Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Forin
Forin

Forin

Dołączył 10 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 7769
  • Znaleziska 1944
  • Mikroblog 5825
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 57
  • Dodane (231)
  • Komentowane (266)
  • Plusowane (5328)
SystemHalted2_0
SystemHalted2_0
21.05.2026, 07:17:18
  • 1587
To, co jest dla mnie najbardziej szalone w tym wszystkim, to że jeśli GTA 6 faktycznie wyjdzie w listopadzie, to przy założeniu podobnego cyklu produkcyjnego następna część, GTA 7, mogłaby pojawić się dopiero gdzieś około 2040 roku.

I nagle to wszystko zaczyna brzmieć jak zamknięty rozdział.
Pamiętam pierwsze odpalenie GTA 3, jeszcze ten dziwny, trochę surowy Liberty City, gdzie wszystko robiło wrażenie samego faktu, że można tak po prostu biegać po mieście. Potem mały
SystemHalted2_0 - To, co jest dla mnie najbardziej szalone w tym wszystkim, to że jeś...

źródło: image

Pobierz
  • 235
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paluszki_rybne
paluszki_rybne
21.05.2026, 07:28:26 via Wykop
  • 347
@SystemHalted2_0: GTA 7 to już nawet nie będzie prowadzone przez braci Houser, są bez Lazlova, Unswortha, którzy byli też esencją starych GTA.

Już po samym Online czuć, że ta gra ma więcej legalnych biznesów, niż nielegalnych do tego ugrzecznianie wszystkiego na siłę.

GTA 6 było jeszcze przez nich pisane i jest tam ich duch, chociaż nie wiem, czy w trakcie tworzenia ich scenariusze i dialogi nie zostały zmienione pod dzisiejsze
  • Odpowiedz
ipkis123
ipkis123
21.05.2026, 08:36:24 via Wykop
  • 424
@SystemHalted2_0: Dla mnie już jedynka robiła wielkie wrażenie
ipkis123 - @SystemHalted2_0: Dla mnie już jedynka robiła wielkie wrażenie

źródło: Grand_Theft_Auto_GOURANGA

Pobierz
  • Odpowiedz
sikpi
sikpi
17.05.2026, 19:17:10
  • 740
Polak wyprowadza na mecz FC Barcelonę jako kapitan (ʘ‿ʘ) nie zobaczymy już takich obrazków za naszego życia

#mecz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ucho_igielne
ucho_igielne
ucho_igielne
17.05.2026, 19:24:42 via Wykop
  • 195
@pasta_alla_carbonara: umówmy sie, kogo to obchodzi
  • Odpowiedz
pasta_alla_carbonara
pasta_alla_carbonara
17.05.2026, 19:29:48 via Wykop
  • 145
@ucho_igielne: ja tam kibicuje, moze i grają gorzej, moze jest czasami zabawne, jednak gra w najlepszym klubie na świecie w swojej dyscyplinie w pierwszym skladzie i wali bramy prawie co mecz. Malo kto moze tak o swojej karierze powiedziec ;)
  • Odpowiedz
Ariel1990lbn
Ariel1990lbn
Ariel1990lbn
11.05.2026, 11:45:52
  • 2036
W kraju, w którym mnóstwo ludzi ginie z powodu nadmiernej prędkości, medialne gnidy rozczulają się nad losem głąba, który zabił siebie i swoich kumpli grzejąc 200 km/h, zapraszają jego matkę, która, za przeproszeniem, ale inaczej tego nazwać nie można, p------i, że jej syn był niewinny, był nieszczęśliwą ofiarą i jeszcze promują jej książkę, normalizując w ten sposób skrajnie niebezpieczną jazdę.

#peretti #patologiazmiasta #bekazpodludzi
Ariel1990lbn - W kraju, w którym mnóstwo ludzi ginie z powodu nadmiernej prędkości, m...

źródło: 9788384259634

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Basiura89
Basiura89
11.05.2026, 11:47:51 via Wykop
  • 1251
@Ariel1990lbn: moralna zgnilizna. Tfu!
  • Odpowiedz
Salam-Abdul-Al-Stulejari
Salam-Abdul-Al-Stulejari
11.05.2026, 12:52:03 via Android
  • 861
@Ariel1990lbn: o pamiętam jak juleczki na fb wyzywały od morderców typa co przebiegał wtedy przez jezdnię xd bo gdyby nie on, to pijany patus by nie wykoziołkował
  • Odpowiedz
Handstander12
Handstander12
08.05.2026, 03:51:33
  • 733
Kwintesencja konfiarstwa i ich myślenia xD
Uspołecznić koszty prywatyzować zyski

#polityka #bekazkonfederacji #twitter
Handstander12 - Kwintesencja konfiarstwa i ich myślenia xD
Uspołecznić koszty prywaty...

źródło: 1000107693

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

let_it_be
let_it_be
08.05.2026, 03:53:06 via Wykop
  • 95
@Handstander12: no jak jest droga gminna i domy to gmina powinna zadbać o infrastrukturę. Jak to droga prywatna to cóż, jeszcze sobie poczeka ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
SynJaniny_Natansatan
SynJaniny_Natansatan
08.05.2026, 04:25:49 via Wykop
  • 610
@let_it_be: @NitrousOxide tam dalej typ pisze że specjalnie wybudował się 400m od najbliższych zabudowań żeby mieć "święty spokój", a teraz wymaga żeby gmina mu doprowadziła infrastrukturę.
No i tu są dwie sprawy, bo te 400m infrastruktury to pewnie więcej niż przez całe życie wpłaci w podatkach do budżetu gminy, z drugiej strony gmina wydała pozwolenie na budowe, wiec powinna to uwzględnić wtedy.
Trzecia strona jest taka, że jak chciano
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
05.05.2026, 10:08:02
  • 1035
Wczoraj fico po rozmowie z Zelenskim zrezygnowal z udzialu w paradzie w rosji i tylko spotka sie z putinem (dowiedzial sie ze dostalby dronem?) po czym wystraszony putin oglosil wstrzymanie ognia 8 i 9 ognia sam ze soba, co Zelenski od razu skomentował mówiąc, że rosja boi się zorganizować paradę bez zgody ukrainy. Pieknie te małpy są rozgrywane

#ukraina #rosja #wojna #polityka
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fidelio-fidelio
fidelio-fidelio
05.05.2026, 10:12:25 via Wykop
  • 955
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Aster1981
Aster1981
Aster1981
05.05.2026, 10:33:35 via Wykop
  • 173
@Shadovek: jak ktos siada kolo putlera to jego wina.
  • Odpowiedz
thorgoth
thorgoth
29.03.2026, 15:56:15
  • 1260
Turysta z Polski uderzył w twarz pracownicę Parku Narodowego Torres de Paine w Chile, gdy poprosiła, aby zgasił papierosa.
W Parku obowiązuje całkowity zakaz używania ognia i palenia papierosów ze względu na susze i duże ryzyko pożarów.

Po ataku próbował uciec, ale został ujęty przez innych zwiedzających i przekazany chilijskiej policji. Sąd skazał go w przeliczeniu na 60 tysięcy złotych grzywny i zakaz wjazdu do Chile przez 3 lata. Mężczyzna został już
thorgoth - Turysta z Polski uderzył w twarz pracownicę Parku Narodowego Torres de Pai...
  • 92
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

atteint
atteint
29.03.2026, 15:58:32 via Wykop
  • 973
@thorgoth: sztywniutko.
  • Odpowiedz
xyz_xyz
xyz_xyz
xyz_xyz
29.03.2026, 16:08:23 via Android
  • 1824
@thorgoth: ale po uj patus nam oddali? My go nie chcemy, niech wrzuca chlopa do jakiegos wulkanu czy czegos tak co maja u siebie :/
  • Odpowiedz
ProstyKrzywy
ProstyKrzywy
17.03.2026, 05:39:06
  • 1544
Czarnek zapytany w wywiadzie o panele słoneczne stwierdził że zdejmie je jak tylko się spłacą.

Czyli w momencie gdy zaczną na siebie zarabiać to chce się ich pozbyć.

No geniusz mastermind, jaki normalny człowiek to kupi, jaki tok myślenia za tym stoi, do kogo to ma trafić?

#heheszki #polityka #bekazpisu #bekazpodludzi
ProstyKrzywy - Czarnek zapytany w wywiadzie o panele słoneczne stwierdził że zdejmie ...

źródło: 1000133062

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

master-slayer
master-slayer
17.03.2026, 05:51:38 via Wykop
  • 847
@ProstyKrzywy: do zakutych lbow czyli do wiekszosci a do kogo niby? poza tym halo profesor czarnek i zdjecie nieaktualne teraz nosi bryle xD to ciemny lud tez kupi
  • Odpowiedz
KanJaweuDieZweite
KanJaweuDieZweite
KanJaweuDieZweite
17.03.2026, 06:09:21 via Wykop
  • 428
@ProstyKrzywy: powinien jakiś tvn tam codziennie jeździć i pytać kiedy zdejmie solary xd
  • Odpowiedz
szurszur
szurszur
08.03.2026, 12:46:55
  • 552
Ten Czarnek to taki typowy prawak.
Do mniej lotnego elektoratu powie '' OZE sroze'', ale sam panele za dotacyjkę se założy.
Ludziom na spotkaniu powie, że lewactwo każe kobietom pracować i przez to niszczy rodzinę, ale już jego żona pracuje na wysokich stanowiskach i nieźle zarabia.
Jeszcze niech mu dadzą stare pytanie o to czy kazałby wykonać aborcję na zgłwaconej żonie i niech odpowie, że musiałby to rozważyć, bo to osobista sytuacja
szurszur - Ten Czarnek to taki typowy prawak.
Do mniej lotnego elektoratu powie '' OZ...

źródło: Zrzut ekranu 2026-03-08 133504

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

M4rcinS
M4rcinS
08.03.2026, 12:47:28 via Wykop
  • 408
@szurszur: Morda tam, to są wyjątkowe sytuacje. Może i zakładał OZE sroze, ale się nie cieszył.
  • Odpowiedz
piaskun87
piaskun87
08.03.2026, 12:51:55 via Wykop
  • 472
@szurszur: klasyka
piaskun87 - @szurszur: klasyka

źródło: konserwatysta-osoba-ktora-by-chciala-zeby-wszyscy-zyli-tak-jak-on-udaje-ze-zyje-krotka-definicja-dostosowana-do-wspolczesnych-czasow

Pobierz
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
23.02.2026, 08:44:00
  • 3389
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 182
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

daniel-darcio
daniel-darcio
23.02.2026, 08:46:52 via Wykop
  • 924
@robertkk: gdyby to byl kolejny wpis o ukrainancach popelniajacych wykroczenia to zdobyl by natychmiastowe zainteresowanie wykopkow, a tak przejdzie bez echa¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
delulusional
delulusional
23.02.2026, 08:55:36 via Wykop
  • 1893
@robertkk: ruscy przed inwazją wynajęli kilka mieszkań w Kijowie w pobliżu Zelenskiego żeby go sprawnie zabić. Zamachów na jego życie od początku wojny było kilkanaście. Ruscy dwoją się i troją by go dyskredytować przez co tym bardziej mi ten facet swoją niezłomnością imponuje
  • Odpowiedz
KIaudik
KIaudik
27.01.2026, 16:53:32
  • 819
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Balija
Balija
27.01.2026, 17:23:21 via Wykop
  • 260
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Dejvidek25
Dejvidek25
27.01.2026, 17:47:19 via Wykop
  • 309
przecież to jest pożyczka na procent za którą zapłacisz.


@Wykopek_Jeden: łoooo pożyczka ale straszna rzecz XDDDDDD
  • Odpowiedz
PrawnydoRadca
PrawnydoRadca
18.01.2026, 18:31:38
  • 882
Krzysiowi znudziła się już żona i poprzestawiało się w głowie od ilości dotacji na prowadzenie kanału pisowskiego? #kanalzero #stanowski #polityka
PrawnydoRadca - Krzysiowi znudziła się już żona i poprzestawiało się w głowie od iloś...

źródło: IMG_1901

Pobierz
  • 88
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matti-nn
matti-nn
18.01.2026, 18:39:15 via Wykop
  • 367
@hosearkadiomorales: przeciez nikt nie napisal, ze ruchal, ale zdecydowanie na zdjeciach nie wyglada na takiego co by sie odpedzal od tej "obslugi"
  • Odpowiedz
deziom
deziom
18.01.2026, 18:58:08 via Android
  • 804
@PrawnydoRadca: żonka musi dumna, kolejny prawicowy hipokryta

No i oczywiście sekciarz wyżej już broni idola xDDD, im wolno więcej
  • Odpowiedz
donatien-de-sade
donatien-de-sade
28.12.2025, 14:20:56
  • 557
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nieocenzurowany88
nieocenzurowany88
28.12.2025, 14:24:16 via Android
  • 231
@donatien-de-sade przecież płaskoziemcy i wszystkie szury to wyborcy Konfy właśnie.
  • Odpowiedz
donatien-de-sade
donatien-de-sade
Autor
28.12.2025, 14:39:56 via iOS
  • 282
Przecież Mentzenowi chodzi pokazanie, że drogą do dobrobytu są niskie podatki.


@Flavius_Claudius_Iulianus: wiadomo, Arabowie z wielbłądów do Bugatti przesiedli się wykorzystując prosty trik, który polegał na obniżeniu sobie podatków:) nie żeby jakaś tam ropa miała z tym coś wspólnego XD

to że nie rozumiecie prostych rzeczy


Jedną z nich jest plan emerytalny Memcena polegający na zbieraniu puszek od piwa zamiast płaceniu składek XD
  • Odpowiedz
banzi
banzi
28.12.2025, 13:05:07
  • 1003
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 86
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

M.....s
M.....s
konto usunięte 28.12.2025, 13:07:29 via Wykop
  • 674
@banzi: czekam na dzikiego trenera i atora. Swoją drogą wstyd dla SFD, że swoją marką sponsorują rozmowy z szurami.
  • Odpowiedz
Grzesiok
Grzesiok
28.12.2025, 13:10:52 via Wykop
  • 961
@banzi: stanowski który wył że dopuszcza się do mainstreamu słowika albo byle kobiety mafii dziś promuje JASZCZURA człowieka od list śmierci, wychwalającego kata Katynia.

Jak to się nazywa jeśli nie żałosna hipokryzja?
  • Odpowiedz
Ketoprofen
Ketoprofen
17.12.2025, 05:40:18
  • 1073
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 101
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wasky
Wasky
17.12.2025, 06:28:53 via Wykop
  • 823
UE sama się niszczy polityką klimatyczną


@LeP_: według której opini? Rosyjskiej? Ze Europa powinna być dalej uzależniona od surowców z innych krajów? Weź sie nie ośmieszaj konfopiso bocie. Pozatym to twoj pis sie na to zgodził, wiec morda w kubeł.

Jeszcze powiedz ze w sfedaralizowanym usa nie ma korupcji? Wiesz dlaczego słyszysz o korupcji? Bo system antykorupcyjny dziala. W takiej rosji czy Chinach nawet bys o tym nie usłyszał.
  • Odpowiedz
haabero
haabero
17.12.2025, 06:41:23 via Wykop
  • 636
Europa nie ma armii, nie ma produkcj


@LeP_: nie, wcale XD
  • Odpowiedz
duzy_krotki
duzy_krotki
16.12.2025, 09:21:25
  • 477
Jeden plus, jedno splunięcie na tę chciwą, oszukańczą mordę.

RAM prices are high because OpenAI bought 40% of all, and with cheaper prices. Everyone else is paying more.


#antykapitalizm #ekonomia #pcmasterrace #usa
duzy_krotki - Jeden plus, jedno splunięcie na tę chciwą, oszukańczą mordę.
 RAM price...

źródło: Screenshot from 2025-12-16 10-19-51

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

muaddib443
muaddib443
muaddib443
16.12.2025, 09:39:13 via Wykop
  • 141
@duzy_krotki: nie zapomnij o tym, że oprócz tego co napisałeś, molestował swoją nieletnią siostrę.
  • Odpowiedz
jacekparowka
jacekparowka
jacekparowka
16.12.2025, 09:41:45 via Wykop
  • 629
@duzy_krotki: może przez niego wywaliło ceny RAM w kosmos ale za to zbudował przełomowe narzędzie służące do odrabiania prac domowych w podstawówkach i sprawdzania czy najbliższa niedziela jest handlowa. Trochę szacunku niewdzięczniku
  • Odpowiedz
volodia
volodia
15.12.2025, 12:58:57
  • 1185
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FUNFACTS
FUNFACTS
15.12.2025, 13:05:51 via Wykop
  • 639
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
dqdq1
dqdq1
15.12.2025, 13:12:41 via Wypiek
  • 740
@volodia nawrocki to słaby, uzależniony człowiek bez zaplecza który boi się nawet Orbana.
  • Odpowiedz
mike-johnston
mike-johnston
11.12.2025, 15:41:04
  • 819
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

N.....1
N.....1
konto usunięte 11.12.2025, 15:43:47 via Wykop
  • 471
@mike-johnston: Skoro juz mialy i tak zejsc z naszego uzytku to lepiej dac ukraincom niz na zlom XD
  • Odpowiedz
Grzesiok
Grzesiok
11.12.2025, 15:46:59 via Wykop
  • 638
@mike-johnston: widać ilu baranów chciałoby żeby to nasi walczyli z ruskimi
  • Odpowiedz
BrakWolnegoLoginu
BrakWolnegoLoginu
BrakWolnegoLoginu
11.12.2025, 07:06:16
  • 1415
Po 3 latach nie ma doslownie zadnego pozytywnego zastosowania AI, zamiast tego mamy:
- wywalone w kosmos ceny RAM,
- wiecej fejkow i scamow,
- coraz wiecej zwolnien

#ai #praca #takaprawda #technologia #pracait
  • 194
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

s.....l
s.....l
konto usunięte 11.12.2025, 07:19:08 via Wykop
  • 800
@LeafWhisper: precyzyjnie wykonują robotę, do której zostały przeznaczone
LLM (niegodne nazywania AI) ciągle robi błędy, konsumuje absurdalną ilość energii i jest używane tylko z powodu rosnącego przyzwolenia na niską jakość w kapitalizmie i protekcję zapewnianą korporacjom przez państwo kosztem pracowników i konsumentów
  • Odpowiedz
BrakWolnegoLoginu
BrakWolnegoLoginu
BrakWolnegoLoginu
Autor
11.12.2025, 07:20:35 via Wykop
  • 601
@LeafWhisper: maszyny pracuja szybciej od ludzi, za to AI w sposob jak na obrazku
BrakWolnegoLoginu - @LeafWhisper: maszyny pracuja szybciej od ludzi, za to AI w sposo...

źródło: 1750881030437

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 267
  • Strona 1 z 267
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 01.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 01.08.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 04.10.2016

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking