Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko111
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Bredko

Bredko

Dołączył 5 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 12664
  • Znaleziska 248
  • Mikroblog 12416
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 94
  • Dodane (53)
  • Komentowane (1277)
  • Plusowane (11086)
Bredko
Bredko 16.06.2026, 21:13:45
  • 3
Wczoraj informowałem o końcu członkostwa w partii najsłynniejszego obecnie lekarza w PL
https://wykop.pl/wpis/86517341/koniec-kariery-tego-zawodnika-0-0-lekarz-lekarz100

Dzisiaj słyszałem plotkę, że tą rezygnację to nie składał Dawid, tylko ktoś inny, kto się pod Dawida podszył.


@Bredko +5
Koniec kariery tego zawodnika? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#lekarz #lekarz100k #konowalposting #polityka #warszawa
więcej
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bredko
Bredko 15.06.2026, 20:58:46
  • 5
Koniec kariery tego zawodnika? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#lekarz #lekarz100k #konowalposting #polityka #warszawa
Bredko - Koniec kariery tego zawodnika? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#lekarz #lekarz100k #konowalposti...

źródło: 1000009391

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

makamele
makamele
15.06.2026, 21:09:32 via Wykop
  • 18
@Bredko: Czy podczas składania rezygnacji miał dyżur na sor?
  • Odpowiedz
Yelonek
Yelonek
15.06.2026, 21:10:28 via Wykop
  • 16
Dostał ofertę nie od odrzucenia


@Michael_Jackson_: Woli nadal wyciągać 1,5mln rocznie bez oświadczeń majątkowych
  • Odpowiedz
Bredko
Bredko 09.06.2026, 11:49:45
  • 7
#gielda
#xtb nie oszczędza na marketingu.
Inwestuje również w popularność u inwestorów 60+

Bullish
Bredko - #gielda
#xtb nie oszczędza na marketingu. 
Inwestuje również w popularność u...

źródło: 1000009203

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

galicjanin
galicjanin
09.06.2026, 12:00:33 via Android
  • 4
@Bredko: skądś muszą mieć hajs dla: Rydzyka/Republiki/sprzedawcy pościeli czy garnków/"wnuczka".
  • Odpowiedz
vladi_putin
vladi_putin
09.06.2026, 12:11:35 via Wykop
  • 4
@Bredko: Ja mam zasade, ze jak baba sie robi na ekspertke w danej dziedzinie to wiem ze mamy doczynienia z gownobańkom
  • Odpowiedz
Bredko
Bredko 08.06.2026, 07:29:00
  • 5
#xtb zalicza 3 odcięcie dywidendy w tym miesiącu
#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ProfesorP1ZDAN
ProfesorP1ZDAN
08.06.2026, 07:32:27 via Wykop
  • 1
@Bredko: widzę że moja taktyka "szczur powyżej 110, sprzedaje" póki co działa idealnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
fenomen12
fenomen12
08.06.2026, 07:35:17 via Wykop
  • 2
@ProfesorP1ZDAN: rel, zaraz wsiadam na 4 kołko
  • Odpowiedz
Bredko
Bredko 07.06.2026, 22:04:15
  • 0
#gielda kto pilnuje, żeby nie wykipiało?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

damer135
damer135
07.06.2026, 22:13:50 via Wykop
  • 1
@Bredko: na zmiany
  • Odpowiedz
Bredko
Bredko
Autor
08.06.2026, 07:12:44 via Android
  • 1
@sliski_jerry2113: premarket możesz sprawdzać na przykład na investingu, a wyceny kontraktów (surowce, indeksy) zazwyczaj ruszają już od północy w poniedziałek i możesz sprawdzać je nawet u swojego brokera
  • Odpowiedz
Bredko
Bredko 05.06.2026, 13:36:36
  • 1
Micron ja rozumiem luka cenowa, ale k---a nie w te strone!

#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bredko
Bredko 05.06.2026, 12:27:29
  • 40
#gielda
#xtb
Szczur się pasie. Pracownicy szczura lubią to (komentarz)
Bredko - #gielda
#xtb
Szczur się pasie. Pracownicy szczura lubią to (komentarz)

źródło: image

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bredko
Bredko
Autor
05.06.2026, 12:28:12 via Wykop
  • 10
@Bredko: Bullish
Bredko - @Bredko: Bullish

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
balbezaur
balbezaur
05.06.2026, 12:44:42 via Wykop
  • 50
@Bredko: @Bredko Xtb jakby moglo to by cfd wystawiło na jej win / lose
  • Odpowiedz
Bredko
Bredko 03.06.2026, 21:17:14
  • 2
ULICA ALERT

#gielda

to z serwera poświęconemu graniu w Beta #gwint

Tak, inwestował w Microna i śmieciuchy
Bredko - ULICA ALERT 

#gielda

to z serwera poświęconemu graniu w Beta #gwint

Tak, ...

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ParadygmatYT
ParadygmatYT
03.06.2026, 21:18:05 via Wykop
  • 0
@Bredko: ulica alert
  • Odpowiedz
Bredko
Bredko 03.06.2026, 19:28:51
  • 2
#gielda

zapraszam na Wykop Trading Center wszystkich śmieciarzy

https://discord.gg/P7DF4DF5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bredko
Bredko 03.06.2026, 12:26:11
  • 22
#gielda

Zainspirowany kolegą @Rad-X wklejam poprawioną wersję mema
Bredko - #gielda 

Zainspirowany kolegą @Rad-X wklejam poprawioną wersję mema

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ProfesorP1ZDAN
ProfesorP1ZDAN
03.06.2026, 12:30:44 via Wykop
  • 0
@Bredko: dawaj omar tego szczura na 110, liczę na ciebie
  • Odpowiedz
galicjanin
galicjanin
03.06.2026, 12:54:10 via Android
  • 1
@ProfesorP1ZDAN: Omar ufam dla Ciebie
  • Odpowiedz
Bredko
Bredko 03.06.2026, 12:06:31
  • 11
#asbis jak ty mnie zaimponowałeś w tej chwili
#gielda
Bredko - #asbis jak ty mnie zaimponowałeś w tej chwili
 #gielda

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jmateuszj
jmateuszj
03.06.2026, 12:29:20 via Wykop
  • 2
@Bredko: pięknie się pasie
  • Odpowiedz
Bredko
Bredko 02.06.2026, 07:15:59
  • 0
Koledzy z #gielda oceńcie mój portfel na longterm

Bredko - Koledzy z #gielda oceńcie mój portfel na longterm

SPOILER

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

damer135
damer135
02.06.2026, 07:21:17 via Wykop
  • 1
@Bredko: jakiś śmieciuszek jest więc nie tak źle dziadku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
future_taylor
future_taylor
future_taylor
02.06.2026, 07:25:58 via Wykop
  • 4
@Bredko: synek, ty pedał jesteś? myślisz, że tatusia zmylisz jednym poetem?
  • Odpowiedz
Bredko
Bredko 01.06.2026, 11:04:21
  • 0
https://wyborcza.biz/biznes/7,147582,32772423,cfd-w-xtb-i-nie-tylko-knf-blisko-decyzji-ws-nowych-zasad-na.html?disableRedirects=true
#gielda
#xtb
#meczennicyxtb
Wyborcza, przestań mi szczura prześladować
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Manden
Manden
03.06.2026, 15:22:59 via Wykop
  • 0
@Bredko: j---ć ten ściek
  • Odpowiedz
Bredko
Bredko 27.05.2026, 07:15:33
  • 7
#meczennicyxtb #gielda

Co jest, odcięcie dywidendy dopiero za dwa tygodnie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wiverna
wiverna
27.05.2026, 07:18:15 via Wykop
  • 0
https://www.youtube.com/shorts/shSabX7H5z8
wiverna - https://www.youtube.com/shorts/shSabX7H5z8
  • Odpowiedz
Stan_Dembinsky
Stan_Dembinsky
27.05.2026, 07:25:43 via Wykop
  • 2
@Bredko: KNF szkaluje znuf
  • Odpowiedz
Bredko
Bredko 20.05.2026, 09:48:12
  • 2
Pomocy!
Poszukuję mema z tagu #programista15k, płacę plusem. Opis na zdjęciu. Dodatkowo na pewno pojawiał się na memie wątek zbierania karteczek i dumnej z syna mamy

#programista15k
#kiciochpyta
#korposwiat
Bredko - Pomocy! 
Poszukuję mema z tagu #programista15k, płacę plusem. Opis na zdjęci...

źródło: 1000008596

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BlackpillMonster
BlackpillMonster
20.05.2026, 09:57:28 via Wykop
  • 3
@Bredko: https://wykop.pl/wpis/84261003/magister-inzynier-przykleja-karteczki-5-lat-studio
  • Odpowiedz
kaktus_z_ostrymi_kolcami
kaktus_z_ostrymi_kolcami
kaktus_z_ostrymi_kolcami
20.05.2026, 10:42:03 via Wykop
  • 2
@Bredko: nie zapłaciłeś kłamco!
  • Odpowiedz
Bredko
Bredko 19.05.2026, 07:45:02
  • 27
XTB dba o swój marketing w ościennych państwach. Ważne, że reklamuje akurat najważniejsze instrumenty. Wszystko dla jak najlepszego wyniku dla akcjonariuszy
#gielda
#xtb
#meczennicyxtb
Bredko - XTB dba o swój marketing w ościennych państwach. Ważne, że reklamuje akurat ...

źródło: 1000008453

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vladi_putin
vladi_putin
19.05.2026, 07:45:28 via iOS
  • 73
@Bredko: no KNF no problem xD
  • Odpowiedz
IlikeTrains
IlikeTrains
19.05.2026, 07:49:12 via Wykop
  • 16
@Bredko: Proste šukaj!
  • Odpowiedz
Bredko
Bredko 06.05.2026, 17:46:05
  • 275
#lewandowski
#lewandowska
#blacklill
#przegryw
Bredko - #lewandowski
#lewandowska
#blacklill
#przegryw

źródło: 1000008130

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mechamaru
Mechamaru
06.05.2026, 17:54:18 via Wykop
  • 199
@Bredko:
Mechamaru - @Bredko:

źródło: 1000232003

Pobierz
  • Odpowiedz
Famine
Famine
06.05.2026, 17:54:36 via Android
  • 46
@Bredko

Byłem tu zanim dostałeś bana
  • Odpowiedz
Bredko
Bredko 29.04.2026, 12:20:00
  • 1
@ProfesorP1ZDAN @Astralis @smalu

Jestem po rozmowie z przedstawicielem spółki.

Zacznę od plusów, bo ich
Bredko - @ProfesorP1ZDAN @Astralis @smalu 

Jestem po rozmowie z przedstawicielem spó...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

smalu
smalu
29.04.2026, 13:08:49 via Wykop
  • 2
@Bredko: 2/10 bo odpisałem, brak nagrania jak przy dzwonieniu do #xtb

skoro dział obsługi ma dużo telefonów, to znaczy, że:
- nikt się nie nudzi, czyli zasoby nie są marnowane
- ludzie dzwonią, przynajmniej jest popyt

następnym razem zapytaj ekspedientki w CCC albo w Worldboxie o termin skupu akcji xD
  • Odpowiedz
MaxOttoVonStirlitz
MaxOttoVonStirlitz
29.04.2026, 13:36:24 via Wykop
  • 0
@Bredko: tzw analiza infoliniowa?
  • Odpowiedz
Bredko
Bredko 29.04.2026, 09:42:45
  • 5
#gielda

zadzwoniłem na infolinię #modivo #meczennicyccc

Po tym co się dzieje w poczekalni, to ja się nie dziwię, że ta spółka tak leci.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ProfesorP1ZDAN
ProfesorP1ZDAN
29.04.2026, 09:44:32 via Wykop
  • 7
@Bredko: Dzwoniłeś żeby się spytać czemu kurs tak leci na ryj? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
smalu
smalu
29.04.2026, 10:06:56 via Wykop
  • 4
@Bredko: infolinia dla inwestorów tzn. telefon zaufania? ja to bym założył tym akcjom niebieską kartę.
  • Odpowiedz
Bredko
Bredko 29.04.2026, 07:04:09
  • 7
Żeby zrobić krok w przód, musisz czasem zrobić dwa do tyłu

#gielda #meczennicyxtb
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

omicronns
omicronns
29.04.2026, 07:06:14 via Wykop
  • 3
@Bredko: A szczur cztery.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 09.06.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 09.06.2021

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 08.06.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking