jest tu ktos kto pracuje na ciężarówkach? robie obecnie kurs na C (razem z kwalifikacją) i zastanawiam się w czym warto bedzie szukać pracy... myślę nad wywrotkami (koleś z kursu strasznie polecał chłodnie)...z czasem mam zamiar zrobić c+e i adr.. #kierowcy #ciezarowki #praca

mozis









