Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko222
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Dupxo7
Dupxo7

Dupxo7

Dołączył 5 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3358
  • Znaleziska 10
  • Mikroblog 3348
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 0
F....._
F....._
konto usunięte 01.04.2026, 09:43:57
  • 41
Taka by wystarczyła dla chłopa
#przegryw
F....._ - Taka by wystarczyła dla chłopa 
#przegryw

źródło: 1000012793

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dupxo7
Dupxo7
Dupxo7 01.04.2026, 21:02:38 via Wykop
  • 0
@potworniak: Nie czytaj kolego jego wysrywów i nie dołuj się, bo to mitoman. Przejrzyj jego wpisy, to jakiś wysropek schizofrenik, dobry kandydat na #czarnolisto
  • Odpowiedz
PrawaRenka
PrawaRenka
01.04.2026, 05:31:31
  • 51
#przegryw
Kolejny trukelski dzień ehh
PrawaRenka - #przegryw 
Kolejny trukelski dzień ehh

źródło: 1000014474

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dupxo7
Dupxo7
Dupxo7 01.04.2026, 09:13:33 via Wykop
  • 4
@PrawaRenka: Nie martw się, u tru normików wygląda ten krąg życia tak: wyprawić dzieci do szkoły - kołchoz - odebrać dzieci ze szkoły, zakupy i obiad - doom scrolling bo w------y z kapci po całym dniu, ewentualnie kłótnia z małżonkiem lub dziećmi xd. Bezdzietne normiki są może w trochę lepszej sytuacji, ale i tak przecież wszystko kręci się wokół kołchozu, dojazdu do niego oraz obowiązków domowych. Ile statystyczny człowiek ma
  • Odpowiedz
PanieAreczku
PanieAreczku
30.03.2026, 08:19:25
  • 7
#zwiazki #rodzina #demografia #przegrywpo30tce

Bycie singlem też ma swoje plusy Mireczki. Weźmy na ten przykład koszty np. wyjazdów. Dla singla taki last minute jak kosztuje 3k to do ogarnięcia.

Dla rodziny 2+2 ten sam last to 12k plus wykładniczo droższe bycie na miejscu.

Drugi
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dupxo7
Dupxo7
Dupxo7 30.03.2026, 10:11:14 via Wykop
  • 0
@onepnch: rel
  • Odpowiedz
Dupxo7
Dupxo7
Dupxo7 30.03.2026, 10:16:12 via Wykop
  • 13
@PanieAreczku: Ale o czym ty p--------z mały człowieczku. Przecież masz swoje 800+, becikowe, dodatki do dzieci państwowe i te z pracy, jakieś macierzyńskie i ojcowskie urlopy itd. Wszyscy zrzucamy się na "pizze", ale bezdzietni nie dostają nawet suchych obrzeży. Czym to jest wg ciebie jak nie bykowe? A jak jesteś taki obciążony dziećmi to trzeba było ich nie robić, nikt lufy do skroni ci nie przystawiał przed zlaniem się w
  • Odpowiedz
baemaj
baemaj
30.03.2026, 04:46:42
  • 18
najlepsza rano jest śmietanka towarzyska w miejskim.
nie wiem jak ludzie funkcjonują w takim stanie, przy okazji wydalając z siebie taki odór.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dupxo7
Dupxo7
Dupxo7 30.03.2026, 09:33:54 via Wykop
  • 1
@baemaj: E tam, nie zesraj się. A jak czujesz się "wyższa" od śmierdzieli to kup sobie auto albo uberem dojeżdżaj.
  • Odpowiedz
pies12347
pies12347
28.03.2026, 12:02:07
  • 17
#przegryw
pies12347 - #przegryw

źródło: temp_file4060373678426425298

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dupxo7
Dupxo7
Dupxo7 28.03.2026, 20:16:05 via Wykop
  • 1
@pies12347: Ale stopy cuchnęły po tych butach, ja pier... W ogóle zajebiste jest to jak wszyscy dookoła ci gadają jak to obuwie dopasowane do stopy jest bardzo ważne dla twojego zdrowia, po czym w kołchozie dostajesz takie g---o do ciężkiej 8 godzinnej tyrki xD. Te buty do niczego się nie nadają, blacha stalowa do połowy stopy, tam gdzie naturalnie palce mają się zaginać przy chodzeniu, co za cwel głupi to
  • Odpowiedz
Dragnipurake
Dragnipurake
28.03.2026, 06:11:41
  • 9
Taka by wystarczyła dla chłopa.

#przegryw
Dragnipurake - Taka by wystarczyła dla chłopa.

#przegryw

źródło: baba

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dupxo7
Dupxo7
Dupxo7 28.03.2026, 11:46:41 via Wykop
  • 1
@Dragnipurake: O kurde, ta laska nagle z d--y zaczęła mi się kiedyś wyświetlać na FB. Nie wiem o co tam chodziło, ale ludzie w komentach pod jej zdjęciami też pisali, że jej posty tak znikąd się u nich pojawiają. Tosia C--------a o ile dobrze pamiętam xd
  • Odpowiedz
Dupxo7
Dupxo7
Dupxo7 27.03.2026, 22:39:59
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dupxo7
Dupxo7
Dupxo7
Autor
27.03.2026, 23:08:13 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
GoldenJanusz
GoldenJanusz
27.03.2026, 18:28:33
  • 113
miłość nie wybiera tych poniżej 175 cm wzrostu, to zupełny przypadek że akurat wybrała tego 2 metry
#przegryw #blackpill #wzrost #zwiazki
GoldenJanusz - miłość nie wybiera tych poniżej 175 cm wzrostu, to zupełny przypadek ż...

źródło: 1000030728

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dupxo7
Dupxo7
Dupxo7 27.03.2026, 22:22:53 via Wykop
  • 8
@GoldenJanusz: Generalnie takim femoidom z niskorosłością, które uganiają się tylko za tymi >190cm, życzę żeby ich synowie urodzili się jako manleci 170 cm, bo matczyne niskorosłe geny przeszły na nich. Matkę to jednak będzie mocno kuło w dupsko do końca życia, że jednak nie oszukała genetyki i ganianie za wzrostakami nie dało nic, a jej syn będzie odrzucany przez 95% panien i ryzyko zostania starym kawalerem wywali w kosmos.
  • Odpowiedz
Cztero0404
Cztero0404
21.03.2026, 20:04:15
  • 20
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dupxo7
Dupxo7
Dupxo7 27.03.2026, 22:12:03 via Wykop
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Dupxo7
Dupxo7
Dupxo7 27.03.2026, 22:02:36
  • 2
Strzeżcie się Panowie #przegryw, bo był względny spokój, ale znowu jakieś sztywniaki z kijem w dupie mają zmianę w moderowaniu vikopu.

JP2GMM
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xhmjmesyxext
xhmjmesyxext
27.03.2026, 10:49:39
  • 5
Jak miałbym pojechać do prostytutki, żeby mnie rozdziewiczyła musiałbym wymyślić powód rodzicom po co jadę do miasta, bo nie wychodzę z domu nigdzie do domu poza pracą i byłoby to dziwne. Powiedziałbym, że jadę do dermatologa z moim atopowym zapaleniem skóry. Nigdy się to nie wydarzy.
#przegryw
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dupxo7
Dupxo7
Dupxo7 27.03.2026, 16:25:35 via Wykop
  • 1
@xhmjmesyxext: jaaaaa... xd
  • Odpowiedz
lappel_du_vide
lappel_du_vide
27.03.2026, 14:37:17
  • 12
#przegryw #vanderfiles #vanderlore
lappelduvide - #przegryw #vanderfiles #vanderlore

źródło: 1774590427092516m

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dupxo7
Dupxo7
Dupxo7 27.03.2026, 16:18:15 via Wykop
  • 2
@Shmuel_Rufeisen: Moja hipoteza: samochody mają obecnie bardziej opływowy kształt i robale nie uderzają w szybę z całym impetem. Jechałem w delegację rok temu jakimś kwadratowym nieopływowym szrotem to miałem całą szybę w glutach robali. Musiałem na stację zjechać i mopem przemyć, bo wycieraczki nie chciały tego "lepiku" ściągać.
  • Odpowiedz
423frewq4f23
423frewq4f23
27.03.2026, 15:43:01
  • 7
Tak często mi powtarzali w kołchozie że w innej pracy będę miał jeszcze gorzej bo jestem beznadziejny że już sam w to wierzę ehhhhh
#przegryw #feels #depresja #kolchoz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dupxo7
Dupxo7
Dupxo7 27.03.2026, 16:12:36 via Wykop
  • 5
@423frewq4f23: Nie wierz w bzdury. Jednego ziomka w kołchozie j----i jak burą sukę, no mobbing masakryczny ze strony współpracowników i kierownictwa. Słyszałem, że po przejściu do innego kołchozu szybko się wdrożył i awansował. Zmienisz otoczenie i nagle wszystko jest ok.
  • Odpowiedz
typowyWykopekMizogin
typowyWykopekMizogin
26.03.2026, 07:43:13
  • 41
Biedne kobiety były wykorzystywane emocjonalnie. Dla chada kobieta nawet p---------a zostanie i nie będzie z tym problemu, a Ty redpillaku dalej rób fikołki i dawaj wmawiać sobie, że masz zły pasek od spodni. Natura
#przegryw #blackpill #natura
typowyWykopekMizogin - Biedne kobiety były wykorzystywane emocjonalnie. Dla chada kob...

źródło: IMG_0053

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dupxo7
Dupxo7
Dupxo7 26.03.2026, 14:16:21 via Wykop
  • 2
@Piter1489: Gdyby nie internet to bym nie wiedział, że laski takie głupie potrafią być. Dać się zapłodnić jakiemuś śmierdzącemu gołodupcowi z Afryki, bo był śniady i często mówił "twoje oczy są jak głębia oceanu" albo inne tego typu bzdety. Może my #przegryw jesteśmy trochę żałośni, ale przy takich kobietach to jesteśmy królami ogarniania życia xD
  • Odpowiedz
Dupxo7
Dupxo7
Dupxo7 23.03.2026, 22:30:04
  • 3
Jedyna (młoda) laska z naszego działu uwielbia eksponować latem swoje wdzięki i w pokoju siedzi w koszulce na ramiączka z wywalonym dekoltem. No chyba, że do pokoju wchodzę ja, wtedy natychmiast się zakrywa i zaczyna ubierać (✌ ゚ ∀ ゚)☞ Nie dla #przegryw takie widoki, dla starych obślinionych Januszy to. Dowiedzione empirycznie wiele razy - gada z Januszami przez 2 godziny roznegliżowana, wchodzę ja i zaczyna się
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Macuga_
Macuga_
23.03.2026, 22:32:38 via Wykop
  • 4
@Dupxo7: wstydzi się czyli leci na Ciebie ok 0ski
  • Odpowiedz
Dupxo7
Dupxo7
Dupxo7 23.03.2026, 19:53:10
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qullion
Qullion
23.03.2026, 19:56:08 via Wykop
  • 0
@Dupxo7: istnieje to tylko dlatego bo niektórzy nie potrafią odebrać maila.
  • Odpowiedz
xmas78
xmas78
23.03.2026, 20:40:34 via Wykop
  • 1

Komentarz usunięty przez autora Wpisu

Dupxo7
Dupxo7
Dupxo7 23.03.2026, 17:56:01
  • 10
Czym jest funkcja mulczowania i na czym polega jej potęga? #parkside #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zawadson
Zawadson
23.03.2026, 18:35:47 via Wykop
  • 7
@Dupxo7: co ty taki chytry na koszenie?
  • Odpowiedz
Dupxo7
Dupxo7
Dupxo7 15.03.2026, 12:11:44
  • 9
50% licealnych par na mieście xDDD #humorobrazkowy #heheszki
Dupxo7 - 50% licealnych par na mieście xDDD #humorobrazkowy #heheszki

źródło: 1000001509

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dupxo7
Dupxo7
Dupxo7 14.03.2026, 18:03:47
  • 2
R---------a mnie już to jak ludzie narzekają na #szkola , że zabija kreatywność i w ogóle wszystko w szkole trzeba robić wg "klucza". Przepraszam bardzo, a jak jest w następnym etapie życia, czyli w pracy? W 90% zawodów, zwłaszcza w biurowych i #korposwiat, to przecież myślenie abstrakcyjne, robienie czegoś innym sposobem jest nie tylko niemile widziane, ale nierzadko surowo zabronione. W #pracbaza masz same "instrukcje,
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fredi_Kamionka_Gmina_Burzenin
Fredi_Kamionka_Gmina_Burzenin
14.03.2026, 18:18:06 via Wykop
  • 1
@Dupxo7: ludzie chcieliby żeby ich dzieci miały pracę w której wymaga się krytycznego myślenia. Są takie.
  • Odpowiedz
telegazeciarz
telegazeciarz
17.03.2026, 05:23:22 via Wykop
  • 0
@Dupxo7: no poniekąd to prawda... i pewnie w dużej mierze. To gdzie się ma/miało więcej swobody (szkoła czy praca), to już zależy od konkretnego przypadku. U siebie widzę podobnie - szkoła miała przygotować do trzymania się schematycznego podejścia w pracy. I też ogólnie do schematyczności życia. Zwykła biorobotyka. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Dupxo7
Dupxo7
Dupxo7 06.03.2026, 10:14:15
  • 1
Miałem dziś popracować uczciwie do około 14, ale tak patrzę to wszyscy w biurze się opieprzają już od samego przyjścia. Jeden plotkuje z jakąś laską już 1.5 godziny, inni jedzą śniadanie i piją kawę przez 2 godziny, a na to wszystko niby patrzy siedzący zaraz obok kieras. A w dupie, nie będę normy zawyżał, czuję się rozgrzeszony. #pracbaza #korposwiat
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Perkelev
Perkelev
06.03.2026, 10:24:07 via Android
  • 2
@Dupxo7 jeśli wejdziesz między wory, musisz śmierdzieć jak i one.
  • Odpowiedz
razdwatrzy55
razdwatrzy55
razdwatrzy55
06.03.2026, 10:58:29 via Wykop
  • 0
@Dupxo7: pamiętam jak byłem swiezakiem w januszexie i dwóch innych świeżakow nie było przy biurkach to mówię dobra też idę na przerwę i poszedłem na przerwę, a się okazało że oni poszli na jakieś spotkanie i czekali na mnie( dostałem zaproszenie na prywatnego maila)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 15
  • Strona 10 z 15
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 28.10.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 20.07.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia