Ostatnio jak sobie szłam na spacer byłam świadkiem jak wygląda odwoływalny pies irl. Szłam ulicą przy Agorze w Warszawie i kiedy minęłam Wrzeciono zbliżając się do Kasprowicza zauważyłam juleczkę plussize z czarnym szczurem bez smyczy. Jakieś 100m przed skrzyżowaniem z Kasprowicza nagle zza rogu wyłonił się amstaff na smyczy innej juleczki. Amstaff i juleczka przystanęli i wtedy się zaczęła cała akcja. Czarny szczur się zbystrzył i podbiegł do amstaffa, który stał w
Jeśli ktoś twierdzi, że go nie stać na BMW to dał się strasznie zmanipulować lub nie mówi prawdy. Normalne zdrowe BMW potrzebuje głównie czasu i troski, a nie pieniędzy. W ostateczności można je oddać pod opiekę innym i jest to zawsze lepsza opcja niż je zezłomować. Prawda może być taka, że stać go na BMW ale określa inne finansowe priorytety, albo że stać go na BMW, ale nie na zapewnienie mu i
Wybrałem się chcąc nie chcąc do tego j------o marketu budowlanego bo musiałem wymienić ziemię w kwiatach i przesadzić starego fikusa. Mówię sobie - kupuję pięć litrów uniwersalnej i wracam do domu. Żadnego rozglądania się na boki za kolejnymi roślinami. Wrzucam worek do wózka. Idę w stronę kas i kółka w wózku zaczynają się telepać jak Stanowski gdy PiS traci punkty w sondażach. Zacyna mnie znosic i przypadkowo przejeżdżam przez regały z roślinami. No
@Marek_Tempe: a gdyby tak zrobić Vibecode z czatemPGT na zapisanie takiego numeru do pierdyliarda newsletterów i fotowoltaik aby nie przeoczyli najważniejszych informacji
@Polinik zasięg 50-100m.na początku chyba nie jest zły (producent oczywiście deklaruje kilometry) najgorzej martiwe się o o baterię czy faktycznie tylko 5 minut i trzeba wymieniać na drugą. W opiniach chwalą
Ile to może być warte? Od wczoraj używam Prisma Grakaty i gra się miodne (prawie taka sama przyjemność jak Kuva Tonkor)
Jak dla mnie idealny Riven- zastępuje Vital Sense dodając jeszcze więcej obrażeń krytycznych, do tego multishot. Więcej amunicji też się przyda przy moim spray&pray ( ͡°͜ʖ͡°)
Miski polecacie jakieś dobre fotele? Zastanawiam się nad #yumisu ale nie wiem czy warto aż tyle płacić za fotel. Dodam że poza 8h pracy zdalnej, spędzam dodatkowe godzinki grając. Fotel musi być z tkaniny, nie skóry oraz posiadać poduszkę pod lędźwia. I fajnie jeśli nie będzie wyglądał jak z cyberpunka -wole bardziej minimalistyczny i żeby nie skrzypiał po dwóch miesiącach #yumisu #fotel
@czachon @pamareum @Jomasoo @Podstarzaly_Mandalorianin @yazir Są oferty które da się spiąć w tej kwocie. Może nie z najwyższym standardem ale zawsze coś. Łomianki mają też oferty mieszkań bezczynszowych w domach jednorodzinnych.
@Podstarzaly_Mandalorianin skoro bielany mnie będą kosztowały 1000 zł więcej to rozważam też dojazd do pracy autkiem co wyjdzie cenowo nawet z paliwem znacznie mniej
@YouGotThis10 podchodzisz do drzwi w dojo I masz tam możliwość wyboru pomieszczenia/korytarza i szukasz co ci potrzeba. Polecam kilka korytarzy dobudować na początek
Mam problem z laptopem HP Victus. Prędkość pobierania na nim mam na poziomie 10MB/s. Na telefonie podłączonym do tej samej sieci mam 30MB/s. Na komputerze na kablu podłączonym do tej samej sieci również 30MB/s. Tylko na laptopie jest limit. Próbowałem zmienić DNS, zmienić opcje duplexu na Gigabit full. Próbowałem zmienić kabel na inną kategorię, inny router, po wifi, po zewnętrznej karcie sieciowej. Innymi słowy wyłącz/włącz nie działa. Ktoś miał może podobnie
@Rudz1elec właśnie sobie zdałem sprawę że to może być problem gdzie indziej. Bo router z którego korzystam jako podłączenia do dwóch komputerów nie jest bezpośrednio podłączony do sieci. Do sieci WAN jest podłączony modem Play. Po kablu idzie dopiero do routera i z routera do kablach do komputerów. Bottleneckiem jest router patrząc po prędkościach wifi z obu źródeł. Czy ma znaczenie jaki standard A/B jest między routerem na modemem? Nie chcę
@rebelyell dam plusa, ale pomidorów nienawidzę. Myślałem że z wiekiem przejdzie. Próbowałem wielu kilku odmian, a zjem je tylko w passacie czy ketchupie ( ͡°ʖ̯͡°)
źródło: 1000131718
Pobierz