Wpis z mikrobloga

  • 69
Ciąg dalszy telenoweli walki o pracę:

Mam rozmowę z managerką, która zadecydowała o zablokowaniu transferu, we wtorek.

Dam jej do zrozumienia, że jeśli teraz nie dostanę pracy we Flight Planningu, to będę szukać pracy poza firmą.

Trzymajcie kciuki! ( )

tl;dr o #samolociara - studentka BSc Aviation Management (zarządzanie w lotnictwie) na Coventry University w #uk #anglia oraz pracownik brytyjskiej linii lotniczej w dziale Operations Control Centre. Opisuję, co na studiach i w pracy słychać, czasem wrzucę też jakąś ciekawostkę lotniczą.

#praca #pracbaza #lotnictwo #linielotnicze #hr #rekrutacja #zalesie #zagranico #unaswuk
  • 14
@Ag90 windows 10 ma wbudowane nagrywanie ekranu, nie wiem tylko czy to jest to co pisałaś z teamsem wydaje mi się że nie.
Inny program do nagrywania to polecam OBS - najprostszy i najlepszy często z niego korzystają ludzie od streamingu i yt
@Sinklinorium Bo w czasie stażu, gdzie miałam okazję poznać stanowiska wewnątrz OCC, tam najbardziej mi się spodobało i od tego czasu robię wszystko, by tam dostać pracę
@Dzordz @today No i lipa, przechwytywanie nie działa przy włączonym Teamsie ( ͡° ʖ̯ ͡°) a niestety, w budynku, gdzie jestem, jest za głośno by nagrać z głośników, muszę mieć słuchawki założone :/