Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko158
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Kapiusek

Kapiusek

Dołączył 8 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 10993
  • Znaleziska 2147
  • Mikroblog 8846
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 28
  • Dodane (26)
  • Komentowane (351)
  • Plusowane (8469)
codziennaKasia
codziennaKasia
codziennaKasia
16.06.2026, 11:32:15
  • 48
snusiarz na VIPie u trumpa xDDDDDDDD

HAHAHAHAHAHAHAHAHA

mogli mu krzesełko z LOLski przywieźć.

Albo
codziennaKasia - snusiarz na VIPie u trumpa xDDDDDDDD

HAHAHAHAHAHAHAHAHA

mogli mu k...

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jariii
Jariii
16.06.2026, 11:34:15 via Wykop
  • 13
@codziennaKasia: Ciekawe czy ucałował pierscień Trumpa?
  • Odpowiedz
codziennaKasia
codziennaKasia
codziennaKasia
Autor
16.06.2026, 11:38:18 via Wykop
  • 30
Ciekawe czy ucałował pierscień Trumpa?


@Jariii: Zdążył się tylko ukłonić jak złapał Trumpa, gdy ten biegł do kibla zmienić pampersa.
  • Odpowiedz
NaczelnyWoody
NaczelnyWoody
12.06.2026, 14:09:52
  • 12
Ułomki znowu będą zakładać 2137 konto na FB bo po wylogowaniu wszystkich z FB nie będą znali ani e-maila ani hasła do konta xD

#facebook #bekazpodludzi
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

StoSloty1488
StoSloty1488
12.06.2026, 14:12:40 via Wykop
  • 0
@NaczelnyWoody: XD
  • Odpowiedz
eSUBA94
eSUBA94
12.06.2026, 14:25:56
  • 2
czymś mariuszków straszyć trzeba xd

#kanalzero
eSUBA94 - czymś mariuszków straszyć trzeba xd

#kanalzero

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NihilistycznyFemboy
NihilistycznyFemboy
12.06.2026, 02:35:47
  • 2
tyle bohaterów zginęło żeby Europa była wolna od faszyzmu a #ukraina tworzy pamięć historyczną na bazie kolaborantów nazistów to smutne
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NaczelnyWoody
NaczelnyWoody
12.06.2026, 03:56:14 via Wykop
  • 2
analogicznie w polsce stworzono kult kolaboranckich band leśnych


@Kapiusek: którzy zabijali własnych rodaków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ghostyk
Ghostyk
Ghostyk
12.06.2026, 14:27:51 via Wykop
  • 1
fakt jest przemilczany tak samo jak zbrodnie wyklętych w polsce.


@Kapiusek: Ale to nie jest przemilczane. Gdy rozpoczęto wielbienie wyklętych to wychodziła prawda, że niektórzy z nich byli zaangażowani w zbrodnie na tle etnicznym czy uprawianie samosądów.

Nadal mamy totalną dysproporcję skali zbrodni oraz podejścia do niej. Zachodnia Ukraina może spokojnie stać obok Chorwacji Ustaszy czy Norwegii Quislinga jako twór kolaboracyjny po stronie państw Osi. To, że potem część Ukraińców
  • Odpowiedz
Buhaj67
Buhaj67
11.06.2026, 09:01:54
  • 23
#perfumy na siłowni jakaś dziewczyna zapytała się czym tak ładnie pachne….mowie że potem…. Ha ha ha…dziwnie popatrzyla…a ja w trakcie seri wiec nie będę przerywać … głupie cipsko 🫪🫪🫪🫪🫪🫪🫪🤭🤭🤭😂🥹😝🤭😝😂🥲😆😆 #silownia
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pulkownik_Wolodyjowski
Pulkownik_Wolodyjowski
11.06.2026, 09:02:36 via Wykop
  • 2
@Buhaj67: XDD
  • Odpowiedz
KjatanSveisson
KjatanSveisson
11.06.2026, 09:06:45 via Wykop
  • 19
@Buhaj67:

mowie że potem….


I powiedziałeś jej w końcu po ćwiczeniach?
  • Odpowiedz
badreligion66
badreligion66
11.06.2026, 12:23:13
  • 683
#polityka I Janusz Kowalski xD
badreligion66 - #polityka I Janusz Kowalski xD

źródło: 1000053048

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aldona_Lipska
Aldona_Lipska
11.06.2026, 12:43:06 via Wykop
  • 405
@badreligion66: jak zwykle największe patusy przeciw.
  • Odpowiedz
garm_
garm_
garm_
11.06.2026, 13:21:02 via Wykop
  • 247
@badreligion66: czyli nie będzie streamu sprzed białego domu i gali freak fightowej?
  • Odpowiedz
TenXen47
TenXen47
11.06.2026, 12:20:08
  • 743
Czyli będzie najniższy wzrost I najwyższe bezrobocie w ue?

#polityka #bekazpisu #ekonomia #gospodarka
TenXen47 - Czyli będzie najniższy wzrost I najwyższe bezrobocie w ue? 

#polityka #be...

źródło: HKiCG_8WQAA8hmF

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

badreligion66
badreligion66
11.06.2026, 12:24:05 via Wypiek
  • 523
@TenXen47 W końcu afery wrócą na dobre a nie tam jakieś siano z Niemiec
  • Odpowiedz
jaroty
jaroty
11.06.2026, 13:56:03 via Wykop
  • 172
@TenXen47:

CIAMK
DLO POFSKI
  • Odpowiedz
Koniczynka43
Koniczynka43
10.06.2026, 19:32:59
  • 8
#mocnyvlog ale dzisiaj ukryta reklama weszła na vloga. Oczywiscie nie oznaczona Jak rasowa influeserka udał na początku ze ludzie go o kampery pytają a potem nagral 30 minutową reklame xD mam nadzieje, że @UOKIK zobaczy to g---o xD
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sberatel
sberatel
10.06.2026, 19:57:47 via Wypiek
  • 3
@Koniczynka43 czyli od lat nic się nie zmieniło
  • Odpowiedz
mocnyebeebe
mocnyebeebe
11.06.2026, 06:55:34 via Wykop
  • 0
@repiv: to trochę imo za mało UoKiK wyraźnie zaznacza w wielu miejscach ze:

Influencer powinien również poinformować, jaką markę reklamuje.


Należy rzetelnie poinformować ich o okolicznościach powstania takiego materiału. Twórca może uczynić to np. w opisie lub w narracji, poprzez ustne potwierdzenie tego w samym materiale (jeżeli jest to materiał filmowy lub dźwiękowy).
  • Odpowiedz
eSUBA94
eSUBA94
10.06.2026, 21:06:13
  • 5
nissan patrol pójdzie w odstawkę, marcinek chce kampera

#mocnyvlog
eSUBA94 - nissan patrol pójdzie w odstawkę, marcinek chce kampera

#mocnyvlog

źródło: image

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eSUBA94
eSUBA94
Autor
11.06.2026, 08:21:14 via Wykop
  • 4
@jerzu70:
eSUBA94 - @jerzu70:
  • Odpowiedz
Sylwiusz_89
Sylwiusz_89
Sylwiusz_89
11.06.2026, 13:39:50 via Wykop
  • 4
@eSUBA94: https://www.youtube.com/watch?v=UVPd2_NFYlQ @Zakolencjusz @thority @vorky @first GAWROŃSKIE już mają, więc pewnie oni też coś ogarną, ale ja bardziej wierzę w jakiś Mercedes-Benz Sprinter 4x4 w chamskiej zabudowie sprzed starych przepisów ze stodoły, co będzie kopcić, ale znając życie EKIPA MARECKY, ON i PRZEMYSŁAW POLSKĘ ZBAW gdzieś nim pojadą, a następne 3 lata będzie stać pod płotem w Miedzianej Górze @tomwick55 @first @Zakolencjusz
Sylwiusz89 - @eSUBA94: https://www.youtube.com/watch?v=UVPd2NFYlQ @Zakolencjusz @thor...
  • Odpowiedz
eSUBA94
eSUBA94
10.06.2026, 21:45:27
  • 2
#bekazpodludzi

@ElMurano ale pochwal się jak najpierw wysyłasz do ludzi obraźliwe wiadomości na PW a jak ktoś wkleja fote to kasujesz jego komentarze
eSUBA94 - #bekazpodludzi 

@ElMurano ale pochwal się jak najpierw wysyłasz do ludzi o...

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

I-____-I
I-____-I
10.06.2026, 21:47:18 via Wykop
  • 2
@eSUBA94: k---a chciało ci się tracić czas na sklejanie tego i wrzucanie na mirko?
Wykop to całe twoje życie przegrywie, co? Nie odpisuj, spuść głowę i zastanów się nad sobą grubasie.
  • Odpowiedz
No0ke
No0ke
10.06.2026, 21:52:33 via Wykop
  • 2
największy cringe na mirko jak ktoś postuje takie rzeczy żeby nabrać poparcia w jakieś dramie jego osobistej. nikogo to nie interesuje.
  • Odpowiedz
NaczelnyWoody
NaczelnyWoody
10.06.2026, 19:14:09
  • 16
Z Januszexami powinno się jechać równo, i nie bać się ich szantażów, że przeniosą swoje kołchozy do komunistycznych Chin i zapanuje bezrobocie, bo nie są niezastępowalni a bezrobocie będzie tylko chwilowe.
Jak im nie pasuje to wyjazd do Azji, droga wolna, natura nie znosi próżni, setki innych chętnych do założenia biznesu tylko czeka aż januszexy zwolnią im miejsce na rynku.
Tak działa wolny rynek.

#pracbaza #antykapitalizm #januszebiznesu
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NaczelnyWoody
NaczelnyWoody
Autor
10.06.2026, 19:49:09 via Wykop
  • 9
@karol-maroszczyk: nauczyłeś się już korzystać z KSeF? Czy dalej udawane wykluczenie cywilizacyjne jak z terminalami do płatności kartą xdd
  • Odpowiedz
NaczelnyWoody
NaczelnyWoody
Autor
10.06.2026, 21:03:48 via Wykop
  • 5
@karol-maroszczyk: Powoli kończy się pobłażliwość dla was, ludzie zaczynają rozumieć, że nie jesteście niezastępowalni i na wasze miejsce czeka setki osób by wypełnić lukę po waszych kołchozach na rynku, także zapraszam wypierdhalać do komunistycznych Chin czy gdzie tam wasza dusza zapragnie, nikt za wami nie zapłacze, wręcz będzie szczęśliwy bo pojawi się okazja do otwarcia nowego biznesu na wasze miejsce.
  • Odpowiedz
na_pierwszej_linii_kas
na_pierwszej_linii_kas
10.06.2026, 19:58:47
  • 15
#polityka #antykapitalizm Proszę państwa, mamy to:

PRZEŚLADOWANIE PSIEMBIORCÓW


xdxd
napierwszejlinii_kas - #polityka #antykapitalizm Proszę państwa, mamy to:
PRZEŚLADOWA...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-10 o 21.57.41

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kapiusek
Kapiusek 10.06.2026, 21:39:17 via Wykop
  • 4
@na_pierwszej_linii_kas: Proponuję zaprosić mentzena, grzegorza downa, może jakiegoś neolibka Petru w celach uwiarygodnienia i zorganizować wielką debatę na temat prześladowania pszepsiempiorców w kanale zero ( ͡° ͜ʖ ͡°) DOŚĆ KOMUNY W POLSCE!2211
  • Odpowiedz
Cozwykopem
Cozwykopem
Cozwykopem
10.06.2026, 23:15:12 via Wykop
  • 3
@Kapiusek: memcen wyzyskuje ludzi. Rotacja ogromna. A w jego barze już menadżerowie chodzili z tacsmiz bo ludzie uciekli stamtąd
  • Odpowiedz
kartofel
kartofel
10.06.2026, 17:12:15
  • 12
Bardzo często tak to właśnie wygląda. Dlatego jako osoba wierząca jestem za rozłamem państwa i kościoła. Niech żadna menda nie wyciera sobie mordy moją wiarą.

#antykapitalizm #bekazprawakow #chrzescijanstwo
kartofel - Bardzo często tak to właśnie wygląda. Dlatego jako osoba wierząca jestem z...

źródło: 1000025541

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kartofel
kartofel
Autor
10.06.2026, 19:13:09 via Android
  • 3
@korell: dziękuję za bardzo pomocne porady. Nie chcesz być biedny? Bądź bogaty!
  • Odpowiedz
kartofel
kartofel
Autor
10.06.2026, 19:31:17 via Android
  • 3
@korell: pewnie, że kapitalizm sam w sobie nie jest złym pomysłem. Nie neguję tego. Wcale nie marzy mi się komunizm.
Kapitalizm jednak nie jest bez wad i musimy patrzeć na ręce bogaczom (i nie, będąc na b2b i wystawiając co miesiąc fakturę na 10/20k nie jesteś bogaczem).
A mem wyśmiewa częste po prawej stronie wyobrażenie, że religijność i bogactwo idzie w parze. Często mamy populizm okraszony dewoterią.
Gdyby Jezus żył
  • Odpowiedz
NaczelnyWoody
NaczelnyWoody
10.06.2026, 08:44:58
  • 23
A może by tak zamiast przysrywać się o tak nieistotne rzeczy jak szklanka wody za darmo w knajpach to zaczęlibyśmy się przysrywać do gastronomii o to, że jest jedną wielką szarą strefą zatrudnienia?
Przecież tam połowa ludzi w tej branży zapindala na czarno bez umów xD Albo na jakichś śmieciach zleceniach.

#gastronomia #pracbaza #afera #antykapitalizm #januszebiznesu
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NaczelnyWoody
NaczelnyWoody
Autor
10.06.2026, 12:57:09 via Wykop
  • 5
@karol-maroszczyk: Argentyna? xD
Coś ci się chyba system spierdholił xD
  • Odpowiedz
NaczelnyWoody
NaczelnyWoody
Autor
10.06.2026, 13:06:20 via Wykop
  • 4
@karol-maroszczyk: przez wiele lat wcześniej mieli prawactwo przecież ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
PuchaczLesny
PuchaczLesny
10.06.2026, 00:17:17
  • 11
#steam #gry #android #linux #homeassistant
Tak se myślę - serwer HA ma całkiem spoko kompletnie nieużywaną kartę grafiki (radeon 780m). W sumie po co odpalać kompa do gier co żre w byle tytule 300W skoro do większości gierek wystarczy ta integra.
No to steam stoi teraz w kontenerze dockera z ekskluzywnym dostępem do GPU. Pomijając p--------y dockerowe konieczny był dummy plug na
PuchaczLesny - #steam #gry #android #linux #homeassistant
Tak se myślę - serwer HA ma...

źródło: 20260610_015154

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

new-object
new-object
10.06.2026, 06:13:44 via Wykop
  • 1
@PuchaczLesny: ja
Korzystam z moonlight i odapalam przez proxmoxa zostawiajac dockera
  • Odpowiedz
PuchaczLesny
PuchaczLesny
Autor
10.06.2026, 06:36:10 via Wykop
  • 1
@new-object: dodajesz je jako "non-steam games" a steam działa wyłącznie jako launcher ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W końcu remote play streamuje cały ekran, włącznie z desktopem.
  • Odpowiedz
NaczelnyWoody
NaczelnyWoody
09.06.2026, 16:29:09
  • 4
Wy się tu oburzacie że jakim cudem taki Braun i Konfederacja mają takie poparcie, ale zauważcie że jest to trend ogólnie zachodni - tak zwany mityczny "upadek duopolu" jak to niektórzy określają, o ironio w jego miejsce powstanie kolejny duopol wobec którego następne pokolenia będą się buntować (np Konfederacja i Razem).
W UK też dwie główne dominujące partie polityczne - torysi i laburzyści spadają w przepaść, to jest efekt zmian pokoleniowych.

Szkoda
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NaczelnyWoody
NaczelnyWoody
Autor
10.06.2026, 05:00:00 via Wykop
  • 3
@Wolnyityle: No cóż, póki co Tusk to najlepsza i najrozsądniejsza opcja w polskim menu politycznym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
zielonyjakdax40
zielonyjakdax40
14.06.2026, 10:10:16 via Wykop
  • 0
@NaczelnyWoody: to bardziej korwin wyhodował tych młodych
  • Odpowiedz
badreligion66
badreligion66
09.06.2026, 15:59:30
  • 1109
#polityka Niech już ten PiS wróci do władzy. Teraz afery to lody dla uczniów ze świadectwem z paskiem czy podatek od pizzy. Kiedyś to wysadzenie pół komendy granatnikiem czy wyciek maili ze skrzynki ministra.
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lemmonix
Lemmonix
09.06.2026, 16:03:14 via Wykop
  • 697
@badreligion66: albo takie 500 mln zł dla red is bad. Echhh, kiedyś to było, czlowieka chvj strzelał niemal codziennie, a teraz ciepła woda z kranu, pfff
  • Odpowiedz
badreligion66
badreligion66
Autor
09.06.2026, 16:37:45 via Wypiek
  • 357
@Lemmonix Aż się łezka kręci. Ale za półtora roku powtórka z rozrywki plus oszołomy z konfy na pokładzie
  • Odpowiedz
ChaoticNeutralGodd
ChaoticNeutralGodd
09.06.2026, 06:43:05
  • 15
#antykapitalizm #januszebiznesu #januszex #praca #pracbaza
ChaoticNeutralGodd - #antykapitalizm #januszebiznesu #januszex #praca #pracbaza

źródło: ade1a8b8ba4a0b859caf098ea67008ac13f9a10fb63b9bf25de8aeccfbd8da26

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

karol-maroszczyk
karol-maroszczyk
10.06.2026, 12:29:13 via Wykop
  • 0
@ChaoticNeutralGodd: I tak być powinno
  • Odpowiedz
ChaoticNeutralGodd
ChaoticNeutralGodd
09.06.2026, 06:35:09
  • 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

galicjanin
galicjanin
09.06.2026, 06:46:03 via Android
  • 4
@ChaoticNeutralGodd: lata 90. i początek 2000. tak ich zmieniły, czasy "gdy człowiek robił za darmo i cieszył się, że robota była", zresztą do dziś na prowincji masz taki rynek pracy że: jest budżetówka, która ma świetne warunki zatrudnienia (a mundurówka to już w ogóle jak złapać Pana Boga za nogi) , ale bez znajomości nie masz tam nawet po co składać papierów, bo konkursy rozstrzygnięte jeszcze przed rozpisaniem, masz markety,
  • Odpowiedz
galicjanin
galicjanin
10.06.2026, 04:31:35 via Android
  • 2
@Cozwykopem: tak jest nawet z konkursem na ciecia jest już rozstrzygnięty przed rozpisaniem
  • Odpowiedz
czerwonykomuch
czerwonykomuch
09.06.2026, 11:24:16
  • 2611
Ceny w polskiej gastronomii są skandaliczne i zupełnie oderwane od rzeczywistości, a przed nami kolejna podwyżka, która uzasadniona zostanie koniecznością podania wody z kranu. Będzie to kosztowało biednych cieciembiordzów aż ułamek grosza, ale pozwoli uzasadnić podwyżkę kolejną podwyżkę cen - w końcu kolejny mikroapartament inwestycyjny sam się nie kupi, a poza tym oni mają koszta i ZUS!!!!!!!

Dlatego proponuję ogólnopolską akcję PODPIE*DOL RESTAURATORA.

Co do zasady, dowodem sprzedaży jest PARAGON FISKALNY pochodzący z
czerwonykomuch - Ceny w polskiej gastronomii są skandaliczne i zupełnie oderwane od r...

źródło: IMG_2525

Pobierz
  • 295
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sshr
sshr
sshr
09.06.2026, 11:28:06 via Wykop
  • 600
@czerwonykomuch: to samo dotyczy mechanika, hudraulika, tynkarza, itd... co chce tylko gotoweczke (。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
tellet
tellet
09.06.2026, 11:45:09 via Wykop
  • 596
to samo dotyczy mechanika, hudraulika, tynkarza, itd... co chce tylko gotoweczke (。◕‿‿◕。)


@sshr: Niby tak, gorzej jak powie "z fakturą to drożej".

Za to gastrowały nawet bez paragonu każą sobie płacić pełne stawki.
@sberatel dlatego ^
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 424
  • Strona 1 z 424
  • >
  • Gott mit uns!

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 15.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 22.07.2019

    Gadżeciarz
  • Komentator
    od 29.11.2025

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking