Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko205
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Krim_Prim

Krim_Prim

Dołączył 1 rok i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1639
  • Znaleziska 108
  • Mikroblog 1531
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 8
ish_waw
ish_waw
02.04.2026, 05:58:41
  • 206
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krim_Prim
Krim_Prim 02.04.2026, 08:56:25 via Wykop
  • 12
To znowu nie tak że każdy Rusek to zło wcielone


@MlodyCezar: Biedny, dobry rosjanin, chlip chlip.
@Wihajster90
Biedni, dobzi rosjanie, tylko car zły.
  • Odpowiedz
Krim_Prim
Krim_Prim 02.04.2026, 09:18:49 via Wykop
  • 1
@Wihajster90: Mitycznego systemu nie tworzą rosjanie, tylko kosmici. Cała reszta to rosjanie, to biedni ludzie, tacy jak my.
  • Odpowiedz

287

Trump chce, aby to Arabowie zapłacili za wojnę wywołaną przez USA i Izrael

Trump chce, aby to Arabowie zapłacili za wojnę wywołaną przez USA i Izrael

Rzeczniczka prasowa Białego Domu Karoline Leavitt potwierdziła w poniedziałek, że Donald Trump chciałby zaprosić arabskie kraje z rejonu Zatoki Perskiej do współfinansowania wojny. "Wiem, że ma taki pomysł" - powiedziała dziennikarzom Karoline Leavitt.

sub_zero_1
z
biznes.interia.pl
dodany: 30.03.2026, 18:39:54
  • 44
  • #
    iran
  • #
    wojna
  • #
    bliskiwschod
  • #
    geopolityka
  • #
    izrael
  • #
    polityka
Krim_Prim
Krim_Prim 30.03.2026, 21:40:24 via Wykop
  • 8
@deeprest: Dołączylibyśmy, najśmieszniejsze było, jaką ekipę oni zmontowali. XD
tech-v-kng
tech-v-kng
tech-v-kng
29.03.2026, 18:46:33
  • 198
#iran #wojna #usa https://x.com/i/status/2038318488989618205
"Iran wystrzelił rakietę wyposażoną w b---ę flarową, co skłoniło obronę powietrzną Dubaju do wystrzelenia wielu pocisków przechwytujących"
dobra rozkmina nie powiem
tech-v-kng - #iran #wojna #usa https://x.com/i/status/2038318488989618205 
"Iran wyst...
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krim_Prim
Krim_Prim 29.03.2026, 20:35:58 via Wykop
  • 0
@czillaut: Gdyby nie pomoc sojuszników rosja dawno by padła.
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
28.03.2026, 08:30:26
  • 349
#polityka #trump #usa #iran #wojna #heheszki #bekazprawakow #bekazkonfederacji #bekazpisu

Prowadzenie polityki Białego Domu wchodz... schodzi na nowy poziom XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

DONALD TRUMP! DONALD TRUMP! DONALD TRUMP!
Kempes - #polityka #trump #usa #iran #wojna #heheszki #bekazprawakow #bekazkonfederac...
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krim_Prim
Krim_Prim 28.03.2026, 13:39:18 via Wykop
  • 2
@Kempes: Donald obejrzał South Park i spodobało mu się, jak go tam przedstawiają widocznie. XD
To brzmi jak kwestia z tej kreskówki. XD
  • Odpowiedz
Krim_Prim
Krim_Prim 24.03.2026, 20:41:32
  • 29
Samochodziarz. Jak inni pójdą jego przykładem i za miesiąc będzie tu klepisko, to zacznie się kwik, że tu nie ma trawy i przecież nie stają na trawie. I komu przeszkadza, że ktoś tu parkuje. I jak ci to przeszkadza, to znaczy że ci się nudzi i idź do roboty, bo zazdrościsz samochodu.
Parking jest za tym samochodem, z prawej, z lewej i 200 metrów przed nim.
#konfitura #samochodoza
Krim_Prim - Samochodziarz. Jak inni pójdą jego przykładem i za miesiąc będzie tu klep...

źródło: IMG_20260323_110715_1(1)

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krim_Prim
Krim_Prim
Autor
24.03.2026, 20:43:52 via Wykop
  • 4
@Krim_Prim:
KrimPrim - @KrimPrim:

źródło: IMG_20260323_110702

Pobierz
  • Odpowiedz
Krim_Prim
Krim_Prim
Autor
25.03.2026, 09:11:41 via Wykop
  • 1
@alaskan_pipeline: Parking jest darmowy wszędzie, ja parkuje 200 m. dalej, bo mam pewność, że są wolne miejsca i nie krążę.
  • Odpowiedz
Krim_Prim
Krim_Prim
Autor
25.03.2026, 09:13:47 via Wykop
  • 3
Wcale nie jakiś obsrany trawnik i to jeszcze ze śmieciami obok torów xd


@tellet: Ktoś rzucił śmiecia i można parkować XD. Samochodziarze XD Co za dzban.
  • Odpowiedz
JPRW
JPRW
24.03.2026, 19:15:25
  • 594
Ok, można się rozejść. Banderowcy sami sobie Lwów zaatakowali z nienawiści do Polaków. #ukraina #wojna #polskieonuce #bekazpodludzi
JPRW - Ok, można się rozejść. Banderowcy sami sobie Lwów zaatakowali z nienawiści do ...

źródło: image

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krim_Prim
Krim_Prim 24.03.2026, 21:32:13 via Wykop
  • 0
@JemKredki1983: Typ NO HOMO chromia.
  • Odpowiedz
fidelio-fidelio
fidelio-fidelio
22.03.2026, 13:59:03
  • 265
#polityka
Swinia za 1820 zł. W 2004 roku kg tucznika 3.50zl
Ah te ponad 500kg swinie XD

Przekaz idealny dla Mariuszy z Brighton którzy nie potrafią liczyć.
fidelio-fidelio - #polityka 
Swinia za 1820 zł. W 2004 roku kg tucznika 3.50zl
Ah te ...

źródło: 1000133648

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krim_Prim
Krim_Prim 22.03.2026, 16:54:28 via Wykop
  • 2
@fidelio-fidelio: On na nieświadomce niedźwiedzie hodował.
  • Odpowiedz
mleko3-2procent
mleko3-2procent
22.03.2026, 14:24:59
  • 1181
Batyr to zdrajca
Ledwo zawetował SAFE a już leci do orbana go poklepać po plecach.
Może chociaż Węgry uwolnią 2mld PLN zwrotu za przekazanie sprzętu Ukrainie które od lat blokują.

#wojna #zdrada #bekazpisu #polska
mleko3-2procent - Batyr to zdrajca 
Ledwo zawetował SAFE a już leci do orbana go pokl...

źródło: 7101

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krim_Prim
Krim_Prim 22.03.2026, 16:37:19 via Wykop
  • 0
@mleko3-2procent: Ma trochę bęben, jak by mu wątroba siała od wódy.
  • Odpowiedz
reniuuu5
reniuuu5
reniuuu5
21.03.2026, 22:00:15
  • 1110
Tęsknisz za pozytywnym Joe - plusujesz #iran #usa #wojna #polityka
reniuuu5 - Tęsknisz za pozytywnym Joe - plusujesz #iran #usa #wojna #polityka

źródło: IMG_0712

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krim_Prim
Krim_Prim 21.03.2026, 23:19:26 via Wykop
  • 1
@Kazanek: Tak, katolicy są najlepsi, tylko katolicy są Polakami i jak żądzą katolicy, to stajemy się imperium, że chocho.
Ale katolicy są super, jejku., są niesamowici.
Kiedy w końcu źli innowiercy przestaną prześladować katolików? To pytanie zadaje sobie co rano.
  • Odpowiedz
Ariel1990lbn
Ariel1990lbn
Ariel1990lbn
13.03.2026, 18:51:27
  • 753
Viktor Orban przyjął program SAFE. Biedny Zbyszek Ziobro, trzeba go ratować spod kraju który wszedł pod niemiecki but.

#bekazpisu #safe #bekaznawrockiego #nawrocki #polityka
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krim_Prim
Krim_Prim 13.03.2026, 22:27:25 via Wykop
  • 0
@Ariel1990lbn: A przed kim węgry się zbroją, tak swoją drogą? Przed swoim przyjacielem?
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
13.03.2026, 16:28:27
  • 318
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
splinter96 - #polityka #bekazpisu #bekazprawakow

źródło: 1000022133

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krim_Prim
Krim_Prim 13.03.2026, 20:17:57 via Wykop
  • 1
@duzy240: Wróć do szkoły, Niemcy nie przeprowadzali rozbiorów Polski. Za to rosja tak.
  • Odpowiedz
Krim_Prim
Krim_Prim 13.03.2026, 20:24:32 via Wykop
  • 1
@duzy240: Zajrzyj do książki, czy coś. Niemcy wtedy nie istnieli.
  • Odpowiedz
ZionOfel
ZionOfel
28.02.2026, 13:31:45
  • 20
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krim_Prim
Krim_Prim 28.02.2026, 17:58:41 via Wykop
  • 0
@ZionOfel: Ciężko one muszą mieć w tym kraju.
  • Odpowiedz
tomwick55
tomwick55
28.02.2026, 14:23:27
  • 230
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krim_Prim
Krim_Prim 28.02.2026, 17:25:52 via Wykop
  • 2
@tomwick55: Atak na Teheran zakończy się niepowodzeniem, jeśli przenieśli go na południe.
  • Odpowiedz
GoldenJanusz
GoldenJanusz
28.02.2026, 05:17:32
  • 16
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krim_Prim
Krim_Prim 28.02.2026, 07:27:58 via Wykop
  • 0
@GoldenJanusz: W mundurówce mają wczesną emeryturę, ale spójrzmy na statystykę.
Np. policjanci, mając 46 lat statystycznie mają pierwszy zawał.
Dzięki wiekowi emerytalnemu nie umierają na interwencji XD.
  • Odpowiedz

2564

Jak Okraść Społeczeństwo na Własną Emeryturę Przewodnik po Polskich Przywilejac

Jak Okraść Społeczeństwo na Własną Emeryturę Przewodnik po Polskich Przywilejac

Górnik odchodzi na emeryturę w wieku 43 lat z 7000 zł miesięcznie. Rolnik przez 30 lat płaci składkę KRUS 169 zł/mies. i dostaje pół miliona złotych świadczeń 93% z budżetu. Sędzia pobiera 75% ostatniej pensji bez żadnego związku z wpłaconymi składkami. A Ty na etacie czekasz do 65. roku życia z ~

robert-i
z
waweldom.com
dodany: 27.02.2026, 12:10:00
  • 331
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    emerytura
  • #
    zus
Krim_Prim
Krim_Prim 28.02.2026, 07:16:34 via Wykop
  • 1
Wiesz że rolnictwo to podstawa istnienia kraju i bez tego zdechłbyś z głodu?


@RychuiPeja: Zdechłbym z głodu bez tych, którzy codziennie dowożą świeże wędliny, bułeczki itd.

Każdy ma takie mniemanie o swojej pracy. Żeby czuć się potrzebnym i ważnym.
robertkk
robertkk
22.02.2026, 18:17:04
  • 75
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krim_Prim
Krim_Prim 22.02.2026, 22:01:38 via Wykop
  • 0
@robertkk: Była przerwa w spektakularnych sankcjach kinetycznych, chyba pora wysadzić to, co kacapy zdążyły naprawić.
  • Odpowiedz
Hole_to_another_universe
Hole_to_another_universe
02.02.2026, 17:34:46
  • 331
Pragnę poinformować że między innymi dzięki internautom co grzali sprawę patuska od noża i taksówki siedzi w areszcie na 3 MSC. Gdyby sprawa była cicha to pewnie by zawiasy dostała a tak to jest szansa na sprawiedliwy wyrok
#lodz #afera #logikarozowychpaskow
Holetoanother_universe - Pragnę poinformować że między innymi dzięki internautom co g...

źródło: 1000005445

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krim_Prim
Krim_Prim 02.02.2026, 20:21:55 via Wykop
  • 1
@FrostlyMostly: Wykopki myślą, że za to grozi dożywocie albo 100 zł grzywny.
  • Odpowiedz
moll
moll
02.02.2026, 17:25:54
  • 116
Chlebek boży, bo za zimno na latanie do spożywczaka

#kuchniamoll #gotujzwykopem #bojowkapiekarska
moll - Chlebek boży, bo za zimno na latanie do spożywczaka

#kuchniamoll #gotujzwykop...

źródło: 1000019446

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krim_Prim
Krim_Prim 02.02.2026, 20:17:45 via Wykop
  • 1
@moll: To kakaowy chlebek?
  • Odpowiedz
Myslovitz
Myslovitz
31.01.2026, 12:27:35
  • 140
Wszystko jest na indukcje jeśli wystarczająco tego pragniesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Myslovitz - Wszystko jest na indukcje jeśli wystarczająco tego pragniesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 1000020895

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krim_Prim
Krim_Prim 31.01.2026, 16:15:42 via Wykop
  • 0
@Myslovitz: Też tak robiłem, używałem małego garnka ;p Warto do kawiarki wlać wrzątek, szybciej się robi.
  • Odpowiedz
Krim_Prim
Krim_Prim 31.01.2026, 21:23:32 via Wykop
  • 0
@Myslovitz: Życze byżnej gawuzi :)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 11
  • Strona 2 z 11
  • >

Kirim Pirim

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 19.08.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking