Zamówiłem Ubera, a koleś odjechał po 2 minutach i skasowało mi 10 zł, na apce nie dostałem nawet alertu, że już jest. Po tak dobrych zmianach to mam wrażenie, że niedługo będę musiał czekać na kierowce w punkcie przez niego wyznaczonym po czym zawiezie mnie tam gdzie kierowcy będzie pasowało. #uber #gorzkiezale #paranoja

IPKISS


















