Wpis z mikrobloga

  • 45
#niedzielawieczur... A ja zamiast spędzić jak normalny człowiek #swieta wielkanocne z rodziną, to ja znowu gdzieś lecę ()

#samolociara leci tym razem do #szwajcaria - wyjazd organizowany w ramach dodatkowego przedmiotu dla studentów mojego kierunku. W ciągu tygodniowego pobytu mamy w planach odwiedzić różne firmy z branży #lotnictwo , np IATA, SWISS, Skyguide

Także tego, radosnego Alleluja Mireczkom!

tl;dr o #samolociara - studentka BSc Aviation Management (zarządzanie w lotnictwie) na Coventry University w #uk #anglia oraz pracownik brytyjskiej linii lotniczej w dziale Operations Control Centre. Opisuję, co na studiach i w pracy słychać, czasem wrzucę też jakąś ciekawostkę lotniczą.

#uk #anglia #studbaza #studia #studiazagranica
Pobierz Ag90 - #niedzielawieczur... A ja zamiast spędzić jak normalny człowiek #swieta wielka...
źródło: comment_1650222681sk3GTwbzY8YCPPq6GfCLNK.jpg
  • 13
@mateusz-zahorski dzięki. Niby fajna okazja, ale żeby wyjeżdżać w Wielkanoc, na koniec roku akademickiego, kiedy już powinnam mieć wakacje..? No potwornie mi się nie chce

Twój ślad węglowy jest ogromny, jak się z tym czujesz?


@konsul543 I bez latania byłby spory - a Ty jak tam, nigdy nie leciałeś samolotem, ani nie pojechałeś autem?