Wpis z mikrobloga

  • 24
Jestem zmęczona #praca #pracazagranica i #studia #studiazagranica .

Mam dość pracy za to, że jest zwyczajnie ciężko, pracuje człowiek na pełnych obrotach przez 12h i nie wie nawet za co się brać w pierwszej kolejności. Doświadczeni odchodzą, jedyna, bardziej doświadczona ode mnie dziewczyna z zespołu, też chce jakakolwiek pracę znaleźć i odejść asap

Wisieńką na torcie jest to, że managerka nie przyznała mi urlopu wtedy, kiedy wypadają urodziny dziecka, więc to tylko potęguje frustrację

A studia, to szkoda gadać ( ͡° ʖ̯ ͡°) Na głupi addvantage module za 10 credits, w ramach którego jedziemy do Szwajcarii, musimy zrobić i formative, i summative prezentacje (wybaczcie, ale "kształtujący" i "podsumowujący" nie brzmi dobrze po polsku - różnica polega na tym, żeby formative jest "na próbę" i nie oceniane, a summative już tak) oraz refleksje na 1500 słów xD Moja grupa niestety na odwal się napisała prezentację "na próbę" i dostałyśmy krytykę, że nasza prezentacja była na poziomie level 3/4 ( ͡° ʖ̯ ͡°) Co każda z nas dobrze się uczy i ma zdecydowaną większość ocen po ponad 60/70%. A czemu?

Bo do przedwczoraj był termin oddania raportu z innego modułu i dzisiaj mieliśmy też test z jeszcze innego modułu

Przepraszam, ale jestem matką, pracuję, dojeżdżam 1,5h w jedną stronę, nie jestem no-lifem mieszkającym na miejscu, który nie ma nic innego do roboty, oprócz studiów ( ͡° ʖ̯ ͡°) Tylko jeden wykładowca raz się mnie zapytał z troską, czy daję sobie jakoś ze wszystkim radę, reszta ma to w dupie

I jeszcze to faworyzowanie localsów, czy to na studiach, czy w pracy... Naprawdę mam tego dość, mam kryzys emigracyjny - mam dosłownie takie dziwne "zwiechy", przebłyski, gdzie całą sobą uświadamiam sobie, że jestem w #uk #anglia i pytam się samej siebie, co ja tu do cholery robię? Dlaczego nie jestem w swojej rodzinnej miejscowości, z całą rodziną i przyjaciółmi na miejscu i nie układam sobie tam życia? (,)

Przepraszam Mirunie, ale musiałam się wyżalić ()

#emigracja #kryzys #uk #anglia #zalesie #smutnazaba
Ag90 - Jestem zmęczona #praca #pracazagranica i #studia #studiazagranica .

Mam dość ...

źródło: comment_1649706335xgTDCvp4D5VmJ2RjxJpVXb.jpg

Pobierz
  • 41
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Ag90: może to taki chwilowy kryzys. Kojarzę Twoje wpisy, też z wykopaki i zwykle było w nich dużo radości i zadowolenia z pracy, ze studiów, jakichś kolejnych sukcesów ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Wiem, że łatwo gadać. Pewnie bez jakiegoś możliwego odpoczynku i regeneracji się nie poprawi. Pozostaje pytanie, czy chcesz tego, do czego dążysz takim kosztem.
via Android
  • 1
@dekonfitura kocham #lotnictwo , ale niestety źle się dzieje w moim dziale + zablokowali nam wewnętrzne przenosiny (a od dawna planowałam iść do działu planowania lotów), więc niestety szukam nowej pracy

A na studiach, jak w zeszłym semestrze od jednego z wykładowców niesprawiedliwość mnie spotkała (żaliłam się też o to tutaj, na mirko), tak kolejna spotka mnie w tym semestrze na 100% (dostałam najniższą ocenę z grupy z jeszcze innej prezentacji, pomimo
@Ag90: laska to tylko chwilowe. Jesteś ponad to :) jak juz znajdziesz pracę i skończysz studia będziesz sie z tego śmiała.

Jak to mówiła moja babcia "wszystko do reki dojdzie" ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Jak chcesz sie wyrwać na kilka h daj znać, zrobimy piwko na King's X :*
@exyvL: @SpoconyJamnik: @pampuszek: @Euthymol: Dziękuję Wam <3

Wykopiwo to dobry pomysł, ale póki co, nie mam jak się wyrwać - muszę w tym tyg przyszykować się do wyjazdu, przygotować z grupą porządnie już prezentację (,) póżniej mnie nie ma przez tydzień, do 29.04 mam zrobić personal reflection, a w ost weekend kwietnia/początek maja mam 3 nocki (°°
@Ag90 faworyzowanie lokalsów jest przewalone tutaj.
W Polsce jako inżynier z kilkuletnim doświadczeniem w naprawie na prawdę sporych i ciekawych maszyn i linii produkcyjnych, a tutaj?
Od prawie dwóch lat szukałem pracy, by się załapać na jakąkolwiek pracę w utrzymaniu ruchu jako mechanical engineer.
Oczywiście na wszystko brak odzewu...
Teraz jak zacząłem jeździć HGV to dzwonią co chwilę, z ogłoszeniami do jazdy, ale jako inżynier to ghosting totalny...
Skurczybyki, by przyjęli totalnego