Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko170
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
2MSR

2MSR

Dołączył 11 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6197
  • Znaleziska 2328
  • Mikroblog 3869
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 21
2MSR
2MSR 05.02.2017, 17:58:31 via Android
  • 1
Idzie jeszcze testować #rainbowsix czy już koniec? Bo pisze mi błąd połączenia z serwerem
#ps4
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rtk993
rtk993
05.02.2017, 20:14:38 via iOS
  • 1
@2MSR: na pieca miało być do 5, a ps 4 chyba do 6 lutego
  • Odpowiedz
marianoitaliano
marianoitaliano
05.02.2017, 20:33:35
  • 0
@2MSR: kup podstawke - wystarczy... jak bedziesz duzo grac to na wszystkie dodatki sobie uzbierasz... po niedzieli wychodzi nowa mapa i 2 operatorów a za 6 miesięcy będą operatorzy z polski
  • Odpowiedz

407

Trening dla dzieci

Trening dla dzieci

Chyba +18 powinno być... Sami oceńcie...

jazeck
z
youtu.be
dodany: 05.02.2017, 01:59:39
  • 134
  • #
    swiat
  • #
    sport
2MSR
2MSR 05.02.2017, 17:32:40
  • 17
@kosonanspoznawczy: Dokładnie, a dopiero włączyłem laptopa ( ͡° ʖ̯ ͡°)

204

Szef niemieckiego kontrwywiadu: Państwo Islamskie rekrutuje w internecie

Pokaż treści 18+

Szef niemieckiego kontrwywiadu: Państwo Islamskie rekrutuje w internecie

Państwo Islamskie wykorzystuje łowców głów w mediach społecznościowych, żeby rekrutować w Niemczech młodych ludzi - poinformował w czwartek szef Federalnego Urzędu Ochrony Konstytucji (BfV) Hans-Georg Maassen. ...

subox
z
bankier.pl
dodany: 19.01.2017, 17:37:31
  • 44
  • #
    polityka
  • #
    europa
  • #
    ciekawostki
  • #
    isis
  • #
    islam
  • #
    terroryzm
2MSR
2MSR 20.01.2017, 05:52:45 via Android
  • 2
W końcu 21 wiek mamy.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2MSR
2MSR 03.01.2017, 09:05:58 via Android
  • 2
Podczas załatwiania kredytu hipotecznego podpisałem oświadczenie o zarobkach i była tam już zaznaczona opcja że wynagrodzenie jest wolne np od pożyczek wewnątrz zakładowych. Czy jeżeli jednak mam taką pożyczkę to bank jest w stanie to sprawdzić w jakiś sposób? Lepiej powiedzieć że się taką ma?

#banki #kredyt #finanse
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

graf_zero
graf_zero
graf_zero
03.01.2017, 10:31:28
  • 1
@promocyjnaaga: Pracodawcy wypisuje i podbija pieczątką zaświadczenie o zarobkach i tam jest

"Wyrażam zgodę na udostępnienie PKO Bank Polski S.A. i PKO
Bank Hipoteczny S.A. informacji zawartych w formularzu oraz na pisemną lub
telefoniczną ich weryfikację. Przyjmuję do wiadomości, że zaświadczenie wypełnione niewłaściwie, niekompletnie lub nieczytelnie nie będzie honorowane"
  • Odpowiedz
teraz_z_kontem
teraz_z_kontem
03.01.2017, 11:27:11
  • 0
@2MSR: sami nie mają takiej mocy, chyba że przyniesiesz im na piśmie z pracy.
  • Odpowiedz

677

Tony Soprano rozmawia z córką, której czarny ukradł rower.

Tony Soprano rozmawia z córką, której czarny ukradł rower.

Lewacka logika córki. (Angielski wymagany)

janek_kenaj
z
youtube.com
dodany: 26.12.2016, 20:19:16
  • 159
  • #
    kultura
  • #
    lewackalogika
  • #
    ciekawostki
  • #
    poprawnoscpolityczna
  • #
    thesopranos
  • #
    rozrywka
2MSR
2MSR 26.12.2016, 20:41:08
  • 16
Niestety przez chorą poprawność polityczną takich seriali będzie coraz mniej. Nawet South Park nie jest już taki jak kiedyś.
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2MSR
2MSR 08.12.2016, 08:15:11 via Android
  • 2
Czy ładowanie telefonu za każdym razem poprzez szybkie ładowanie skraca żywotność akumulatora?
#telefony #elektronika
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ptasiek2
ptasiek2
08.12.2016, 08:15:58 via iOS
  • 1
@2MSR: nie, utrata pojemności wraz z czasem to naturalny proces
  • Odpowiedz
l.....e
l.....e
konto usunięte 08.12.2016, 08:20:26
  • 2
@2MSR: tak

  • Odpowiedz
2MSR
2MSR 30.11.2016, 15:45:58
  • 2
Mirki, zastanawiam się nad nowym #telefony w okolicach +/- 1500zł. Jestem trochę zmęczony #android ze względu na zamulanie po okresie około roku lub półtora. Nie jestem fanem #iphone ale kusi mnie iphone se (Nowy na aledrogo w okolicach 1700 w wersji 16Gb). Trochę mnie odpycha mały wyświetlacz 4cale ale w tej cenie z takimi częściami, NFC itd. nie jest źle. Tu moje pytania:
1. Czy posiada
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

B.....c
B.....c
konto usunięte 30.11.2016, 16:15:08
  • 1
@BialyKal: s7 mam już koło 3 miesięcy, mogę ci wymienić kilka zalet i wad i odpowiedzieć na kilka pytań ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
B.....c
B.....c
konto usunięte 30.11.2016, 16:39:33
  • 1
@BialyKal: to tak, z zalet:
-wyświetlacz, jak porównałem sobie z ajfonem 7 w jakimś sklepie to nie ma porównania
-gps, bardzo szybko łapie i działa bezproblemowo, świetnie się sprawdza jako nawigacja
-całkiem spoko preinstalowane aplikacje, nie ma tego jakoś bardzo dużo, jest kilka nieprzydatnych (z mojego puntku widzenia), np. do łączenia z gear vr, którego nie mam, a tak poza tym to pakiet office (word, excel, powerpoint, onenote), facebook, instagram. Niechciane aplikacje można
  • Odpowiedz

713

Tylko frajerzy stoją w korku

Pokaż treści 18+

Tylko frajerzy stoją w korku

przynieście łopatę

kombajnbizon
z
liveleak.com
dodany: 25.11.2016, 10:10:25
  • 151
  • #
    swiat
  • #
    motoryzacja
  • #
    motocykle
2MSR
2MSR 25.11.2016, 16:13:44
  • -1
Rejestracja z XD nic dobrego nie wróży
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2MSR
2MSR 24.11.2016, 09:11:35 via Android
  • 1
Mirki brać skyrima w promocji black friday czy zostawić tą kasę bo mam jeszcze w co grać i poczekać na świąteczne promocję? Chodzi mi czy jest prawdopodobna lepsza cena bf1 albo skyrima na świątecznej promocji?

#ps4 #gry
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LowcaZMroku
LowcaZMroku
24.11.2016, 09:16:35 via Android
  • 2
@2MSR bf1 nie ma szans, skyrim taniej niz te 15/20 zl tez nie zejdzie
  • Odpowiedz
2MSR
2MSR
Autor
24.11.2016, 10:39:22 via Android
  • 1
@LowcaZMroku
@Kikuchiyo
Dzięki ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz

409

Jachtem zbudowanym na balkonie popłynął wokół globu (1999-2002

Jachtem zbudowanym na balkonie popłynął wokół globu (1999-2002

Biedny emeryt na swoim balkonie na Kaukazie zbudował 3,7 m długości jacht, którym pożeglował wokół Ziemi. Bez radiostacji, GPS-a, autopilota i silnika...

starnak
z
retronauta.pl
dodany: 22.11.2016, 12:23:46
  • 78
  • #
    kaukaz
  • #
    zainteresowania
  • #
    ciekawostki
  • #
    jacht
  • #
    podroze
  • #
    plywanie
2MSR
2MSR 22.11.2016, 16:02:45
  • -1
Szanuje za odwagę. Zrobić jacht ze znalezionych rzeczy i wybrać się na tak rozległe akweny wodne.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

463

Kim Noble - jedna z ofiar satanistów-pedofili.

Pokaż treści 18+

Kim Noble - jedna z ofiar satanistów-pedofili.

Ciekawy artykuł sprzed 5 lat. Źródło moim zdaniem foliowe, ale okazuje się, że 5 lat temu foliarze wiedzieli o rzeczach, które teraz dopiero wychodzą na światło dziennie.

konto usunięte
z
radtrap.wordpress.com
dodany: 21.11.2016, 15:44:04
  • 124
  • #
    swiat
  • #
    usa
  • #
    pizzagate
  • #
    afera
  • #
    pedofilia
  • #
    sztuka
2MSR
2MSR 22.11.2016, 09:29:11 via Android
  • -1
Opis typowo z teorii spiskowych. Ale jak już autor chciał podciągnąć pod coś to opisane wyżej trochę bardziej pasuje pod "Bluebird" niż "Mk-ultra". MKUltra było min sterowaniem umysłu ale pod wpływem środków takich jak LSD
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2MSR
2MSR 11.11.2016, 19:58:36 via Android
  • 2
Sam, skubany sam!!!
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2MSR
2MSR 11.11.2016, 19:42:03 via Android
  • 1
Ciekawe co pokażą
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

479

Koń pieszczoch nie pozwoli ci odejść

Koń pieszczoch nie pozwoli ci odejść

The hugging horse

Jare_K
z
youtube.com
dodany: 02.11.2016, 14:35:12
  • 35
  • #
    zwierzaczki
  • #
    zwierzeta
  • #
    ciekawostki
  • #
    przyroda
2MSR
2MSR 03.11.2016, 16:12:33
  • 2
Mój pies też lubi w tym miejscu. Tak samo łeb podnosi wtedy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2MSR
2MSR 02.11.2016, 17:17:40 via Android
  • 1
Mirki jakie są cenowe widełki garnituru szytego na miarę i z jakich materiałów najlepiej robić? No i ile mniej wiecej szyją taki garnitur?

#garnitur #modameska #ubrania
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Xune
Xune
02.11.2016, 17:28:42
  • 7
@2MSR: Sensowne szycie na miarę (bespoke z angielskiego) zaczyna się od ok. 1800-2000 za igłę. Do tego dolicz materiały (nie widzę sensu szycia na miarę z marnej tkaniny), ceny różne - bardzo dobre wełny to okolice 4 stów za metr, bliżej 2 za metr też można fajne dostać.

Większość "szycia na miarę", np. pisana wyżej Vistula to nie szycie na miarę tylko szycie pasowe (MTM). W szyciu na miarę krawiec
  • Odpowiedz
V.....c
V.....c
konto usunięte 02.11.2016, 17:40:59
  • 3
Suit Supply


@Xune: @2MSR: Za polecenie tego sklepu powinieneś dostać milion plusów. Bardzo gorąco polecam. Zwłaszcza, że mają dobry system zamówień i żadnych problemów ze zwrotami.
  • Odpowiedz
2MSR
2MSR 30.10.2016, 19:52:33
  • 5
Rewelacja. Obecna polisa OC (gołe oc bez nw i innych bajerów) 580zł za Forda 2.0 z 2002r a nowa kalkulacja 1450zł. Z dnia na dzień mam coraz bardziej dość tego kraju. Oczywiście pełne zniżki. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#oc #ubezpieczenia #motoryzacja #samochody #polska
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nowa-ja
Nowa-ja
30.10.2016, 19:53:52
  • 8
@2MSR: niedługo OC będzie przewyższało wartość mojego samochodu, czekam na ten dzień ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
2MSR
2MSR
Autor
30.10.2016, 19:55:30
  • 2
@OldFuckinPyroRex: Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę. To tak w skrócie
  • Odpowiedz
2MSR
2MSR 25.10.2016, 12:55:33
  • 5
Moja pierwsza rybka (bojownik). Jakieś porady?

#akwarystyka #ryby #zwierzeta
2MSR - Moja pierwsza rybka (bojownik). Jakieś porady?

#akwarystyka #ryby #zwierzet...

źródło: comment_Ue7MdJdyqh9cHXW3A5aM7bj80JZfPL4c.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

yggdrasill
yggdrasill
25.10.2016, 12:55:59
  • 21
@2MSR: Staraj się trzymać ją w wodzie.
  • Odpowiedz
Johnny_Revolta
Johnny_Revolta
25.10.2016, 13:02:39 via Android
  • 5
@2MSR poczytaj w necie o naturalnym środowisku tej ryby. Jaka woda, jakie rośliny, jakie podłoże. Wyjeb te plastiki i zrób mu namiastkę prawdziwego środowiska.
  • Odpowiedz
2MSR
2MSR 16.10.2016, 13:08:59 via Android
  • 1
Potrzebuję porady. Mam #internet z #vectra i przez rok czasu wszystko mi fajnie śmigało. Od jakiegoś czasu nie potrafię wejść na PS store łącząc sie przez wifi na laptopie i telefonie. Nie potrafie się też zalogować do #playstation network na #ps4. Dzwoniłem do supportu playstation to powiedzili, że to problem z portami i żebym się skontaktował z operatorem. Vectra mówi że nie potrafi
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2MSR
2MSR
Autor
16.10.2016, 16:01:05 via Android
  • 0
@saginata tylko że internet działa a jedynie ps network nie działa ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
saginata
saginata
16.10.2016, 16:37:40
  • 0
@2MSR: To im mówisz, że internetu używasz głównie na playstation. Połączenie internetowe blokujące najważniejszą dla Ciebie usługę to nie jest sprawne połączenie internetowe.
  • Odpowiedz
2MSR
2MSR 11.10.2016, 20:53:08 via Android
  • 4
Jak to było mówione podczas meczu z Portugalią na Euro. Nikt nie będzie pamiętał jak grali, liczy się wynik. Dobrze że sie nam udało. (ʘ‿ʘ)
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2MSR
2MSR 11.10.2016, 20:48:48 via Android
  • 2
Grali jak grali ale wygrali więc pijmy kompot (✌ ゚ ∀ ゚)☞,
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 23
  • Strona 18 z 23
  • >

Damian

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 11.01.2020

    Komentator
  • Rocznica
    od 22.09.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 07.02.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 02.08.2017

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking