Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko156
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Ag90

Ag90

Dołączył 11 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 15997
  • Znaleziska 5704
  • Mikroblog 10293
  • Obserwujący 102
  • Obserwowane 63
Ag90
Ag90 17.04.2022, 19:11:21 via Android
  • 45
#niedzielawieczur... A ja zamiast spędzić jak normalny człowiek #swieta wielkanocne z rodziną, to ja znowu gdzieś lecę (-‸ლ)

#samolociara leci tym razem do #szwajcaria - wyjazd organizowany w ramach dodatkowego przedmiotu dla studentów mojego kierunku. W ciągu tygodniowego pobytu mamy w planach odwiedzić różne firmy z branży #lotnictwo , np IATA, SWISS, Skyguide

Także tego,
Ag90 - #niedzielawieczur... A ja zamiast spędzić jak normalny człowiek #swieta wielka...

źródło: comment_1650222681sk3GTwbzY8YCPPq6GfCLNK.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konsul543
konsul543
17.04.2022, 21:06:52 via Android
  • 11
@Ag90 Twój ślad węglowy jest ogromny, jak się z tym czujesz?
  • Odpowiedz
Ag90
Ag90
Autor
17.04.2022, 22:57:32 via Android
  • 10
@FaterAnona a od czego jest mikroblog? Każdy może pisać o czym chce

Jak Ci się nie podoba, to omijaj mój autorski tag i/lub dodaj mnie na czarno i nara
  • Odpowiedz
Ag90
Ag90 14.04.2022, 19:09:02 via Android
  • 162
#samolociara w poszukiwaniu #praca - aktualizacja:

Dostałam dzisiaj odpowiedzi i od British Airways, i od NATS - od pierwszych negatywną, od drugich pozytywną.

Ale nie ma co Mirunie jeszcze pić kompotu, bo tak jak się spodziewałam, zaoferowano mi niską pensję. Negocjowałam z rekruterem, by dostać wyższą, ma oddzwonić w przyszłym tygodniu z odpowiedzią. Jeśli odpowiedź będzie na nie, to niestety im podziękuję.

Jak
Ag90 - #samolociara w poszukiwaniu #praca - aktualizacja:

Dostałam dzisiaj odpowiedz...

źródło: comment_1649963342aUH90hBjeKyNdUw0jxpi2r.jpg

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ag90
Ag90
Autor
14.04.2022, 19:14:20 via Android
  • 33
@Budo Haha, to nawet nie jest średnia xD w aktualnej pracy na pełnym etacie mam 31k rocznie, a w tej zaproponowano mi 22k rocznie (na asystenta kontrolera ruchu lotniczego!) :/
  • Odpowiedz
Ag90
Ag90
Autor
14.04.2022, 19:18:24 via Android
  • 9
@JamJestTen @Budo Wiem właśnie, dlatego na taką pensję się nie zgodzę :/
  • Odpowiedz
Ag90
Ag90 12.04.2022, 12:27:57
  • 37
#samolociara znalazła:

Świetna reklama British Airways z wykorzystaniem interaktywnego billboardu, który był zainstalowany w Londynie w 2013 roku.

Na billboardzie chłopiec wskazuje palcem przelatujący w pobliżu reklamy samolot BA z wyświetleniem danych, takich jak nr rejsu oraz skąd samolot leci.

tl;dr
Ag90 - #samolociara znalazła:

Świetna reklama British Airways z wykorzystaniem int...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

6182
6182
6182
13.04.2022, 12:51:17
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Ag90
Ag90 11.04.2022, 19:45:35 via Android
  • 24
Jestem zmęczona #praca #pracazagranica i #studia #studiazagranica .

Mam dość pracy za to, że jest zwyczajnie ciężko, pracuje człowiek na pełnych obrotach przez 12h i nie wie nawet za co się brać w pierwszej kolejności. Doświadczeni odchodzą, jedyna, bardziej doświadczona ode mnie dziewczyna z zespołu, też chce jakakolwiek pracę znaleźć i odejść asap

Wisieńką na torcie jest to, że managerka nie przyznała mi urlopu wtedy,
Ag90 - Jestem zmęczona #praca #pracazagranica i #studia #studiazagranica .

Mam dość ...

źródło: comment_1649706335xgTDCvp4D5VmJ2RjxJpVXb.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dekonfitura
dekonfitura
11.04.2022, 19:58:08 via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Ag90: może to taki chwilowy kryzys. Kojarzę Twoje wpisy, też z wykopaki i zwykle było w nich dużo radości i zadowolenia z pracy, ze studiów, jakichś kolejnych sukcesów ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Wiem, że łatwo gadać. Pewnie bez jakiegoś możliwego odpoczynku i regeneracji się nie poprawi. Pozostaje pytanie, czy chcesz tego, do czego dążysz takim kosztem.
  • Odpowiedz
Qiudo
Qiudo
12.04.2022, 00:00:03
  • 6
@Ag90: Żyjesz w błędnym przeświadczeniu że po powrocie do PL będzie jak przed wyjazdem, za młodzieńczych lat szkolnych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Fakt że coś ma ręce i nogi dwa tygodnie w ciągu roku na urlopie nie znaczy że będzie miało sens w dłuższej perspektywie.
Zastanów się dlaczego wyjechałaś te sześć lat temu, przemyśl co oprócz aspektów finansowych skłoniło Cię do emigracji, czy w Polsce miałabyś
  • Odpowiedz
Ag90
Ag90 07.04.2022, 11:36:12 via Android
  • 68
#samolociara po kolejnej rozmowie o #praca !

Zgadnijcie, gdzie byłam (ʘ‿ʘ)


A z BA póki co dalej zero odpowiedzi ( ͡° ʖ̯ ͡°) Także nie nastawiam
Ag90 - #samolociara po kolejnej rozmowie o #praca !

Zgadnijcie, gdzie byłam (ʘ‿ʘ)

S...

źródło: comment_1649331372XDOCG9XV9rgukQD6PSXalr.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OrzechowyDzem
OrzechowyDzem
07.04.2022, 11:37:39
  • 7
@Ag90: bardzo fajny widok z wieży kontroli lotów w LTN! Jako ciekawostkę dodam, że z wieży kontroli lotów w Balicach nie widać większości pasa startowego samolotów cywilnych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
OrzechowyDzem
OrzechowyDzem
07.04.2022, 11:52:27
  • 5
@Pieron: żadna, a kto pytał?
  • Odpowiedz
Ag90
Ag90 18.03.2022, 14:09:54 via Android
  • 46
No i po rozmowie o pracę. Czy się dostałam czy nie, mam się dowiedzieć po 28 marca. Ale ofertę na 99% nie przyjmę ze względu na beznadziejny grafik - 6 dni pracy/3 dni wolnego, praca na 3 zmiany, gdzie poranna zaczyna się o 5:00. Podziękuję, nie dość że fortunę wydam na dojazdy, to i na bank nie pogodzę ze studiami ( ͡° ʖ̯ ͡°)

tl;dr o #samolociara
Ag90 - No i po rozmowie o pracę. Czy się dostałam czy nie, mam się dowiedzieć po 28 m...

źródło: comment_1647612594Gd7wapnESq0fLFaonfM3cK.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

suqmadiq2ama
suqmadiq2ama
18.03.2022, 14:47:46 via iOS
  • 4
@Ag90: Pozdrawiam z systemu 3dni pracy 4dni wolnego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
suqmadiq2ama
suqmadiq2ama
18.03.2022, 19:29:55 via iOS
  • 4
@Ghost2: #pracaspawaczamnieprzeistacza
  • Odpowiedz
Ag90
Ag90 08.03.2022, 18:00:29 via Android
  • 181
Mirunie, pijcie że mną kompot! #samolociara została dzisiaj zaproszona na rozmowę o pracę, do działu planowania lotów, na piątek w przyszłym tyg 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ Nie mogę teraz zawalić, bo gra jest naprawdę warta świeczki (praca w jeszcze lepszych liniach)! (ʘ‿ʘ)

Trzymajcie za mnie kciuki! Protipy odnośnie rekrutacji w #uk miłe widziane ( ͡º ͜ʖ͡º
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stefan_pmp
stefan_pmp
08.03.2022, 18:07:29 via Android
  • 80
@Ag90:

do działu planowania lotów na piątek


O cie kręcę, osobny dział na planowanie lotów na każdy dzień tygodnia mają, nie dziwię się czemu bilety takie drogie
  • Odpowiedz
bluehead
bluehead
08.03.2022, 18:11:48
  • 40
@Ag90: trzymaj sie z dala od stalowych rurek i bedzie gitara
  • Odpowiedz
Ag90
Ag90 26.02.2022, 14:15:09 via Android
  • 27
O Boooooże, ale było super w Finlandii!

Tyle delegatów z branży lotniczej w jednym miejscu, że głowa mała! Jako że przez te 3 dni siedziałam za Welcome Desk i w sumie robiłam za punkt informacji :D miałam okazję pogadać naprawdę z wieloma ludźmi z branży 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ

Zima niesamowita, taka, jaką pamiętam z dzieciństwa w PL (。◕‿‿◕。) mialam swoje pierwsze w
Ag90 - O Boooooże, ale było super w Finlandii!

Tyle delegatów z branży lotniczej w j...

źródło: comment_1645884908pRWMbACyRR9bSSOkTkkX25.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

m.....a
konto usunięte 26.02.2022, 14:32:08 via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Ag90: zazdro tych Muminków! Szacun za ambicje i upór w dążeniu do celu! Połamania nóg... byle nie na nartach :p
  • Odpowiedz
adrian-muffinz
adrian-muffinz
adrian-muffinz
26.02.2022, 23:42:37 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ag90: po prostu narciarstwo klasyczne
  • Odpowiedz
Ag90
Ag90 21.02.2022, 09:09:24 via Android
  • 83
Dzień dobry wszystkim Miruniom i Mirabelkom! Jak wszystko dobrze dzisiaj pójdzie, to dzisiaj #samolociara przyleci do #finlandia , żeby uczestniczyć w lotniczej konferencji w Tampere乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ

Z tej okazji małe #rozdajo - jeśli tylko znajdę czas na pójście do lokalnej poczty, to wśród plusujących wylosuję jedną osobę, której prześlę kartkę z Finlandii! Jeśli nie będę miała na to czasu,
Ag90 - Dzień dobry wszystkim Miruniom i Mirabelkom! Jak wszystko dobrze dzisiaj pójdz...

źródło: comment_1645434564XCnDUL5b5lc4gf5qzSdD6L.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pol-scot
pol-scot
21.02.2022, 09:26:13
  • 6
@Ag90: zawsze myslalem, ze twoj avatar to zakapturzona glowa, dopiero kiedys przyjrzalem sie i zauwazylem dlonie oraz samolot...
  • Odpowiedz
Ag90
Ag90
Autor
22.02.2022, 19:37:19 via Android
  • 2
Losowanie zakończone - @Lesku10 otrzyma ode mnie kartkę z Finlandii/drobny upominek!

Bardzo Cię proszę o wysłanie mi swojego adresu zamieszkania na PW :)
  • Odpowiedz
Ag90
Ag90 16.02.2022, 09:16:16 via Android
  • 66
Telenowela o walce o pracę część 3

Do mojej managerki kompletnie nie dotarło to, że zmienię pracę, jeśli jej tutaj nie dostanę (albo udała, że nie słyszała) i zaproponowała rozwiązanie kompromisowe, na które manager Flight Planningu musiałby się zgodzić (czyli zostanie w Crewingu na pół etatu, tak jak aktualnie jestem + pół etatu we Flight Planningu).

Problem w tym, że może nie być dla mnie wakatu i nie wiem, czy by managerowi aż tak
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kwantowykocyk
kwantowykocyk
kwantowykocyk
16.02.2022, 09:29:56
  • 40
@Makak87: Gdzie ty masz jakiś spierdopolenglish? Ze nazwy działów/pozycji po angielsku pisze?
  • Odpowiedz
t.....y
t.....y
konto usunięte 16.02.2022, 11:33:18
  • 15
@Makak87: Mnie zawsze wkurzało jak na studiach inżynierskich na AGH na siłę próbowali wszystko tłumaczyć z angielskiego na polski. Wiele rzeczy jest nieprzetłumaczalnych lub brzmią pokracznie po polsku. Poza tym skoro opisuje rzeczywistość i stanowiska pracy w UK to jak najbardziej powinna używać angielskich nazw. Zresztą, co jest złego w pongliszu? Piękno języka polega na tym, że jest tworem żywym i ciągle podlega zmianom.
  • Odpowiedz
Ag90
Ag90 13.02.2022, 19:52:45 via Android
  • 69
Ciąg dalszy telenoweli walki o pracę:

Mam rozmowę z managerką, która zadecydowała o zablokowaniu transferu, we wtorek.

Dam jej do zrozumienia, że jeśli teraz nie dostanę pracy we Flight Planningu, to będę szukać pracy poza firmą.

Trzymajcie
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atreyu
Atreyu
13.02.2022, 19:56:32
  • 15
Dam jej do zrozumienia, że jeśli teraz nie dostanę pracy we Flight Planningu, to będę szukać pracy poza firmą.


@Ag90: bardzo dobrze, z nimi trzeba króciutko
  • Odpowiedz
pol-scot
pol-scot
13.02.2022, 20:17:38
  • 17
@Ag90: nie zaszkodzi poszukać przed rozmową albo nawet i po
  • Odpowiedz
Ag90
Ag90 12.02.2022, 08:12:54 via Android
  • 60
Nie zawsze w życiu się układa tak, jak sobie to zaplanowaliśmy, chociaż włożyliśmy cały wysiłek w to, by osiągnąć cel.

To, że nic nie wskóram z poprawą oceny na #studia, bo nie złożyłam odwołania w obawie przed wykładowcą (który dał mi za niską ocenę), który jednak może mnie dalej uczyć na 3. roku, to już pal licho - pogodziłam się z losem i wiem, że mogę mimo wszystko dalej walczyć
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kwantowykocyk
kwantowykocyk
kwantowykocyk
12.02.2022, 08:43:21
  • 16
@Ag90: Będzie dobrze, głowa do góry. Nie odpuszczaj i walcz o swoje, a jeśli będą Cię blokować to rzucaj to w cholerę bo tylko czas marnujesz
  • Odpowiedz
krecikBMC
krecikBMC
12.02.2022, 09:39:46
  • 12
Jeśli to nic nie da, będę pisać do niej maila i przekopiuję wiadomośč do #hr , żeby wiedzieli, co jest grane (o pracę mogli zaaplikować zarówno zewnętrzni jak i wewnętrzni kandydaci).


@Ag90: nie napalaj się mocno. HR jest dla firmy a nie dla pracownika. Zrobią kalkulację czy bardziej się opłaca pozwolić Ci przejść i zrobić inbę w firmie, czy nic nie zrobić i zaakceptować, że najwyżej odejdziesz (
  • Odpowiedz
Ag90
Ag90 11.02.2022, 10:27:56 via Android
  • 1
Wrzucam wpis jeszcze raz, a nuż ktoś odp (chociaż to pewnie zbyt niszowy temat i powinnam szukać po anglojęzycznych forach/grupach)

Pytanie do Mirków/Mirabelek z #uk #anglia - czy ktoś z Was ukończył tutaj Grade 8 ABRSM (Associated Board of the Royal Schools of Music) ze śpiewu klasycznego/operowego (albo jest w trakcie zdawania kolejnych Grade'ów)? Miałabym kilka pytań

#muzyka #spiew #edukacja #edukacjamuzyczna
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kwantowykocyk
kwantowykocyk
kwantowykocyk
11.02.2022, 10:30:47
  • 4
@Ag90: Chyba prościej na reddicie
  • Odpowiedz
Ag90
Ag90
Autor
11.02.2022, 11:03:53 via Android
  • 3
@nie_lubie_nowego_odtwarzacza W zasadzie tak, ale nie do końca; bo różnica polega na tym, że po szkole muzycznej II stopnia masz prawo do nauczania innych, a po samym Grade 8 tego robić nie możesz (musisz zrobić po Grade 8 dodatkowo przynajmniej Instrumental/Vocal Teaching DipABRSM (oprócz tego, są jeszcze dyplomy z Music Performance oraz Music Direction))
  • Odpowiedz
Ag90
Ag90 04.02.2022, 18:21:18 via Android
  • 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

thority
thority
04.02.2022, 18:31:11
  • 0
@Ag90: za mało wysłałaś najwyraźniej.
  • Odpowiedz
Ag90
Ag90
Autor
04.02.2022, 18:33:24 via Android
  • 0
@thority Aplikuję jako wewnętrzny kandydat w firmie (z zewnątrz też aplikują) na jedno konkretne stanowisko
  • Odpowiedz
Ag90
Ag90 30.01.2022, 21:29:42 via Android
  • 78
No Mirunie, zaaplikowałam właśnie o pracę we Flight Planningu w mojej linii lotniczej! Jest 5 wakatów, więc mam nadzieję, że akurat mi się uda - TRZYMAJCIE KCIUKI ᕙ(✿ ͟ʖ✿)ᕗ

#lotnictwo #praca #pracbaza #rekrutacja

tl;dr o #samolociara - studentka BSc Aviation Management (zarządzanie w lotnictwie) na Coventry University w #uk #anglia oraz pracownik
Ag90 - No Mirunie, zaaplikowałam właśnie o pracę we Flight Planningu w mojej linii lo...

źródło: comment_1643578181AWn4mxxr2YZxex3P23OwQ0.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dnasstorm
dnasstorm
30.01.2022, 21:56:44 via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Ag90: Jak już będziesz we Flight Planningu to pamiętaj żeby zaplanować loty z Gatwick do Gdańska (return) ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Eh, przydałoby się takie połączenie.
  • Odpowiedz
Wernher_von_Braun
Wernher_von_Braun
11.02.2022, 13:22:39 via Android
  • 1
Powodzenia, jak największych przemyślanych tankeringów
  • Odpowiedz
Ag90
Ag90 24.01.2022, 12:30:25 via Android
  • 20
W nawiązaniu do tego wpisu

Cały ostatni tydzień zszedł niestety na tym, by się dowiedzieć, kto właściwie ocenił moją pracę. Okazało się, że to nie był Module Leader, a Coordinator, co mnie zszokowało, bo w zeszłym roku dał mi naprawdę dobrą ocenę. Jak się podpytałam wśród ludzi na roku, to ocenieni przez niego też uważają, że dostali zaniżoną ocenę.

Ponieważ Board opublikował dzisiaj wyniki i jak można było się domyśleć, z góry "przyklepali" oceny,
Ag90 - W nawiązaniu do tego wpisu

Cały ostatni tydzień zszedł niestety na tym, by si...

źródło: comment_1643027425UJOD6f4iq5McbLBEWDKxtd.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

petugh
petugh
24.01.2022, 12:39:08 via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Ag90: Walcz o swoje, trzymam kciuki :)
  • Odpowiedz
Euthymol
Euthymol
24.01.2022, 12:59:38
  • 3
@Ag90: nie daj się, jakby każdy siedział cicho to nie wiem co by byo
  • Odpowiedz
Ag90
Ag90 22.01.2022, 10:37:53 via Android
  • 359
Mirunie, pijcie kompot z #samolociara - zostałam przez moją uczelnię wybrana do wyjazdu do Tampere w #finlandia , gdzie za miesiąc uczestniczę w ważnym wydarzeniu w branży lotniczej, a mianowicie CONNECT Forum dt. planowania i rozwoju połączeń lotniczych 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ

Jadę tam jako wolontariuszka ("Aviation ambassador"), by pomóc przy organizacji konferencji, dlatego lecę tam na prawie tydzień, chociaż sam CONNECT Forum trwa od 23.02-25.02.
Ag90 - Mirunie, pijcie kompot z #samolociara - zostałam przez moją uczelnię wybrana d...

źródło: comment_1642847873N4doOI0DfCdLaTz8HW0yEs.jpg

Pobierz
  • 78
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atreyu
Atreyu
22.01.2022, 10:50:21
  • 296
skakane po hebanie


@Panczenisci: @Niegodnik: właśnie takich komentarzy spodziewałem się po wykopkach wchodząc w ten wpis
  • Odpowiedz
Atreyu
Atreyu
22.01.2022, 11:05:38
  • 239
@Panczenisci: przyjąłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Atreyu - @Panczenisci: przyjąłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: comment_164284953282rG9l0l1tsblac2BC5yvy.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Ag90
Ag90 18.01.2022, 07:47:14 via Android
  • 52
Pierwszy dzień zajęć w drugim semestrze na moich #studia czas zacząć! Po 2 nockach, pobudka 5 rano, żeby się spakować (bo nocleguję w #coventry ), a w przerwie między zajęciami będę miała rozmowę z mediatorem, by mi poradził jak wywalczyć lepszą ocenę z raportu ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ Życzcie mi powodzenia, a ja Wam życzę miłego dnia!

#uk #anglia #
Ag90 - Pierwszy dzień zajęć w drugim semestrze na moich #studia czas zacząć! Po 2 noc...

źródło: comment_1642492033ep3FKebK6Fr6bn6I4bRl5n.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ag90
Ag90
Autor
18.01.2022, 08:27:25 via Android
  • 6
@Euthymol @pol-scot @mielonkazdzika Dzięki! :*

@tptak Jak się wcześniej nie uczyłam (tak bardzo, najwidoczniej), to na stare lata nadrabiam xD
  • Odpowiedz
typeczek
typeczek
18.01.2022, 09:12:35
  • 13
@Ag90: Szczerze podziwiam, że potrafisz pogodzić bycie mamą z pracą na nocki i studiami, ogromny szacunek!
  • Odpowiedz
Ag90
Ag90 10.01.2022, 14:12:36 via Android
  • 3
Drogie Mirunie, które studiowały/studiują w #uk #anglia

Powiedzcie mi proszę, czy zdarzyło Wam się kiedyś otrzymać provisional grade, która była wg Was mocno zaniżona, ale na szczęście Board Wam podwyższyło ocenę na już sprawiedliwą, czy raczej przyklepali z góry ocenę prowadzącego?

Pytam, bo pierwszy raz dostałam na studiach naprawdę niską ocenę, bo wg prowadzącego prawie w ogóle nie dokonałam analizy (!), co jest totalnym nieporozumieniem, bo jakoś inni do
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

romek898
romek898
romek898
10.01.2022, 14:27:21 via Android
  • 3
@Ag90 Ja tak miałem. Dostałem od chłopa niższą ocenę, bo niby to co miałem napisane nie było wystarczające, aby spełnić konkretne kryteria, ale na koniec roku jak praca została zweryfikowana jeszcze raz to dostałem wyższą ocenę, bo jednak to co zawarłem w pracy było wystarczające.
  • Odpowiedz
Ag90
Ag90
Autor
10.01.2022, 14:30:56 via Android
  • 4
@romek898 Dziękuję, podniosło mnie to na duchu! W takim razie uzbroję się w cierpliwość i zobaczy się, jaką ocenę ostatecznie dostanę
  • Odpowiedz
Ag90
Ag90 31.12.2021, 21:48:51 via Android
  • 43
Moje mini podsumowanie 2021 roku:

1) Stuknęło mi 5 lat w #uk i dostałam settled status;
2) Ukończyłam pierwszy rok studiów ze średnią ponad 70% (czyli bardzo dobrze);
3) Wróciłam do pracy po macierzyńskim;
4) Udało mi się ukończyć kurs w Sheffield School of Aeronautics w Miami, FL i uzyskać wydawaną przez FAA amerykańską licencję dyspozytora lotniczego;
Ag90 - Moje mini podsumowanie 2021 roku:

1) Stuknęło mi 5 lat w #uk i dostałam settl...

źródło: comment_1640987331dvy7Z3ssRk5auCQiAKkK9E.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wychwalany
Wychwalany
31.12.2021, 21:55:14 via Android
  • 2
@Ag90 praca, studia, macierzyński, UK, Miami... podziwiam i wszystkiego dobrego!

ps. ukończyłaś pierwszy rok studiów i to jest ten półmetek?
  • Odpowiedz
Ag90
Ag90
Autor
31.12.2021, 22:00:14 via Android
  • 3
@Wychwalany Dziękuję! :)

Punkty ułożyłam chronologicznie, 5) dotyczył ostatniego, trzeciego semestru studiów, więc tak, 1,5 roku (na 3 lata studiów) już za mną :)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 21
  • Strona 7 z 21
  • >

-

  • Szukam szczęścia gdzieś w UK || #Samolociara ✈️
  • UK
  • http://niepodam.pl
  • niepodam@niepodam.pl

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 03.01.2020

    Komentator
  • VIP
    od 14.04.2022

    VIP
  • Ekshibicjonista
    od 15.07.2019

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 01.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 17.12.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 01.01.2020

    Mikroblogger

Autorskie tagi

  • #samolociara

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking