Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko160
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
MakeLifeGreatAgain
MakeLifeGreatAgain

MakeLifeGreatAgain

Dołączył 7 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2507
  • Znaleziska 1277
  • Mikroblog 1230
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 65
Lardor
Lardor
26.05.2026, 08:50:31
  • 122
Lista hańby!
#krakow
Lardor - Lista hańby! 
#krakow

źródło: 1000093016

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MakeLifeGreatAgain
MakeLifeGreatAgain
MakeLifeGreatAgain 26.05.2026, 08:53:05 via Wykop
  • 98
@Lardor: Szkoda że zabrakło frekwencji by ich też odwołać...
  • Odpowiedz
MakeLifeGreatAgain
MakeLifeGreatAgain
MakeLifeGreatAgain 25.05.2026, 15:37:10
  • 3
Ślub na Wawelu sprzedany za ponad 19 tys. zł. Finał licytacji na rzecz WOŚP

Skoro Miszalski został odwołany to ciekawe czy zdążył udzielić ślubu ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

https://www.se.pl/krakow/ponad-19-tysiecy-zlotych-za-slub-na-wawelu-udzieli-go-prezydent-krakowa-aa-14TX-CEUe-q4xP.html

#krakow #wosp #heheszki
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MakeLifeGreatAgain
MakeLifeGreatAgain
MakeLifeGreatAgain
Autor
25.05.2026, 19:13:36 via Wykop
  • 0
Miszalski to tylko konieczny dodatek


@renniferlopez2: Może też jakiś fan jego to wylicytował, kto wie
  • Odpowiedz
MakeLifeGreatAgain
MakeLifeGreatAgain
MakeLifeGreatAgain 25.05.2026, 10:21:16
  • 10
#krakow #referendum
Brakło nam 3685 głosów by odwołać radę miasta https://wybory.gov.pl/referendum_gminne_2024_2029/pl/4387/wyniki?sprawa=2
Pechowo się skończyło dla ludzi z Ciechocinka gdzie brakło tylko 28 głosów by odwołać burmistrza https://wybory.gov.pl/referendum_gminne_2024_2029/pl/4384/wyniki

Ciekawe czy było jakieś głosowanie w historii gdzie zabrakło tylko jednego głosu
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kj5s6f2dk7s54o
Kj5s6f2dk7s54o
Kj5s6f2dk7s54o
25.05.2026, 10:44:15 via Wykop
  • 5
Ciekawe czy było jakieś głosowanie w historii gdzie zabrakło tylko jednego głosu


@MakeLifeGreatAgain: było.
https://www.wprost.pl/kraj/10026501/referendum-lokalne-uznane-za-niewazne-zabraklo-jednego-glosu.html
  • Odpowiedz
kokos24
kokos24
kokos24
24.05.2026, 19:07:05
  • 6
Kogo z KO wybieramy teraz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#krakow
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MakeLifeGreatAgain
MakeLifeGreatAgain
MakeLifeGreatAgain 24.05.2026, 19:14:15 via Wykop
  • 1
@kokos24: Miszalskiego a potem zrobimy mu kolejne referendum ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
MakeLifeGreatAgain
MakeLifeGreatAgain
MakeLifeGreatAgain 24.05.2026, 11:46:23
  • 0
#krakow
Jest jakaś oficjalna data i godzina do której muszą podać wyniki tego referendum?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

makrofag74
makrofag74
24.05.2026, 11:51:46 via Wykop
  • 0
Nie ma oficjalnej daty, jedynie poniedziałek w godzinach porannych.
  • Odpowiedz
typ53B
typ53B
24.05.2026, 12:13:56 via Android
  • 1
@MakeLifeGreatAgain: tutaj bardziej chodzi o frekwencję, to ona zdecyduje, a ona będzie znana o 21
  • Odpowiedz
3g4w4re3ewedw
3g4w4re3ewedw
22.05.2026, 09:30:23
  • 2
Jak działa #ciszawyborcza w przypadku takich lokalnych referendów? Tyczy się ona całej Polski czy nie mieszkając w Krakowie mogę nadawać na ośmiogwiazdkowca jak i kiedy chcę?
#krakow
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MakeLifeGreatAgain
MakeLifeGreatAgain
MakeLifeGreatAgain 22.05.2026, 09:38:21 via Wykop
  • 0
@3g4w4re3ewedw: Pewnie ze względu na internet to się tyczy całej Polski choć ciekawe co by było gdybyś był w innym kraju
  • Odpowiedz
okoboji
okoboji
21.05.2026, 13:29:39
  • 1
UWAGA, BADANIE NASTROJU WŚRÓD WYKOPKÓW
ZAPRASZAM DO ANKIETY

#krakow
okoboji - UWAGA, BADANIE NASTROJU WŚRÓD WYKOPKÓW
ZAPRASZAM DO ANKIETY

#krakow

źródło: mvBkW8ZXwXtp1cuC3fV5FyqUqkk

Pobierz

Miszalski do odwołania?

  • TAK 82.8% (101)
  • NIE 17.2% (21)

Oddanych głosów: 122

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MakeLifeGreatAgain
MakeLifeGreatAgain
MakeLifeGreatAgain 21.05.2026, 13:47:33 via Wykop
  • 4
@duszan_z_kapitana_d--y: Zapomniałeś o najważniejsze rzeczy zawsze dzień dobry mówi
  • Odpowiedz
Lardor
Lardor
21.05.2026, 12:22:27
  • 56
Oluś nieeeeeeeee. Tak bym powiedział jak by mi cię było szkoda, a mówiłem, SCT i kolesisotwo to śmierć dla twojej politycznej kariery.
#krakow
Lardor - Oluś nieeeeeeeee. Tak bym powiedział jak by mi cię było szkoda, a mówiłem, S...

źródło: 1000092637

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MakeLifeGreatAgain
MakeLifeGreatAgain
MakeLifeGreatAgain 21.05.2026, 12:28:39 via Wykop
  • 3
@Lardor: Co on myśli że na takim referendum jest tylko jedna opcja do wyboru że tak się boi żeby ludzie szli? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może niech go ktoś uświadomi że można iść głosować i wybrać żeby dalej był prezydentem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Tywin_Lannister
Tywin_Lannister
20.05.2026, 15:41:52
  • 442
#konfitura #stopcham #samochodoza #samochody #polskiedrogi

Polscy kierowcy, kiedy przez sekundę jedziesz z przepisową prędkością i zachowujesz minimalny, bezpieczny odstęp do auta przed tobą ( ͡° ͜ʖ ͡°):
Tywin_Lannister - #konfitura #stopcham #samochodoza #samochody #polskiedrogi

Polscy ...
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MakeLifeGreatAgain
MakeLifeGreatAgain
MakeLifeGreatAgain 20.05.2026, 16:05:11 via Wykop
  • 365
@Tywin_Lannister: Wina nagrywającego bo tamował ruch ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Lardor
Lardor
18.05.2026, 18:19:17
  • 1076
Jadę sobie dzisiaj grzecznie autobusem po bus pasie. Przed przejściem dla pieszych stoi kobieta, zatrzymuję się by ją przepuścić. Gdy ta pani była w połowie przejścia na wysokości fotela kierowcy, patrzę w lustro w tam leci typ autem lewym pasem dość szybko. Dałem po klaksonie pani odskoczyła a ja gdybym klaskonu nie użył to mielibyśmy trupa na meisjcu. Gość się nawet nie zatrzymał. Od razu dzwonię na radiu do dyspozytora o zapisanie
Lardor - Jadę sobie dzisiaj grzecznie autobusem po bus pasie. Przed przejściem dla pi...

źródło: 1000092369

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MakeLifeGreatAgain
MakeLifeGreatAgain
MakeLifeGreatAgain 18.05.2026, 18:39:22 via Wykop
  • 21
@Lardor: Znając podejście polskiej policji to kierowca dostanie srogie pouczenie
  • Odpowiedz
Rad-X
Rad-X
17.05.2026, 15:09:36
  • 3
Wiecie jak się mówi na "Polkę" po krakowsku?


#suchar #krakow
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MakeLifeGreatAgain
MakeLifeGreatAgain
MakeLifeGreatAgain 17.05.2026, 15:24:06 via Wykop
  • 1
@Rad-X: Z takimi żartami to do #familiada
  • Odpowiedz
wybryk_natury
wybryk_natury
16.05.2026, 07:59:00
  • 105
#misiafanclub #pokazkota
wybryk_natury - #misiafanclub #pokazkota

źródło: IMG_3595

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MakeLifeGreatAgain
MakeLifeGreatAgain
MakeLifeGreatAgain 16.05.2026, 08:09:47 via Wykop
  • 9
@wybryk_natury: Jak to misia robi że zawsze jest taka piękna?
  • Odpowiedz
MakeLifeGreatAgain
MakeLifeGreatAgain
MakeLifeGreatAgain 14.05.2026, 09:04:49
  • 47
Miszalski o SCT: Nie ma sensu zmiana obszaru i norm, nawet jeśli mnie to będzie kosztowało „stołek”.


No to chyba wynik referendum jest już jasny w takim razie

https://krknews.pl/miszalski-o-sct-nie-ma-sensu-zmiana-obszaru-i-norm-nawet-jesli-mnie-to-bedzie-kosztowalo-stolek/

#krakow
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MonsieurLaBoule
MonsieurLaBoule
14.05.2026, 09:07:40 via Wykop
  • 61
@MakeLifeGreatAgain: mam nadzieję, że najpierw straci stołek, a potem zmieną sct ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Lardor
Lardor
14.05.2026, 09:27:30 via Android
  • 24
@Arv_: ja tam mam dość KOlesi.
  • Odpowiedz
MakeLifeGreatAgain
MakeLifeGreatAgain
MakeLifeGreatAgain 13.05.2026, 05:41:40
  • 0
Chwile grozy rozegrały się 10 maja na przejeździe kolejowym. Kierująca samochodem osobowym wjechała na tory w chwili opuszczania zapór i nadawanego czerwonego światła. Kilka sekund po interwencji funkcjonariuszy przez przejazd przejechał pociąg.

Za popełnione wykroczenie kobieta została ukarana mandatem karnym w wysokości 500 złotych.


https://cowkrakowie.pl/2026/05/chwile-grozy-na-przejezdzie-kolejowym

Jakaś zmiana w taryfikatorze mandatów była że już nie dają 2000 złotych mandatu tylko 500?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nairoht
nairoht
nairoht
13.05.2026, 05:52:26 via Wykop
  • 0
@MakeLifeGreatAgain: ponieważ otrzymała mandat od soku, a nie od policjanta
  • Odpowiedz
Famine
Famine
11.05.2026, 11:28:16
  • 32
Wszystko
Jest
Takie
Jakieś
Nie wiem

#koty #kitku #pokazkota #koteczkizprzypadku #leflaneur
Famine - Wszystko
Jest
Takie
Jakieś
Nie wiem

#koty #kitku #pokazkota #koteczkizprzyp...

źródło: temp_file5736625547887332143

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MakeLifeGreatAgain
MakeLifeGreatAgain
MakeLifeGreatAgain 11.05.2026, 11:48:50 via Wykop
  • 0
@Famine: Widać że dziś poniedziałek
  • Odpowiedz
Lardor
Lardor
11.05.2026, 06:34:32
  • 346
Wstaje rano wychodzę z klatki a tu mam taki widok xddddd #krakow oczywiście ładuje wszystkie i dziś jadą do lamusowni na makulaturę właśnie tam dziś się wybierałem
Lardor - Wstaje rano wychodzę z klatki a tu mam taki widok xddddd #krakow oczywiście ...

źródło: 1000091710

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MakeLifeGreatAgain
MakeLifeGreatAgain
MakeLifeGreatAgain 11.05.2026, 07:32:21 via Wykop
  • 5
@Lardor: Weźmiesz autobus mpk i będziesz nas zawoził wszystkich do lokali wyborczych?
  • Odpowiedz
MakeLifeGreatAgain
MakeLifeGreatAgain
MakeLifeGreatAgain 10.05.2026, 17:15:43
  • 4
Jak biegniecie do autobusu to uważajcie żeby nie wpaść pod jadący autobus

https://www.lublin112.pl/o-krok-od-tragedii-przewrocila-sie-wpadajac-pod-autobus-komunikacji-miejskiej-wszystko-nagrala-kamera/

#lublin #mpk #rozowepaski #logikarozowychpaskow
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Deus_Ex_Machinarium
Deus_Ex_Machinarium
10.05.2026, 18:09:46 via Wykop
  • 0
@Infirmusest: typ spokojnie przeżył bo opona ma bardzo dużo powietrza
  • Odpowiedz
Licho87
Licho87
11.05.2026, 10:49:03 via Wykop
  • 0
@MakeLifeGreatAgain: To wygląda jak by ona się dopieo uczyła biegać ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 25
  • Strona 3 z 25
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 06.01.2026

    Rocznica
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska
  • Komentator
    od 10.06.2024

    Komentator
  • Mikroblogger
    od 18.01.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking