Wpis z mikrobloga

  • 359
Mirunie, pijcie kompot z #samolociara - zostałam przez moją uczelnię wybrana do wyjazdu do Tampere w #finlandia , gdzie za miesiąc uczestniczę w ważnym wydarzeniu w branży lotniczej, a mianowicie CONNECT Forum dt. planowania i rozwoju połączeń lotniczych ( ʖ̯)

Jadę tam jako wolontariuszka ("Aviation ambassador"), by pomóc przy organizacji konferencji, dlatego lecę tam na prawie tydzień, chociaż sam CONNECT Forum trwa od 23.02-25.02.

Oprócz tego, że uczestniczę w ciekawej konferencji, to mam nadzieję też, że uda mi się zawrzeć kontakty/znajomości z ważnymi przedstawicielami branży - w końcu co roku uczestniczą tam przedstawiciele ponad 75 linii lotniczych i tour operatorów, oraz ponad 250 lotnisk (ʘʘ)

Wszystkim, którzy trzymali za mnie kciuki i/lub poradzili jak ogarnąć filmik-video prezentację , bardzo Wam dziękuję! <3

Nie wiem, czy będę miała tam czas na jakiekolwiek zwiedzanie, ale jeśli tak, to był ktoś może w Tampere i mógłby poradzić, co tam można zwiedzić? :P

tl;dr o #samolociara - studentka BSc Aviation Management (zarządzanie w lotnictwie) na Coventry University w #uk #anglia oraz pracownik brytyjskiej linii lotniczej w dziale Operations Control Centre. Opisuję, co na studiach i w pracy słychać, czasem wrzucę też jakąś ciekawostkę lotniczą.

#lotnictwo #avgeeks #studia #studiazagranica #studbaza
Ag90 - Mirunie, pijcie kompot z #samolociara - zostałam przez moją uczelnię wybrana d...

źródło: comment_1642847873N4doOI0DfCdLaTz8HW0yEs.jpg

Pobierz
  • 78