
Forak via Android
przecież Orlen doklada do interesu?

"Duże zyski są powodem do satysfakcji dla wszystkich pracowników spółki, którzy poprzez swoje zaangażowanie w realizowane zadania, istotnie przyczyniają się do ich osiągania" - czytamy w biuletynie związkowców Orlen S.A., którzy liczą na wypłatę we wrześniu premii.
z
źródło: temp_file7001135685796058816
Pobierz
źródło: temp_file1610197356158828659
PobierzRocznica
od 07.09.2025
Gadżeciarz
od 28.04.2019
Mikroblogger
od 02.01.2022
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking