Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko145
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
LM4rys

LM4rys

Dołączył 7 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2310
  • Znaleziska 2158
  • Mikroblog 152
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 23

19

Co musi się stać, by Polacy wyszli z grupy?

Co musi się stać, by Polacy wyszli z grupy?

Wygrana z Arabią Saudyjską znacznie przybliżyła reprezentację Polski do awansu do fazy pucharowej mistrzostw świata w Katarze. Podopieczni Czesława Michniewicza w trzeciej kolejce rywalizacji w grupie C zagrają z Argentyną, a Arabia Saudyjska zmierzy się z Meksykiem. Co ciekawe, szansę na...

hahacz
z
rmf24.pl
dodany: 28.11.2022, 06:18:23
  • 22
  • #
    polska
  • #
    pilkanozna
  • #
    sport
  • #
    ciekawostki
  • #
    lewandowski
  • #
    mundial
LM4rys
LM4rys 28.11.2022, 15:44:20
  • 2
@MiernyMirek: pewne jest, że trzeba zmienić Trenera by wyjść z d--y.

303

Marokańczycy świętują dzisiaj na ulicach Brukseli zwycięstwo nad Belgią!

Marokańczycy świętują dzisiaj na ulicach Brukseli zwycięstwo nad Belgią!

I to z przytupem! Parę skuterów czy hulajnóg poszło z dymem. Policja musiała użyć armatek wodnych.

waro
z
streamable.com
dodany: 27.11.2022, 16:00:06
  • 49
  • #
    europa
  • #
    belgia
  • #
    mecz
  • #
    mundial
LM4rys
LM4rys 27.11.2022, 18:31:06
  • 0
@drMuras: Do Ciebie i tego debila co rozpowrzechnia ten fake news. W Belgii podobnie jak w Polsce po meczu było już prawie ciemno.
LM4rys
LM4rys 27.11.2022, 18:38:43
  • 0
ps. zamieszek nie powoduje jakaś narodowość ani jakaś konkretna rasa tylko poczucie wykluczenia lub bieda i głupota.

720

Infantino: Korea Północna mogłaby być gospodarzem MŚ

Infantino: Korea Północna mogłaby być gospodarzem MŚ

„FIFA chce zjednoczyć świat”.

enforcer
z
theathletic.com
dodany: 20.11.2022, 11:33:40
  • 111
  • #
    mundial
  • #
    swiat
  • #
    wiadomosci
LM4rys
LM4rys 20.11.2022, 12:49:15
  • 4
jakiś dowód? nagranie? kontekst? czy po prostu mam uwierzyć we wszystko bo jest w internecie napisane?
  • 21
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

LM4rys
LM4rys 20.11.2022, 12:49:55
  • -6
@jdef90: a co jeśli to fake news?
LM4rys
LM4rys 20.11.2022, 13:05:38
  • 2
@enforcer: no ale przecież te jego wypowiedzi są rejestrowane. jakieś nagranie musi być. inaczej byśmy o tym nie wiedzieli.
LM4rys
LM4rys 20.11.2022, 14:31:21
  • -1
@GoGoPowerRangers: pokażesz mi ten wywiad?
LM4rys
LM4rys 20.11.2022, 14:37:47
  • 0
@GoGoPowerRangers: oceniłeś mnie z góry i oceniłeś źle. artykuł z The Atlhetic wiąże wypowiedzi z konferencją. więc oglądam od jakiegoś czasu tę konferencję. I powiem ci, że narazie nic o Korei nie było. Dodatkowo, oglądając tę konferencję dowiedziałem się o kilku srogich manipulacjach mediów already.
LM4rys - @GoGoPowerRangers: oceniłeś mnie z góry i oceniłeś źle. artykuł z The Atlhet...

źródło: comment_1668955065oHf4Zv8NzZMm0sXVBAOxq8.jpg

Pobierz
LM4rys
LM4rys 20.11.2022, 14:43:58
  • 0
@LM4rys: https://youtu.be/Xq5RzV8dj8Y?t=2631 jest.
LM4rys
LM4rys 20.11.2022, 14:50:46
  • 0
@LM4rys: Tłumacząc "...Każdy ZPN jest dla nas taki sam. Bo nie jesteśmy politykami. Jesteśmy ludźmi futbolu. Nawet najdziwniejsze... Korea Północna? No cóż ja jestem osobą, która pojechała tam by namawiać ich do zorganizowania Turnieju dla Kobiet wspólnie Koreą Południową. Nie odniosłem sukcesu jak widać. Ale pojechałbym 100 razy gdyby to pomogło. Niezależnie od wszystkiego. Bo tylko pozytywne zaangażowanie może dokonywać zmian na lepsze..." - Czujesz jak zmanipulowano tę wypowiedz w
LM4rys
LM4rys 20.11.2022, 14:51:11
  • 0
@GoGoPowerRangers: Tłumacząc "...Każdy ZPN jest dla nas taki sam. Bo nie jesteśmy politykami. Jesteśmy ludźmi futbolu. Nawet najdziwniejsze... Korea Północna? No cóż ja jestem osobą, która pojechała tam by namawiać ich do zorganizowania Turnieju dla Kobiet wspólnie Koreą Południową. Nie odniosłem sukcesu jak widać. Ale pojechałbym 100 razy gdyby to pomogło. Niezależnie od wszystkiego. Bo tylko pozytywne zaangażowanie może dokonywać zmian na lepsze..." - Czujesz jak zmanipulowano tę wypowiedz w
LM4rys
LM4rys 20.11.2022, 15:02:21
  • 0
@GoGoPowerRangers: no nie. "If I could organise an event" to nie jest mógłbym zorganizować Mistrzostwa Świata. A z resztą jak inny ma to wydźwięk gdy sobie poymślisz, że warunkiem organizacji czegokolwiek jest bycie współgospodarzem z Koreą Południową? To tak jakby powiedzieć Hitlerowi, że zorganizuje Olipmiadę pod warunkiem współpracy z Francją. Czyli między słowami

słowem ocena jego wypowiedzi jest wprost przeciwna do jej sensu
LM4rys
LM4rys 20.11.2022, 15:11:01
  • 0
@GoGoPowerRangers: ja myślę, że jeśli znasz angielski. (nie wiem) to znajdz proszę czas aby posłuchać całej konferencji. poczujesz ukłucie nie raz. gdy usłyszysz, że FIFA monitoruję tę sprawę od dawna i jej inicjatywy wypłacono pracownikom już 350 mln $ odszkodowań - wiedziałeś o tym? bo pieprzyć może każdy różne rzeczy. ale to co robisz ma większe znaczenie. Jeśli FIFA pierwsza reagowała na problem lata przed mediami a teraz na 10
LM4rys
LM4rys 20.11.2022, 15:15:14
  • 0
Every association is the same because we're football people", a nie "every association is the same unless they're split country then we will only consider them if they make up with each other" czy coś w tym stylu.


@GoGoPowerRangers: powiedział to tylko że innymi słowami. Korea Płn. moglą zorganizować turniej dla kobiet wspólnie z Koreą Płd. ale to się nie udało.

zgodzę się, że w takim razie jego wypowiedz jest
LM4rys
LM4rys 20.11.2022, 15:19:42
  • 0
@GoGoPowerRangers: TERAZ OSKARŻAM. Media manipulją wypowiedziami Infantino tak by brzmiały możliwie jak najgorzej. Okłamują ludzi.
LM4rys
LM4rys 20.11.2022, 15:29:28
  • 0
@ChairChandler: ja myślę, że każdy kto zadał sobie trochę trudu by wysłuchać całej konferencji ma więcej niesmaku ze względu na to jak to media przedstawiły niż jak się zachował Prezydent FIFA.

Bo de facto sens był przeciwny.
LM4rys - @ChairChandler: ja myślę, że każdy kto zadał sobie trochę trudu by wysłuchać...

źródło: comment_1668958140OFvPfHaN4xQsYT49arUXHl.jpg

Pobierz

82

Żenująca wypowiedź prezydenta FIFA tuż przed startem mundialu

Żenująca wypowiedź prezydenta FIFA tuż przed startem mundialu

Gianni Infantino na dzisiejszej konferencji prasowej uznał, że czuje się m.in. Katarczykiem, Afrykaninem, gejem i niepełnosprawnym. Ponadto dodał, że doskonale wie co to dyskryminacja, ponieważ... sam kiedyś miał rude włosy.

waro
z
streamable.com
dodany: 19.11.2022, 09:18:04
  • 19
  • #
    swiat
  • #
    katar
  • #
    mundial
  • #
    pilkanozna
LM4rys
LM4rys 19.11.2022, 09:29:18
  • 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

LM4rys
LM4rys 19.11.2022, 10:49:40
  • 0
@Konradoslawomiroslaw: to zależy. Często tak. Ale w pewnym momencie doszło do pewnego spłaszczenia, że ludzie którzy sie nie szczepią są brudni- tworzą zagrożenie, głupi oraz interpersonalnie niebezpieczni/agresywni.

Ja prywatnie się zaszczepiłem krótko po tym jak miałem taką możliwość. Potem drugi i trzeci raz. Dobrze mi z tym.

Ale o ile się orientuję to połamane zostały prawa człowieka ku uciesze większości. Antyszczepionkowcy zostali zepchnięci na margines społeczeństwa. Po raz kolejny pokazaliśmy,
LM4rys
LM4rys 19.11.2022, 11:07:45
  • -1
@LM4rys: ps. kierunek, w który podążamy z rozmową sugeruje, że tu zaraz poleci w moją stronę coś ad personam - więc może od razu powiem. Uważam się za lewicowca. Zgadzam się z opinią, że mniejszości seksualne są dyskryminowane w Polsce i akceptuję to, że np. osoby trans płciowe mogły by prowadzić zajęcia w szkole.

Uważam, że nasz kraj jest pełny okrucieństwa wobec mniejszości. Ale też w pełni wierzę w to,

801

Aktywisci klimatyczni i ryzyko zawodowe

Pokaż treści 18+

Aktywisci klimatyczni i ryzyko zawodowe

Niebezpiecznie jest stać na drodze. Zagrożenie jednak przyszło z nieoczekiwanej strony.

Zaxx
z
streamable.com
dodany: 13.11.2022, 19:48:41
  • 77
  • #
    heheszki
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    ekoterrorysci
LM4rys
LM4rys 13.11.2022, 23:01:20
  • 53
@Haffas: macie pamięć złotej rybki. to wideo pochodzi z przed kilku lat i wydarzyło się przy okazji protestów BLM. nie ma nic wspólnego z protestami ekologicznymi. zostaliście zwyczajnie oszukani
LM4rys
LM4rys 13.11.2022, 23:16:25
  • -2
@Xtreme2007: no cóż. Widziałem już blokadę dróg rolników, rybaków, (uwaga) kierowców, zwyczajnych mieszkańców jakichś miejscowości, feministek - ludzi z każdej strony politycznego spektrum. Może oznaką naszej dojrzałości stanie się zrozumienie, że skoro mi na czymś nie zależy to nie znaczy, że nikomu nie powinno zależeć. Nie czułem nigdy powodu by blokować drogę - wygląda na to, że ty też. Ale gdyby pojawił się powód, że poczułbyś się tak zdesperowany by

1067

Strzelanina w Gorzowie. Policjanci nie mogą trafić z 10 metrów.

Strzelanina w Gorzowie. Policjanci nie mogą trafić z 10 metrów.

Na 12 strzałów 1 celny. Materiał archiwalny.

Kowal13
z
youtube.com
dodany: 10.11.2022, 08:09:31
  • 148
  • #
    polska
  • #
    policja
  • #
    afera
  • #
    bekazmilicji
  • #
    pieniadze
  • #
    inflacja
LM4rys
LM4rys 10.11.2022, 08:39:54
  • 229
Oni strzelali ludziom po oknach! Finalnie są większym zagrożeniem niż ten wariat.
  • 9
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1072

"Troja", "Aleksander" i "Królestwo Niebieskie" - takiego Hollywood już nie ma...

"Troja", "Aleksander" i "Królestwo Niebieskie" - takiego Hollywood już nie ma...

Na fali popularności "Gladiatora" i trylogii "Władca Pierścieni", Hollywood spłodziło w latach 2004-2005 trzy wspaniałe widowiska filmowe, które dziś nie miałyby prawa powstać, z uwagi na wszechobecne woke, diversity, strong female charakter, nachalne CG i inne bolączki współczesnej kinematografii.

konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 04.11.2022, 08:52:27
  • 279
  • #
    filmnawieczor
  • #
    film
  • #
    starozytnosc
  • #
    kinematografia
  • #
    filmy
  • #
    ogladajzwykopem
LM4rys
LM4rys 04.11.2022, 20:54:48
  • -11
"Takiego Hollywood już nie ma" - no nie wiem. Obejrzałem ostatnio parę produkcji na Netflixie i nie spotkałem się z zalewem jakiejś politycznej poprawności. Jedyny Gej jakiego widziałem był seryjnym mordercą. Widziałem też "The Watcher" i nie było tam jakiegoś zalewu polityki. Był co prawda motyw romansu kontrowersyjnego, ale to nic czego by nie można spotkać w kinie czy literaturze od lat. Obejrzałem sobie "The Hunt" i to była polityczna opowieść tyle,
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1152

We wszystkich świętych przepisy nie obowiązują

Pokaż treści 18+

We wszystkich świętych przepisy nie obowiązują

Czyli tradycyjnie - byle bliżej, byle wygodniej, 'bo każdy tak parkuje'

ATAT-2
z
youtube.com
dodany: 04.11.2022, 08:25:55
  • 377
  • #
    polska
  • #
    samochodoza
  • #
    motoryzacja
  • #
    bekazpodludzi
  • #
    parkowanie
  • #
    samochody
LM4rys
LM4rys 04.11.2022, 16:21:44
  • -4
@Hyrkan: link powiązany i komentarz świadczy o tym, że nigdy nie zapoznałeś się z błędem logicznym ataku personalnego. Jest to lekkie zapóźnienie procesu myślowego, które można szybko nadrobić.

Wyobrażasz sobie pewnie, że jakiś wyrok za coś tam w przeszłości jest solidnym argumentem przeciwko autorowi filmików. - Nic bardziej mylnego.
Solidnym argumentem byłby dowód, że Autor źle interpretuje tę konkretną uwiecznioną sytuacje.

Dam
LM4rys
LM4rys 04.11.2022, 16:28:23
  • 0
@Hyrkan: a możesz mi wyjaśnić dlaczego?

wiesz. przyznaje szczerzę, że jestem dużo głupszy od ciebie. ale jak mi cierpliwie wytłumaczysz to zrozumiem mój błąd.
LM4rys
LM4rys 04.11.2022, 16:39:27
  • -1
@Hyrkan: niechże on będzie nawet dużo gorszy niż go przedstawiasz.

Czy on rzucił w kogoś kałem na filmiku?
Czy doniósł na kogoś?

Bo jeśli odejmie się te dwie rzeczy z jego zachowania to pytanie czy w gruncie rzeczy nie
LM4rys
LM4rys 04.11.2022, 16:53:53
  • -1
@Hyrkan: Nie wiem jakie masz wyobrażenie o świecie, ale gdyby ktoś ci utrudniał życie łamiąc przy tym prawo to ja nie miałbym żadnego problemu z tym, że protestujesz albo Policje wzywasz.

Gdyby oszukała cię firma to nie widziałbym problemu z tym , że zawiadamiasz UOKiK.
Gdybyś się zatruł jedzeniem z restauracji to możesz wezwać Sanepid.
Gdy ktoś jeździ po chodniku to wezwanie Policji nie jest niczym

435

Nowe mięso armatnie zmierzające na front lepiej wyposażone nawet taśmę dostali

Pokaż treści 18+

Nowe mięso armatnie zmierzające na front lepiej wyposażone nawet taśmę dostali

Watch this video on Streamable.

EarpMIToR
z
streamable.com
dodany: 12.10.2022, 21:28:35
  • 145
  • #
    swiat
  • #
    europa
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
  • #
    wojna
  • #
    geopolityka
LM4rys
LM4rys 13.10.2022, 15:36:54
  • -3
Andrzej! Nie wygłupiaj się!
LM4rys - Andrzej! Nie wygłupiaj się!

źródło: comment_16656754119NPS6jhh3JH4TRAEn4ZsvZ.jpg

Pobierz
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

660

Zapłaci 2,4 mln zł więcej za ogrzewanie szklarni.

Pokaż treści 18+

Zapłaci 2,4 mln zł więcej za ogrzewanie szklarni.

Polskie jedzenie produkowane w szklarniach będzie coraz droższe.

awres
z
youtube.com
dodany: 09.10.2022, 14:34:19
  • 204
  • #
    polska
  • #
    rolnictwo
  • #
    inflacja
  • #
    jedzenie
  • #
    gospodarka
  • #
    bekazpisu
LM4rys
LM4rys 09.10.2022, 18:27:24
  • 5
@mango2018: tego nawet nie trzeba jeść żeby to sprawdzić. Ale najpierw...
OK. Z jednej strony może warto podnieść temat, że lokalni rolnicy będą mieli kłopoty - tu chodzi o gospodarkę. Obecna sytuacja może zrujnować normalnie zarabiających ludzi, a można było tego uniknąć.

Z drugiej strony wrzutki o słabej jakości towarów z za granicy nie dodaje się na poziomie logiki.
Według Kołodziejczaka świat dzieli się na Polaków i niePolaków. Jak Polacy

922

Kobieta zabiła włamywacza w Poznaniu. Czy to była obrona konieczna?

Pokaż treści 18+

Kobieta zabiła włamywacza w Poznaniu. Czy to była obrona konieczna?

Wszystko na to wskazuje! Do scen doszło w zeszłym tygodniu przy ulicy Obozowej w Poznaniu. Próba włamania do jednego z domów zakończyła się tragicznie dla włamywacza. Napastnik podczas szarpaniny z domownikami, został śmiertelnie ugodzony nożem. Zmarł już poza terenem posesji.

niochland
z
gloswielkopolski.pl
dodany: 03.10.2022, 20:37:30
  • 258
  • #
    poznan
  • #
    napad
  • #
    obronakonieczna
  • #
    prawo
  • #
    patologia
  • #
    prawokarne
LM4rys
LM4rys 04.10.2022, 01:31:31
  • 16
Przekroczyła. Obrona konieczna byłaby wtedy gdyby ona też mu się próbowała włamać na kwadrat ;)
  • 8
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

LM4rys
LM4rys 04.10.2022, 01:43:47
  • 15
@dobrowolskii: to ona nie mogła dusić mu syna? co to za obrony koniecznej przekraczanie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
LM4rys
LM4rys 04.10.2022, 02:01:37
  • 26
@dobrowolskii: jajcuję bo co mam powiedzieć? sprawa jest oczywista z punktu widzenia moralności.
Ja wiem, że w dobie internetów trzeba wszystko udowadniać. Ale chcę by nazwiska itp. pozostały anonimowe.
Więc w to co teraz ci powiem możesz wierzyć lub nie. Natomiast pamiętam z mojego życia taką historię z przed wielu lat.
Mój znajomy, dość starszy ode mnie wracał wieczorem po 3 piwach osiedlami na Grochowie. Natknął się na parę -
LM4rys
LM4rys 04.10.2022, 07:52:59
  • 0
@60scnds: coś tam opowiadał, że wróciła pobita. bo tylko napastnik miał pobicie przez lekarza stwierdzone. To się działo w czasach gdzie prawo dot 'obrony koniecznej' było jakimś żartem. Więc świadkowie w sądzie próbowali udowodnić, że bandzior był bandziorem.

4761

Górnicy dostaną ZNOWU 6400zł rekompensaty inflacyjnej, tyle samo dostali w lipcu

Górnicy dostaną ZNOWU 6400zł rekompensaty inflacyjnej, tyle samo dostali w lipcu

Lipiec - 6400PLN rekompensaty Wrzesień - kolejne 6400PLN rekompensaty a do końca roku jeszcze trochę :) W PGG podpisano porozumienie w zakresie wypłaty jednorazowej rekompensaty inflacyjnej. Jej wysokość będzie taka, jak w lipcu tego roku.

sprynek
z
nettg.pl
dodany: 27.09.2022, 14:39:55
  • 261
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
  • #
    inflacja
  • #
    pieniadze
  • #
    finanse
  • #
    gornictwo
LM4rys
LM4rys 27.09.2022, 15:51:33
  • 3
@GunMetal: trzeba jechać na Ślunsk - r------ć im jakieś miasto czyli: kostkę brukową zerwać, opony podpalić, zakorkować całą aglomeracje. W proteście o tytule "Przeciw złodziejstwu"

582

Rewolucja w Iranie - okiem Irańczyka mieszkającego w Polsce

Rewolucja w Iranie - okiem Irańczyka mieszkającego w Polsce

tl;dr - Irańczyk mieszkający w Polsce opowiada o rewolucji w swojej ojczyźnie.

konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 24.09.2022, 21:27:12
  • 85
  • #
    iran
  • #
    polska
  • #
    swiat
  • #
    geopolityka
  • #
    bliskiwschod
  • #
    religia
LM4rys
LM4rys 24.09.2022, 23:30:51
  • -4
"...Kiedyś lupiłem dla mojego syna do telewizji kreskówkę "brygada RR". Dochodziło w niej do zdarzeń dziwnych, pozornie ze sobą nie powiązanych. A na koniec każdego odcinka okazywało się, że za wszystkim stoi Kot Spaślak..."

Europa chce zakończyć zakup ropy z Rosji na korzyść Iranu. Aby na Ukrainie na osiedla nie spadały rakiety.
Założe się, że w każdym kraju zachodnim pojawił się taki apel Irańczyka. To pchnie zachód znowu w ramiona Rosji.
Mamy
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

275

Leżaki magazynowe dla zmobilizowanych :)

Pokaż treści 18+

Leżaki magazynowe dla zmobilizowanych :)

Jak w tytule...

blastocysta
z
streamable.com
dodany: 24.09.2022, 09:20:31
  • 119
  • #
    ukraina
  • #
    heheszki
  • #
    rosja
  • #
    wojsko
  • #
    ruskimir
  • #
    putin
LM4rys
LM4rys 24.09.2022, 15:12:47
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

678

Adam Gwiazda: "Departament Sprawiedliwości USA opublikował statystyki..."

Pokaż treści 18+

Adam Gwiazda: "Departament Sprawiedliwości USA opublikował statystyki..."

".. przestępczości na 2021 rok. W wypadku przestępstw z użyciem przemocy z udziałem białych i czarnych: ▪️ biały agresor, czarna ofiara - 13% ▪️ czarny agresor, biała ofiara - 87%."

Pokojowa
z
twitter.com
dodany: 23.09.2022, 19:16:12
  • 92
  • #
    polityka
  • #
    usa
  • #
    przestepczosc
  • #
    kryminalne
  • #
    statystyka
  • #
    ciekawostki
  • #
    policja
LM4rys
LM4rys 24.09.2022, 06:33:22
  • 0
@blurred: no jak tylko przeczytałem tytuł to sobie pomyślałem, że brakuje conajmniej dwóch permutacji. Wygląda na to, że Autor wpisu dopuścił się przestępstwa z artykułu 257 Kodeksu Karnego.

629

mobilne głosowanko w referendum

Pokaż treści 18+

mobilne głosowanko w referendum

frekwencja będzie zachowana, prawie jak przez internet, w pakiecie dwóch żołnierzy podpatrujacych czy krzyżyk dobrze stawiasz

subokreslnik
z
streamable.com
dodany: 23.09.2022, 21:02:31
  • 57
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
  • #
    wojna
LM4rys
LM4rys 24.09.2022, 06:22:28
  • 1
@JPII: 3 zasady wyborów żeby były wolne. Muszą być równe, powszechne i tajne. W przypaku Sasina i Putina mowy o tajności nie ma. Ale najtaniej było by jak za Stalina. Stalin dowalał więzienie jak ktoś nie głosował. Następnie zstawiali we wsi wielką księgę i każdy obywatel mógł podpisująć się z imienia i nazwiska oddać głos na kogo chce. Dodatkowo księgi pilnował żołnierz z karabinem.

1071

KOMPROMITACJA POLSKI Z HOLANDIĄ.0:2 PO BEZNADZIEJNYM SPOTKANIU! MICHNIEWICZ OUT?

KOMPROMITACJA POLSKI Z HOLANDIĄ.0:2 PO BEZNADZIEJNYM SPOTKANIU! MICHNIEWICZ OUT?

POLSKA PRZEGRAŁA Z HOLANDIĄ 0:2. MICHNIEWICZ Z FATALNYM BILANSEM! ZOBACZ MEMY.

KRZYSZTOF_DZONG_UN
z
eurosport.tvn24.pl
dodany: 22.09.2022, 20:38:53
  • 323
  • #
    polska
  • #
    mecz
  • #
    sport
  • #
    reprezentacja
  • #
    kanalsportowy
  • #
    kanalbekowy
LM4rys
LM4rys 23.09.2022, 04:04:22
  • 3
@Cygan_Wojtus: ja nie widziałem tego meczu bo postanowiłem sobie, że nie oglądam Reprezentacji do odwołania - trenera Michniewicza. Więc pełna zgoda
LM4rys
LM4rys 23.09.2022, 15:01:53
  • 2
@matixrr: jego odlot najbardziej widać po tym jak winił bardziej Stadion Narodowy. - że stadion jest bez duszy, smutny. ... Ale trener prima sort. Bosz co za dzban

512

Andrzej Chyra wkurzył się na scenie! Wstał i zaczął krzyczeć do dziewczyny.

Andrzej Chyra wkurzył się na scenie! Wstał i zaczął krzyczeć do dziewczyny.

Opis musi być. CampusPska

Plutonium
z
youtube.com
dodany: 02.09.2022, 15:25:01
  • 248
  • #
    polska
  • #
    czaskowski
  • #
    teatr
  • #
    aktor
  • #
    ciekawostki
  • #
    hehe
LM4rys
LM4rys 05.09.2022, 18:32:21
  • 0
lol. to był publiczny gaslightning XD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

LM4rys
LM4rys 05.09.2022, 18:33:22
  • 0
@orle: nie wiem czy gaslighter jest zaraz taki grozny. Człowiek z osobowością narcystyczną może być uciążliwy dla najbliższych napewno

1024

Ruski świat według Kiepskich

Ruski świat według Kiepskich

Opis musi mieć

figus102
z
streamable.com
dodany: 24.08.2022, 11:05:10
  • 117
  • #
    swiat
  • #
    heheszki
  • #
    rozrywka
LM4rys
LM4rys 24.08.2022, 15:30:41
  • 4
jakim cudem po śrdku tego dołka ktoś zaistalował kamerkę?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

734

Marcin Osadowski przyznaje w sądzie, że kocha Wojciecha Olszańskiego ️

Marcin Osadowski przyznaje w sądzie, że kocha Wojciecha Olszańskiego ️

Jak wyżej, miłość ponad podziałami

WodkaGrejfrut
z
youtube.com
dodany: 31.07.2022, 11:55:25
  • 112
  • #
    polska
  • #
    olszanski
  • #
    kamraci
  • #
    jablonowski
  • #
    jaszczur
LM4rys
LM4rys 31.07.2022, 17:30:12
  • 0
Kocha. Ale jest to miłość trudna.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • Strona 6 z 8
  • >

LM4rys

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 30.05.2023

    Komentator
  • Rocznica
    od 11.11.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking