Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko107
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
CptPrice

CptPrice

Dołączył 7 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1219
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 1219
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 0
d.....k
konto usunięte 20.12.2022, 22:33:43
  • 3
#odyn i prysznic w busie, matkobosko... Rozumiecie co się dzieje?

Ciekawe czy #korsir ma jakieś uprawnienia hydrauliczne?

(⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CptPrice
CptPrice 24.12.2022, 16:01:23
  • 0
@ArchDelux: > dedik odbiera, jak ktoś se umywalkę podłączy albo kibel w Renault Master?

*sobie
  • Odpowiedz
M.....k
M.....k
konto usunięte 16.12.2022, 10:12:09
  • 344
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CptPrice
CptPrice 16.12.2022, 16:14:06
  • 1
@GwaltowneWypaczenieCzasoprzestrzeni:

chciał zaoszczędzić całe pół sekundy życia


Czyli dokładnie tyle, ile @
  • Odpowiedz
Barabarabasz7312
Barabarabasz7312
06.12.2022, 05:42:49 via Android
  • 148
-A kaszel suchy czy mokry?
- Jeden Hooj, daj sraluchowi herbapekt
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CptPrice
CptPrice 06.12.2022, 11:22:00
  • 1
@Barabarabasz7312: dodajmy, że lektorem w tej reklamie jest Pan Odija ( ͡° ͜ʖ ͡°) #wiedzmin3
  • Odpowiedz
Zaczytanaa
Zaczytanaa
29.11.2022, 00:44:30
  • 2321
Też tak macie? xD
Zaczytanaa - Też tak macie? xD

źródło: comment_16696826581bekD0fuiy9iqPDjjO0Jny.jpg

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CptPrice
CptPrice 29.11.2022, 04:19:56
  • 0
@Kluskislaskie: zawsze możesz mieć mnie, ja zawsze chętnie o-------ę coś na ciepło ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
CptPrice
CptPrice 18.11.2022, 15:37:09
  • 1214
Czy domowemu burgerowi wolowemu, z własnoręcznie robionymi bułkami, konfiturą z czerwonej cebuli, serem, boczkiem i warzywami wolno plusa?
#gotujzwykopem #foodporn #gotowanie #kuchnia
CptPrice - Czy domowemu burgerowi wolowemu, z własnoręcznie robionymi bułkami, konfit...

źródło: comment_1668785816f0sx3YMqqYoYwZzFu7PUFq.jpg

Pobierz
  • 102
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CptPrice
CptPrice
Autor
18.11.2022, 15:50:36
  • 0
@lktr1: zwykła patelnia z grubym dnem, 3 minuty na stronę, bo gruby skurczybyk, wyszedł medium-rare
  • Odpowiedz
CptPrice
CptPrice
Autor
18.11.2022, 15:52:00
  • 2
@black-kitsune: jutro powtórka, mam jeszcze prawie 300g mięsa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
CptPrice
CptPrice
Autor
18.11.2022, 17:45:15
  • 1
@murdoc: @ArchDelux: on jest wysoki tylko do zdjęcia. Jak weźmie się go w łapę i lekko przyciśnie (jednocześnie małymi palcami trzymając za tył) to się nie rozpada i je się go naprawdę wygodnie. Trochę techniki! ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
CptPrice
CptPrice
Autor
18.11.2022, 19:09:24
  • 4
@mbasasello: bułka ma w sobie dużo powietrza i po chwyceniu w łapę robi się bardziej płaska niż samo mięso. Łatwiutko zjedzony cały, aczkolwiek oczywiście, że się ubrudziłem cały na mordzie.
  • Odpowiedz
CptPrice
CptPrice
Autor
18.11.2022, 19:18:19
  • 1
@Gamtaro2:

Jak zrobiłeś konfiturę z czerwonej cebuli?

Kilogram czerwonej cebuli obrałem, pokroiłem w piórka, choć właściwie możesz jak chcesz. Na patelnię na łyżce oleju, podsmażyłem/poddusiłem z sola, pieprzem, cukrem, octem balsamicznym przez około 45 minut. Te dwie ostatnie przyprawy tak naprawdę wedle uznania. Ja dałem raczej więcej cukru, niż octu.
  • Odpowiedz
CptPrice
CptPrice
Autor
18.11.2022, 20:27:26
  • 3
@piteross: @Inglouriousbasterd:
buły zrobione z tego przepisu: https://aniagotuje.pl/przepis/bulki-do-burgerow
Mi akurat wyszedł z domu sezam, więc zrobiłem bez
  • Odpowiedz
CptPrice
CptPrice
Autor
18.11.2022, 20:30:37
  • 1
Usunąłbym tę roszponkę i dałbym normalną sałatę.

Bułki dobre wyszły, czy lepsze te sklepowe?


@maciss: wyszły bardzo dobre, zdecydowanie smaczniejsze niż sklepowe
  • Odpowiedz
CptPrice
CptPrice
Autor
18.11.2022, 20:51:34
  • 1
masz usta w pionie?


@jacjag: banana albo paluszki też jesz w poziomie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
CptPrice
CptPrice
Autor
18.11.2022, 21:28:35
  • 0
mam takie pytanie niezwiązane z tematem. Jak dodać wpis ze zdjęciem, które jest od razu widoczne i nie wymaga klikania, aby go zobaczyć? A burger 1 klasa. narobiłeś mi smaka i kupiełm składniki


@Pan_Kerfus: miło mi to czytać, powodzenia z burgerkiem!
Co do zdjęcia, to z tego co wiem, będziesz miał taką możliwość jak pobędziesz trochę na tym wspaniałym portalu i przestaniesz być zielonką
  • Odpowiedz
CptPrice
CptPrice
Autor
19.11.2022, 14:22:59
  • 0
@KulfonToPrzyMnieModel:

wygląda obrzydliwie ( ͡° ʖ̯ ͡°)


A co byś poprawił?
  • Odpowiedz
Sandrinia
Sandrinia
09.11.2022, 07:00:43
  • 220
Piękne ząbki. Dbajcie o zęby swoje i swoich kitków
#koty #pokazkota
Sandrinia - Piękne ząbki. Dbajcie o zęby swoje i swoich kitków
#koty #pokazkota

źródło: comment_16679772415ToBSmsWD30dQPbQYQ3Gmw.jpg

Pobierz
  • 76
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CptPrice
CptPrice 09.11.2022, 08:38:53
  • 7
@Sandrinia: aj Jezus Maria, już myślałem, że się polubimy, ale tą suchą karmą i to w dodatku dosypywaną raz na tydzień przekreśliłaś naszą przyszłą relację ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
CptPrice
CptPrice 09.11.2022, 08:44:26
  • 2
@Sandrinia: ok, to przepraszam, zesrałem się niepotrzebnie
  • Odpowiedz
Kreek
Kreek
07.11.2022, 04:04:28
  • 112
#szkola #nostalgia #feels #kiedystobylo #dziendobry
Kreek - #szkola #nostalgia #feels #kiedystobylo #dziendobry

źródło: comment_16677938669GBBs3jBpXoVmKpbwAKk0D.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CptPrice
CptPrice 07.11.2022, 07:08:37
  • 59
@Kreek: jakim cudem to jest codziennie w gorących #pdk
  • Odpowiedz
black-kitsune
black-kitsune
27.10.2022, 06:53:33
  • 22
@01101010_01100001 zdążyłeś usunąć swój wpis, ale że totalnie zepsułeś mi nim mój poranny nastrój, to nie zostawię tego w spokoju

ten wpis jest obrzydliwy i zastanawia mnie jak w ogóle do tego doszło, że osoba pałająca taką antysympatią do zwierząt w ogóle je ma

ZDROWY KOT BEZ PROBLEMÓW BEHAWIORALNYCH NIE ZAŁATWIA SIĘ POZA KUWETĄ
black-kitsune - @01101010_01100001 zdążyłeś usunąć swój wpis, ale że totalnie zepsułe...

źródło: comment_1666853195cDX1Zy4zC63coK2CRIzPnE.jpg

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CptPrice
CptPrice 27.10.2022, 07:20:45
  • 6
@helga-von-klusken: ale chyba zgodzisz się, ze OP od kota jest p----------y i nie powinien w ogóle brać kota pod opiekę, skoro powstał taki wysryw?
  • Odpowiedz
CptPrice
CptPrice 27.10.2022, 07:40:12
  • 9
@helga-von-klusken:

On nie rozumie kota, kot nie rozumie jego


Problem w tym, ze on nie chce zrozumieć kota tak, by żyło się lepiej i jemu, i kotu. Po tym wpisie jestem skłonny uwierzyć ze albo go bije, albo zacznie, bo przecież SIERSCIUCH SIĘ NIE SŁUCHA
  • Odpowiedz
CptPrice
CptPrice 27.10.2022, 07:44:19
  • 3
@01101010_01100001: a nie myślałeś, żeby skorzystać z pomocy osoby, która zna się na kotach i potrafilaby, przy odrobinie Twojej chęci, zrobic tak, by kotu i Tobie było dobrze?
  • Odpowiedz
CptPrice
CptPrice 27.10.2022, 07:52:23
  • 6
Fajne myślenie, to nie kot jest z-----y, tylko pancio bije xd


@ImbaJakichMalo:

Tylko ze to „z------e” kota można jeszcze naprawić, na OPa już za późno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
CptPrice
CptPrice 27.10.2022, 07:58:35
  • 6
@RAMBOnaBOSO: dobra, albo łykam zarzutki, albo bym was wszystkich zutylizował psychopaci xD
  • Odpowiedz
CptPrice
CptPrice 27.10.2022, 08:07:50
  • 4
@01101010_01100001: nie zadawałem takiego pytania. Czekam natomiast na odpowiedź na pytanie, czy nie chciałbyś poszukać pomocy u specjalisty, behawiorysty.
  • Odpowiedz
CptPrice
CptPrice 27.10.2022, 08:08:44
  • 5
@01101010_01100001: i nie nasram ci do łóżka, bo i tak nie będziesz umiał tego odczytać
  • Odpowiedz
CptPrice
CptPrice 27.10.2022, 08:12:48
  • 4
@01101010_01100001: ale to ciekawe, ze kociaże nie narzekają na koty, bo nie maja na co. Kot robi dokładnie to, czego właściciel oczekuje i odwrotnie. A półgłówki biorące zwierze pod opiekę nie umieją problemu chociażby wygooglować i znaleźć rozwiązania
  • Odpowiedz
CptPrice
CptPrice 27.10.2022, 08:20:26
  • 3
@01101010_01100001: A swojemu purchlakowi poświęcasz uwagę czy dajesz tablet i niech się zajmie sobą?
  • Odpowiedz
CptPrice
CptPrice 27.10.2022, 09:22:22
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
CptPrice
CptPrice 27.10.2022, 09:23:59
  • 0
No i usunął konto ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Przegiolem co?
  • Odpowiedz
black-kitsune
black-kitsune
26.10.2022, 09:24:01
  • 237
supernowoczesny monitoring osiedlowy kosztujący jedyne parę saszet i trochę głasków, polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#koty #kot #kitku #pokazkota
black-kitsune - supernowoczesny monitoring osiedlowy kosztujący jedyne parę saszet i ...

źródło: comment_1666776219ho87ljYVByRI7CEm7B4E28.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CptPrice
CptPrice 26.10.2022, 15:28:56
  • 1
@black-kitsune: siatka na balkonie? Jak tak można ograniczać kitkowi życie #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
CptPrice
CptPrice 26.10.2022, 06:37:56
  • 47
#koty
W nawiązaniu do wpisu

https://www.wykop.pl/wpis/68443775/koty-pokazkota-zegnaj-mini-oby-ci-bylo-lepiej-za-t/243298271

chciałbym wszystkich przestrzec przed wypuszczaniem kotów na zewnątrz. Autor posta @Yamikaze usunął mój komentarz, wiec musiałem stworzyć ten wpis.
Otóż kot z tego wpisu, jak i dwa poprzednie (sic!) zostały potrącone przez samochód. Ile jeszcze kotów stracisz dzbanie przez swoją głupotę, zanim zorientujesz się, że wypuszczanie ich na dwór jest równoznaczne z ich zabiciem?
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CptPrice
CptPrice
Autor
26.10.2022, 06:59:46
  • 4
@Yamikaze: ale jak uciekał? Przez zamknięte okna i drzwi? A pisałeś na jakichś lokalnych grupach, że znalazłeś kota?
  • Odpowiedz
CptPrice
CptPrice
Autor
26.10.2022, 07:09:49
  • 44
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
CptPrice
CptPrice
Autor
26.10.2022, 08:15:14
  • 1
@Ziom166: zabawne, ze akurat ty piszesz o problemach emocjonalnych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
CptPrice
CptPrice
Autor
26.10.2022, 11:02:22
  • 1
@wszystko_wiem: a wystarczyło przewidzieć, że kot w fazie zoomies może latać po ścianach i strącić rzeczy potencjalnie niebezpieczne dla niego. Podobnie łatwo powiedzieć, że kot uciekł przez uchylone okno, a wystarczy zamontować takie specjalne kratki. Podobnie z zabezpieczeniem balkonu. Na tym polega odpowiedzialność. Bierzesz zwierzaka, odpowiadasz za niego i przewidujesz takie rzeczy. Poleć swojemu znajomemu roślinkę, mniejsza strata.
  • Odpowiedz
CptPrice
CptPrice
Autor
26.10.2022, 11:26:54
  • 0
@TheLizardKing: a po co mam brać odpowiedzialność za zwierze i wypuszczać je, nie widząc czy nie wpadnie pod samochód albo nie zostanie zagryzione?
  • Odpowiedz
CptPrice
CptPrice
Autor
26.10.2022, 12:04:32
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
CptPrice
CptPrice
Autor
26.10.2022, 13:50:32
  • 0
@TheLizardKing: twoi rodzice nie powinni byli się rozmnażać
Wystarczy smieciu, ze wychodzisz z psem na długi spacer i niepotrzebny ogród. Z reszta, komu ja to tłumacze. Pewnie jakbys miał psa, wypuszczałbys go na ogród i miał w niego w------e. Ale dobrze, ze masz ten ogród, masz gdzie hasać :)
  • Odpowiedz
CptPrice
CptPrice
Autor
26.10.2022, 13:52:26
  • 3
@ZenujacaDoomerka: właśnie zauważyłem, że z tymi psychopatami nie ma dyskusji. Trudno, świata nie zmienię, szkoda tylko zwierząt
  • Odpowiedz
CptPrice
CptPrice
Autor
26.10.2022, 13:58:28
  • 2
@TheLizardKing: jebnij sobie browarka, to ci wychodzi najlepiej. I błagam, nie rozmnażaj sie, dzięki
  • Odpowiedz
Yamikaze
Yamikaze
25.10.2022, 16:07:44 via iOS
  • 278
#koty #pokazkota
Żegnaj Mini, oby Ci było lepiej za tęczowym mostem :/
Yamikaze - #koty #pokazkota 
Żegnaj Mini, oby Ci było lepiej za tęczowym mostem :/

źródło: comment_1666714063Pi2EcONC0aHAGtv9qRBtZC.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CptPrice
CptPrice 25.10.2022, 20:46:33
  • 0
@Yamikaze: czyżby potrącona przez samochód?
  • Odpowiedz
Miecz12
Miecz12
13.10.2022, 16:35:57
  • 95
Jak powinna wyglądać serialowa Triss Merigold
#seriale #rodsmoka #houseofthedragon #wiedzmin
Miecz12 - Jak powinna wyglądać serialowa Triss Merigold
#seriale #rodsmoka #houseoft...

źródło: comment_1665678950mfzJ3of3rYmzlvAt6BS5HW.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CptPrice
CptPrice 14.10.2022, 03:30:52
  • 0
@motokate:

Dla mnie ona wygląda jak Alina z Miodowych Lat i strasznie mnie to rozprasza.


Nienawidzę Cię ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
konserwix
konserwix
29.09.2022, 05:54:00 via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
#pracbaza #praca punkt 8 wpadam do roboty i kręcę imbe z babką, która pracuje 4 miechy, wszystkim wydaje polecenia i myśli, że jest gurwa kierowniczką ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CptPrice
CptPrice 29.09.2022, 06:37:39
  • 0
@konserwix: zapomniałeś dodać, że ty pracujesz miesiąc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
fasttaker
fasttaker
19.09.2022, 13:31:59 via Android
  • 646
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CptPrice
CptPrice 19.09.2022, 17:46:06
  • 456
@AlienFromWenus: >wciskają paluchy w otwór do oddawania moczu
CptPrice - @AlienFromWenus: >wciskają paluchy w otwór do oddawania moczu

źródło: comment_1663609561wgHNvjmTypGyhqqFLrTUJV.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Opanek2246
Opanek2246
Opanek2246
10.09.2022, 18:40:38 via iOS
  • 6
A to zwyciestwo powinni zadedykowac wszystkim antysiatkarskim uzytkownikom serwisu wykop.pl. Az Wam #mecz zataguje :* Jeszcze jutro wygrac i bella. Ale Janusz nadal do odstrzalu xD #siatkowka
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CptPrice
CptPrice 10.09.2022, 18:44:52
  • 1
@Opanek2246: coś nie możemy znaleźć dobrego rozgrywającego :/ szkoda, że Grzesiu nie ma wzrostu na bycie pierwszym
  • Odpowiedz
CptPrice
CptPrice 08.09.2022, 15:41:17
  • 2
działa wam strims? mi się ciągle odświeża strona i nie mogę włączyć ani playera SD, ani HD ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#siatkowka
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xHaustedd
xHaustedd
08.09.2022, 16:23:05
  • 0
@CptPrice: Już dodali nowego streama.
  • Odpowiedz
k.....i
konto usunięte 08.09.2022, 16:23:08
  • 0
@CptPrice: mi też się zacina i odświeża
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • Strona 7 z 11
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 02.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 18.09.2022

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 12.06.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking