Wczoraj informowałem o końcu członkostwa w partii najsłynniejszego obecnie lekarza w PL
https://wykop.pl/wpis/86517341/koniec-kariery-tego-zawodnika-0-0-lekarz-lekarz100
Dzisiaj słyszałem plotkę, że tą rezygnację to nie składał Dawid, tylko ktoś inny, kto się pod Dawida podszył.
https://wykop.pl/wpis/86517341/koniec-kariery-tego-zawodnika-0-0-lekarz-lekarz100
Dzisiaj słyszałem plotkę, że tą rezygnację to nie składał Dawid, tylko ktoś inny, kto się pod Dawida podszył.


















https://www.instagram.com/seb_drives/
#lekarz #lekarz100k
źródło: image
PobierzObesitologia
Czy jak mówię spasionym ludziom, żeby mniej jedli, bo muszą utrzymać ujemny bilans kaloryczny, to czyni mnie to obesitologiem?