Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko199
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
CashStacker
CashStacker

CashStacker

Dołączył 2 lata i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2326
  • Znaleziska 397
  • Mikroblog 1929
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 0
  • Dodane (93)
  • Komentowane (366)
  • Plusowane (1470)
AgentGRU
AgentGRU
16 godz. i 17 min temu
  • 26
Alimenty to pasjaa
#sebcel
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
123_
123_
14 godz. i 3 min temu via Wykop
  • 11
@AgentGRU: Faza maniakalno- red-pillowa soon
123_ - @AgentGRU: Faza maniakalno- red-pillowa soon
  • Odpowiedz
Geralt678
Geralt678
14 godz. i 23 min temu
  • 63
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

10procent
10procent
14 godz. i 20 min temu via Wykop
  • 75
@Geralt678: a tam pie…lisz. Jest po prostu za biedny, taki Majtczak ten od wypadku na autostradzie jakoś przystojniejszy od niego dużo nie jest, nawet podobny a „se znalazł” ładną dentystkę.
  • Odpowiedz
10procent
10procent
14 godz. temu via Wykop
  • 58
@Polski_Polak_Z_Polski_PL: siedzą jeszcze scamerzy, którzy tylko czekają na takich desperatów i piszą do nich z fake kont lasek o blika
  • Odpowiedz
why1sthat
why1sthat
16 godz. i 16 min temu
  • 629
Tak mi wyskoczyl filmik, za czasow Bidena jak mowil ze beda bronic kazdy kawalek nato, o jednosci krajow i o tym jakim zbrodniarzem jest putin. Masakryczne jak to sie wszystko zmienilo przez te 3 lata. Ile jeden psychicznie chory czlowiek jest w stanie zniszczyc na calym swiecie #polityka
why1sthat - Tak mi wyskoczyl filmik, za czasow Bidena jak mowil ze beda bronic kazdy ...

źródło: 1000045680

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aldona_Lipska
Aldona_Lipska
16 godz. i 8 min temu via Wykop
  • 482
@why1sthat: wybory prawusów zawsze maja katastrofalne skutki
  • Odpowiedz
pozdroxxx666
pozdroxxx666
15 godz. i 14 min temu via Wykop
  • 224
@why1sthat: niby spoko, ale przynajmniej teraz jest zgoda w Europie, że trzeba wreszcie liczyć na siebie.
  • Odpowiedz
Ruchenstein-Boltzman
Ruchenstein-Boltzman
przedwczoraj, 11:33:29
  • 65
Julii współczujemy bycia w toksycznym związku z emocjonalną apodyktyczną pijawką - mamusią.
#loveisblind #loveisblindpolska
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

splinter96
splinter96
przedwczoraj, 13:39:06
  • 863
Znaczy co, ciągłe włażenie w dupę Trumpowi przez pisowców nie przynosi żadnych wymiernych korzyści dla naszego kraju? Ja w szoku.
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #usa #trump
splinter96 - Znaczy co, ciągłe włażenie w dupę Trumpowi przez pisowców nie przynosi ż...

źródło: 1000028091

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aldona_Lipska
Aldona_Lipska
przedwczoraj, 13:51:29 via Wykop
  • 385
@splinter96: to zdjęcie wiele tłumaczy. Trump gdzieś łapą pokazuje, nawet na Batyra nie patrzy a ten debil stanął...jak debil, może mu Trump patyka rzucił: Nałroki, aport!
Aldona_Lipska - @splinter96: to zdjęcie wiele tłumaczy. Trump gdzieś łapą pokazuje, n...

źródło: 1000019107

Pobierz
  • Odpowiedz
johann_10
johann_10
przedwczoraj, 13:51:44 via Wykop
  • 390
@splinter96: pięknie pomarańczowy orangutan szcza na Nałrokiego xD
  • Odpowiedz
lumpenproletariat
lumpenproletariat
19.05.2026, 00:50:18
  • 221
Jezu, co tam się dzieje?!!!

#bekazpisu #bekazprawakow #polityka #tvrepublika
lumpenproletariat - Jezu, co tam się dzieje?!!! 

#bekazpisu #bekazprawakow #polityka...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

regularne_ekspresje
regularne_ekspresje
19.05.2026, 02:24:34 via Wykop
  • 32
@lumpenproletariat: dobrze, że miał majty na sobie
  • Odpowiedz
100piwdlapiotsza
100piwdlapiotsza
19.05.2026, 04:32:47 via Android
  • 87
@lumpenproletariat: byla gruba impreza
100piwdlapiotsza - @lumpenproletariat:  byla gruba impreza

źródło: 1000056018

Pobierz
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
18.05.2026, 20:30:37
  • 531
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #tvrepublika
splinter96 - #polityka #bekazpisu #bekazprawakow #tvrepublika

źródło: 1000027948

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

barman84
barman84
barman84
18.05.2026, 21:26:15 via Wykop
  • 33
@splinter96: i nowe kajdanki
  • Odpowiedz
lumpenproletariat
lumpenproletariat
19.05.2026, 00:15:12 via Wykop
  • 19
@splinter96: Świniak w takich tanich szmatach na pewno nie będzie chodził
  • Odpowiedz
jast
jast
18.05.2026, 18:10:51
  • 655
Co tam kacapki, dzwięk syren alarmów lotniczych jakoś nagle przestał być strasznie zabawny?
#rosja #wojna #ukraina #ruskimir
jast - Co tam kacapki, dzwięk syren alarmów lotniczych jakoś nagle przestał być stras...
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Michal9788
Michal9788
18.05.2026, 18:21:43 via Wykop
  • 557
@jast: U nich syrena pewnie nie wyje bo ukradli
  • Odpowiedz
czerstwy_swierszcz
czerstwy_swierszcz
18.05.2026, 19:00:09 via Wykop
  • 177
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
banzi
banzi
18.05.2026, 07:55:04
  • 733
Nie ma bata. Nie zostane z tym sam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polityka #pis #bekazpisu
banzi - Nie ma bata. Nie zostane z tym sam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polityka #pis #bekazpisu

źródło: image

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pozdroxxx666
pozdroxxx666
18.05.2026, 08:01:00 via Wykop
  • 776
@banzi: z tą śmieszna Radą Pokoju jedno jest pewnie - Tusk znów miał rację.
  • Odpowiedz
PokemonowyRambo
PokemonowyRambo
18.05.2026, 08:03:40 via Wypiek
  • 331
@banzi czyli trzeba było ile tam wpisowego dać i dać się nabrać na scam geopolityczny pomarańczowej małpy?
  • Odpowiedz
lskx
lskx
18.05.2026, 00:09:28
  • 33
#raportzpanstwasrodka
w tej kuchni, wartej 27k USD za sam koncept rodzą się najlepsze potrawy w Azji Południowo-Wschodniej.

Wszelkie skojarzenia z burgerem z 1994r. w Domu Wczasowym Wodnik w Wejcherowie są przypadkowe.
lskx - #raportzpanstwasrodka 
w tej kuchni, wartej 27k USD za sam koncept rodzą się n...

źródło: obraz

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kamboszambo
kamboszambo
18.05.2026, 00:59:11 via Wykop
  • 26
@lskx:
Co wydarzylo sie w domu wczasowym wodnik i jakie mialo to znaczenie dla polskiej historii wspolczesnej? W 1994 w domu wczasowym wodnik pierwsze gastronomiczne szlify pobieral marcin frejer. W okresie letnim to wlasnie tam zawedrowala grupa kolonijna dzieci w ktorej znajdowal sie billy menago. Zatrucie pokarmowe jakiego doswiadczyl doprowadzilo do fazy zero wojny na tagu wykop pl. Nigdy nie dowiemy sie jak wygladalby swiat gdyby Marcin nauczyl sie utrzymywac
kamboszambo - @lskx:
Co wydarzylo sie w domu wczasowym wodnik i jakie mialo to znacze...

źródło: IMG_2215

Pobierz
  • Odpowiedz
oesucotusieodwala
oesucotusieodwala
18.05.2026, 04:19:57 via Wykop
  • 12
@lskx: tej "kuchni" ??
oesucotusieodwala - @lskx: tej "kuchni" ??

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
CyganskiKsiaze
CyganskiKsiaze
18.05.2026, 04:09:23
  • 2028
Pamiętajcie: „Za każdym sukcesem mężczyzny stoi kobieta”
CyganskiKsiaze - Pamiętajcie: „Za każdym sukcesem mężczyzny stoi kobieta”

źródło: IMG_2900

Pobierz
  • 141
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eugeniusz_geniusz
eugeniusz_geniusz
18.05.2026, 04:17:58 via Wykop
  • 2380
@CyganskiKsiaze: stoi i pierdzieli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
qeni
qeni
18.05.2026, 04:26:16 via iOS
  • 2608
@CyganskiKsiaze: musiałem sprawdzić czy nie fale. Nie można być aż tak głupim, żeby nawet w takim momencie deprecjonować swojego chłopa xd
  • Odpowiedz
Vendigoo
Vendigoo
17.05.2026, 08:52:38
  • 83
#raportzpanstwasrodka Gorzka prawda u Gapy 🤷🏻‍♀️ a kierownik zarobiony 😂 nie ma czasu kasować..
Vendigoo - #raportzpanstwasrodka Gorzka prawda u Gapy 🤷🏻‍♀️ a kierownik zarobiony �...

źródło: udziały

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

plac8o
plac8o
17.05.2026, 09:14:23 via Wykop
  • 28
@Marecki85: A w międzyczasie wyzeruje kilka puszek w Cambodii, mu więcej do szczęścia nie potrzeba.
  • Odpowiedz
Dziwny_Dzwiek_Gzymsu
Dziwny_Dzwiek_Gzymsu
17.05.2026, 09:14:24 via Wykop
  • 29
@Vendigoo: Bo to działa na zasadzie schematu Ponziego:
Do Klapken-Hausen przychodzi klient i zamawia -> gapa leci po towar, żeby mieć z czego zrobić zamówienie -> klient zjada i płaci -> gapa leci spłacić zamówienie, z którego zrobił wywar zwany "daniem" -> "zysk z zakontraktowanych posiłków został przeznaczony na działalność operacyjną" (czyli przepicie 50 centów zarobku).
  • Odpowiedz
Lexi20
Lexi20
17.05.2026, 05:37:13
  • 754
XD
#polityka #bekazpisu #kanalzero
Lexi20 - XD
#polityka #bekazpisu #kanalzero

źródło: 1000012702

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LukaszSZCZ
LukaszSZCZ
LukaszSZCZ
17.05.2026, 06:47:46 via Wykop
  • 331
@Lexi20: Piętnaście lat temu zaczytywałem się w jego rozmowach z politykami, w których złośliwie łapał ich za słówka. A okazuje się, że to pospolity cwaniak i kabotyn.
  • Odpowiedz
IksdeHeheh
IksdeHeheh
17.05.2026, 07:10:15 via Wykop
  • 402
@LukaszSZCZ: a mnie zawsze w------ł, nawet kiedy rozmowy były z politykami których nie lubię - to większą odrazę czułem do Mazurka bo przerywał albo zmieniał temat, kiedy nie potrafił sobie poradzić albo interlokutor go zaginął.
  • Odpowiedz
jfrost
jfrost
16.05.2026, 18:24:02
  • 832
#2137
jfrost - #2137

źródło: Untitled

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mkarweta
mkarweta
16.05.2026, 20:51:49 via Android
  • 113
@jfrost: o k---a diabeł
  • Odpowiedz
nilej
nilej
nilej
16.05.2026, 20:56:14 via iOS
  • 43
@jfrost: złoto
  • Odpowiedz
Hole_to_another_universe
Hole_to_another_universe
15.05.2026, 11:15:55
  • 1111
Ciocia Kasia to prawdziwy mąż stanu chłopskiego (a raczej żona). Ciekawe kiedy ja zrzucą że stołka? PiS już pewnie ma gotowy program wyborczy na następne wybory który obieca że nie podniesie się wieku witaminkm a cuckoldy za nim zagłosują #rownouprawnienie #feminizm #rozowepaski #niebieskiepaski #emerytura #polityka
Holetoanother_universe - Ciocia Kasia to prawdziwy mąż stanu chłopskiego (a raczej żo...

źródło: 4d9df59f4de0438eb814328264edf073

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ziomus13
ziomus13
ziomus13
15.05.2026, 11:43:46 via Wykop
  • 331
@Hole_to_another_universe: Jest to poświecenie na które jestem gotów. Mogą przegrać, ale niech to pchną xDDD
  • Odpowiedz
Hole_to_another_universe
Hole_to_another_universe
Autor
15.05.2026, 11:48:01 via Wypiek
  • 915
@ziomus13 ale przecież już to przerabialiśmy. Tusk podwyższył wiek, przegrali wybory, PiS obniżył xD musieliby to zabetonować w konstytucji xd
  • Odpowiedz
czerwonykomuch
czerwonykomuch
15.05.2026, 08:33:45
  • 1196
Uprzejmie przypominam, że Polska jest JEDYNYM KRAJEM UE, w którym wiek emerytalny kobiet i mężczyzn nie jest równy ani nie jest w trakcie zrównywania.

Niestety, takie są skutki wybierania prawactwa i libków do władzy od 20 lat.

Na obecnym etapie prędzej spodziewałbym się podwyższenia wieku emerytalnego dla mężczyzn (np. do 70 lat) i obniżenia dla kobiet (np. do 55) - bo wtedy już na pewno, na sto procent, kobiety zechcą rodzić dzieci.
  • 79
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bpnn
Bpnn
Bpnn
15.05.2026, 08:34:45 via Wykop
  • 529
@czerwonykomuch: nie ma bardziej kukoldzkiego kraju niż Polska.
  • Odpowiedz
czerwonykomuch
czerwonykomuch
Autor
15.05.2026, 08:39:28 via Wykop
  • 470
@Bpnn: to prawda. Najgorsze, że mężczyźni sami to sobie robią. Z jednej strony, w stylu zachodnim, kobiety mają nadaną pełnię praw, z drugiej jednak utrzymujemy potrzebę „ochrony” kobiet w stylu wschodnim. Stąd powstaje obecne status quo - kobiety mają te same prawa, ale mniejsze obowiązki.
  • Odpowiedz
baemaj
baemaj
09.05.2026, 11:41:59
  • 21
ta kazachstanka to jakaś odklejona despotka.
#loveisblindpolska
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

baemaj
baemaj
Autor
09.05.2026, 16:33:43 via iOS
  • 10
@adisoniusz: Kinia pewnie by dała i jeszcze podziękowała za wybór, a Maliczka trochę się wyżywa, szkoda chłopa
  • Odpowiedz
adisoniusz
adisoniusz
09.05.2026, 16:37:27 via Android
  • 13
@baemaj w kolejnych odcinkach maja sie widziec z tymi odrzuconymi to moze podmieni na Kinie
  • Odpowiedz
zupa_z_trupa
zupa_z_trupa
12.05.2026, 12:34:47
  • 394
Dla mnie to jest TOP 1 jeśli chodzi o blackpillowe momenty w całej historii. Nie znajdziecie nic bardziej brutalniejszego.
#przegryw #blackpill
zupaztrupa - Dla mnie to jest TOP 1 jeśli chodzi o blackpillowe momenty w całej histo...

źródło: IMG_5820

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Henson_
Henson_
12.05.2026, 12:36:53 via Wykop
  • 325
@zupa_z_trupa: ta scena jest jak z jakiegos spider mana xd
  • Odpowiedz
pieknylowca
pieknylowca
pieknylowca
12.05.2026, 13:24:44 via Wykop
  • 264
@zupa_z_trupa: Michail, syn lokalnego dewelopera oligarchy z Julija, córka potentata naftowego, brutalnie mogguja Yurija, który za rok dostaje przydział do NBA (next bakhmut assault)
  • Odpowiedz
vladi_putin
vladi_putin
12.05.2026, 10:17:16
  • 494
Warto było kupić żabkę na IPO. Ekspedientka właśnie mi robi darmowego hotdoga po pokazaniu akcji a po jedzeniu idziemy na zapłaczę po odbiór dywidendy. A wy dalej sobie ładujcie w pamięciorzy nawet mi was nie żal

#gielda
vladi_putin - Warto było kupić żabkę na IPO. Ekspedientka właśnie mi robi darmowego h...

źródło: IMG_0928

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
vladi_putin
vladi_putin
Autor
12.05.2026, 10:19:56 via iOS
  • 316
@thisguy1: Dziekuej za zwrócenie uwagi. Jako współwłaściciel nałożę karę.
  • Odpowiedz
xyz_xyz
xyz_xyz
xyz_xyz
12.05.2026, 10:23:03 via Android
  • 213
czemu ta parówa z tyłu po lewej ma taką końcówkę zakrzywioną


@thisguy1: uslyszala o zapleczu i tak jakos
  • Odpowiedz
Amatorro
Amatorro
12.05.2026, 16:13:24
  • 1672
Skubany ale trafił XDDDDD

https://streamable.com/e54kbq

#polityka #bekazpisu #tvpis #republika
Amatorro - Skubany ale trafił XDDDDD

https://streamable.com/e54kbq

#polityka #bekaz...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xyz_xyz
xyz_xyz
xyz_xyz
12.05.2026, 16:23:49 via Android
  • 756
@Amatorro: xDddddddddddddddddd j--------i :D
  • Odpowiedz
murmandamus
murmandamus
murmandamus
12.05.2026, 16:27:09 via iOS
  • 643
@Amatorro: szkoda ze nie dali tego qr kodu na 3/4 lub 2/3 ekranu jeszcze zakiast polowy
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 74
  • Strona 1 z 74
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 16.12.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 10.04.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking