Wpis z mikrobloga

  • 68
#samolociara po kolejnej rozmowie o #praca !

Zgadnijcie, gdzie byłam (ʘʘ)


A z BA póki co dalej zero odpowiedzi ( ͡° ʖ̯ ͡°) Także nie nastawiam się na to, że dostanę tam pracę ¯_(ツ)_/¯

tl;dr o #samolociara - studentka BSc Aviation Management (zarządzanie w lotnictwie) na Coventry University w #uk #anglia oraz pracownik brytyjskiej linii lotniczej w dziale Operations Control Centre. Opisuję, co na studiach i w pracy słychać, czasem wrzucę też jakąś ciekawostkę lotniczą.

#uk #lotnisko #lotnictwo #avgeeks #praca #pracbaza #rekrutacja
Ag90 - #samolociara po kolejnej rozmowie o #praca !

Zgadnijcie, gdzie byłam (ʘ‿ʘ)

S...

źródło: comment_1649331372XDOCG9XV9rgukQD6PSXalr.jpg

Pobierz
  • 29
@Ag90: ah faktycznie było w spoilerze, rozsądne są zarobki w tej gałęzi zawodowej? Zastanawiałem się czy nie poszukać pracy na lotnisku w Birmingham aby z owym doświadczeniem przeprowadzić się kiedyś do Aten. Póki co ciężko mi znaleźć jakieś sensowne informacje na temat pracy na lotnisku.
via Android
  • 0
@Student_Bartolomeo Nie siedzę w PAZP od środka, więc nie wiem więcej niż to, co z newsów. Ogólnie mogą mieć nieciekawie, skoro od bodajże miesiąca szukają też do pracy doświadczonych kontrolerów zza granicy ¯_(ツ)_/¯ Ale myślę, że ostatecznie jakoś sobie poradzą
via Android
  • 0
@xVeTx Niestety pensja z tego, co słyszałam, jest słaba na start - ale ja zaaplikowałam na ATSA (Air Traffic Services Assistant). Jak dostanę ofertę pracy, to będę negocjować o wyższą stawkę, inaczej to nie ma sensu

Zastanawiałem się czy nie poszukać pracy na lotnisku w Birmingham aby z owym doświadczeniem przeprowadzić się kiedyś do Aten. Póki co ciężko mi znaleźć jakieś sensowne informacje na temat pracy na lotnisku.


A coś konkretnego Cię