Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko104
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
LubieDlugoSpac

LubieDlugoSpac

Dołączył 17 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 20185
  • Znaleziska 3207
  • Mikroblog 16978
  • Obserwujący 38
  • Obserwowane 211
LubieDlugoSpac
LubieDlugoSpac 13.06.2025, 20:52:26
  • 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LubieDlugoSpac
LubieDlugoSpac
Autor
13.06.2025, 20:59:35 via Wykop
  • 0
@Haszem: Tak, to była kompromitacja, jednak to, co robi obecnie, oceniam ogólnie jako " społecznie pożyteczne " :)
  • Odpowiedz
LubieDlugoSpac
LubieDlugoSpac
Autor
13.06.2025, 21:09:40 via Wykop
  • 0
@Haszem: Zgadzam się, jednak w dalszym ciągu nie widzę sprzeczności w tym, że jego obecne działania są ogólnie pożyteczne. Chłop dostał atencję z ligi wyżej, niż w tej, w której grał i rozum odebrało, ale to nie usprawiedliwia obrzydliwości, której doświadczył ze strony tych panien.
  • Odpowiedz
LubieDlugoSpac
LubieDlugoSpac
Autor
13.06.2025, 21:14:43 via Wykop
  • 0
@illiteratewombat: Jeśli to nagrywasz, żeby później się tym dzielić czy się do tego masturbować, to tak, wtedy jesteś creepem i przestępcś, ale jeśli nagrywasz, bo " trafia Ci się okazja " a coś Ci mówi, że raczej związku z tego nie będzie, to dobrze jest jednak mieć podkładkę, bo obecny świat jest mocno odklejony :)
  • Odpowiedz
LubieDlugoSpac
LubieDlugoSpac 13.06.2025, 19:13:10
  • 1
No pewnie, chuop wziął się za auto bez grzechotki 3/8, miliard kluczy, nasadek, przedłużek, a 3/8 nie ma, w dupie sobie pogrzeb cwelu a nie przy samochodzie, ehh :(
#oswiadczenie #zalesie #majsterkowanie #mechanikasamochodowa
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LubieDlugoSpac
LubieDlugoSpac
Autor
13.06.2025, 19:41:45 via Wykop
  • 0
@Smarek37: Przy swoim aucie dłubie od lat i też mi nigdy nie była potrzebna, a u rodziców w aucie chciałem wymienić tarcze, więc biorę się za ściągnięcie jarzma, a tam torx e18 a w moich walizkach nasadki e18 tylko na 3/8, adaptery kątowe, różne różniste, ale żeby przejść z 1/2 na 3/8 to nie chuchu, przed chwilą zamówiłem tę grzechotkę i jeszcze breaker bar, bo już nie chce mi się
  • Odpowiedz
LubieDlugoSpac
LubieDlugoSpac
Autor
13.06.2025, 19:42:54 via Wykop
  • 0
@bedejutro: Skoro w walizce są nasadki 3/8 a nie ma grzechotki 3/8, to fajnie by było, jakby wrzucali tam adapter ...
  • Odpowiedz
LubieDlugoSpac
LubieDlugoSpac 17.05.2025, 00:37:01
  • 2
Wypiłem 4 paka i całe Martini, zacząłem czuć lekkie łaskotanie w małym palcu w prawej stopie, ma ktoś nr na SOR lub do zakładu pogrzebowego?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LubieDlugoSpac
LubieDlugoSpac
Autor
17.05.2025, 01:31:38 via Android
  • 0
@Rasteris FV będzie za wysoka.
  • Odpowiedz
annlupin
annlupin
17.05.2025, 00:40:35
  • 11
annlupin

źródło: snnlupin78989890987

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LubieDlugoSpac
LubieDlugoSpac 17.05.2025, 00:44:34 via Wykop
  • 1
@annlupin: Zabrać lejce dla upośledzeńca, dla Ciebie hulajnoga lub komunikacja miejska to max.
  • Odpowiedz
LubieDlugoSpac
LubieDlugoSpac 17.05.2025, 01:06:48 via Android
  • 1
@annlupin a'Ale dla bezpieczeństwa poletza, AM chodzenie s buta.
  • Odpowiedz
LubieDlugoSpac
LubieDlugoSpac 17.05.2025, 01:30:11 via Android
  • 1
@annlupin " robi znak krzyża na czółku "
  • Odpowiedz
souvlaki
souvlaki
17.05.2025, 00:47:23
  • 5
skrzywdziłem sb w paluszka
souvlaki - skrzywdziłem sb w paluszka

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LubieDlugoSpac
LubieDlugoSpac 17.05.2025, 00:54:12 via Wykop
  • 0
@souvlaki: Poluźnij ten plajster synku bo palec będzie do o-------a, mówię Ci poważnie!
  • Odpowiedz
LubieDlugoSpac
LubieDlugoSpac 17.05.2025, 00:46:18
  • 1
N-------m się i teraz jestem odważny, czy ktoś mnie powstrzyma? Pewnie, że nie, jesteście same słabiaki xD
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LubieDlugoSpac
LubieDlugoSpac
Autor
17.05.2025, 00:51:26 via Wykop
  • 0
@siemajd1: A jak ktoś robi tak raz na 5 lat? xD
  • Odpowiedz
skrogg
skrogg
17.05.2025, 00:49:05
  • 4
skrogg
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LubieDlugoSpac
LubieDlugoSpac 17.05.2025, 00:50:35 via Wykop
  • 1
@skrogg: Ja j---e, ale to bangla na dobrym systemie :O
  • Odpowiedz
fsfdjf
fsfdjf
17.05.2025, 00:46:51
  • 20
wczoraj tornado, dzisiaj burza piaskowa. witamy w chicago!
fsfdjf - wczoraj tornado, dzisiaj burza piaskowa. witamy w chicago!

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LubieDlugoSpac
LubieDlugoSpac 17.05.2025, 00:48:46 via Wykop
  • 0
@fsfdjf: Żadnego fentanytlowca na horyzonie, zazdro!
  • Odpowiedz
KarbowanaPapryka
KarbowanaPapryka
17.05.2025, 00:44:27
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LubieDlugoSpac
LubieDlugoSpac 17.05.2025, 00:47:02 via Wykop
  • 1
@KarbowanaPapryka: Dziadku, to nie tutaj się wpi .... to nie ten prompt.
  • Odpowiedz
ovation
ovation
17.05.2025, 00:26:56
  • 7
Jaka praca taka płaca
ovation - Jaka praca taka płaca

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LubieDlugoSpac
LubieDlugoSpac 17.05.2025, 00:39:33 via Wykop
  • 0
@ovation: No i leci plusik i obserwowanko :D
  • Odpowiedz
CipakKrulRzycia
CipakKrulRzycia
17.05.2025, 00:32:45
  • 1
rumba mi sie sama z siebie włączyła i zaczęła sprzątać...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LubieDlugoSpac
LubieDlugoSpac 17.05.2025, 00:34:19 via Wykop
  • 1
@CipakKrulRzycia: Wyczuła SYF hehe xD
  • Odpowiedz
LubieDlugoSpac
LubieDlugoSpac 17.05.2025, 00:28:15
  • 0
Będzie ktoś płakał jak umrę? Beka xD Polecam w-------o, mnie już nie będzie, a żyjącym to nie pomoże, wręcz przeciwnie xD
#oswiaczenie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LubieDlugoSpac
LubieDlugoSpac 17.05.2025, 00:18:42
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szatanEK666
szatanEK666
17.05.2025, 00:23:24 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
d.....s
d.....s
konto usunięte 17.05.2025, 00:26:09 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

11

Sikorski odpowiada Muskowi. Grozi zerwaniem współpracy z SpaceX.

Sikorski odpowiada Muskowi. Grozi zerwaniem współpracy z SpaceX.

Radosław Sikorski odpowiedział na groźby Elona Muska wobec Ukrainy. Szef MSZ napisał, że to Polska opłaca Starlinki dla Ukrainy. "Jeśli SpaceX okaże się niewiarygodnym dostawcą, będziemy zmuszeni szukać innych dostawców" - zagroził Sikorski.

federiczii
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 09.03.2025, 13:32:36
  • 21
  • #
    musk
  • #
    polska
  • #
    usa
  • #
    dyplomacja
  • #
    starlink
LubieDlugoSpac
LubieDlugoSpac 09.03.2025, 13:53:11 via Wykop
  • 2
Jakie groźby? xD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1535

Sikorski do Muska: My płacimy za Starlinki dla Ukrainy, więc wymagamy

Pokaż treści 18+

Sikorski do Muska: My płacimy za Starlinki dla Ukrainy, więc wymagamy

Koszty Starlinków dla Ukrainy pokrywa polskie Ministerstwo Cyfryzacji. Roczny koszt projektu wynosi około 50 milionów dolarów. Pomijając kwestię etyki grożenia ofierze agresji, jeśli SpaceX okaże się niewiarygodnym dostawcą, będziemy zmuszeni poszukać innych dostawców.

Nokimochishii
z
x.com
dodany: 09.03.2025, 11:51:28
  • 292
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
  • #
    wojna
  • #
    usa
  • #
    starlink
  • #
    polityka
LubieDlugoSpac
LubieDlugoSpac 09.03.2025, 13:50:10 via Wykop
  • 2
Nie jestem fanbojem Muska, nie mam Tesli ani nie korzystam z żadnego rozwiązania, które wprowadziły jego firmy, ale czy to nie jest czasem tak, że chłop po prostu odpowiedział na komentarz, w którym stara się podkreślić, że nie jest za Putinem? Nie wiem, tylko się pytam ...
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

331

Największy teleskop świata

Największy teleskop świata

Na szczycie góry pośrodku pustyni Atakama powstaje przyrząd astronomiczny jakiego świat jeszcze nie widział. Ekstremalnie Wielkie Teleskop (ELT) będzie czterokrotnie większy od jakichkolwiek poprzedników. Pozwoli zajrzeć dalej i zobaczyć więcej niż kiedykolwiek przedtem.

makrofag74
z
youtube.com
dodany: 22.12.2024, 09:13:03
  • 63
  • #
    astronomia
  • #
    nauka
  • #
    kosmos
  • #
    teleskop
  • #
    elt
LubieDlugoSpac
LubieDlugoSpac 22.12.2024, 17:29:31 via Wykop
  • 5
Biorąc pod uwagę co może odkryć taki teleskop, to jego koszt to są jakieś śmieszne groszaki ... Ile w takim razie mógłby kosztować teleskop, którego zwierciadło miałoby średnicę 100 metrów?
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

LubieDlugoSpac
LubieDlugoSpac 24.11.2024, 17:31:38
  • 14
W końcu dobry odcinek, niestety, literalnie " w końcu ".
Jak 4 sezon ma tak wyglądać, to p------e czekanie co tydzień, tag sobie zablokuje i obejrzę w systemie bing jak już wyjdzie całość.
No elo.
PS. Dobrze, że Sara załatwiła grubasa, bo już mnie w------ł niemiłosiernie.
#from #seriale
LubieDlugoSpac - W końcu dobry odcinek, niestety, literalnie " w końcu ".
Jak 4 sezon...

źródło: Avery-Konrad-Feet-7600385

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trax94
Trax94
24.11.2024, 17:42:47 via Wykop
  • 1
@LubieDlugoSpac: to samo myśle. Dodatkowo jeszcze od dawna latały spoilery, wszystko się sprawdziło. Lepiej zapomnieć o 4 sezonie dopóki nie będzie wszystkich odcinków
  • Odpowiedz
Janusz_Rekina
Janusz_Rekina
25.11.2024, 12:56:29 via Wykop
  • 0
@LubieDlugoSpac: w filmie wygląda jak przysłowiowa szara myszka dla anonka a w realu jak szon XD
  • Odpowiedz
LubieDlugoSpac
LubieDlugoSpac 17.11.2024, 15:28:41
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

radix666
radix666
radix666
17.11.2024, 16:02:44 via Wykop
  • 0
@LubieDlugoSpac: I tak nic nie przebije leżenia w butach w łóżku, albo zostawiania śmierdzących buciorów koło tegoż przed spaniem. Można mnożyć przykłady.
  • Odpowiedz
LubieDlugoSpac
LubieDlugoSpac 12.11.2024, 20:27:02
  • 0
Gdzie kupić albo jak zrobić roztwór fina 0,005%?
Nie wiem czy mi się robią zakola czy po prostu w wieku 34 już mam taki " mature hairline ", stosuje minoxa w stężeniu 5 procent ale widzę, że na razie efekty takie średnie i dobrze byłoby zboostować zewnętrznie finem, który w stężeniu, który podałem, praktycznie nie ma skutków ubocznych, a efekt jest o wiele, wiele lepszy, niż placebo, bo trochę literatury na ten
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

owocliczi
owocliczi
16.12.2024, 03:20:57 via Wykop
  • 0
@azek: jak to robisz? Mielisz na miazge, wsypujesz i voila? Jeśli to takie proste, czemu szukasz aptecznego? Masz wątpliwości co do dzialania?
  • Odpowiedz
azek
azek
19.12.2024, 20:51:02 via Wykop
  • 0
@owocliczi: nie szukam, zacząłem tak robić a gdyby był w spoko cenie to miałbym mniej roboty
  • Odpowiedz
LebronAntetokounmpo
LebronAntetokounmpo
10.11.2024, 08:29:29
  • 620
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 76
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LubieDlugoSpac
LubieDlugoSpac 10.11.2024, 14:50:07 via Wykop
  • 0
@LebronAntetokounmpo: Mordo, widzę, że ładnie robisz fact checking, no, ale czy tak wszystko dokładnie sprawdzasz? Nie chce mi się robić dokładnej analizy prawdziwości wszystkiego, co piszesz, ale np. to, że Musk w----ł się w rozmowę między Trumpem a Putinem to potwierdzone info czy " jak donosi WSJ ", bo wtedy reszty co piszesz nawet nie sprawdzam ...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 18
  • Strona 2 z 18
  • >
  • Zielona Góra

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 30.05.2011

    Komentator
  • VIP
    od 10.09.2013

    VIP
  • Rocznica
    od 08.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 15.06.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 16.03.2014

    Mikroblogger
  • Pozytywnie Zakręcony
    od 17.09.2018

    Pozytywnie Zakręcony

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking