Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko199
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

1716

Pierwsze klucze do kolejnej Panamery Pana dewelopera zastąpią kredyt 0%

Dzisiaj MRiT o 13:30 na konferencji prasowej przedstawi nowe założenia programu dopłat dla deweloperów. Podstawowa rzecz to zmiana nazwy na "Pierwsze klucze". Z pewnością ten program pozwoli deweloperom odebrać pierwsze klucze do kolejnych nowych Porsche Panamera. W artykule przecieki o założeniach

Jankowalski715
Jankowalski715
Jankowalski715
z
x.com
dodany: 13.02.2025, 11:26:58
  • #
    nieruchomosci
  • #
    budownictwo
  • #
    ekonomia
  • #
    polityka
  • #
    gospodarka
  • #
    pierwszekluczedo
  • 164
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (3)

Banki z rekordowymi zyskami w 2024 r.
60groszyzawpis
z businessinsider.com.pl
  • 64
Live z konferencji
krolkolow
z youtube.com
  • 21

Komentarze (164)

najlepsze

blashot
blashot
13.02.2025, 11:47:41 via Wykop
  • 408
to jak usilnie próbują przepchać te ustawy i pomysły to jest cyrk na poziomie tego co o--------a się z korupcją na ukrainie ( ͡° ͜ʖ ͡°) coraz gorzej z tym krajem się dzieje i pewnie by było lepiej to musimy oczekiwać niezłego cudu
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

too_late_to_be_true
too_late_to_be_true
13.02.2025, 13:21:31 via Wykop
  • 53
@blashot: Po prostu jak są wysokie marże, to są wysokie łapówki, na zwykłym rynku ciężko wyciągnąć polityczny haracz, a jak się daje dopłaty to nie ma problemu
toolatetobetrue - @blashot: Po prostu jak są wysokie marże, to są wysokie łapówki, na...

źródło: rodzina

Pobierz
  • Odpowiedz
Gozd
Gozd
Gozd
13.02.2025, 13:54:39 via Wykop
  • 6
to jest cyrk na poziomie tego co o--------a się z korupcją na ukrainie


@blashot: hahaha. Popatrz na zachód i Unie. Uczymy się od jednych i drugich. A tak serio to nienuczymy się. Lumudzie w rządzie czy to pis czy w tym, to sobie przypominają, albo utrwalają im to przodkowie. Bo to istna komuna, z której na chwilę wyszliśmy. Potem weszliszmi do kolejnej.
Widać, że prokuratura i sądy muszą być rodzielone
  • Odpowiedz
ossprime
ossprime
13.02.2025, 11:48:13 via Wykop
  • 339
Credit: @affairz
ossprime - Credit: @affairz

źródło: pierwsze_klucze

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

highsky
highsky
13.02.2025, 13:02:05 via Wykop
  • 18
@ossprime: tutaj akurat McLaren720S
  • Odpowiedz
koziolek666
koziolek666
13.02.2025, 13:44:42 via Wykop
  • 22
@highsky: Panamera jest dla biednych.
  • Odpowiedz
Wielka-Polska-Betonowa
Wielka-Polska-Betonowa
13.02.2025, 11:35:15 via Wykop
  • 233
Mafia deweloperska
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ewolucja_myszowatych
ewolucja_myszowatych
13.02.2025, 13:29:21 via Wykop
  • 8
dlatego blokady nie powinny dotyczyć nazw programów tylko przekazywaniu naszych podatków na deweloperów, bez względu pod jaką nazwą próbują to przepchnąć. I pierwsze o co należy walczyć to zamknięcie pomysłodawcy tego mechanizmu a dopiero potem jego marionetek
  • Odpowiedz
enterprize
enterprize
enterprize
13.02.2025, 17:35:48 via Wykop
  • -1
@Wielka-Polska-Betonowa: Bo założenie jest takie że deweloperzy sprzedają fliperom a dopiero fliperze zwykłym ludziom. Ta idea jest Paszyka-id!oty w fundamentach!
  • Odpowiedz
too_late_to_be_true
too_late_to_be_true
13.02.2025, 11:56:04 via Wykop
  • 146
Młoda małżeństwa zainwestowały w takie nieruchomości i chciałby je teraz upłynnić na rynku, ale bez pieniędzy podatnika w formie dopłat ciężko o uzyskanie zadowalającej ceny...
toolatetobetrue - Młoda małżeństwa zainwestowały w takie nieruchomości i chciałby je ...

źródło: perelka

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

milo1000
milo1000
13.02.2025, 11:59:01 via Wykop
  • 59
@too_late_to_be_true: Ten burżuj po lewej, to ciekawe skąd miał na to pieniążki.
  • Odpowiedz
witos
witos
13.02.2025, 12:40:06 via Wykop
  • 39
@too_late_to_be_true: Nie zapominaj, że jeszcze trzeba zapłacić za te czerwone ścianki działowe (specjalnie wyróżnione, żeby każdy widział i czasem nie przeoczył), bo wg pana dewelopera zawsze je można wyburzyć i burżujowi wzrasta powierzchnia mieszkania ¯\(ツ)/¯ A wtedy kibel stoi w salonie i srasz przy gościach.
  • Odpowiedz
wredny_bombelek
wredny_bombelek
13.02.2025, 12:40:05 via Wykop
  • 127
wredny_bombelek

źródło: 9k31kg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

enterprize
enterprize
enterprize
13.02.2025, 17:37:00 via Wykop
  • 1
@wredny_bombelek: Powiedział minister obrony deweloperów(╭☞σ ͜ʖσ)╭☞
  • Odpowiedz
insp2025
insp2025
insp2025
13.02.2025, 11:29:03 via Wykop
  • 106
pierwsze klucze do nowego BMW dla syna dewelopera
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Foxbat
Foxbat
13.02.2025, 15:13:15 via Wykop
  • 6
@insp2025: zmienianego co sezon bo stary już brudny
  • Odpowiedz
Horrorystyczny_Demon_Pagona
Horrorystyczny_Demon_Pagona
13.02.2025, 18:26:26 via Wykop
  • 0
@insp2025: chyba do Ferrarki
  • Odpowiedz
hwao
hwao
13.02.2025, 12:10:55 via Wykop
  • 103
Upór z jakim to jest forsowane najlepiej pokazuje że to całe 100 konkretów Tuska, to nie było kierowane do obywateli, tylko do oligarchów
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ZawodowyMacherOdLosu
ZawodowyMacherOdLosu
13.02.2025, 17:42:29 via Wykop
  • 0
@hwao: nie aż takim. Ma dotyczyć 7 tysięcy mieszkań w rym roku, To nawet nie jest kropla.
  • Odpowiedz
srgs
srgs
13.02.2025, 12:34:52 via Wykop
  • 91
srgs

źródło: GiZhsnmWIAApJfW

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

srgs
srgs
13.02.2025, 12:47:34 via Wykop
  • 52
@rEwx: interes zycia. wplacil 40k a zarobil co najmneij dziesiatki, jak nie setki, milionow na samym tylk owzroscie cen.
  • Odpowiedz
TzK_
TzK_
13.02.2025, 12:48:52 via Wykop
  • 23
@srgs: 40 tysięcy to chyba na wykałaczki żeby nie przemawiali z kawiorem między zębami
  • Odpowiedz
CrytekPL
CrytekPL
CrytekPL
13.02.2025, 12:21:12 via Wykop
  • 87
Ci kretyni za wszelką cenę zaorają kraj tylko dlatego, żeby grupa starych dziadów zarobiła jeszcze więcej kasy, której i tak nie weźmie do grobu
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

n_____S
n_____S
n_____S
13.02.2025, 12:37:37 via Wykop
  • 14
@CrytekPL: chciwość, pycha, ułuda szczęścia i bezpieczeństwa
  • Odpowiedz
qciek
qciek
13.02.2025, 13:20:52 via Wykop
  • 11
@CrytekPL: stare dziady mają już swoje potomstwo, które jest wychowane na tych mechanizmach, często dobrze wyedukowane, albo mające łeb na karku, a sami mają domki na Malediwach. Jedyne, co ich łączy, to to, że ściągną każdemu majtki przez głowę, żeby mieć jeszcze więcej.
  • Odpowiedz
60groszyzawpis
60groszyzawpis
60groszyzawpis
13.02.2025, 12:48:51 via Wykop
  • 69
Widać, że rynek zaczynał się powoli korygować i ceny lecieć w dół, ale nie, świniaki nie mogą na to pozwolić i już lecą na pomoc innym świniakom z dopłatami. Wszystko pod pretekstem pomocy młodym. Może pare % skorzysta z dopłat, ale ceny w-----e znowu każdemu, włącznie z tymi co się załapią. Pan deweloper będzie zadowolony. Pan bankier będzie zadowolony, świnie przy korycie też, bo może coś do kieszeni skapnie za realizację lobbingu.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

too_late_to_be_true
too_late_to_be_true
13.02.2025, 13:25:13 via Wykop
  • 35
@60groszyzawpis:
toolatetobetrue - @60groszyzawpis:

źródło: chodzi_o_mlodych

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 7
  • Strona 1 z 7
  • >

Hity

tygodnia

"Państwo w Państwie" broni jazdy po chodniku i atakuje "Konfiturę"
"Państwo w Państwie" broni jazdy po chodniku i atakuje "Konfiturę"
4148
BIAŁEK MICHAŁ poszukiwany przez polską policję
BIAŁEK MICHAŁ poszukiwany przez polską policję
3325
Szokujący raport: aż 38,1% mobberów to mężczyźni! Kobiety stanowią zaledwie 61%.
Szokujący raport: aż 38,1% mobberów to mężczyźni! Kobiety stanowią zaledwie 61%.
3037
National Geographic i Fundacja Santander usunęły artykuły o Kornelii Wieczorek
National Geographic i Fundacja Santander usunęły artykuły o Kornelii Wieczorek
2906
Pracownia 3lab potwierdza, że aplikacja Kornelii Wieczorek nigdy nie powstała
2834
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #mieszkanie
  • #heheszki
  • #kredythipoteczny
  • #polska
  • #mieszkaniedeweloperskie
  • #ekonomia
  • #gospodarka
  • #gielda
  • #deweloperka
  • #warszawa
  • #wynajem
  • #budownictwo
  • #patodeweloperka
  • #mieszkanienastart
  • #inwestycje

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking