Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko248
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

703

PILNE: Kwaśniewski narzeka na 11 tysięcy emerytury netto. Musi dorabiać .

PILNE: Kwaśniewski narzeka na 11 tysięcy emerytury netto. Musi dorabiać .

Aleksander Kwaśniewski jako były prezydent Polski otrzymuje z tego tytułu emeryturę w wysokości nieco ponad 13 tys. zł co daje 11 na łapę. Jednak prezydent narzeka na kwote i musi dorabiać. JAK ŻYĆ W TYM KRAJU ?

Kruszyn99
Kruszyn99
z
businessinsider.com.pl
dodany: 31.03.2025, 14:16:38
  • #
    emerytura
  • #
    polska
  • #
    finanse
  • #
    pieniadze
  • #
    neuropa
  • #
    4konserwy
  • 325
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (1)

Chad Donald Trump sprawuje urząd prezydenta bez wynagrodzenia
Icouldbeyourmom
z wiadomosci.onet.pl
  • -27

Komentarze (325)

najlepsze

MisPanda
MisPanda
31.03.2025, 17:13:29 via Wykop
  • 342
Ogólnie prezydenci i premierzy powinni mieć zagwarantowane miejsce w senacie do nieosiągnięcia wieku emerytalnego. Ponieważ:
-tym sposobem prezydent nie głoduje na emeryturze
-ma prace gdzie może wykorzystać swoje doświadczenie i wspierać Państwo.
-budżet mniej obciążony bo zamiast dwóch wypłat (pensja senatora i emerytura ZUS) wypłaca tylko jedna pensje senatora
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kazzr
kazzr
31.03.2025, 22:23:11 via Android
  • 178
@MisPanda ogólnie powinna być taka izba lordów złożona z byłych prezydentow. Nie ważne z którego obozu jesteś to nadal piastując takie stanowisko przez kilka lat to masz jednak jakąś wiedzę na jakiś temat i przydałaby się taka izba dla kontaktów zagranicznych, dla prestiżu. Ale u nas musi być N-----------E w oponenta politycznego a nie znajdowanie wspólnych rozwiązań.
  • Odpowiedz
ostatni_lantianin
ostatni_lantianin
ostatni_lantianin
31.03.2025, 23:45:31 via Wykop
  • 155
@kazzr: ale po co izba lordów? - kolejny urząd kolejne stołki, to kolega ma rację że lepiej ich wcisnąć w senat i niech tam sobie normalnie pracują.
  • Odpowiedz
jabollus
jabollus
jabollus
31.03.2025, 19:31:31 via Wykop
  • 240
jabollus

źródło: przywódca

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

SpasticInk
SpasticInk
01.04.2025, 07:31:28 via Wykop
  • 117
@jabollus: a teraz i na wódkie nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
SpasticInk - @jabollus: a teraz i na wódkie nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 14507857417176

Pobierz
  • Odpowiedz
BlogoslawionyTwarozyc
BlogoslawionyTwarozyc
01.04.2025, 12:01:22 via Wykop
  • 16
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
YebakaLesny
YebakaLesny
01.04.2025, 05:59:07 via Wykop
  • 190
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

wyjalowiony
wyjalowiony
01.04.2025, 07:23:18 via Wykop
  • 31
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
YebakaLesny
YebakaLesny
01.04.2025, 07:25:28 via Wykop
  • 4
@wyjalowiony: w pełni sie zgadzam.
  • Odpowiedz
coollfon
coollfon
31.03.2025, 14:56:37 via Wykop
  • 117
Chciałbym żeby państwo z mojej wypłaty brutto pobierało raptem 15-20% (╯︵╰,)
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Drizztek
Drizztek
Drizztek
01.04.2025, 05:54:26 via Wypiek
  • 9
@Witkacy_ w usługi publiczne?
  • Odpowiedz
Gjbgghbhhjj
Gjbgghbhhjj
01.04.2025, 07:45:34 via Wykop
  • 10
Chciałbym żeby państwo z mojej wypłaty brutto pobierało raptem 15-20% (╯︵╰,)


@coollfon: Zapraszamy do policji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
BiggerJapanTapczan
BiggerJapanTapczan
31.03.2025, 14:31:13 via Wykop
  • 101
no pilne
ewidentnie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

lakfor
lakfor
01.04.2025, 09:06:22 via Wykop
  • 49
lakfor

źródło: Zobacz Olek

Pobierz
  • Odpowiedz
lktr1
lktr1
01.04.2025, 20:26:59 via Wykop
  • 16
@BiggerJapanTapczan: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
lktr1 - @BiggerJapanTapczan: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: a360beba65e27479278ddae908671005

Pobierz
  • Odpowiedz
e.....1
e.....1
konto usunięte 31.03.2025, 18:49:01 via Wykop
  • 77
Będąc zupełnie, ale to zupełnie szczerym 2600 Euro miesięcznie emerytury prezydenckiej to faktycznie kpina
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

chigcht
chigcht
31.03.2025, 20:51:48 via Wykop
  • 179
@emq1: tyle, że my nie zarabiamy w euro. Emeryturę powyżej 10 000zł ma tylko 0,91% Polaków

a kpiną jest, że minimalna emerytura wynosi 400 euro, tego już nie będziesz się czepiał?
  • Odpowiedz
justanotherdude
justanotherdude
31.03.2025, 21:55:57 via Android
  • 108
@emq1 Ja na chłopa ze średnim wykształceniem to i tak dobrze.
  • Odpowiedz
Basiura89
Basiura89
31.03.2025, 20:34:16 via Wykop
  • 44

Komentarz usunięty przez moderatora

f.....o
f.....o
konto usunięte 31.03.2025, 22:41:54 via Wykop
  • 35
@Basiura89: rodzina Kwaśniewskich to biedna nie była jeszcze przed prezydenturą.
  • Odpowiedz
qupi
qupi
01.04.2025, 07:47:50 via Wykop
  • 2
@Basiura89: ..i za tajne bazy cia w Polsce
  • Odpowiedz
MarioRuteck
MarioRuteck
01.04.2025, 05:10:40 via Wykop
  • 42
MarioRuteck

źródło: kwach

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Darko69
Darko69
02.04.2025, 04:22:31 via Wykop
  • 0
@MarioRuteck: Za likwidację szkół zawodowych Kwach z millerem powinni dozgonnie siedzieć bo teraz na rynku pracy mamy to co mamy.
  • Odpowiedz
BlackAnubis
BlackAnubis
01.04.2025, 05:47:19 via Wykop
  • 36
zakop za pilne...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Cactushead
Cactushead
01.04.2025, 05:54:46 via Wykop
  • 5
@BlackAnubis: A może pilnie potrzebuje dorobić , pomyślałeś o tym ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Witkacy_
Witkacy_
31.03.2025, 21:10:33 via Wykop
  • 28
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

MokryBatmann
MokryBatmann
MokryBatmann
01.04.2025, 05:47:59 via Wykop
  • 6
Jedną tylko srokę za ogon trzymał.


@Witkacy_: ta...
  • Odpowiedz
czerwonykomuch
czerwonykomuch
01.04.2025, 07:10:17 via Wykop
  • 7
@Witkacy_:

Taki już los socjalizmu...


W sensie, że w doskonałym kapitalizmie emerytury nie byłoby wcale?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 12
  • Strona 1 z 12
  • >

Hity

tygodnia

Chuck Norris nie żyje
Chuck Norris nie żyje
6451
Arogancja wójt Kołbaskowa. Parkowanie i światło tylko dla jaśnie panci
Arogancja wójt Kołbaskowa. Parkowanie i światło tylko dla jaśnie panci
3345
Dyrektor szpitala wpadł za 137 km/h, dzwoni do starosty, on do zastępcy komendan
Dyrektor szpitala wpadł za 137 km/h, dzwoni do starosty, on do zastępcy komendan
2662
Służba zdrowia potrzebuje natychmiast OBOWIĄZKOWEGO prostego RCP dla lekarzy
Służba zdrowia potrzebuje natychmiast OBOWIĄZKOWEGO prostego RCP dla lekarzy
2687
Karniści wprost: Sebastian M. mógł być sądzony za zabójstwo, nie za wypadek
Karniści wprost: Sebastian M. mógł być sądzony za zabójstwo, nie za wypadek
2227
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #zus
  • #polska
  • #pieniadze
  • #finanse
  • #praca
  • #inwestycje
  • #pracbaza
  • #ekonomia
  • #oszczedzanie
  • #pieklomezczyzn
  • #demografia
  • #podatki
  • #gospodarka
  • #ike
  • #etf

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking