Bosak wyklucza możliwość koalicji z PiS

Krzysztof Bosak odrzucił możliwość formowania alternatywnej większości dla rządu Koalicji 15 Października. - Mamy większość, która jest stabilna, jeśli ona się rozsypie to powinny być przyspieszone wybory.
z- 173
- #
- #
- #
- #



![Wybory '90 - [ciekawehistorie]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/ccd85e2fad9f81182d24429746b6d1b15e242b2d77fb68d46614966555f4553d,w220h142.jpg)














Dlaczego ktokolwiek kupuje mieszkania w Polsce kiedy istnieją nieruchomości we Włoszech i Hiszpani?
Tak wiem praca, ale przecież 80% ludzi na wykopie ma pracę zdalną więc co za problem.
Podobne mieszkanie w podobnym standardzie w Polsce nawet w mieście powiatowym kosztuje 6x tyle.
Argument nr 2 mam rodzinę w Polsce. To namów rodzinę na wyjazd do Włoch. W Polsce przez 7 miesięcy listopada rocznie każdy w końcu dostanie depresji
źródło: Screenshot_20240612_151810
Pobierz