Wpis z mikrobloga

  • 20
W nawiązaniu do tego wpisu

Cały ostatni tydzień zszedł niestety na tym, by się dowiedzieć, kto właściwie ocenił moją pracę. Okazało się, że to nie był Module Leader, a Coordinator, co mnie zszokowało, bo w zeszłym roku dał mi naprawdę dobrą ocenę. Jak się podpytałam wśród ludzi na roku, to ocenieni przez niego też uważają, że dostali zaniżoną ocenę.

Ponieważ Board opublikował dzisiaj wyniki i jak można było się domyśleć, z góry "przyklepali" oceny, będę musiała zrobić academic appeal.

Jutro widzę się z tym, który ocenił mi pracę, ale to bardziej dla formalności, bo to oczywiste, że będzie twierdził, że sprawiedliwie ocenił. Także na 100% będę robić odwołanie.

Jak zrobię odwołanie i przyjdzie decyzja, to napiszę tu na mirko, czy udało mi się coś wskórać, czy nie. Pewnie skończy się jak na obrazku poniżej, ale przynajmniej będę miała czyste sumienie, że zrobiłam, co mogłam.

#uk #anglia #studbaza #studia #studiazagranica #problemypierwszegoswiata #zalesie
Pobierz Ag90 - W nawiązaniu do tego wpisu

Cały ostatni tydzień zszedł niestety na tym, by si...
źródło: comment_1643027425UJOD6f4iq5McbLBEWDKxtd.jpg
  • 6
@Borntobefit na temat human factors na podstawie konkretnego wypadku lotniczego. Fajny temat, dobrze się pisało, niespodziewalam się tylko, że takie fatalne oceny będzie prowadzący (praktycznie wszystkim, nie tylko mnie) dawał :/