Mirki, planujemy w wakacje wypad do #energylandia Szukamy jakiegoś miejsca na noclegi, najlepiej gdyby to był domek lub dwa mniejsze, z basenem/jacuzzi . Osób jedzie 10-12. Fajnie , gdyby miejscówka znajdowała w promieniu +/- 25 kilometrów od #zator Ktoś coś?
#pracbaza Ehhhh powiedzcie mi jak w tym kraju wyżyć za 5-6k netto, nie jestem w stanie odłożyć głupich 300 zł. Jak wygląda temat pracy w Nkewegii. Ktos jeździ i mógłby się wypowiedzieć? Gdzie najlepiej szukać tam pracy? #norwegia
@janrouter: Ja zapisałem się na pierwszy dzien po urlopie czyli w Poniedzialek na Astrę, mam nadzieję, że mnie ręka rozboli na tyle, ze przedłużę sobie urlop zwolnieniem na dwa dni xD
Chcę złożyć zeznanie PIT i odliczyć sobie internet. Na e-urzad skarbowy jest opcja dopisania kwoty za internet jako pola z formularza pit/0 ktorego nigdzie tam nie ma do wypełnienia. Wpisalem kwote za internet i po prostu zatwierdziłem nie załączając niczego. Czy tak ma być? Znajomi z tego co wiem po prostu wpisywali sobie poloczone kwoty i to przechodziło
Mirki co się o--------a. Wracam sobie pieszo z parapetówki a tu na niebie jakas dziwna linia świateł leci w jednym kierunku. Byłem w takim szoku, ze nawet nie pomyślałem by to jakos sfotografowac, ale bylo to w okolicach godziny 4.30. Moze ktos tez to zaobserwował? Moja perspektywa z okolic woj. Warmińsko-mazurskiego. Az mam zagadke czy to sprawka Elona Muska czy może kosmitów ( ͡°͜ʖ͡°) #niebo
Mirki, rok temu kupiłem mieszkanie od dewelopera, w lutym 2020 podpisana umowa deweloperska i u notariusza była opłata koło 800-1000 zł (drugie tyle płacił deweloper) Teraz dostałem maila odnośnie terminu aktu notarialnego na mieszkanie ze ma nastapić to za tydzień. Rozumiem, że jedynym kosztem to już tylko będzie księga wieczysta 200 zł, zadnych dodatkowych kosztów nie będzie?
@Miszcz_Joda: 360k - 64 mkw i #gdansk jesli ma to jakiekolwiek znaczenie Przy podpisywaniu UD taksa notarialna wynioszla około 1600 (800 placilem ja, 800 deweloper)
Powiedzcie mi proszę jakie premie/prowizje zgarniacie?
Oferują mi podstawę 5500 brutto + na start 2000 brutto stałej prowizji (tak zwana ochrona) Wtedy jak juz się rozwinę mogę przejść na prowizje liczone z pewnego procentu wypracowanej marży.
@4recki: Ilu klientów CI dadzą na start? Jakie obroty Ci wygenerują? Jakie są zasady obliczania prowizji? To jest producent czy dystrybutor/hurtownik? Sprzedaż detaliczna czy projektowa?
Powiedzcie dlaczego życie jest takie niesprawiedliwe. Wujek zakupił swojemu najmłodszemu synowi nowego Merca AMG GT 4 door + Mieszkanie w Centrum Warszawy. Ja dostałem tylko działkę, mieszkanie i zwyklacki samochód w dodatku 5-letni... Przecież mam lepsze oceny na studiach niż on... #nieruchomosci #mieszkaniedeweloperskie #mieszkanie #auto
Jeśli nie macie czasu na morsowanie to polecam z 10 minut przed na bosaka po śniegu pochodzić. Taki rytualik świetnie odświeża i dodaje energii. #morsowanie
Poszukuję fajnej aranżacji do sypialni i salonu. Bardzo podoba mi się kolorystyka sonoma + wenge/heban/orzech ciemny. Ktoś coś widział ciekawego w tych kolorach?
Składam sobie szafę przesuwną i jest w niej taki plastikowy element, wygląda jak jakis łącznik, ale za bardzo nie wiem do czego to służy? Oznaczony symbolem K #remontujzwykopem
Szukamy jakiegoś miejsca na noclegi, najlepiej gdyby to był domek lub dwa mniejsze, z basenem/jacuzzi . Osób jedzie 10-12. Fajnie , gdyby miejscówka znajdowała w promieniu +/- 25 kilometrów od #zator
Ktoś coś?
#wakacje #urlop
To fajny Śląsk ( ͡° ͜ʖ ͡°)