy się o drugie dziecko, po historii z dwoma poronieniami zaczęliśmy szukać przyczyn takich sytuacji, stąd też skierowaliśmy się do kliniki leczenia niepłodności, żeby zminimalizować szansę wystąpienia kolejnego poronienia.
Przez rok czasu prowadziła nas przesympatyczna Pani, która z wielką empatią i zaangażowaniem starała się nam pomóc. Faktycznie poronień już nie było, ale zajścia w ciąże również. Widziała moją frustracje, powiedziałem raz jej wprost, że zanim się
  • 325
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzieju41
dzieju41
przedwczoraj, 05:12:35 via Android
  • 720
@Wojciech_Skupien: Gratulacje, niech wasza postawa i determinacja będzie dobrym przykładem, że w życiu nie liczy się tylko JA.
  • Odpowiedz
BennyLava
BennyLava
przedwczoraj, 06:02:50 via Wykop
  • 1311
@Wojciech_Skupien: biologia się broni rękami i nogami a ci swoje. xD
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
przedwczoraj, 11:25:27
  • 62
#polityka #obajtek #bekazpisu #bekazlewactwa #pis #dobrazmiana @TV_Republika

Nagrali go u Obajtka, jak swoim najbliższym załatwiał robotę, a teraz płacz... było mówić prawdę, politruku (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞
Kempes - #polityka #obajtek #bekazpisu #bekazlewactwa #pis #dobrazmiana @TV_Republika...

źródło: 1000078776

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

galicjanin
galicjanin
przedwczoraj, 12:04:27 via Android
  • 17
@Kempes: w 2030 nikt nie będzie już o tym pamiętał, przed drugą turą wystarczy, że postraszy niezdecydowanych LGBT/imigrantami/robakami, a sztab KO znów strzeli sobie w skroń akcjami kalibru "Jacek Murański - postać znana", czy workiem kartofli dla pensjonariuszy DPS i będzie 51 do 49.
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
Autor
przedwczoraj, 12:09:02 via Android
  • 10
@galicjanin: Wszyscy będą pamiętali, bo programy inwestycyjne będą nadal trwały. To mityczne "LGBT/imigrantami/robakami" już nie żre teraz tak mocno, jak jeszcze kilka lat temu.
  • Odpowiedz
ProstyKrzywy
ProstyKrzywy
przedwczoraj, 11:28:35
  • 29
Ale bym sobie posiedzial na takiej ławce patriotycznej naszej polskiej prawdziwej
Za PO to już nie ma takich ławek ciągle tylko jakieś zbrojenia, sejfy, inwestycje, parasole atomowe, po co to komu, na co.

#heheszki #polityka #bekazpisu #bekazpodludzi #bekazprawakow
ProstyKrzywy - Ale bym sobie posiedzial na takiej ławce patriotycznej naszej polskiej...

źródło: 1000136405

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

McDonaldsTrump
McDonaldsTrump
przedwczoraj, 11:32:18 via Wykop
  • 15
@ProstyKrzywy:
McDonaldsTrump - @ProstyKrzywy:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
przedwczoraj, 11:29:07
  • 19
#polityka #pis #bekazpisu #bekazlewactwa #4konserwy #heheszki

Znowu donoszą na Polskę za granicą XD
Kempes - #polityka #pis #bekazpisu #bekazlewactwa #4konserwy #heheszki 

Znowu donosz...

źródło: 1000078777

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wypok_wypok
wypok_wypok
wypok_wypok
przedwczoraj, 11:29:25 via Android
  • 20
@Kempes Jack Decoration
  • Odpowiedz
Zombo
Zombo
przedwczoraj, 11:37:48 via Wykop
  • 20
@Kempes: Klasycznie
Zombo - @Kempes: Klasycznie

źródło: Screenshot 2026-06-02 at 13-37-30 Zbigniew Boniek w serwisie X „Przepraszam co to za debil ” _ X

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 48
  • Strona 1 z 48
  • >

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking