Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko200
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Gu3scik
Gu3scik

Gu3scik

Dołączył 13 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1502
  • Znaleziska 550
  • Mikroblog 952
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 31
Gu3scik
Gu3scik
Gu3scik 12.10.2015, 18:51:57
  • 2
Na wykopie był post o rybkach z "Gdzie jest Nemo" które całkowicie zmieniały motywację dlaczego ta duża szukała młodego. Ktoś coś?
#kiciochpyta #bajki

EDIT:
Mam:
http://www.wykop.pl/wpis/14143161/blazenek-czy-tez-amfiprion-czyli-typ-ryby-na-ktory/
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2816

Gra tak ‘ekskluzywna’, że nawet zarząd Microsoft o niej nie słyszał ;-)

Gra tak ‘ekskluzywna’, że nawet zarząd Microsoft o niej nie słyszał ;-)

Czy Microsoft będzie w stanie zrealizować moją prośbę? Proszę Was o pomoc w niecodziennym projekcie :-)

adamkpl
z
wykop.pl
dodany: 07.10.2015, 17:24:59
  • 249
  • #
    heheszki
  • #
    gimbynieznajo
  • #
    niktnieznajo
  • #
    nostalgia
  • #
    microsoft
  • #
    gry
Gu3scik
Gu3scik
Gu3scik 07.10.2015, 19:43:21
  • -10
@adamkpl: wołaj
Gu3scik
Gu3scik
Gu3scik 25.09.2015, 06:14:18
  • 1
Mirki, jak się nazywa okienko które wyskakuje po zaznaczeniu określonego tekstu kodu z informacją co to jest za zmienna/instrukcja. Przykład: w LiClipsie po zaznaczeniu słowa " print " pojawia mi się małe okienko w którym mam opisane parametry tej funkcji, co robi, jak działa, co wpisać żeby było dobrze.
Chodzi mi o nazwę tego udogodnienia.
Chciałbym coś takiego sobie dodać do Notepad++ z własnymi zmiennymi - zaznaczam kawałek kodu gdzie jest napisane
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ununoctium
Ununoctium
25.09.2015, 06:30:16
  • 1
@Gu3scik: Nie wiem czy takie okienko ma swoją nazwę, ale cały mechanizm nazywany jest po prostu code hinting
  • Odpowiedz
ram0l
ram0l
25.09.2015, 06:47:58
  • 5
@Gu3scik: tooltip ? :D
  • Odpowiedz
Gu3scik
Gu3scik
Gu3scik 19.09.2015, 17:33:41
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tidehunter
Tidehunter
19.09.2015, 17:53:36 via Android
  • 1
@Gu3scik: powodzenia :)
  • Odpowiedz
spunky
spunky
19.09.2015, 18:58:10
  • 2
@Gu3scik: Jak o tej porze zaczynasz, to nie wróżę Ci przespanej nocy ;)
  • Odpowiedz
Gu3scik
Gu3scik
Gu3scik 18.09.2015, 20:02:36
  • 1
Przeszedłem Wiedźmina 1 wraz z dodatkami i mi się podobał. Teraz włączyłem Wiedźmina 2 i jestem oczarowany! Czuć przeskok jakościowy jak dla mnie. Sterowanie nawet daje radę chociaż brak mi aktywnej pauzy. No i grafika jest spoko. Dawno nie grałem w nic na najwyższych detalach (mam nową maszyyynę :D ).
Ciekawe jak będzie wyglądać Wiedźmin 3 w takim razie.
Rozkmina - importowałem save z W1. W necie znalazłem że to zmienia raczej
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MrTofu
MrTofu
18.09.2015, 20:08:42
  • 12
@Gu3scik: W takim razie W3 rozerwie ci głowę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
d3v
d3v
d3v
18.09.2015, 23:37:44 via Android
  • 2
@Gu3scik: w 2 mechanika jest dużo lepsza ale też klimat podupadl.mi nie pasują te takie wielkie rozgrywki polityczne w które wplatany jest Geralt i stanowią główna treść fabularna.
  • Odpowiedz

807

Opowieści amerykańskiego ratownika górskiego

Na reddicie trafiłem na dość ciekawe (i raczej niepokojące) #coolstory / #creepystory opowiedziane przez amerykańskiego ratownika górskiego. Przetłumaczyłem je dla Was na szybko bo uznałem, że są zbyt dobre żeby się tu nie pojawiły. TL;DR nie będzie

kajtom
z
wykop.pl
dodany: 27.08.2015, 16:03:20
  • 177
  • #
    reddit
  • #
    coolstory
  • #
    creepystory
Gu3scik
Gu3scik
Gu3scik 28.08.2015, 06:30:52
  • -3
@kajtom: Już jest jutro! Wołaj :)

457

Chlebek pizza - I Love Bake

Chlebek pizza - I Love Bake

Chlebek pizza to bardzo prosty i niezwykle pyszny wypiek. Pełen warzyw oraz pełen sera. Krok po kroku przepis.

ilovebake
z
ilovebake.pl
dodany: 24.08.2015, 10:37:06
  • 145
  • #
    gotujzwykopem
  • #
    pizza
  • #
    kuchnia
  • #
    jedzenie
  • #
    diy
  • #
    foodporn
Gu3scik
Gu3scik
Gu3scik 25.08.2015, 10:52:19
  • 1
@Faja: wydaje mi się że raczej chodzi tutaj o 10/3 szklanki mąki tortowej

671

Europa i katastrofa migracyjna. Jedyne wyjście: uczyć się od Australii

Europa i katastrofa migracyjna. Jedyne wyjście: uczyć się od Australii

Tylko w ostatnich dniach setki, tysiące ludzi utonęły w Morzu Śródziemnym. Znów winna jest Europa, my jesteśmy winni. Tak twierdzą wszyscy wokół. Ale jest to po prostu nieprawda. Śmierć tych ludzi ...

matabora
z
nowadebata.pl
dodany: 19.08.2015, 09:27:49
  • 77
  • #
    swiat
  • #
    imigranci
  • #
    australia
Gu3scik
Gu3scik
Gu3scik 19.08.2015, 12:45:59
  • 47
Uważam, że jest to niesprawiedliwe. Jeśli ja przekraczam granicę to muszę pokazać paszport, niekiedy kontrola, mieć wizę itp. Ale wychodzi na to, że jeśli przebiegnę przez granicę, przejdę ją nielegalnie to dostanę za to pieniądze i mieszkanie w hotelu. To do nikąd nie prowadzi. Trzeba karać złe zachowania! Jeśli oni są NIELEGALNIE tutaj to nie powinni nic dostać. Powinni zostać za to ukarani, że zrobili to nielegalnie. Lewacy zaraz podniosła głosy "no
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Gu3scik
Gu3scik
Gu3scik 18.08.2015, 18:19:08
  • 3
Mirki. Robimy pizze i jest sprzeczka. Najpierw ser potem sos czy na odwrót?
#kiciochpyta #pizza
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

corrs
corrs
18.08.2015, 18:21:27
  • 0
@Gu3scik: najpierw sos, potem ser, potem dobra. Tak dzisiaj zrobiłem i tak jest najlepiej, z dóbr były leśne grzyby, papryczki, czosnek i anchois.
  • Odpowiedz
Gu3scik
Gu3scik
Gu3scik
Autor
18.08.2015, 18:58:09
  • 1
@Daldek - wygrałeś :|
  • Odpowiedz
Gu3scik
Gu3scik
Gu3scik 12.08.2015, 20:52:36
  • 1
Mirki, jest możliwość wypożyczyć gdzieś we #wroclaw omegę albo inną żaglówkę? Mogą też być okolice ale z jakimś lajtowym dojazdem komunikacją miejską :)
#kiciochpyta
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

m.....t
m.....t
konto usunięte 12.08.2015, 20:54:01
  • 2
@Gu3scik: chyba najsensowniej byłoby pojechać na mietków (ok 20km od Wro) tam jest raj żaglówkowy. Tylko tam raczej nie jeździ żadna komunikacja z wro.
P.S. nie jestem specjalistą więc nie wiem co we Wro w tej materii.
  • Odpowiedz
Gu3scik
Gu3scik
Gu3scik
Autor
13.08.2015, 07:13:52
  • 0
@mortt: +jak by ktoś jeszcze kiedyś szukał:
Do Mietkowa można się dostać Kolejami Dolnośląskimi (ok. 45minut) i przejść się kawałek do jeziora :)
Dzięki za info :)
  • Odpowiedz
Gu3scik
Gu3scik
Gu3scik 06.08.2015, 13:01:11
  • 1
Mirki, pani okulistka zaproponowała mi na badaniu zakup jakiś kropelek do oczu/sztuczne łzy (praca w biurze, klimatyzacja > przekrwione oczy) ale ani mnie one bolą ani nic. Opłaca się to? Nie czuję się przekonany, wydaje mi się że są to pieniądze wylane w... oko (hehe).
Jakie są Wasze opinie?

#kiciochpyta #okulary #okulista
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

addicted44
addicted44
06.08.2015, 13:07:57
  • 1
@Gu3scik: nie kupuj. Dopóki oko nie wymaga wspomagania kroplami a co dopiero sztucznymi łzami to nie ruszaj. Jakbyś ich rzeczywiście potrzebował to byś wiedział - wtedy powieka trze oko jak na tarce :D
  • Odpowiedz
Q.....3
Q.....3
konto usunięte 06.08.2015, 13:36:13
  • 1
@Gu3scik: Jeśli podejrzewasz, że nie robi tego w trosce o twoje oczy, to kup sobie w aptece te krople, ale innej marki. Warunki sprzyjają wysuszaniu, więc naprawdę warto- stosowałem i pomagało.
  • Odpowiedz

314

Urzędnicy zabrali klubowi żeglarskiemu silnik. „Bardziej przyda się gminie”

Urzędnicy zabrali klubowi żeglarskiemu silnik. „Bardziej przyda się gminie”

Wielka wojna o mały silnik do motorówki w Nowogardzie (woj. zachodniopomorskie). Po 12 latach urzędnicy zabrali klubowi żeglarskiemu silnik twierdząc, że bardziej przyda się teraz gminie, niż dzieciom uprawiającym żeglarstwo. Pod znakiem zapytania stanęło letnie szkolenie pod żaglami dla dzieci...

konto usunięte
z
regionalna.tvp.pl
dodany: 27.07.2015, 15:12:52
  • 32
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    urzedasstory
  • #
    mojkrajtakipiekny
  • #
    absurd
  • #
    zeglarstwo
Gu3scik
Gu3scik
Gu3scik 28.07.2015, 12:38:51
  • 1
@elineusz: @KtosKtoSamNieWiesz: Moim zdaniem chodzi też o zabezpieczenie kursantów w razie ewentualnej wywrotki. Oprócz kamizelek, koła ratunkowego itp fajnie mieć motorówkę która może szybko podpłynąć. Komfort psychiczny.
Gu3scik
Gu3scik
Gu3scik 18.07.2015, 19:21:51
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

k.....u
k.....u
konto usunięte 18.07.2015, 20:22:17
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
reddevilet
reddevilet
18.07.2015, 21:58:23 via Android
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Gu3scik
Gu3scik
Gu3scik 15.07.2015, 10:36:47
  • 1
Czołem Mirki! Zwracam się do Was z pomocą w złożeniu zestawu PC do gier do 6k zł.
Na chwile obecną mam tylko monitor :) Myślę na zestawem złożonym z GTX 980, i5 albo i7 (przeczytałem kilka testów i nie wiem który lepszy...), SDD nie musi być powalających rozmiarów.
Chciałbym za kilka miesięcy rozbudować zestaw do SLI oraz dołożyć monitor (albo ze dwa) - ale to potem, na teraz chce podstawę :)
Jaką MB polecacie?
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FenomenON
FenomenON
15.07.2015, 10:38:55
  • 2
@Gu3scik: wolaj mnie ok. 16, poszukam zestawu który kiedyś składałem, może Ci się spodoba. Póki co #pracbaza to nie mam za duzo czasu na grzebanie w meilach itd. wiem tyle ze skladalem kilka zestawow na proline.pl moze cos Ci sie spodoba.
  • Odpowiedz
Gu3scik
Gu3scik
Gu3scik
Autor
15.07.2015, 11:13:35
  • 1
@Daldek: Naprawiłem odkurzacz :) Ssie aż miło!
  • Odpowiedz
Gu3scik
Gu3scik
Gu3scik 17.06.2015, 22:15:29
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rod3nt
rod3nt
rod3nt
17.06.2015, 22:19:54
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
L.....w
konto usunięte 17.06.2015, 22:20:00
  • 13
@Gu3scik:
L.....w - @Gu3scik:

źródło: comment_2a1PolMpw6kzoq1Qq8xEWSkE2LQ3oLMp.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Gu3scik
Gu3scik
Gu3scik 08.06.2015, 17:30:31
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Oswiadzczam_ze_skonczylem_13_lat
Oswiadzczam_ze_skonczylem_13_lat
Oswiadzczam_ze_skonczylem_13_lat
08.06.2015, 18:37:42
  • 2
@WapniakZJury: tak myślałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) więc nie ma co powtarzać za nie wiadomo kim, bez namysłu, niesprawdzonych informacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
  • Odpowiedz
spunky
spunky
08.06.2015, 19:59:30
  • 2
@Rajca: @Oswiadzczam_ze_skonczylem_13_lat: @WapniakZJury:
Może nie tyle sama fermentacja, ale późniejsze zlewanie przez ten kranik raczej zwiększa prawdopodobieństwo zakażenia. Ja kranik przed butelkowaniem osobno dezynfekuję w oxy, a dopiero później cały wnętrze fermentora z kranikiem.

Jak fermentor z kranikiem stoi sobie przez tydzień, to na pewno jakieś dziadostwo się na nim i wewnątrz niego zbierze, a możliwość dezynfekcji jest ograniczona.

Inną sprawą jest to, ze jak ktoś ma
  • Odpowiedz
Gu3scik
Gu3scik
Gu3scik 06.06.2015, 15:23:17
  • 1
Mirki, chcę zrobić #cydr . Zakupiłem drożdże winne - na ich wyroku nie byłem (#suchar) tylko mam rozkminę. Baniak mam 5l a moje opakowanie 7g drożdży ma wydajność do 25l moszczu. Dać 1/5 drożdży do zrobienia matki drożdżowej? Czy jak wrzucę całe 7g to będzie szybciej/lepiej pracować?
#kiciochpyta #domowealkohole
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gu3scik
Gu3scik
Gu3scik
Autor
06.06.2015, 18:38:21
  • 0
@jurii: Wiem wiem, właśnie pytałem konkretnie o MD, tylko chodziło mi o proporcje do "matuszki". Na odwrocie piszą, że proporcje jakie podają na odwrocie pasują na 25 litrów, a ja z baniakiem 5l startuję. Zrobię jak radzisz.

Firma Multimex.
  • Odpowiedz
wawrzyn1313
wawrzyn1313
13.06.2015, 21:27:01
  • 0
@Gu3scik: halo, ja nie lubię cydru. Raz jak piłam to śmierdział szampanem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Gu3scik
Gu3scik
Gu3scik 04.06.2015, 21:39:55
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mis__Koralgol
Mis__Koralgol
05.06.2015, 13:20:54 via Android
  • 0
@Gu3scik: Zacierałeś czy z ekstraktów robiłeś?
  • Odpowiedz
Gu3scik
Gu3scik
Gu3scik
Autor
05.06.2015, 14:11:58
  • 0
@Mis__Koralgol: Zacierałem. Miałem słód pilzneński, słód pszeniczny i chmiel lubelski
  • Odpowiedz
Gu3scik
Gu3scik
Gu3scik 04.06.2015, 19:00:20
  • 3
#sdr
Mirki zaczynam zabawę z SDR i w ogóle.
1.Jest jakieś vademecuum gdzie sa rozpisane wszystkie częstotliwości kto gdzie nadaje, jakimi modulacjami?
2. Co mogę odbierać na 8GHz (wydaje mi się, że nadaje w FHSS z szerokością kanału po 200kHz)
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pawlas
pawlas
05.06.2015, 16:03:43
  • 1
@Gu3scik: http://www.sigidwiki.com/wiki/Signal_Identification_Guide o tym mówisz?
  • Odpowiedz
Gu3scik
Gu3scik
Gu3scik
Autor
05.06.2015, 16:07:15
  • 1
@pawlas: Na Boga, tak! :D Dzięki Mirku! :)
  • Odpowiedz
Gu3scik
Gu3scik
Gu3scik 04.06.2015, 10:51:43
  • 3
Znacie jakąś dobrą stronę w której podaję składniki z lodówki i mi wypluwa jakiś przepis z tych składników? Te kilka stron co sa w necie są słabe. Nawet był wykop o tym (sprzed 4 lat) ale tam są słabe te przepisy ;/
#kiciochpyta #glodnyjestem
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mab122
mab122
04.06.2015, 10:55:12
  • 1
@Gu3scik: Chciałem taką zrobić.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • Strona 13 z 14
  • >
  • Gliwice

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 25.03.2014

    Komentator
  • Rocznica
    od 12.09.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 25.02.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 30.06.2016

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking