4k netto płaco i jeszcze chcieli uprawnienia UDT na wózki, w ogóle często pada na wykopie "zrób kurs na wózki" przecie mając uprawnienia więcej nie płacą albo ja nie zauważyłem
@Forak: U mnie wózkowi zarabiają minimum 15k na rękę, ale pewnie dlatego że znają komunikatywnie angielski i podstawy Excela (-‸ლ)
@Forak: Niekoniecznie, bo w sumie mało się trochą mówi o tym co było po pierwszych godzinach ataku. No to nie jest duży obszar i naszpikowany bazami wojskowymi, tak że nawet jeśli rozwalili żołdaków z tych posterunkach przy samym murze i weszli dalej rozwalać i uprowadzać cywili, to w ciągu kilkudziesięciu minut musiało tam być już jakieś wsparcie. Izraelczycy twierdzą, że naliczyli ponoć ok 1500 ciał bojowników na obszarach sąsiadujących z
@Theo_Y no właśnie nie uczę się na błędach ale rok temu niby wycieki zrobili jakieś uszczelki wymienili jeszcze turbina wyszła do regeneracji bo przy okazji znaleźli, myślałem że sprawa wycieków zamknieta mogłem papier chcieć jakiś co było robione dokładnie
gdzieś znajdę jakiś serwis z torrentami z filmami 2160p Dolby Vision mp4 bo w mkv nie działa na moim tv, kiedyś na rarbg było dużo filmów mp4 a teraz lipa #torrent #torrenty
@Forak: Przerzuć sobie go z mkv do mp4, co za problem, mkv jest standardem bo jest o wiele lepsze od mp4 no ale telewizory to patologia.
1. zainstaluj ffmpeg i dodaj se go do ścieżki 2. użyj tej komendy aby zmienić mkv w mp4 ffmpeg -i LostInTranslation.mkv -codec copy LostInTranslation.mp4 3. gotowe
@Adom007: @hugo240 @DarkZizi @baton967 bylem na rozmowie hale mi pokazali i faktycznie j---e chemią, jeszcze chyba ręcznie się przelewa kranikiem ze zbiornika do baniaków, to wtedy czasami najwięcej się człowiek nawdycha, jeszcze okna pootwierane pewnie zimą p----i, ale dają minimum w zależności od premii 4k netto to trochę jest jak na kołchoz
@Forak: i tak osoby z tego tagu będą uważane za najbardziej odrażająca część społeczeństwa. Nie ważne ilu normikow pseudo feministow będzie odwalali imby. To przegryw który nigdy nawet nie był w stanie zagadać do kobiety będzie tym najgorszym.
@Forak: Jest szansa, że to przegrywy ale nawet nabicie sobie popularności nie daje Ci możliwości długotrwałej relacji z atrakcyjniejszą od siebie rózową co udowodniło już przynajmniej kilku takich jak on.
chyba spółdzielnia na moim osiedlu nie uwierzyła prezesowi bo podnoszą opłaty za eksploatacje i fundusz remontowy o 20% zgodnie z prognozowaną inflacją #inflacja #ekonomia
@gien: raz widziałęm ogłoszenie że wykształcenie średnie techniczne to chyba mój pseudoinżynier się liczy jakieś zarządzanie naprawami maszyn zamawianie części to pewnie bardziej robota dla faceta ale znowu ogarniętym trzeba być
@Kadej: informatykę skończyłem a tam wiadomo 500 osób na jedno miejsce bo kasa duża a ja nic konkretnego nie umiem musiałbym pewnie sam się szkolić parę lat
@dziobnij2 mi wyszły jakieś wady genetyczne i jestem bezpłodny ale ogólnie wyglądam na zdrowego i muszę zasuwać w kolchozie zamiast siedzieć na rencie widzisz mogło być gorzej
jak emerytury mają być coraz niższe że wzgledu na demografię a z drugiej strony coraz więcej emeryciarzy będzie głosować na PiS obiecujący szesnastkę czy siedemnastke to ciekawe jak to się skończy #gospodarka #ekonomia
jest jakiś darmowy w miarę dobry program do odzyskiwania danych bo mi się z partycji NTFS zrobiła RAW i checkdisk nie potrafi naprawić? testowałem jakiś iboys recovery i nawet wykrył strukture folderów ale szkoda mi było 70$ ( ͡°ʖ̯͡°) potem nagrzebalem jakimś darmowym programem testdisk i już nie wykrywa wszystkiego, odpaliłem stellar recovery wykrył dużo plików ale za free tylko 1gb można odzyskać #komputery
@Forak: U mnie wózkowi zarabiają minimum 15k na rękę, ale pewnie dlatego że znają komunikatywnie angielski i podstawy Excela (-‸ლ)