Nie jestem jakimś fanem #trzaskowski ale wierzę w to, że został przez przypadek wmanewrowany w jakieś g---o przez swoich kolegów z partii. Jakoś nie chce mi się wierzyć w to, że on był jakimś mózgiem operacji i w tym aktywnie uczestniczył bo ma on za dużo do stracenia wizerunkowo. A jak wszyscy wiemy to człowiek zakochany w sobie i często swój wizerunek stawia nad łatwy zysk.
@andbatros: też nie wierzę, że był mózgiem operacji, ale jest jej, ze względu na szczytowe, reprezentatywne stanowisko. Taka jest wada bycia na szczycie
Ciekawi mnie czy poslowie KO kiedy jechali do saloniku VIP w Szpitalu Południowym w Warszawie, to rozpisywali przejazd na kilometrówki? #lekarz #lekarz100k #patologiazmiasta #polityka
Ja na początku myślałem, że "Salonik VIP" to taka metafora publicystyczna oznaczająca załatwianie spraw bez kolejki, a tu faktycznie typy zrobiły sobie specjalny pokój w szpitalu z fotelami i telewizorem na oddzale chirurgii xD
Wykopowy Sąd uznał, że zachowanie obwinionego Dawida Kacprzyka świadczy o utracie rękojmi prawidłowego wykonywania zawodu lekarza. Zgromadzony materiał dowodowy wykazał, iż obwiniony, pomimo pozostawania na dyżurach lekarskich, wielokrotnie opuszczał miejsce świadczenia pracy bez usprawiedliwienia, poświęcając ten czas na aktywności niezwiązane z obowiązkami zawodowymi oraz udzielanie świadczeń wybranym pacjentom poza obowiązującą kolejnością.
Jednocześnie ustalono, że Dawid Kacprzyk przedstawiał szpitalowi rozliczenia obejmujące godziny pracy, których faktycznie nie wykonywał, domagając się wynagrodzenia za czas, w którym
@PasswordExpired: Super. Świetna sentencja i uzasadnienie. Wyrok nie powinien wzbudzić kontrowersji. Co warto odnotować, to jak szybko Wykopowy Sąd (WS) poradził sobie z zagadnieniem. Klasyczne sądy wciąż zbierają materiał dowodowy, a WS jest już na etapie realizacji wyroku. Klasa
Trzeba szybko debunkować, te PiSowskie kłamstwa, bo ktoś jeszcze w nie uwierzy, a wszyscy wiemy jakie PiS sam robił wały na służbie zdrowia. Problem milionowych zarobków powstał przez Ustawie z dnia 26 maja 2022 r. o zmianie ustawy o sposobie ustalania najniższego wynagrodzenia zasadniczego. Nowelizacja ta weszła w życie 1 lipca 2022 roku. ustawa PiS z 2022 roku dała lekarzom etatowym potężne podwyżki bazowe, co z kolei pozwoliło lekarzom kontraktowym dyktować dyrektorom
źródło: IMG_0083
Pobierz