@Mega_Smieszek: Jak ludzie te filmy oglądają(bo raczej wątpię, że czytali książkę) to ja nie wiem. W co drugiej scenie dotyczącej pierścienia jest jak byk przedstawione, że pierścień działał tak, że każdy pragnął go dla siebie, Isildur, Smeagol, Bilbo, Frodo, Boromir, nawet Sam, czy przedstawiciele wszystkich nacji i ras w Rivendell, gdzie się pokłócili o to kto ma go wziąć. Ale kurde Frodo miałbym zawiesić pierścień na kurczaku, ja p------e XD
@panDario: Jak komuś się nie chce czekać 10 lat, by wzmocnić poglady rasistowskie To wystarczy wyjechać z Polski i zamieszkać w państwie, gdzie innych ras jest więcej, działa Zresztą to nie rasizm, to stwierdzenie faktu, ze są ludzie bardzo, bardzo ponizej poziomu, jakiegokolwiek poziomu
Jacek Magiera był gościem co wprowadzał młodych do Legii, chronił ich przed starymi, ale jednocześnie dbał o to by im sodówka do łba nie strzeliła, znana jest anegdota gdy wracał z młodym piłkarzem jego nową furą i kazał mu ją posprzątać, bo młody miał wywalone na to. Gość ułożony niesamowicie. W czasach gdy polskie kluby pachniały wódą, ten prowadził się nienagannie. W czasach gdy polscy piłkarze
@michalxd21: najlepiej o nim świadczy to, że chłopa praktycznie każdy lubił, fajny facet, mądry, szykowany na kolejnego selekcjonera, wielka strata dla kibiców piłki kopanej
@myk-myk-myk: to też jest sukces, zwłaszcza w kontekście czasów i środowiska w których funkcjonował. Urban ma szacunek bo ma luz który zdobył w Hiszpanii więc miał łatwiej, Magiera ma mimo że musiał funkcjonować wśród Hajtów czy Świerczewskich. Nawet dzisiaj, wystarczy spojrzeć na środowisko Kamila Glika i jego podejście do Lewandowskiego, fakt, Magiera piłkarsko szczytów nie osiągał, ale już wtedy szedł pod prąd.
Stało się! Oto nasza ostatnia przedwakacyjna antologia, a tym razem, na przekór poprzedniej premierze, prezentujemy SF na odwrót, czyli historie, które rozgrywają się w mniej lub bardziej dalekiej przeszłości, a w których to rozwój technologiczny wygląda zdecydowanie inaczej niż to, co znamy z podręczników do historii. Oto 9 opowiadań w stylu retro, klasycznie bezpłatnie i w 4 formatach do
A dziś proponujemy dodatek do pączków, nawet tych biedronkowych za 25 groszy albo lidlowych za 9 groszy. ;) To 26. antologia Fantazmatów i pierwsza, której motywem przewodnim jest groza/horror, tutaj połączone z motywami SF (z dużym naciskiem na technologię).
@Fantazmaty: czy zdarzyło się, że do któregoś z nieznanych autorów, po zamieszczeniu jego opowiadania w Fantazmatach, odezwał się jakiś wydawca zainteresowany większą ilością prac/wydaniem czegoś? Macie takie info?
@mateusz-wrona-148: wypływali autorzy, którzy u nas "zaczynali", ale to był raczej etap znacznie dłuższego procesu, w polskich realiach żeby wydawca odezwał się do autora, to autor musi mieć naprawdę ogromną grupę fanów, czyli zapewnić potencjalną wysoką sprzedaż. A tacy twórcy raczej do nas nie trafiają, a nawet niekoniecznie piszą rzeczy, które chcemy publikować. :)
Święta za pasem, więc i my mamy dla was prezent, choć z małym wyprzedzeniem. :) Dziś ukazała się nasza 25. antologia i zarazem 4. w serii „Fantazmaty”, w której publikujemy opowiadania bez motywu przewodniego (łączy je jedynie fakt, że wszystkie należą do gatunku fantastyki). Znajdziecie tam i fantasy, i SF, i horror czy grozę. Tym razem to 7 starannie wybranych i
Kłaniam się i dziękuję. Wasze zbiory opowiadań zawsze przyjemnie mi się czyta. Życzę Wam zdrowych i spokojnych Świąt i wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.
Zaczęła się jesień, jesieniary mnożą się jak grzyby po deszczu, więc i my mamy coś rozgrzewającego! Oto Gastronomicon, czyli 24. antologia Fantazmatów, w której znajdziecie 12 opowiadań o tematyce gastronomiczno-jedzeniowo-fantastycznej. Powiązanie tytułu z Lovecraftowską księgą nie jest przypadkowe, ale bez obaw, nie opisujemy tak polskiej gastronomii!
Nikt nie spodziewał się hiszpa... Fantazmatowej antologii! Dziś wróciliśmy do naszego „głównego” trybu wydawniczego (seria „Ekstraktów” będzie publikowana niezależnie). Tym razem 7 opowiadań o tematyce miejskiego postapo (i wyłącznie w polskich oraz istniejących miastach!)
Przedmajówkowo premiera dość "niewielka", bo tym razem udostępniliśmy do pobrania drugi tom "Ekstraktów", czyli tekstów liczących sobie nie więcej niż 300 znaków ze spacjami. Potraktujcie to jako przystawkę do nadchodzącej kolejnej premiery. A nadchodzi
Ukradli mi kilka dni temu dopiero co zakupioną dwuletnią Corollę, dałem za nią 60k, generalnie już się pogodziłem że stratą, nie miałem AC bo przez kilka szkód wychodziło ponad 10% wartości co wydało mi się zbyt wiele. Kilka godzin po zakupie OC auta i przerejestrowaniu nie było pod moim blokiem. Auto odebrałem tego samego dnia co zginęło. Największa farsa w tym kraju to jednak policja. Policjant powiedział że dziennie w Warszawie ginie
źródło: 1000016567
Pobierzźródło: image
Pobierz