Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko145
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
4MagnuM4

4MagnuM4

Dołączył 6 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3203
  • Znaleziska 26
  • Mikroblog 3177
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 9
  • Dodane (268)
  • Komentowane (2073)
  • Plusowane (836)
4MagnuM4
4MagnuM4 22.04.2026, 10:46:12
  • 1
Ktoś wie co tu się odwaliło? :O #gielda
4MagnuM4 - Ktoś wie co tu się odwaliło? :O #gielda

źródło: 3555

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rossomak
Rossomak
22.04.2026, 10:49:46 via Android
  • 0
@4MagnuM4: wyciskanie shortow
  • Odpowiedz
ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
22.04.2026, 10:49:48 via Wykop
  • 3
@4MagnuM4: typ z twittera, twierdzi , ze jest squirt od ponad miesiąca
  • Odpowiedz
4MagnuM4
4MagnuM4 12.03.2026, 14:18:30
  • 19
Zobaczycie, jeszcze wszyscy będziemy się z tego śmiać. #gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ja_tu_tylko_na_moment
ja_tu_tylko_na_moment
12.03.2026, 14:24:22 via Wykop
  • 12
@4MagnuM4: Ale nie wszyscy.
  • Odpowiedz
KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota
KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota
12.03.2026, 16:02:22 via Wykop
  • 1
@ja_tu_tylko_na_moment: @4MagnuM4 najwazniejsze to to zeby byc zdrowym
  • Odpowiedz
4MagnuM4
4MagnuM4 11.03.2026, 14:09:18
  • 7
Sprzedałem
Sprzedałem ORLEN #gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

4MagnuM4
4MagnuM4
Autor
11.03.2026, 14:15:57 via Wykop
  • 8
@Tagliacozzo: chłop spanikował jak zobaczył taki wzrost, może odkupi jak spadnie (o ile spadnie)
  • Odpowiedz
Atomus
Atomus
11.03.2026, 14:27:35 via Wykop
  • 2
@4MagnuM4: tez
  • Odpowiedz
4MagnuM4
4MagnuM4 23.02.2026, 10:53:33
  • 0
Kupno PZU pod piątkowe wyniki - klasa czy obciach? #gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

assninja
assninja
23.02.2026, 10:54:52 via Wykop
  • 1
@4MagnuM4: nawet jak stracisz to za pol roku dywidenda wleci jak psu micha i sie prawie wyrówna
  • Odpowiedz
tomasiak
tomasiak
23.02.2026, 10:55:45 via Wykop
  • 6
@4MagnuM4: to nie jest porada inwestycyjna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
tomasiak - @4MagnuM4: to nie jest porada inwestycyjna ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
4MagnuM4
4MagnuM4 03.02.2026, 19:41:26
  • 0
Co sądzicie o olejorzu teraz? Powoli zaczyna spadać z ATH, dodatkowo obniżyli mu rekomendację od Oddo BHF do „poniżej rynku” z ceną docelową 94 zł. Myślę czy nie ubrać się w skromne 20-30 akcji właśnie w okolicy 95 zł.
#gielda #meczennicypkn
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

4MagnuM4
4MagnuM4
Autor
03.02.2026, 20:03:00 via Wykop
  • 2
@smieszek321: no i? pogadamy jak spadnie poniżej 90 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
smieszek321
smieszek321
smieszek321
03.02.2026, 20:34:48 via Wykop
  • 1
@4MagnuM4: Dla mnie nawet 90 to za drogo :D Kupowałem przy 40, to raczej będzie teraz z całym WIGiem szło więc może nie spaść
  • Odpowiedz
4MagnuM4
4MagnuM4 29.01.2026, 18:30:55
  • 1
#xtb #meczennicyxtb to co PCR na szczura i jutro tu da moon?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

4MagnuM4
4MagnuM4 13.01.2026, 21:36:01
  • 1
Polećcie jakieś #ksiazki z kategorii kryminał, thriller i horror, jakieś absolutnie must read dla początkującego w temacie. Najlepiej aby były dostępne na #legimi w formie #audiobook #czytajzwykopem
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

maniok
maniok
13.01.2026, 23:09:51 via Wykop
  • 1
@4MagnuM4:

https://www.legimi.pl/ebook-cujo-stephen-king,b1207052.html
  • Odpowiedz
hodowca_bydla
hodowca_bydla
hodowca_bydla
14.01.2026, 10:53:52 via Wykop
  • 1
@4MagnuM4: Jeżeli lubisz trochę mocniejsze thrillery/kryminały to polecam książki Donato Carrisiego, zwłaszcza trylogię z cyklu Mila Vasquez - Zaklinacz, Hipoteza zła, Gra zaklinacza. Oprócz tego Chrisa Cartera z cyklu Robert Hunter. Audioboooki powinny być na Legimi, jednak nie wiem czy są ona dostępne w abonamencie.
  • Odpowiedz
4MagnuM4
4MagnuM4 05.01.2026, 15:53:39
  • 0
Zamknąłem swoje pozycje w dolarach na zwykłym koncie #xtb i chce wszystkie środki przenieść na #ikze. Jedyną dostępną formą jest przewalutowanie, co wiąże się z 0,5% prowizji. Czy sprytne Mirki znają jakiś sposób, aby ominąć tą dziadowską opłatę? Da radę wypłacić na #revolut, tam przewalutować za darmo i ponownie wpłacić na XTB?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

4MagnuM4
4MagnuM4
Autor
05.01.2026, 18:55:50 via Wykop
  • 0
@rtg_: @Imperator_Wladek niestety, nie mam PEKAO, tylko mBank, velobank i revolut. Z tym że revolut mam UAB, także chyba bez problemu wypłacę i przewalutuje na złotówki?
  • Odpowiedz
Imperator_Wladek
Imperator_Wladek
05.01.2026, 21:10:44 via Wykop
  • 2
@4MagnuM4: tak, ale nie zdziw się jeżeli kwota przelewu przychodzącego będzie mniejsza niż kwota wychodzącego o jakieś 200 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sorry, ale jeżeli chcesz mieć 100% pewności, że w momencie wyjścia przelewu XTB nie stracisz ani dolara to musisz mieć konto USD w Pekao. Później Walutomat (bez karty) lub Revolut (doładowanie przez kartę USD, bo znowu może być naliczone ~200 zł prowizja)
Z
  • Odpowiedz
4MagnuM4
4MagnuM4 30.12.2025, 14:27:55
  • 0
W jakie #akcje i #etf inwestują Mirasy w PLN na #xtb na koncie #ikze? Chciałbym zacząć budować swój portfel (60-70% etf, 30-40% akcje), ale im więcej czytam tym mniej wiem. Polećcie coś (bez porady inwestycyjnej).
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

4MagnuM4
4MagnuM4 18.12.2025, 22:38:16
  • 0
#guildwars2
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dwudziestydrugi
Dwudziestydrugi
19.12.2025, 06:13:02 via Wykop
  • 0
@4MagnuM4:
  • Odpowiedz
4MagnuM4
4MagnuM4
Autor
19.12.2025, 14:51:17 via Wykop
  • 1
@Dwudziestydrugi:
  • Odpowiedz
4MagnuM4
4MagnuM4 01.12.2025, 15:35:00
  • 0
Czy da się jakos w #android #samsung wyłączyć przyciszanie muzyki na Spotify/YT Music jak przychodzi powiadomienie? Opcja z ustawieniem "nie przeszkadzać" nie wchodzi w grę, nadal chciałbym słyszeć powiadomienia, ale w taki sposób, aby nie zmieniały głośności muzyki/podcastu. #telefony #smartfon
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

4MagnuM4
4MagnuM4 18.11.2025, 20:30:28
  • 0
Jaka cena za #samsung #s25 na #blackfriday będzie atrakcyjna? 2600-2700 zł za 256gb będzie już git? #smartfon #telefony
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kaczoor
kaczoor
18.11.2025, 20:37:52 via Android
  • 3
@4MagnuM4 ale zawsze możesz sprawdzić jaka była najniższa
  • Odpowiedz
PurpleHaze
PurpleHaze
18.11.2025, 20:40:32 via Wykop
  • 1
@4MagnuM4: 2300zl za tyle szlo dostac 256GB w promocjach samsungowych.
Pkus odkup starego telefonu.
  • Odpowiedz
4MagnuM4
4MagnuM4 18.11.2025, 14:20:54
  • 1
Jakie polecacie biuro podróży z wycieczkami fakultatywnymi z Hurghady? Ma być tanio i dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°) #wakacje #egipt #podroze
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

baltic-vodka
baltic-vodka
baltic-vodka
18.11.2025, 14:41:01 via Wykop
  • 1
Jak w miarę dobrze to duże biura typu Exim, jak tanio to szukaj miejscowych biur i się targuj o cenę. Tylko miej świadomość, że gdyby coś się po drodze stało, to możesz mieć problem z ubezpieczeniem, bo większość takich małych miejscowych biur nie działa oficjalnie, nie jest zarejestrowana i nie ma swojego ubezpieczenia. Natomiast Twoje ubezpieczenie z biura podróży może mieć różne wyłączenia np. wycieczka quadami na pustyni, albo nurkowanie może być
  • Odpowiedz
ejshuud
ejshuud
ejshuud
21.11.2025, 13:25:35 via Wykop
  • 0
@4MagnuM4 Na miejscu Bumerangi Egiptu. Maja wszystkie niezbędne pozwolenia i licencje, a przynajmniej nie przepłacisz u rezydenta.
  • Odpowiedz
4MagnuM4
4MagnuM4 17.11.2025, 21:16:00
  • 0
W poprzednich latach ArenaNet robiła jakieś okazje na dodatki z okazji black friday? Chciałbym dokupić 3 najnowsze i nie wiem, czy nie poczekać tych kilkanaście dni. #gw2 #guildwars2 #mmorpg
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Smutny_Marek
Smutny_Marek
17.11.2025, 22:08:24 via Wykop
  • 2
@4MagnuM4: poczekaj. Tegorocznego raczej nie dadzą na wyprzedaż.
  • Odpowiedz
4MagnuM4
4MagnuM4 01.10.2025, 14:36:36
  • 1
Pogubiłem się już, od dziś KAŻDA butelka szklana po piwie 0,5l objęta jest systemem kaucyjnym, czy w gruncie rzeczy zostaje jak było, tj. nadal będzie podział na piwa w butelkach zwrotnych/bezzwrotnych? #systemkaucyjny #butelkizwrotne #butelki
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ainam102
ainam102
ainam102
01.10.2025, 15:30:23 via Wykop
  • 2
@4MagnuM4: Lidl już zapowiedział że rezygnują ze sprzedaży szklanych zwrotnych, biedronka tez pewnie
  • Odpowiedz
Waleczny_Kalafior
Waleczny_Kalafior
01.10.2025, 17:02:35 via Android
  • 1
@4MagnuM4 Szklane zostają na tak jak jest obecnie, bo już są objęte systemem kaucyjnym we wcześniejszej wersji.
  • Odpowiedz
4MagnuM4
4MagnuM4 13.08.2025, 19:40:31
  • 14
Louis Mały Biały Piesek odnaleziony! #heheszki #smiesznypiesek #fredikamionka
4MagnuM4 - Louis Mały Biały Piesek odnaleziony! #heheszki #smiesznypiesek #fredikamio...

źródło: Zrzut ekranu 2025-08-13 213933

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

4MagnuM4
4MagnuM4 08.08.2025, 09:14:39
  • 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czarku
Czarku
Czarku
08.08.2025, 09:16:03 via Wykop
  • 7
@4MagnuM4: Co lepsze ta gospoda znajduje się na rynku głównym w Białymstoku ( ͡° ͜ʖ ͡°) Byłem tam nawet w zeszły weekend, ale nie spodziewałem się że takie wałki są robione, bo jedzenie przeciętne.
  • Odpowiedz
4MagnuM4
4MagnuM4 04.08.2025, 13:44:19
  • 0
Gdzie teraz najtaniej wychodzi prepaid na 60 dni do WoWa? #worldofwarcraft
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Njal
Njal
05.08.2025, 15:19:15 via Wykop
  • 1
@4MagnuM4: najbezpieczniej i najszybciej zawsze na G2A, czasami na pingwinie, najważniejsze to omijać instant gaming ponieważ mijają się z prawdą w kwestii cen i przy płatności doliczają VAT
  • Odpowiedz
samael4018
samael4018
05.08.2025, 19:43:22 via Wykop
  • 0
@Njal: na prepaid"ach nie ma w ogóle watu w Unii
  • Odpowiedz
4MagnuM4
4MagnuM4 31.07.2025, 12:40:45
  • 0
Polećcie proszę jakąś pompkę (najlepiej akumulatorową) do pompowania pontonu nad wodą :) #wedkarstwo #zeglarstwo
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

keicaam
keicaam
31.07.2025, 14:40:33 via Wykop
  • 0
@4MagnuM4: mi sprawdza się pompka z Intexa, ale nie wiem, czy będzie pasować do innych pontonów. Pompką pompuję do mniej więcej 80%, resztę dobijam ręcznie.
  • Odpowiedz
nusch
nusch
nusch
31.07.2025, 22:16:55 via Wykop
  • 0
Flextail ma ultralekkie https://www.4camping.pl/p/pompa-elektryczna-flextail-max-boat-pump/
  • Odpowiedz
4MagnuM4
4MagnuM4 28.07.2025, 15:07:38
  • 0
Mireczki grają na Turtle WoW? Warto zaczynać? #worldofwarcraft
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lvbie_placki
lvbie_placki
28.07.2025, 15:09:22 via Wykop
  • 2
@4MagnuM4: gram
warto, nie ma lepszego serwera
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 12
  • Strona 1 z 12
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 05.12.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 14.03.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking