Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko167
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Bredko

Bredko

Dołączył 5 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 12666
  • Znaleziska 248
  • Mikroblog 12418
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 94
operatorkatapulty
operatorkatapulty
operatorkatapulty
17.06.2026, 14:58:26
  • 39
Jakby ktoś się zastanawiał, jak wygląda życie takiego młodego perspektywicznego lekarza to podrzucam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Porsche za 0.5 mln, BMW M3 touring za 0.5 mln
https://www.instagram.com/seb_drives/

#lekarz #lekarz100k
operatorkatapulty - Jakby ktoś się zastanawiał, jak wygląda życie takiego młodego per...

źródło: image

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bredko
Bredko 17.06.2026, 15:21:14 via Android
  • 0
@operatorkatapulty: skąd wiadomo, że to lekarz
  • Odpowiedz
Bredko
Bredko 17.06.2026, 16:02:43 via Android
  • 0
@jacekparowka:
Obesitologia
Czy jak mówię spasionym ludziom, żeby mniej jedli, bo muszą utrzymać ujemny bilans kaloryczny, to czyni mnie to obesitologiem?
  • Odpowiedz
Bredko
Bredko 16.06.2026, 21:13:45
  • 3
Wczoraj informowałem o końcu członkostwa w partii najsłynniejszego obecnie lekarza w PL
https://wykop.pl/wpis/86517341/koniec-kariery-tego-zawodnika-0-0-lekarz-lekarz100

Dzisiaj słyszałem plotkę, że tą rezygnację to nie składał Dawid, tylko ktoś inny, kto się pod Dawida podszył.


@Bredko +5
Koniec kariery tego zawodnika? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#lekarz #lekarz100k #konowalposting #polityka #warszawa
więcej
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dobry-informatyg
dobry-informatyg
16.06.2026, 18:44:41
  • 4
jakiś nędzny pisior, broni teraz w polsat news wysokich pensji lekarzy. Mówi coś takiego:

komu chce pan zabrać? pielęgniarkom które zarabiają 10 tysięcy, czy lekarzom którzy zarabiają 14 tysięcy xDDD

#konowalposting #lekarz100k #bekazpisu
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bredko
Bredko 16.06.2026, 18:58:44 via Android
  • 0
@dobry-informatyg: oczywiście brutto
  • Odpowiedz
Turkotka
Turkotka
16.06.2026, 17:45:24
  • 66
#gielda #xtb
Turkotka - #gielda #xtb

źródło: 26F8A1E7-5670-448C-9424-9AAAE234C0DB

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bredko
Bredko 16.06.2026, 18:35:38 via Android
  • 1
@Turkotka: zacny memik
  • Odpowiedz
PrzodownikPracyZaGrosze
PrzodownikPracyZaGrosze
16.06.2026, 18:01:56
  • 7
Proponuję zabawę, wymień jeden oksymoron, ja zaczynam.

"Uczciwy lekarz"

#lekarz #lekarz100k
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bredko
Bredko 16.06.2026, 18:34:44 via Android
  • 0
@PrzodownikPracyZaGrosze: skromny prawnik
  • Odpowiedz
PossessedPriest
PossessedPriest
PossessedPriest
16.06.2026, 14:00:57
  • 8
Mój znajomy ponad 10lat temu pracował w jakimś banku który się specjalizował w obsłudze lekarzy itp. Pamiętam jak mi opowiadał różne historie o klientach których obsługiwał - podobno pewnego razu miał jakąś lekarz co chciała wziąć jakiś kredyt na 50k na jakieś tam zakupy czy coś - on jej już wypełnia wniosek i pyta na jakie konto będzie chciała gotówkę i pyta czy na te konto gdzie ma 100k - a ona
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bredko
Bredko 16.06.2026, 14:22:38 via Android
  • 1
@PossessedPriest: znajomy sprzedaje auta klasy premium, opowiadał mi , że to jak lekarze znają niuanse modelów, to nawet jego koledzy z pracy tak nie znają. Pracownik wie, że w gamie Audi jest taki i taki model, a klient wie czym się różni wersja standard rok modelowy 2021 i 2022. Oczywiście zakupy za gotówkę
  • Odpowiedz
DoktorMorela
DoktorMorela
DoktorMorela
16.06.2026, 14:05:46
  • 7
Dawidek 1.6mln skończył prywatną medycynę opłaconą przez rodziców. Wykopki myślą ze lekarze z tych uczleni beda obniżać stawki na rynku i tworzyć konkurencję tymczasem to fabryki BANANOW ktorzy potem po znajomościach beda doili szpitale xdd

K---a wiedzialem ze tak bedzie. Jeszcze miesiac temu pisalem o synu Dagmary Kazimierskiej że studiuje medycyne na prywatnej.

Wykopki jak zwykle zaskoczone.

#wykop #lekarz #lekarze #lekarz100k
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bredko
Bredko 16.06.2026, 14:19:49 via Android
  • 0
@DoktorMorela: kto to jest ta Dagmara?
  • Odpowiedz
Milanek93
Milanek93
16.06.2026, 14:16:07
  • 3
#gielda #pzu #lpp Sprzedawać pzu i zadowolić się tym co jest? Kupowane 23 kwietnia. Uśrednić za to LPP jak spadnie na 18k? Co sądzi trybunał tagowy?
Milanek93 - #gielda #pzu #lpp Sprzedawać pzu i zadowolić się tym co jest? Kupowane 23...

źródło: 1000015370

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bredko
Bredko 16.06.2026, 14:16:42 via Android
  • 0
@Milanek93: tak. LPP ma paliwo do odbijania, PZU nie
  • Odpowiedz
Bredko
Bredko 15.06.2026, 20:58:46
  • 5
Koniec kariery tego zawodnika? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#lekarz #lekarz100k #konowalposting #polityka #warszawa
Bredko - Koniec kariery tego zawodnika? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#lekarz #lekarz100k #konowalposti...

źródło: 1000009391

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

makamele
makamele
15.06.2026, 21:09:32 via Wykop
  • 18
@Bredko: Czy podczas składania rezygnacji miał dyżur na sor?
  • Odpowiedz
Yelonek
Yelonek
15.06.2026, 21:10:28 via Wykop
  • 16
Dostał ofertę nie od odrzucenia


@Michael_Jackson_: Woli nadal wyciągać 1,5mln rocznie bez oświadczeń majątkowych
  • Odpowiedz
marcus777
marcus777
15.06.2026, 20:11:06
  • 21
Czytam wasze wpisy o imponujących wynikach typu 150% od początku roku i patrzę na swoje marne 7% (i to po piątkowym odbiciu) z dużym bólem. Mimo jednostkowych pozycji, które zrobiły po 100%, to przez ich wielkość, -10% na innych pożarł cały zysk tych zyskownych.
Opchnąłem MU w szczycie i zebrałem ostatni dołek. Dokupiłem też sndk, nvda, cien (aktualnie strata -6%), lite. Jestem byczo nastawiony na najbliższe tygodnie.
W Polsce zebrałem LPP, a
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bredko
Bredko 15.06.2026, 20:43:40 via Android
  • 0
@marcus777: cooo, zawód inwestor sprzedał LPP??? Jeszcze niedawno mówił, że jakby spadło poniżej 20 k to credo i dobiera
  • Odpowiedz
Umeraczyk
Umeraczyk
15.06.2026, 18:54:56
  • 24
W związku z tym że od 6h jestem inwestorem na #gielda to postanowiłem sprawdzić jak tam moje pieniądze pracują i już widzę pierwsze sukcesy ponieważ jestem aż 6ziko na plusie więc z tej okazji idę odebrać moje darmowe p--o z żabki ʕ•ᴥ•ʔ
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bredko
Bredko 15.06.2026, 19:07:24 via Android
  • 0
@Umeraczyk: 6 zł bliżej do wolności finansowej
  • Odpowiedz
Nadia_
Nadia_
12.06.2026, 08:55:01
  • 0
Pytanie do fanów Wiedzmina 3. Mam nabite w wieśku 190h, gram w Wieśka jak ja to nazywam (w wielu uniwersach). W obecnym uniwersum zrobiłam wszystkie questy z podstawki + dodatki i na sam koniec wzięłam się za zbieranie kart w Gwinta i grę. (wcześniej robiłam to równolegle z zadaniami i nie miałam tego problemu, teraz wiem, żeby nigdy tak nie robić!) Wiele postaci nie żyje albo sobie odeszły i w sumie Redzi
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bredko
Bredko 12.06.2026, 09:22:22 via Wykop
  • 0
@Nadia_: Z tego co pamiętam to karty postaci z questów (np. ten związany z Zoltanem, chyba Natalisa można zdobyć) są nie do zebrania, jeśli nie wykonaszs questa. Innymi słowy Gaunter przepadł
  • Odpowiedz
Bredko
Bredko 15.06.2026, 18:35:29 via Android
  • 0
@Nadia_: przyznaję jestem zaskoczony. Quest też został zaliczony?
  • Odpowiedz
Bredko
Bredko 15.06.2026, 18:46:06 via Android
  • 0
@Nadia_: ciekawe. Dzięki za zawołanie
  • Odpowiedz
mimik739
mimik739
15.06.2026, 16:46:36
  • 3
#gielda

Kiedyś na tym tagu bylo jakos fajniej hmm albo mi sie wydaje
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bredko
Bredko 15.06.2026, 16:53:36 via Android
  • 12
@mimik739: bo były spadki
  • Odpowiedz

1503

Czarne chmury nad lekarzem

Czarne chmury nad lekarzem

W poniedziałek złożyliśmy do prokuratury zawiadomienie o podejrzeniu opuszczenia dyżuru - powiedział rzecznik NIL (Naczelna Izba Lekarska). Pora się wziąć za oszustów...

konkarne
z
money.pl
dodany: 15.06.2026, 07:56:50
  • 172
  • #
    polska
  • #
    nfz
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    lekarz
  • #
    szpital
  • #
    pieniadze
Bredko
Bredko 15.06.2026, 16:50:01 via Android
  • 7
@PolakRodakAfrykaner: nieznajomość języka i dosyć watpliwą nostryfikację dyplomu
ParadygmatYT
ParadygmatYT
15.06.2026, 16:23:52
  • 31
#gielda Witam od jakiej kwoty zaczyna się osoba z lekką nadwagą?
ParadygmatYT - #gielda Witam od jakiej kwoty zaczyna się osoba z lekką nadwagą?

źródło: image

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bredko
Bredko 15.06.2026, 16:44:11 via Android
  • 1
@ParadygmatYT: 100 000 przebite, jesteś spaślakiem, co buja nasdakiem
  • Odpowiedz
squanchySquanch
squanchySquanch
15.06.2026, 16:38:14
  • 33
Kiedyś na tagu była taka edycja w której głosowaliśmy na najlepszą spółkę GPW, może czas na nową edycję 2026? Niech ktoś...

#gielda #niechktos
squanchySquanch - Kiedyś na tagu była taka edycja w której głosowaliśmy na najlepszą ...

źródło: gpw

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bredko
Bredko 15.06.2026, 16:42:44 via Android
  • 39
@squanchySquanch: ciekawe czy tym razem Dino też tak daleko zajdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Lardor
Lardor
15.06.2026, 16:29:27
  • 4
KANDYDAT NA PREZYDENTA WRZUCA ZDJĘCIE JEDNOSTKI WOJSKOWEJ.

Wantuch wrzucił zdjęcie jednostki wojskowej na fb. Dosłownie kilka metrów obok ma tabliczkę z zakazem fotografowania. Takich miejsc nie można fotografować ani tym bardziej wrzucać ich zdjęć do internetu. Wypadało by żeby „kandydat” na prezydenta wiedział takie rzeczy.

#krakow
Lardor - KANDYDAT NA PREZYDENTA WRZUCA ZDJĘCIE JEDNOSTKI WOJSKOWEJ. 

 Wantuch wrzuci...

źródło: 1000094663

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bredko
Bredko 15.06.2026, 16:30:52 via Android
  • 4
@Lardor: mało tego, typ jest prawnikiem po UJ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

4172

W trakcie dyżurów występował w telewizji i sesjach rady dzielnicy

W trakcie dyżurów występował w telewizji i sesjach rady dzielnicy

Tak zarabia się 1.6 miliona złotych rocznie jeśli jest się lekarzem i radnym PO: Wizyty w telewizji, udział w sesji rady dzielnicy oraz polityczne spotkania wszystko w dniach, w których pełnił dyżury.

eMWu12
z
zero.pl
dodany: 15.06.2026, 06:43:11
  • 420
  • #
    polska
  • #
    medycyna
  • #
    lekarz
  • #
    zdrowie
  • #
    wydarzenia
Bredko
Bredko 15.06.2026, 15:10:28 via Android
  • 0
@lewoprawo: +1
Kukoldinho
Kukoldinho
15.06.2026, 10:44:32
  • 6
przez wzrost przegrałem życie (182cm)

#p0lka #tinder #przegryw #blackpill
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bredko
Bredko 15.06.2026, 10:47:09 via Wykop
  • 2
@Kukoldinho: to nawet nie jest średni
  • Odpowiedz
Geralt678
Geralt678
13.06.2026, 16:10:37
  • 24
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bredko
Bredko 13.06.2026, 16:13:41 via Android
  • 1
@Geralt678: pytała o dowody na niewinność Gomeza?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 14
  • Strona 3 z 14
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 09.06.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 09.06.2021

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 08.06.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking