Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko168
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
2outmagic
2outmagic

2outmagic

Dołączył 8 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6825
  • Znaleziska 115
  • Mikroblog 6710
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 15
  • Dodane (936)
  • Komentowane (962)
  • Plusowane (4812)
PozdroMleczny
PozdroMleczny
05.05.2026, 09:44:04
  • 898
może marnuje czas żeby odzyskać moje pieniądze ale za to j---e tu piwskiem w tym upale.

Mam nadzieje że dusza tej ministry hennig-kloski trafi po zgonie do butelkomatu i będzie tam siedzieć na wieki wieków amen.

Zaplusuj żeby Bozia zobaczyła.

#kaucja #bekazpo
PozdroMleczny - może marnuje czas żeby odzyskać moje pieniądze ale za to j---e tu piw...

źródło: 1000019913

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MazurskiSmak
MazurskiSmak
05.05.2026, 11:05:13 via Android
  • 214
@zukennuken: xD takie komentarze powinny być w bingo.

  • Odpowiedz
t4f9oy55
t4f9oy55
05.05.2026, 11:11:00 via Wykop
  • 240
@PozdroMleczny: Humiliation ritual
  • Odpowiedz
ZarodziecMalaryczny997
ZarodziecMalaryczny997
02.05.2026, 07:14:31
  • 597
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heheszki #pasjonaciubogiegozartu #chemia
ZarodziecMalaryczny997 - ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heheszki #pasjonaciubogiegozartu #chemia

źródło: 1000016903

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niezawysoki
niezawysoki
niezawysoki
02.05.2026, 07:37:13 via Wykop
  • 193
@ZarodziecMalaryczny997: chciałbym umić chemię
  • Odpowiedz
grzypAtomowy
grzypAtomowy
02.05.2026, 08:28:14 via Wykop
  • 132
@ZarodziecMalaryczny997: bo żelazo samo z siebie sie do niczego nie nadaje. W sumie Fe-male jako bezyteczna parnerka iron-mana byłoby git
  • Odpowiedz
rail_man
rail_man
29.04.2026, 20:29:58
  • 20
Ten komentator to jak powiew świeżego powietrza po uchyleniu okna w sypialni o 6 rano
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PogromcaPatusow
PogromcaPatusow
26.04.2026, 12:37:40
  • 13
#latwogang Na 200 milionów wpada Pasut z midget gangiem i o----------ą performance roku
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SombreroTaco137
SombreroTaco137
22.04.2026, 20:14:56
  • 424
Ustrzelone perfekcyjnie XD
#gielda
SombreroTaco137 - Ustrzelone perfekcyjnie XD
#gielda

źródło: 10809

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kedlach
Kedlach
22.04.2026, 20:16:35 via Wykop
  • 160
@SombreroTaco137: gratulacje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
SombreroTaco137
SombreroTaco137
Autor
22.04.2026, 20:18:40 via Wykop
  • 128
@Kedlach: trzeba będzie uśredniać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Polasz
Polasz
23.04.2026, 05:44:35
  • 534
Dzień dobry ( ͡°ʖ ͡°)
Polasz - Dzień dobry ( ͡°ʖ ͡°)

źródło: 9470

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Methelin
Methelin
23.04.2026, 06:28:38 via Wykop
  • 90
@Polasz: A później "Dlaczego moje dziecko nie chce ze mną rozmawiać?"
  • Odpowiedz
erni13
erni13
23.04.2026, 07:00:24 via Wykop
  • 570
@Methelin: Nie no już bez przesady, wiadomo, że trzeba olać toksycznych rodziców, ale obowiązki to akurat nie jest nic złego XD
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
22.04.2026, 22:43:09
  • 595
wfyokyga

źródło: temp_file4487284387717159892

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Not_Broken
Not_Broken
22.04.2026, 22:52:49 via Wykop
  • 182
@Almagest: szkoły filozoficzne po wykładach chodziły się n---------ć
  • Odpowiedz
Garindor
Garindor
22.04.2026, 23:35:16 via Wykop
  • 117
Ciekawe. Myślałem że to Platona bo on był ponoć mega silny


@Almagest: bo Sokrates mu sprawdzał ile wyciśnie na klatę na zaliczenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
tomasz-terka1986
tomasz-terka1986
tomasz-terka1986
14.04.2026, 12:06:20
  • 568
ludzie tak się burzą na system kaucyjny, a ja za dzieciaka taszczyłem setki butelek do sprzedawcy w tibii i nie narzekałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
najbardziej niemiecka rzecz w całej grze xD
#tibia #systemkaucyjny #heheszki #kaucja
tomasz-terka1986 - ludzie tak się burzą na system kaucyjny, a ja za dzieciaka taszczy...

źródło: mojsystemkaucyjny

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Elev
Elev
14.04.2026, 12:13:25 via Wykop
  • 157
Pacc leży na ziemi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ayyy_lmao
ayyy_lmao
14.04.2026, 12:19:11 via Wykop
  • 96
@tomasz-terka1986: ja to do dzisiaj jak widzę dużo bezpańskich flasków to zabieram, po pojedynczą to się nie schylę ale setkę już wezmę ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Marcinnx
Marcinnx
12.04.2026, 17:52:44
  • 25
Jan Magiera strzela piękną bramkę z rzutu wolnego w 12. minucie meczu WKS Śląsk Wrocław – Athletic Wrocław U-12 w rozgrywkach D2.


Gol z dedykacją dla Tatusia Jacka Magiery 🕊️💔⚽


Młody zawodnik klęknął na boisku, ukazując koszulkę z napisem:

🗣 "Kochany tatusiu. Na zawsze w moim sercu"
Marcinnx - >Jan Magiera strzela piękną bramkę z rzutu wolnego w 12. minucie meczu WKS...

źródło: obraz

Pobierz
Marcinnx - >Jan Magiera strzela piękną bramkę z rzutu wolnego w 12. minucie meczu WKS...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ojciec_Makumba
Ojciec_Makumba
12.04.2026, 18:27:15 via Wykop
  • 2
@Marcinnx: (╯︵╰,)
  • Odpowiedz
janusz-lece
janusz-lece
13.04.2026, 06:54:58 via Wykop
  • 0
@Marcinnx: czemu nie dostal kartki/minut za sciagniecie koszulki?
  • Odpowiedz
heremorie
heremorie
12.04.2026, 20:46:23
  • 11
#mecz
Proponuję reformę że żeby zespoły które mają taką samą ilość punktów co pierwszy spadkowicz również spadały. Czyli jakby liga się zakończyła dzisiaj to 6 zespołów by spadło. To jest moja opinia i ja się z nią zgadzam.
heremorie - #mecz 
Proponuję reformę że żeby zespoły które mają taką samą ilość punkt...

źródło: IMG_0489

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

umorusany_w_kale
umorusany_w_kale
12.04.2026, 20:53:02 via Wykop
  • 4
@rafdro: a nie spadła w 1936?
  • Odpowiedz
marcelus
marcelus
12.04.2026, 21:54:20 via Wypiek
  • 4
@heremorie ja to jestem zdania że jak mistrz nie będzie miał co najmniej 55 punktów to cała liga powinna spaść ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
derivatives
derivatives
12.04.2026, 14:12:18
  • 130
derivatives

źródło: c93d9777b25f4c7ba8021341455fdb50

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KwiatyZla
KwiatyZla
12.04.2026, 14:13:09 via Wykop
  • 45
@derivatives: golab to tradycyjna polska potrawa!
  • Odpowiedz
Ciastek993
Ciastek993
12.04.2026, 14:28:38 via Wykop
  • 30
@derivatives: Powinno właśnie tak być zamiast 800+, wtedy to latające g---o zniknęło by, i dzieci nasze narodowe głodne nie były.
  • Odpowiedz
czahrolek98
czahrolek98
czahrolek98
11.04.2026, 14:33:47
  • 1
SŁONIKI GRAC K---A MAC
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stanley-fieldmaster
stanley-fieldmaster
08.04.2026, 22:29:02
  • 4
#mecz
No to pogadali
stanley-fieldmaster - #mecz 
No to pogadali

źródło: 1000000888

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Arbuzlele
Arbuzlele
07.04.2026, 04:40:28
  • 344
#heheszki #humorobrazkowy
Arbuzlele - #heheszki #humorobrazkowy

źródło: 1000003420

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bardzospokojnyczlowiek
bardzospokojnyczlowiek
07.04.2026, 07:03:12 via Wykop
  • 271
@Arbuzlele: a ekspedientka na to
bardzospokojnyczlowiek - @Arbuzlele: a ekspedientka na to

źródło: bird-saying-listen-here-you-little-shit-v0-nm93snupy1i31

Pobierz
  • Odpowiedz
littlebuzz
littlebuzz
07.04.2026, 09:00:19 via Wykop
  • 215
@Arbuzlele: Ekspedientka wygląda jak Lewandowska bez Robetra ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Wojciech_Skupien
Wojciech_Skupien
07.04.2026, 04:35:44
  • 1843
Syn lvl 5 zaprosił sobie kolegę na chatę, stoję w kuchni i słyszę jak mówi mu "a mój tata to mój przyjaciel i on potrafi wszystko".
W jednej sekundzie zrobiło mi się ciepło w sercu.
I zamiast na tym skończyć, to musiał podkoloryzować i ryczy: "Tato! Stań na rękach bo Stasiu nie wierzy!".
Moje zdolności negocjacyjne z pięciolatkami są nikłe, więc podjąłem się tej próby by bronić swojego imienia w oczach syna
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RobolChuop
RobolChuop
07.04.2026, 04:47:28 via Android
  • 644
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
napisze_na_mirko
napisze_na_mirko
07.04.2026, 05:08:46 via Wykop
  • 2454
@Wojciech_Skupien: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
napiszenamirko - @Wojciech_Skupien: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 1000055869

Pobierz
  • Odpowiedz
NanuszJowak91
NanuszJowak91
31.03.2026, 22:54:52
  • 10
Gdzieś w niedalekim równoleglym swiecie selekcjoner zamiast nieokrzesanego mlodego jeźdzca bez glowy wpuszcza doświadczenie, charakter, legendę ktora tak wlasnie cieszy sie z awansu na mundial wraz z cala Polska #mecz
NanuszJowak91 - Gdzieś w niedalekim równoleglym swiecie selekcjoner zamiast nieokrzes...

źródło: images

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Narqs
Narqs
31.03.2026, 19:43:16
  • 8
Nie spodziewałem sie że kiedyś to powiem, ale po pierwszej połowie tęsknie za Borkiem na majku #mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2outmagic
2outmagic
2outmagic 31.03.2026, 19:45:00 via Android
  • 0
No Laskowski nie wiem jak to napisać po polsku za bardzo ale jest "too corny" od dawien dawna, zamiast komentować mecz z emocjami
  • Odpowiedz
kamilo0
kamilo0
kamilo0
31.03.2026, 19:45:33 via Wypiek
  • 0
@Narqs czemu nie ma Bora?
  • Odpowiedz
AntyKuc
AntyKuc
27.03.2026, 22:32:33
  • 44
Podczas tych wszystkich dram z doktorami i wywyższaniem się wiedzą na temat baśniowych stworów, dobrze jest być po prostu zwykłym chłopakiem bez matury.
#kiszak #snakeiter
AntyKuc - Podczas tych wszystkich dram z doktorami i wywyższaniem się wiedzą na temat...

źródło: preview

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 241
  • Strona 1 z 241
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 15.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 26.11.2017

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 14.02.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking